Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty16/3/2024, 07:00

Rampage SuperShow: To Be Glorious написа:
След жестока борба по пътя си, 'The Great One' най-после ще се изправи отново за една от двете главни титли на компанията, като този път, това ще TNW Global титлата. Jay White обаче е набрал сериозна скорост още от декември, като не смята, че ще загуби, а именно в мач срещу The Rock ще затвърди името си сред най-големите и ще се появи на 'PAIN' все още като шампион. Rock е готов да научи младока на урок, но и да отнеме титлата му, особено след като през последните няколко седмици напомни на 'Switchblade', че нищо не е вечно - освен 'The People's Champion'...


Ред на излизане и писане:

1. The Rock
2. Jay White


Referee: Charles Robinson

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:


Последната промяна е направена от Adam на 19/3/2024, 12:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty18/3/2024, 23:26

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Pngegg-1





-------------------------------------------------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Nbd-entrance 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Nbd-entrance-1
-------------------------------------------------------------------------------------------------

This match is scheduled for one fall and it is for the
TNW Global Championship...
Introducing first, the challenger, from Miami, Florida,
weighting in at 275 pounds,

THE ROCK
!~

-------------------------------------------------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Nbd-entrance-2 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Nbd-entrance-3
-------------------------------------------------------------------------------------------------



There he is - the man who is making history and it is about to continue to do so tonight! "The People's Champion", ще има страхотната възможност да се сдобие с това, за което се бори толкова дълго време след своето завръщане! The Rock ще има възможността да се докосне до TNW Global титлата, след като даде толкова много през последните седмици, побеждавайки имена, които не всеки може да сломи и да добави в завидното си портфолио. "The Brahma Bull" се изправя тази вечер срещу един от най-големите таланти въобще в света на професионалния кеч, а може би и най-големият в съблекланята на Total Nonstop Wrestling. Global шампиона може и да влиза като аутсайдер в този мач, но той знае, че притежава качествата, за да спори с "The Great One", който без да крие White заяви, че е 'легенда' в бизнеса и за него ще бъде чест да се изправи срещу суперзвезда от този ранг. Това, с което шампионът обаче не може да се примири е факта, че The Rock смята себе си за по-добър, а така ли е... "The Great One" смята, че заслужава не само да е шампион в тежка категория, но заслужава и място на 'the grandeset stage of them all' и то в главния мач на вечерта. Все пак, White е този с колана, като не забрави да го припомни на претендента, а и с действия в последните две седмици го доказа. Да, Rock успя да го накара да се предаде преди три седмици, като в handicap мач победи него и довереният му приятел Juice Robinson, а миналата седмица, когато трябваше да се изправи срещу 'Hard Rock', Rocky бе изненадан от шампиона, като точно толкова трябваше на Robinson, за да направи така, че "The People's Champion" да се озове от губещата страна и да поднесе сензацията на вечерта. Но това е далеч от достатъчно, за да сломи Rock, камо ли психически, особено като се има предвид през колко много трудности той премина през последните девет месеца, а за капак - добавяме и жестокия му мач със CM Punk, който го изстреля директно тук, в този момент. Нека обаче се върнем няколко седмици назад - четири седмици назад, когато The Rock заяви желанието си да се съзтезава срещу "The Swtichblade", който без много да му мисли заложи отличието си и гарантира мач на "The Most Electrifying Man in All of Entertainment", от другата страна, The Rock доказа не само на него, но и за пореден път на всички, че е именно такъв - той е напълно себе си, повече от готов, повече от амбициран да направи следващата крачка, която ще се окаже и финалната преди мисията да се нарече 'изпълнена'. Уважението от негова страна спрямо това, което шампиона направи от декември насам не остана на заден план, а бе изкарано наяве, то бе показано с думи и действия от Rocky, но думите от самия White са може би повратната точка не само в отношенията между двамата, но и думата 'уважение' да си остане просто.. дума и нищо повече. Седмица по-късно, Rocky се закани, че ще направи всичко по силите си, не само да се превърне в новия TNW Global шампион, но и да научи на ценен урок White - урок именно за 'уважението'. Възможността пред "The People's Champiion" е тази вечер, а освен хилядите овации в негова посока, заедно с множеството светлини от фотоапарите или устройства, които огравят лицето му - езикът на тялото му напълно подсказва, но и потвърждава твърденията за психическата, но и физическата подготовка, в която The Rock се намира. Той е вече на бойната площадка, в очакване на шампиона, в очакване - най-после да завърши мисията - успешно!

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Pngegg-1

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Yuliyan, Rainmaker, Chris Wolf BG and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty20/3/2024, 23:16


12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock AP1GczOBNYnZrLmH-D8s4YoAmdh6iJ0dmJsm_6SHHLWnKpTr8QcAK3reSUxEqFW6xVqIgxpsqraLywDng9xkDxCNYkkJklUvAkQ2XJZq5KEkJwitT5K8ZWXPxq5FGVsDkuK1eMxJ_rinbWPBZgnqjXnIzISE8Q=w300-h169-s-no-gm?authuser=012. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock AP1GczOU0GUOWu_V0GwiD4sdhLf1kZx_96Ls5yL2yRmGY_LEoewb1p1OzFhrF4xFmvRuhxUu6Byc1HHQSfZam58eZPcfa9u_8RDWkxSV2jzhz5mQLJpzVDCwuRKbg8q-_oKiRXM05uBgB6Z3DQgt7Vk01-rOWg=w300-h169-s-no-gm?authuser=0

And his opponent from Auckland,New Zealand,
weighing in at 220 pounds.
He is the current reigning and defending TNW Global Champion.
HE IS "THE SWITCHBLADE" JAYYYY WHITEEEE!!!



-Ето го и шампиона! Ето го и самопровъзгласения "Best Wrestler in the World" и чувате как се появява под смесени реакции от публиката след действията му през последните две седмици. Но едно е напълно сигурно и то това е,че тази вечер е най-важната среща някога в кариерата на Jay White,защото той не само ще опита да докаже за пореден път защо той е main event звезда и заслужено носи Global титлата,но и защото ако победи човека който го чака в ринга,то новозеландеца ще запише името си до това на легенди на спорта като Stone Cold Steve Austin,Will Ospreay,Seth Rollins и други имена като едно от тях е на опонента му тази вечер,който е Скалата. Jay се бори изключително много за тази титла след като успя да победи MJF на последния Rampage за миналата 2023 година макар и с помощ,но след това новозеландеца приемаше всяко предизвикателство пред себе си включително,че прие и това на Скалата и въпреки,че през последните две седмици на шампиона не му вървеше много то със сигурност тази вечер той е на 1000 процента фокусиран да докаже на всеки свой критик включително и Скалата,че той заслужава да е шампион и заслужава титлата която носи на своето рамо. Дали "The Global Switch Era" ще продължи и тази вечер или ще започне ново царуване и "The Great One" ще си тръгне като новия Глобален шампион? Ще получим отговорите само след малко,понеже Jay е вече в ринга,дава титлата на съдията и без бавене очаква началния гонг за тази епична среща.

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock AP1GczMlC9BB4iyC039x2AWhKjYLUhk-9HeWw-3BiVuxahg3KRRGytQ0BrTn2kfWmdNwD-sYXNPUb-9YfAATP2PCayQagQoNq8XkXT2tDxKLaEn41iBYIO-oTH29PUt-Q_zJCN1mXyqeFleoZWXkTJeYIcn1pQ=w300-h169-s-no-gm?authuser=0

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty20/3/2024, 23:55

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty20/3/2024, 23:55

Началото на тази толкова чакана кулминация е дадено! Двамата не спират да се гледат, като все още седят разделчени и обикалят бойната площадка, като след известно време в stare down, двамата като в синхрон се вкопчват един в друг - collar-and-elbow tie-up. Разбира се, "The Great One" надделява и избутва назад тялото на шампиона, който се просва в ъгъла, като отново отправя жесток поглед към Jay White! Шампионът изглежда леко напрегнат, но не смята да отстъпва - изправя се и отново влиза в захват с претендента, който го заключва моментално в headlock, след което бива засилен от "Switchblade'' към въжетата, но Rock успява да обърне whip-a в негова полза и засилва в отсрещните противниа си - ARM-DRAG, последван от още един ARM-DRAG! White определено се чувства напрегнат, а вече и доста инервен от факта, че Rock до момента демонстрира не само перфектна физическа подготовка, но и отговаря на бързина, за която Jay White надали е смятал, че притежава. Но когато се бориш за най-престижното, трябва не само да си готов на всичко, но и да даваш всичко от себе си, за да стигнеш до крайната цел. Rock понечва към застаналия и изправил се пред него White, който обаче го посреща с класически ритник в бедрото, което леко свива тялото му, а това дава възможност на шампиона да нанесе първи удар - forearm smash, който попада в страничната част на главата на "The Great One", след което забива още един, но този път с другата ръка. White се засилва назад посока въжетата и се отласква от тях, като цели следващата си маневра да е с по-висока динамика и мощ, но в този момент получава мощен THRUS LARIAT от претендента, след което се претъркулва под най-долното въже и напуска очертанията на ринга. По този начин, "The Switchblade" се опитва да спре устрема и да убие инерцията на претендента, но за негово съжаление, "The People's Champion" е плътно по петите му. Следва удар в гърба за шампиона, а след това и засилва, която среща, но и спира тялото на White в преградата! White изпъва тялото си, като опъва ръцете си назад, опитвайки се да ги прибере към гръбнака си, а Rocky го хваща за главата, а след това го връща обратно на бойното поле! "The Great One" също се връща на бойното поле, а White използва момента, като вероятно се опитва да играе жертва, след което забива удар в гърба на претендента още преди той да се е изправил на краката си, като след това изправя тялото му напълно и забива нов forearm smash! Шампионът е непокорен, а адреналиът тепърва го изпълва с все повече емоции и въпреки всичко сторено срещу него, "The Switchblade" се стъпил здраво на краката си опитва нов удар, но бива блокиран от Rock, който нанася серия от десни, а след това го whip-ва отново към въжетата - Johnny успява да контрира със същото, но "The Brahma Bull" използва момента и врахлита право върху него!

JUMPING CLOTHESLINE!~
-------------------------------------------------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Runningthrustlariat 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Samoandrop
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Rocky веднага се изправя, прави същото с White и отново го whip-ва,
като този път го посреща със свой собствен SAMOAN DROP!~


Rocky моментално опитва опит за туш, но White успява да се повдигне, след което отново опитва да се измъкне от бойната площадка, но Rock успява да го хване за tights-a като спира намеренията му и разваля крупния му план! "The Brahma Bull" се изправя, хваща го за краката, а след това забива ритник в корема му, като по този начин тялото на "Switchblade" се свива на топка, но Rocky тепърва започва с офанзивата спрямо Global шампиона! White бива изправен, но и много бързо проснат обратно на тепиха, като този път чрез сто и осемдесет градуса - SUPLEX! "The People's Champion" не само, че е набрал сериозна скорост и се приближава до титлата, но и тотално е решил да обезкуражи шампиона, който в този момент просто изглежда без изход! White отново опитва да се изправи на крака, но получава мощен удар в челюстта, който едва не го връща обратно по гръб на тепиха, но въпреки силния десен от The Rock, Jay успява да запази баланс и остава на едно коляно! Следва нов удар от претендента и то по същия начин, който този път изправя White и го натиква в ъгъла, като следващия десен се превръща в цяла серия, която завърша с още по-силен десен, който не само поваля шампиона, но е видно, че краката са последното нещо, което удря тепиха! White е в огромен trap, от който няма абсолютно никакво измъкване! "The Brahma Bull" веднага измъква шампиона от ъгъла и го изправя, като го изтегля в средата на полето, а след това минава зад него и го просва отново по гръб, но този път с RUSSIAN LEG-SWEEP! White няма отговор на динамиката на The Rock, който е отвъд очакванията му, а скоростта, с която тази вечер претендентът действа до този момент не може да бъде спряна от White! Jay обаче забива отчаян ритник в задната част на бедрото на Rock, но по-скоро по този начин ще го накара да бъде още по-агресивен, отколкото да е със стремеж да отговори на темпото и качествата на претендента! Rock обръща тялото си към него, като в този момент шампиона опитва поредния отчаян ход, който може да му донесе победата чрез inside cradle, но не - The Rock е напълно подготвен за това и успява да се повдигне още преди второто отброяване на рефера, като по този начин показва на White, че е далеч от това да има шанс! Въпреки това, шампионът се въоражава с енергия, която може би придобива благодарение на факта, че дори от нищото, все пак опита да направи нещо спрямо опонента си, което вероятно за него значи крачка в правилната посока и се изправя веднага! Rocky го посреща с удар, а Jay White отвръща с chop в гърдите, докато не обляга претендента на въжетата и опитва irish whip към отсрещните, но Rock успява да спре в средата на бойното поле, да мине под ръката на шампиона и да го засили към въжетата, а след това го посреща именно по шампионски начин!

SNAP OVERHEAD BELLY-TO-BELLY SUPLEX!~
-------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Overheadsuplex
-------------------------------------------------------

The Rock отново показва сриозното си превъзходство в срещата и умението да се измъква по безапелационен начин от всяка ситуация, която е против него! След този ход, "The Switchblade" се претъркулва под най-долното въже и пада извън ринга право на пода! "The Great One" се изправя на крака и поглежда към Global шампиона, приветствайки го да се върне обратно в очертанията на бойното поле и да продължи да се сражава - ONE ON ONE - WITH "THE GREAT ONE"...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Rainmaker and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty22/3/2024, 11:20

Шампиона е шокиран след това което вижда от Скалата,но той показва,че не се страхува и влиза обратно в ринга и отново има сблъсък на погледи между двамата,но той не е дълъг и двамата започват да си разменят удар след удар право в лицата и вижте как направо се налагат и двамата показват,че са готови на всичко. Новозеландеца бива леко зашеметен и претендента му опитва да нанесе пореден удар,но White заляга и нанася мощен Knife Edge Chop право в гърдите на Скалата и звука от този шамар се чу из цялата зала и след това Jay добавя и круше и започва да ги редува първо шамар и после круше и шампиона притиска претендента си в ъгъла и не спира с ударите и гърдите на Скалата станаха кърваво червени,а лицето му направо посинява. Шампиона явно се посъвзе след началото на мача и е готов да покаже защо му викат най-добрия кечист в света,засилва Скалата в срещуположния ъгъл,засилва се и му забива мощен uppercut и слюнката на Скалата излетя от устата му и претендента направо се сгромоли на земята и без бавене Jay го заключва в headlock и моментално затяга захвата и виждате,че Скалата веднага има проблеми с това да си поеме въздух,но феновете в залата моментално започват да скандират името му,за да му дадат сили да се върне в мача. Скалата ги чува и започва да се опитва малко по малко да се изправи и да се освобди от захвата на новозеландеца. "The Great One" вече е на едно коляно и започва да забива лакти в ребрата на Глобалния шампион и ударите не спират и болката в ребрата карат шампиона да освободи захвата и двамата атлети са изморени,но не изглеждат готови да се предадат. Скалата и White застават в ъглите,за да си починат и двамата са задъхани от щетите които си нанесоха един на друг,но Скалата по-бързо успява да се измъкне от ъгъла и явно той е по-добре подготвен физически от шампиона,засилва се и опитва да нанесе Jumping Clothesline в ъгъла където е White,но шампиона се отмества и Скалата си забива лицето в най-горния обтегач. Jay може да се възползва от това и го прави и нанася бърз Snap Saito Suplex и "The Great One" бива забит в средата на тепиха и без бавене Jay изправя своя опонент,вдига го във Fireman"s Carry позиция,засилва се и нанася

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock AP1GczPrdpLxqA7h5V18GHxqU3g260aQVfJO0wXsMnnUHam1xiy8VeHojG_xSy6_jGOk_ULtNL9e6ucgTR2RT0pZFbiQX2Wrz0Ws5_jaq6pVnNjj_VkEIZ7-iRlic4RIyNDmqMj49BuBWPIN7GeL6dt8M3bckw=w300-h169-s-no-gm?authuser=0

KIWI CRUSHER

ГОЛЕМИТЕ МАЧОВЕ ИЗИСКВАТ ГОЛЕМИ ДВИЖЕНИЯ И JAY ТОКУ-ЩО ЗАБИ ЧЕРЕПА НА СКАЛАТА СЪС ЕДНО ОТ ТЕЗИ ГОЛЕМИ ДВИЖЕНИЯ!! Шампиона приковава раменете на Скалата и съдията започва да отброява..1...2...Дали Jay усяпва да запази след голям обрат?!

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty22/3/2024, 17:57

AND A KICK-OUT RIGHT BEFORE 3! THE ROCK IS NOT DONE YET! WILL WHITE BE ABLE TO KEEP HIS DOMINANCE THOUGH?
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty23/3/2024, 00:54

White напомня за себе си и доказва за пореден път, че е истински шампион, но факта, че The Rock успява да се повдигне след подобна маневра е точното и пълно доказателство, че той е много повече от решен да детронира шампиона още тази вечер! В крайна сметка, това за да се случи - трябва да се измъне още дълъг път, а на този етап - това няма да бъде лесно! Все пак, White се изправя на краката си, след което се навежда и изправя претендента, след което отново и с пореден forearm smash се опитва да започне и влезе в серия, която този път да бъде много по-категорична от предишния опит. White се засилва и опитва нов удар, но в този момент бива блокиран от Rocky, който прераства в серия, докато шампиона не бъде облегнат на въжетата! Rock го засилва, но Jay успява да обърне irish whip-a в негова полза, като навежда тялото си, но Rock е подготвен за евентуално действие от шампиона и контраатакува - SWINGING NECKBREAKER! White се просва, Rock моментално се изправя, след което се насочва към него и започва да го налага с ритници, докато е все още на пода! Маккар и не напълно обезвреден, шампиона се бори и се опитва да се измъкне, като се хваща за най-долното въже и се опитва да се измъкне, като макар и трудно все пак успява да го стори, като забива ритник в корема на "The Great One", който свива тялото си и прави няколко крачки назад. "The Switchblade" се изправя на крака благодарение на ограничителите, след което се насочва към The Rockи нанася удар, след което със завъртане опитва още един, но "The People's Champion" успява да се наведе, а след това влиза в sequence от удари, които попадат навсякъде по тялото на шампиона, след което финазилира започнатото!

FLOAT-OVER DDT!~
-------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Float-overddt
-------------------------------------------------------

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Pngegg-1

-------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Sharpshooter
-------------------------------------------------------
THE ROCK IS WASTING NO TIME!
THE MOVE IS FOLLOWED BY THE LEGENDARY -
SHARPSHOOTER!~
THE SHARPSHOOTER IS LOCKED IN!~


White се намира в ситуация, от която трудно ще може да се измъкне! Той получава същинско дежавю, защото точно преди две седмици след подобен ход се озова от губещата страна! За негово щастие тогава, титлата не бе заложено на карта, но сега е различно! Global шампиона слага ръце на лицето си, като болката и агонията, в която плува дават надежди на феновете, а по децибелите, "The Great One" усеща, че е адски близо до това да се сдобие с исканията си и да изпълни мисията успешно! "Switchblade" започва да пълзи към въжетата, като успява да се хване за тях със сетни сили, което кара феновете да обърнат лопатата и да го засипят с освирквания! Реферът започва да дърпа Rock, който все още е оголил зъби и затворил очи, като е сигурен в победата си по начин, по който го направи преди четиринадесет дни, но не - време е той да се върне в реалността и да се сблъска със суровата действителност! Jay White успява да се спаси, а Rock вече пуска краката му, докато реферът е все още в режим на това да му обясни за случилото се преди миг! Шампионът обаче го издърпва за панталона и го просва на пода, а в момента, в който The Rock отправя поглед към него получава непозволен удар под кръста, който кара залата да онемее, но и да гръмне в още по-бурни освирквания! В крайна сметка, White намери начин да действа по мръсен начин, като сега е просто въпрос на време да сложи край на всичко и да защити както честта, така и короната си! Той е вече на крака, като все още леко накуцва, но удволетворениято от факта, че е успял да надхитри "The People's Champion" взимат превез и той преглъща болката, след което хваща претендента за главата и я изправя така, че погледа на Rock да се срещне с неговия! "The Great One" е все още на колене, а White не спира да крещи в лицето му, като точно в този момент му казва, че 'The Switchblade Era' е далеч от това да приключи, както и че той е шампионът и ще остане такъв и след този мач! В този миг обаче, White не само подценява ситуацията си, но и състоянието на противника, който отвръща на удара с удар - LOW-BLOW! ROCK НАПРАВИ НЕМИСЛИМОТО, НО ПОКАЗА НА WHITE, ЧЕ КОЙТО ЗЛО МИСЛИ - ЗЛО ПОЛУЧАВА! ШАМПИОНЪТ ОБАЧЕ ОСТАВА НА КРАКА, А "THE GREAT ONE" ХОПВА ВЕДНАГА НА СВОИТЕ И ЗАСТАВА СРЕЩУ НЕГО! РЕФЕРЪТ ЗАПОЧВА ДА ИДВА НА СЕБЕ СИ, НО ПРОПУСНА НАЙ-ВАЖНОТО В ТОЗИ МАЧ, КОЕТО МОЖЕ БИ ЩЕ БЪДЕ БЕЛЯЗАНО И С КУЛМИНАЦИЯТА В СРЕЩАТА! WHITE ТРЪГВА КЪМ ROCK, НО ОТТУК НАСЕТНЕ - НЕГОВАТА ИМЕПРИЯ Е НА ПЪТ ДА БЪДЕ ПОГЪЛНАТА ОТ "THE GREAT ONE"! SPINEBUSTER WE ARE ABOUT TO WITNESS "THE MOST ELECTRIFYING MOVE IN SPORTS ENTERTAINMENT"...

THE PEOPLE'S ELBOW!
-------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Elbow
-------------------------------------------------------

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Pngegg-1

-------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Rockbottom
-------------------------------------------------------
THE ROCK ОБАЧЕ НЕ ОПИТВА ТУШ, КАТО СМЯТА
ДА ПРИКЛЮЧИ ВСИЧКО ТОВА С ЕДИН ПОСЛЕДЕН
УДАР, КОЙТО ДА БЪДЕ КАТЕГОРИЧЕН И ДА ГО
НАПРАВИ TNW GLOBAL CHAMPION! ТОЙ ЛИЧНО
ИЗПРАВЯ JAY WHITE, А СЛЕД ТОВА ГО ХВАЩА -
ROCK BOTTOM! THE ROCK BOTTOM!~


РЕФЕРЪТ Е ГОТОВ ДА ОТБРОЯВА, А "THE GREAT ONE" ПАДА ВЪРХУ ТЯЛОТО НА ШАМПИОНА, КАТО Е ГОТОВ ВСЕКИ МОМЕНТ ДА ЧУЕ ТРЕТОТО ТУПВАНЕ НА РЕФЕРА И ФИНАЛНИЯ УДАР НА ГОНГА! ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ROCK ДА ДЕТРОНИРА WHITE И ДА СЛОЖИ КРАЙ НА "THE SWITCHBLADE ERA"?!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 557

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty23/3/2024, 01:26

ДА-А-А-А! ТОВА Е КРАЯТ! ТОВА Е ВСИЧКО! THE ROCK ГО НАПРАВИ, ТОЙ НАЙ-ПОСЛЕ ГО НАПРАВИ ЗА БОГА! "THE PEOPLE'S CHAMPION' IS THE NEW TOTAL NONSTOP WRESTLING GLOBAL CHAMPION.
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty23/3/2024, 01:39

***

***

THE WINNER OF THIS BOUT - AND *N-E-E-E-E-W*
T.. N.. W.. GLOBAL CHAMPION, THE ROCK!~


-------------------------------------------------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock HTbgEu0 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock 8t1RRly
-------------------------------------------------------------------------------------------------

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Pngegg-1

-------------------------------------------------------------------------------------------------
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock 2Sgx3lV 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock EMLH19j
-------------------------------------------------------------------------------------------------


HISTORY HAS BEEN MADE! AFTER NINE LONG AND PAINFUL MONTHS "THE GREAT ONE" HAS FINALLY WON THE BIG ONE! След болка, упорита работа, върхове и падения, препядствия и перипети, The Rock най-после изпълни мисията си, когато преди малко повече от девет месеца заяви при завръщането си, че е неговата най-голяма цел! Да се добере до една от двете главни титли беше най-важното, но и трудно! Сега обаче, по-трудното тепърва предстои, защото "The People's Champion" автоматично ще има огромна мишена на гърба си и ще бъде апетитна хапка за всеки един в тази съблекалня, което значи само едно - той трябва да бъде толкова готов, колкото и през тези девет месеца! През този период, нито Randy Orton, нито CM Punk, DDP, а сега и White не успяха да му се противопоставят, защото когато срещу себе си имаш звезда с ранга на този човек, новият TNW Global шампион, задачата да излезеш като победител от мача е много трудна, като граничи дори с невъзможното! Това се видя в продължение на дълги девет месеца, видя се и тази вечер! The Rock дойде, видя и победи, но и си тръгва като TNW Global шампион и то за първи път в живота си! Какъв момент за "The Great One"! Той отправя поглед към вече бившия шампион, който с титла или без - остава един от най-големите, ако не най-големия талант в съблекалнята на компанията, но просто все още не бе готов да се изпраави one-on-one with "The Great One". "THE MOST ELECTRIFYING MAN IN T. N. W." HAS DONE IT - AGAIN...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Geor4, Yuliyan, Rainmaker and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock   12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. CO-ME: TNW Global Championship: Jay White (c) vs. The Rock
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 14. ME: TNW Global Championship - MJF (c) vs. Jay White
» 15. TNW Global Championship Match - MJF (c) vs. Jay White
» 6. Half-Hour Show: TNW Global Championship - Jay White (c) vs. MJF
» 7. TNW Global Championship Singles Match > Triple H (c) vs. The Rock
» 1. Opening Match: TNW Global Championship 'Triple Threat' Match: Jay White (c) vs. MJF vs. Karrion Kross

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Pay-Per-Views :: RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024-
Идете на: