Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 836
Age : 32

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty8/3/2024, 20:02

Rampage Saturday Night написа:
В главният мач на вечерта, TNW Undisputed Heavyweight шампиона, Will Ospreay, ще защитава короната си за пореден път, като неговият опонент ще бъде и негов стар познайник от не толкова далечното минало. Bray Wyatt пожела мач за титлата, като този път гарантира, че шоуто ще бъде със запазена марка за феновете, но и ще даде всичко от себе си, за да докаже, че е на нивото на шампиона. 'The Aerial Assassin' моментално се съгласи, като дори прибави още масло в огъня, обявявайки, че освен залагайки титлата си, то той ще го направи в 'No-DQ' мач, който ще гарантира зрелище. Дали обаче ще гарантира победата на Ospreay, или началото на неговия край се задава на хоризонта?

Ред на излизане:

1. Will Ospreay
2. Bray Wyatt

Ред на писане:

1. Bray Wyatt
2. Will Ospreay


Referee: Earl Hebner

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty10/3/2024, 00:17



-This bout is your MAIN EVENT OF THE EVENING! A NO DISQUALIFICATIONS MATCH FOR THE TNW UNDISPUTED HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP!
Introducing first, coming tonight from Rainham in Essex, England! Representing the United Empire!
He is reigning and defending The TNW Undisputed Heavyweight Championship!
The current TNW Undisputed Heavyweight and EWF Heavyweight Champion - Will Ospreay!


16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczPmVzqd_wmkXhopKfrUrB41Z1gwvODGrewSrA6GNh0_rtbLjFYH1UmtdavRXUmylpzG8aKo-ZjnFriUetv2IdiqRvha4qDkhvD17KojBofePWa2m7w13yiR9g55vqzNCdWJaA_jqMONy1x7PntBUYva=w370-h208-s-no-gm?authuser=1 16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczN7GqXKWaylufCdUpziOv8oDwzART30P3JqZBHcEWHJkoa2hgM4hLIdVIF6sJS2I9IJVaF5K2WgkNLqLN1aEljbKvvWxil54rIbfdU_T9fF-jbVQgV-Y8Nlw4kaSQyWAcTKlGxrTRF5wu2WxMKYNhTB=w370-h208-s-no-gm?authuser=1


Joey Styles: Battle tested, battle ready! Ospreay пристъпва към този rematch от по-миналата седмица уверено и с усмивка в началото на рампата! Шумни пиро ефекти съпровождат излизането в началото на рампата на Ospreay докато шампиона се наслаждава на посрещането от публиката в Kanas City, MO  а Elevated зазвучава в целия T-Mobile Centre! Ospreay се обръща с гръб и прави своя таунт, а виждаме на jersey-то на Ospreay номер 10! Номерът на може би един от най-великите футболисти на нашето време - Lionel Messi! Дано номерът на бившия капитан на Барселона и настоящ капитан на Inter Miami донесе късмет на сегашния TNW Undisputed Champion! Да не забравяме че и 1-0 e резултата между Ospreay и Wyatt от предишния им сблъсък преди две седмици когато те отново премериха сили на ринга на Total Non-Stop Wrestling, но когато титлата не бе заложена на карта! Този път летвата е вдигната още по-високо, Ospreay  и Wyatt имаха джентълменско споразумение за още един мач миналата седмица където Ospreay се съгласи да постави титлата на карта, но само ако мача бъде без дисквалификации, за да може които и да се намеси в тази среща, да имаме ясен победител от този мач! Ospreay е напълно наясно вече колко експлозивен, силен и непредвидим може да бъде Wyatt на ринга и извън него. Ospreay трябва да се пази от атаки от всички ъгли, но същото обаче важи и за Bray Wyatt! "The Giants Slayer" е като светкавица in the squared circle и със сигурност ще търси как да използва тази скорост и тази вечер срещу Wyatt!


16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczM4x5S-Onkn3y52vo9mSXvRCs_bs4EIpfDa9gwRMLyV-1ufowMEz5uvE7VPQRwBxs3e9EGQAEghmvPI1ZWWhZdEQuNH2T2_b-oZ1Lew1VpdEvojlqtIIgy7ky_vI_DdLtxk5WwvSEUjxl-q7mlI20BZ=w370-h208-s-no-gm?authuser=1


Маtt Striker: Ospreay не бърза да влезе на ринга, а минава по целия ringside като се докосва до всеки един фен на първите редове и поздравява с него! Ospreay преди по-малко от 72 часа имаше възможност да се изправи срещу шампиона на другата българска федерация EWF и изненадващо спечели в мач в Steel Cage срещу Steve Austin като стана новия EWF World Heavyweight Champion! Ospreay малко, по малко покорява и тази страна тук в българския independent circuit. Вече двоен шампион, Will трябва да гледа и към новото предизвикателство, която го чака тази вечер! "The Assassin" трябва да е изцяло фокусиран само и единствено над своя опонент! Will Ospreay влиза на ринга и се качва на въжетата където заедно с феновете под "OSPREAY, OSPREAY" chant прави своя таунт като вдига короната! Лидерът на United Empire вдига целия T-Mobile на крака, а след това виждаме и как заема своя ъгъл! Ospreay сваля титлата от кръста си като я държи в ръцете си за няколко мига преди да я предаде на рефера и официално заема заема своя ъгъл и зачаква появата на Bray Wyatt!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple, Rainmaker and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 387

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty11/3/2024, 11:34

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Logo

-------------------------------------------------------------------
I'm tearing away
Pieces are falling, I can't seem to make them stay
You run away
Faster and faster you can't seem to get away...

-------------------------------------------------------------------

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Logo

B R E A K


- And his opponent...
Bray... Wyatt~!

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 1 16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 2

Corey Graves: Ето го и човека, който подмолно и със солидна доза манипулиране отново получи онова, което иска - мач за Undisputed титлата на TNW...

Michael Cole: Не точно, Corey - Wyatt помоли за честен сблъсък с ясно обявени правила, но вместо това получи такъв, където всичко е позволено!

Corey Graves: Моля ти се, Michael - сериозно ли вярваш, че Bray Wyatt не е целял точно това?! С цялото си шикалкавене през последните седмици той успя да влезе под кожата на шампиона и да го добута дотук! Колкото и да се възхищавам на смелостта на Will Ospreay, то същевременно няма как да не се страхувам за потенциалните неприятности, в които може да се забърка тази вечер...

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 5 16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 6

Dimarata, Rainmaker and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty11/3/2024, 12:51

Начало!
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 387

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty13/3/2024, 00:40

Е, стигнахме дотук - Ospreay vs. Wyatt, част две! "The Prodigal Son of TNW" най-накрая получи това, което искаше, а именно мач за TNW Undisputed Heavyweight титлата. Най-престижното отличие, с което някой може да се сдобие. Макар думите на Bray, отправени към шампиона миналата седмица, да звучаха искрени, то откакто Wyatt се завърна в TNW той е едно ходещо противоречие, от което никой никога не знае какво да очаква. Може би именно затова Will реши да бъде с една стъпка пред него и да направи тази среща no disqualification, за да може той също да премине отвъд предела с методиката си. Не е ясно обаче дали бившият водещ на Firefly Fun House не е целял абсолютно същото, маскирайки замисъла си под формата на поредната манипулация, с която да влезе под кожата на шампиона и да го накара да си помисли, че самият той е взел решението да премахне правилата в тазвечерния им мач. Това, разбира се, могат да бъдат само догадки. Поне докато сблъсъкът не достигне пиковия си момент... изглежда Bray Wyatt към настоящия момент все не успява да осъществи плановете си напълно по начина, по който иска. Все нещо, или някой, успява да се вмести в тези намерения и да ги осуетят. Приближаваме се все повече и повече до "Най-голямата сцена", а именно PAIN, но Will Ospreay сякаш вместо да даде една крачка назад или напълно да "дръпне ръчната", направо вдига оборотите на максимум. Той не спира вечер след вечер да се качва на този ринг и да оставя душата си на него. Не само това, ами Ospreay само преди броени часове се окичи с още един шампионски колан - титлата на EWF, която също е ценно притежание за състезателите в региона през последните години. Ехото на гонга все пак отеква из залата, което значи само едно - първият съдийски сигнал на тази среща е даден! Феновете, затаили дъх, трепетно очакват откриващото взаимодействие на двамата състезатели, които са вперили поглед един в друг, навярно опитвайки да "прочетат" намеренията един на друг. Шампионът вече има много по-голяма представа за това какво може да очаква от претендента и vice-versa, затова нека видим кой пръв ще успее да надхитри другия. Миналата седмица видяхме опит за техническо съревнование, притежание на Will Ospreay, но грубата физическа сила на Wyatt се оказа прекалено голяма пречка за него. Този път шампиона направо се нахвърля с юмруци и ритници върху Wyatt, изблъсквайки го назад към сглобката! Ospreay излива целия си гняв върху Bray, който е вдигнал ръце и безпомощно поема ударите! Носителят на TNW Undisputed титлата не спира да налага своя съперник, след което отстъпва назад и надава мощен рев, същевременно давайки на целия TNW Universe да усети енергията му и изкарвайки огромна доза агресия извън тялото си, а накрая с бясна скорост се засилва обратно към Wyatt...

КОЙТО ОБАЧЕ Е ПОДГОТВЕН
И ПОЧТИ НЕ ГО ОБЕЗГЛАВЯВА
С ДЕСЕН ПРАВО В СЛЕПООЧИЕТО!!!

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 10

Wow!!! Шампионът моментално губи баланс и залитайки опитва да се изправи, с помощта на въжетата, а зад него претендентът гледа като разярен бик и изглежда премисля колко точно болезнен може да бъде следващият му ход...

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty13/3/2024, 17:06

Маtt Striker: Солиден Lariat в гърлото на Ospreay - strong style! За момент видяхме Ospreay остана на колене като се опита максимално да си върне въздуха преди да се изправи в пълна вертикална позиция. Wyatt хваща Ospreay и отново го притиска към въжетата като допринася към офанзивата с няколко бързи удара в ребрата на британският двоен световен шампион! Претендентът отново е дошъл с добре изготвена стратегия и знае че трябва да използва по-големите си размери и да принизи Ospreay на тепиха като точно това ще направи в този момент като той поваля William със Snapmere в средата на ринга, а след това прилага chin lock върху "The Assassin"! Ospreay бива притиснат на тепиха от Wyatt! Ще бъде доста трудно за британската суперзвезда от Essex, England да се надигне, но все пак Ospreay започва от някъде като виждаме как извърта тялото си и се надига малко по малко! Bray от своя страна не иска да пусне захвата, въпреки че Ospreay се изправя и погледнете само как използва лактите си, за да ги вреже в корема на Wyatt и така бива пуснат за секунда от Wyatt! Може би именно тази секунда е нужда на Ospreay, за да обърне срещата в своя полза! Ospreay забива elbow smash в главата на Wyatt последван от chop в гърдите на "The Prodigal Son of TNW"! Wyatt се дава няколко крачки назад, а Ospreay иска да набере инерция като се засилва от въжетата, но се готви за нова атака, но Wyatt прочете много добре Will Ospreay и премята The Undisputed Champion на TNW над раменете си с Back Body Drop! Поредна изненадваща контра от Wyatt, който не дава на Ospreay да превключи на тази следваща предавка, не дава на Ospreay да набере каквато и да е инерция! Wyatt не губи време и моментално приковава раменете на Ospreay към тепиха, но имаме повдигане от Ospreay! Шампионът на TNW успява да се повдигне и така тази среща продължава с пълна сила! Wyatt бавно изправя Ospreay на крака като имаме нов удар в главата на Ospreay! Британецът бива хванат от "The Prodigal Son of TNW", който подготвя Ospreay за Vertical Suple-e-e...НЕ! Ospreay се приземява на крака и на свой ред ще опита Hook Kick, който обаче Wyatt заляга! Ospreay бута Wyatt към въжетата, а Bray ще опита нов Lariat от тях, обаче Ospreay заляга и експлодира от своя страна с Running Front Yakuza Kick право в главата на Bray Wyatt!
16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczObUyjvDFZhQTuvDxj9lkkS1uaN2F17XZ3p_BwVj4tCnze8T-VwQ2t1u9b9KsFFteuwRiE3LUBUdG8l47kQEuGSvPezbQTmUtS_3dc4WVWIEWVBKWLyz2TTl-wcciGUcTUeej2Z2k5blvOa8lE_QxBn=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Joey Styles: Will Ospreay вижда че Wyatt не пада от първия ритник, затова рита втори път Wyatt в главата, но това само допълнително зарежда Wyatt! "The Eater of Worlds" се оттласква от въжетата и ще пробва да повали Ospreay с Shoulder Tackle-e-e...НЕ, OSPREAY МОМЕНТАЛНО ПРАВИ KICK-UP Е ОБРАТНО НА КРАКА! АТЛЕТИЗМЪТ НА OSPREAY НЯМА ГРАНИЦИ! Англичанинът веднага отново забива нов лакът в главата на Wyatt, от който този път Bray пада на едно коляно! Ospreay поглежда към единия от ъглите на ринга и отива до Bray като го изправя и след това irish whip-ва към ъгъла на ринга, само че имаме обрат от Wyatt! Reversal от "The Prodigal Son of TNW" и Ospreay е този, който се озовава в ъгъла...Wyatt се засилва към William, но получава двоен ботуш от Ospreay! Невероятна реакция от Ospreay, който се засилва от ъгъла към Bray и виждаме че прави Flying Headscissors, от които Bray Wyatt се озовава извън бойното поле! Ospreay вдига целия T-Mobile Centre на крака и веднага след това отново атакува своя опонент с High Angle Crossbody!!! Като по учебник изпълнен ход от "The Giants Slayer" ~! Ospreay се поздравява с феновете от първите редове, след което виждаме че изправя Wyatt и го връща на ринга, но половината тяло на Wyatt остава да виси на ring apron-a! Ospreay забива няколко удара в тялото на Wyatt, а след това се качва на ръба на ринга и нека видим какво е намислил шампиона, който скача и ВРЯЗВА КОЛЯНОТО СИ В ГРЪБНАЧНИЯ СТЪЛБ НА WYATT! Виждали сме Ospreay по такъв начин да атакува и врата на опонентите си и по този начин да ги разкоства част по част! Ospreay връща Wyatt на ринга. Ospreay също влиза между въжетата като не позволява на Bray да се надигне, защото прави серия от knee drops във врата на Bray! Виждате и как Ospreay нанизва коляното си в главата на Wyatt, a след това изправя претендента и имаме два тежки лакътя в главата на Wyatt! След тези тежки удари Wyatt се намира в ъгъла на ринга, а Ospreay нанизва нов elbow smash в черепа на Bray! Претендентът e повален след тези удари, а Ospreay използва крака си, за да притисне врата на Wyatt и сънната артерия на Wyatt, правейки притока на кислород още по-труден за Wyatt! Ритниците от Ospreay, по-рано бяха от същата страна на лицето на Wyatt и в същата артерия! Ospreay се дава назад, защото бива предупреден от съдията в този мач. След няколко секунди Ospreay пак се доближава до Wyatt и го изправя като го хваща през тялото и го вдига за...

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczNwz2L3nEmjQRAqJLTm80pt9BOz7U4z6YaN6VSIR2DphxDmVa8uA02wdaOqREZFfRMuNTt27fH_DqAt992mgP7wWI7Qv1isdNC_UogUhf3kNKIsYNe_lNAVUVLTpMQ04-sN86kiP2uln6js-hve8KQ8=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
PENDULUM BACKBREAKER ~!


Matt Striker: Pendulum Style Backbreaker от Will Ospreay! Говорихме за физическата нахъсаност у Wyatt, но тази вечер Ospreay не отстъпва по нищо на претенднета! Коляното на Безспорния шампион на TNW мина директно през гръбначния стълб на Bray Wyatt! Wyatt изпада в агония след този ход, а Ospreay не губи време и приковава раменете на Wyatt! Какъв ще бъде развоя на този мач ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 460

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty13/3/2024, 17:07

Раменете на Wyatt са приковани, но имаме повдигне на 2 от Bray! Тази среща продължава!
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 387

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty14/3/2024, 01:16

Методично и изключително брутално Ospreay нанася максимална болка на опонента си, карайки мнозина да се зачудят кой от двамата точно е по-известен като "побойника" в тази среща! На Will ще му трябва да се помъчи още, ако иска да подчини Bray в този мач без правила, но засега е на правилната пътека. Личи си, че шампионът е взел случилото се преди две седмици присърце и лично, като с бруталните си серии от лакти, колене и удари, насочени към гръбначния стълб на Bray Wyatt иска ясно да му демонстрира, че нещата са станали лични. Извинението на "The Prodigal Son of TNW" може да се изрази в това тази вечер той да не може да си тръгне от ринга на два крака! Рядко виждаме бившия водещ на Firefly Fun House да агонизира по този начин и да лази безпомощно из ринга, но ето че това е факт! Колкото и да не им се вярва на мнозина по трибуните, то Wyatt е в сериозна опасност да загуби тази среща, без все още каквито и да е по принцип непозволени, но в случая повече от допустими предмети или захвати да са влезли в игра! TNW & EWF шампионът може да си вземе няколко секунди, за да отдъхне и да събере сили за нова атака, докато същото не може да бъде казано за претендента за Undisputed колана - Bray се е насочил към сглобката, където да се опита да се изправи с нейна помощ. Камерата приближава към лицето му, което е станало кръв червено, а зачестеното му дишане може да се чуе от метри разстояние. Над него като буреносен облак е надвиснал именно Will Ospreay, който явно иска да го остави да се помъчи още малко, преди да продължи с бруталните си действия. "The Eater of Worlds" най-сетне успява да се довлачи до ъгъла на ринга, където хваща средния turnbuckle pad с две ръце и се надига на него, използвайки каквито сили има в момента, за да се облегне на сглобката и да се опита да запази баланс. Все пак Wyatt го прави, но за негово огромно съжаление той няма да има абсолютно никакво време за почивка, защото Will Ospreay вече се е засилил към него... или пък не?! В последния момент Bray заляга, а шампионът се озовава първо върху наранения му гръбнак, който обаче все още е в достатъчно добра кондиция, за да поеме от силата му и да го запрати от външната страна на ринга! Ето как само за част от секундата всичко може да се преобърне! Ospreay минава от горната страна на въжетата, но страхотните му рефлекси, макар и да бе хванат в крачка и изненадан, му помагат и в тази ситуация, като той успява да постави десния си крак на ръба на ринга и в сетния миг, преди да се стовари на земята, да сграбчи здраво въжетата с една ръка. Феновете окуражават допълнително своя фаворит, скандирайки името му, но след като оглежда трибуните, то погледът му бива посрещнат от бездната, отворила се зад очите на Bray Wyatt. Този път обаче вместо плахост, тя бива изразена от тотално безразличие и липса на загриженост към физическото състояние на човешкото същество отсреща - Wyatt увива ръцете си около врата на Ospreay и само с един замах го запраща не само обратно на ринга, ами чак от другата му страна! Хвърляне, на което дори най-добрите метачи на гюле в олимпийските състезания биха завидели! "The Prodigal Son of TNW" е разярен, като на всички е пределно ясно на какво точно може да бъде способен, когато влезе в това си състояние. Може би най-накрая Wyatt се завръща към корените си - колкото и да говори за промяна, дали рано или късно не е време да го видим отново в онази му светлина, в която караше дори най-опитните и високопоставени състезатели да треперят, когато чуят името му?! Will Ospreay е на път да разбере, защото докато опитва да действа по същия начин, по който го правеше съперникът му преди по-малко от минута и да се надигне на крака с помощ от въжетата, то за негово голямо съжаление Bray Wyatt се затичва право към него и по всичко личи, че само след момент ще бъде успешно изкаран извън ринга...

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 15

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2760
Age : 23

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty15/3/2024, 15:57

Маtt Striker: Дами и господа тази среща продължава с пълна сила, а шампионът е изкаран извън ринга от претендента Bray Wyatt! "The Prodigal Son of TNW" също излиза извън ринга и хваща Ospreay за главата като демонично прошепва няколко думи в ухото на The Undisputed Champion of TNW! Ospreay се опитва да забие няколко удара в главата на Wyatt, но бе успех защото Bray успява да ги избегне и след това рита William в гърба. Ospreay се намира близо до предпазните барикади...виждаме как "The Prodigal Son of TNW" отново хваща черепа на Ospreay и този път брутално го врязва в барикадата два пъти! Wyatt тази вечер е на мисия да се докаже че отново може да бъде шампион на TNW  и точно с такива действия "The Eater of Worlds" има всички пълни шансове да си тръгне тази вечер като новия TNW Undisputed Heavyweight Champion! Wyatt се дава няколко крачки назад и след това бързо изпод ринга откъдето изважда стоманен стол! Wyatt държи стола като след това го забива право в наранения гръбнак на Ospreay! Ехото от този удар се чу и до последните редове на T-Mobile Centre, а агонията се чете по лицето на британския шампион на Total Non-Stop Wrestling! Wyatt завърта стола като използва заръбената част, за да нарани отново гръбначния стълб на Will! Просто брутално!  Wyatt таунт и изправя бавно Ospreay на крака, за момент помислихме че Wyatt ще върне Will на ринга, но Wyatt има други планове за шампиона и прави  Uranage Slam в барикадата!! Болка се извисява по целия гръбначен стълб на Ospreay, който отново лежи на пода пред крака на Wyatt! "The Prodigal Son of TNW" e готов на всичко в този мач, но трябва да припомним че победа може да се постигне само на ринга чрез туш или предаване. Wyatt изправя Ospreay и този път го връща на ринга. Претендентът не губи време и приковава раменете на Ospreay като вдига далечния крак на шампиона, но имаме повдигане преди 3! Тази среща продължава, а Will лази към въжетата и се опитва да се надигне на крака. Wyatt търси нова атака само че се нанизва на лакът от Ospreay! Wyatt отново опитва да атакува като имаме удар в тялото, а след това засилва Ospreay към въжетата, само че тук "The Assassin" използва своята ловкост като прави Handspring във Damage Reflex!


16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczNpft0XWIjgi0GRRqPk458Y2uAvXtTfPw0xY23JNKE2rMM_waCXeEC7vxDMKiKe2nJozJqkWuRP4B8IFlrA3d2fFiDqZmqnC2j9GRF5IT1dm2lzEXusOxhmAfsvqT98uSBBCU3N8nGJY-tauzwlQOSE=w360-h203-s-no-gm?authuser=1


Joey Styles: The Handspring Corkscrew Enzuigiri от Will Ospreay хвана отново Bray неподготвен, Ospreay дори и наранен отново успява да се движи и атакува толкова бързо! Едно премигване и Will вече е направил три неща за стотна от секундата! Will чува овациите и ръкоплясканията от феновете, шампионът вдига за пореден път тази публика на крака като той самия също след няколко секунди се изправя и се засилва към Bray Wyatt за бесен Helluva Kick в ъгъла на ринга! Огромен Front Kick отново в главата на Wyatt сваля претендента на колене, а Ospreay ще използва тази възможност да заеме позиция извън ринга! Ospreay чака Wyatt да се изправи и след това го дебне...Wyatt е на крака и се обръща, но е прекалено късно защото Ospreay се изстрелва от въжетата с Assassin's Forearm! Отново пореден директен удар в главата на Wyatt! Дори ако не греша Ospreay уцели гърлото на Wyatt с пред мишницата си! Това ли е краят за Wyatt ?! Will Ospreay приковава раменете на Wyatt имаме едно....две...не! Wyatt се повдига на две и половина! Ospreay не успя да грабне победата с този ход, но явно е намислил нещо друго. Ospreay провлачва Wyatt до обтегачите и след това започва да ги изкачва...Нека си припомним че преди две седмици мача между Will и Wyatt приключи именно чрез използването на Leap of Faith от Ospreay! Дали той няма да да опита този ход отново ?!  Ospreay е на третото въже и скача, но Wyatt се отмества! Will се приземява на крака, но Bray имаше време на да се прегрупира и сваля Will с Flying Cross Chop! Шампионът бива рязко свален от Wyatt! "The Prodigal Son of TNW" заема близкия ъгъл до тялото на Ospreay и само го чака да се изправи! Will се надига, а Wyatt се засилва с пълна сила като ще пробва нова атака...САМО ЧЕ OSPREAY СЕ ИЗВЪРТА ПО ТЯЛОТО НА WYATT И СЛЕД ТОВА ГО ВДИГА ЗА ЧУДОВИЩЕН...


16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt AP1GczMRUMoIF9Zg3T-BD6bDTEjNdAJZ3ktGj-b4ttTBEEbD8jtWDjP30qep5DXtHp5gVMes__3vw-N9CoVCNV3j4FB5_KQa3fyn6WovhVXWuDzRESo2UlKRMY45vBktwG4X7O-UbLbI00I08msY7I6Z6gTh=w360-h203-s-no-gm?authuser=1
LIGER BOMB ~!


Маtt Striker: BRAY WYATT HAS BEEN SPIKED INTO THE CANVAS! ПОВРАТЕН МОМЕНТ В СРЕЩАТА СЛЕД ТОЗИ НЕОЧАКВАН И ЧУДОВИЩЕН LIGER BOMB! OSPREAY ВПРЕГНА ВСИЧКИТЕ СИ СИЛИ В ТОЗИ ХОД! И ДВАМАТА МЪЖЕ ЛЕЖАТ В СРЕДАТА НА ТЕПИХА! КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ, ДАМИ И ГОСПОДА ?! КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ТОЗИ МАЧ ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 387

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty16/3/2024, 01:25

Страхотен инстинкт от страна на шампиона, който ясно демонстрира защо е на върха на хранителната верига на TNW в момента! Само преди броени минути той бе брутално налаган от Wyatt извън ринга, но все пак успя да използва скоростта си и невероятните си технически способности, за да наклони везните в своя полза отново. Въпреки болката, въпреки цялата агония, която Will Ospreay изпита срещу стоманата - първо от металния стол, а след това и от преградата до TNW Universe-а по трибуните, той взе превес. Макар и двамата състезатели да са се проснали по гръб, отчаяно опитвайки да си поемат въздух, то momentum-ът е в ъгъла на носителя на Undisputed титлата. Will лека-полека събира достатъчно сили, за да се обърне по корем и да започне да лази към въжетата, с чиято помощ да се надигне на крака. Той евентуално го прави, след което поглежда обратно към неподвижния си опонент... но вместо да опита да сложи край на нещата тук и сега, то Ospreay минава под горното въже и повдига ring skirt-а... откъдето изважда маса! Каквото повикало - такова се обадило! "The Prodigal Son of TNW" пръв използва някакъв предмет, за да нарани съперника си, въпреки че не той избра срещата тази вечер да бъде без правила! Е, сега оръжията са в арсенала на човека, който подпечата no disqualification стипулацията - Will Ospreay! Двойният шампион плъзга дървената маса на ринга и се качва обратно на него, където я разпъва... но докато прави своя set up, Bray Wyatt светкавично е на крака и със смразяващ кръвта поглед не отделя очи от него! Невероятно!!! Движение, което сме виждали толкова много пъти от Неговия Fiend и винаги, когато сме си мислели, че Звяра е бил укротен. Тази експлозивна енергия, сякаш идваща от някое друго измерение! Феновете из залата се опитват да предупредят Ospreay, че е в гробна опасност, но умората по време на среща като тази си казва думата и неподозиращият сериозността на своята ситуация шампион навярно обърква скандиранията с хвалби по свой адрес се обръща...

А КОГАТО ГО ПРАВИ
WYATT ИЗБУХВА С
MANDIBLE CLAW...
КОЙТО ОБАЧЕ БИВА ИЗПОЛЗВАН САМО ЗА МИГ,
КАТО BRAY ПОВДИГА ПРОТИВНИКА СИ
И ГО РАЗБИВА ПРЕЗ МАСАТА
СЪС СВОЕОБРАЗЕН CHOKESLAM!!!
А НАЙ-ГОЛЕМИЯТ КОШМАР ЗА OSPREAY
ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИ!!!
BRAY WYATT МОЖЕ ДА ПРЕДВКУСИ
ШАМПИОНСКАТА СЛАВА,
ЗАЩОТО МОМЕНТАЛНО НАДИГА ШАМПИОНА
ОТ ОТЛОМКИТЕ
И ГО НАГЛАСЯ ЗА
SISTER ABIGAIL...

16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 1 16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt 2

НО OSPREAY УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ ЛАПИТЕ МУ
И МОМЕНТАЛНО ДА СЕ ПРЕТЪРКУЛИ ИЗВЪН РИНГА!!!
ВЕЧЕ СПОМЕНАХМЕ СВРЪХЧОВЕШКИТЕ ИНСТИНКТИ НА WILL,
КОИТО МУ ПОЗВОЛЯВАТ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ БЕЗИЗХОДИЦИ КАТО ТАЗИ!
WYATT ОБАЧЕ ГО СЛЕДВА ПЛЪТНО И ВЕЧЕ Е ПРИ НЕГО,
ЗА ДА ГО ВЪРНЕ ОБРАТНО И ДА ПРИКЛЮЧИ ВСИЧКО...


Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt   16. ME:  'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt Empty

Върнете се в началото Go down
 
16. ME: 'No-DQ Match' - TNW Undisputed Heavyweight Championship: Will Ospreay (c) vs. Bray Wyatt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 5. Ambulance Intercontinental Championship Match: Triple H vs. Bray Wyatt
» 12. CO-ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match > Will Ospreay (c) vs. Daniel Bryan
» 11. CO-ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match > Will Ospreay (c) vs. Adam Page
» 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 16. ME: Will Ospreay vs. Bray Wyatt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 540-
Идете на: