Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. Segment /w Eddie Guerrero

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 836
Age : 32

13. Segment /w Eddie Guerrero Empty
ПисанеЗаглавие: 13. Segment /w Eddie Guerrero   13. Segment /w Eddie Guerrero Empty8/3/2024, 20:00

Rampage Saturday Night написа:
Eddie Guerrero продължава да лази по нервите на Miro, като тази седмица няма да е по-различно. Българинът вече стана жертва и то няколко пъти на подлите игрички на 'Latino Heat', като тази седмица, надали ще остави нещата така, или може би Eddie ще продължи с психологическото си предимство.


___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

13. Segment /w Eddie Guerrero N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 207

13. Segment /w Eddie Guerrero Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment /w Eddie Guerrero   13. Segment /w Eddie Guerrero Empty12/3/2024, 20:47


13. Segment /w Eddie Guerrero OCPqfcC

13. Segment /w Eddie Guerrero XUlKlxG

Ха, този път подлеца е без най-добрият си приятел, без външна помощ и без начин по който може да избяга от отговорност за това, което стори миналата седмица. Харесва ми, когато има справедливост, мамка му! Погледнете скапаното му изражение, той е недоволен, той знае, че тази вечер нещата ще се случат не по неговият начин и е недоволен. Погледът на тази хиена може да ни подскаже само, че замисълът за поредна схема се върти в главата му, но вероятно днес нещата няма да се получат. Едно от прекрасните неща на индийската култира е така наречената 'карма', която макар и да отричаме, винаги ни застига. Кармата ще застине и този кучи син, няма да остане безнаказан, няма да се измъкне, не и този път. По неофициален ред имаме информация, че всъщност днес ще разберем каква ще е развръзката на историята между Гереро и Миро, история, която се гради вече седмици наред, която започна на Road To Pain Rumble мачът и все още е в стадий, който е крайно неясен.

13. Segment /w Eddie Guerrero 0Uyi8hU

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager,
The Latino Heat,
Eddie Guerrero!

13. Segment /w Eddie Guerrero 4BuuLuN

Гаврите от страна на латиноса не спират седмица след седмица, оставяйки черно петно в историята на българската мегазвезда. Миналата седмица видяхме как Миро предизвиква тази отрепка на мач на идното Pay Per View, но вместо да получи положителен отговор, или всъщност какъвто и да е адекватен отговор, той претърпя може би най-долната точка в кариерата си като бе буквално изкъпан с отходна вода, събрана от предишната арена в която е бил. Фекалите бяха навсякъде, а смрадта от тях остана до късните часове на вечерта. Не мога да си представя колко търкане е паднало в банята, да не говорим за опасността от инфекции, които крие подобно нещо. Мениджърът на настоящия 'Sacrifice' шампион определено не познава граници и не знае кога да спре, но днес е тук, за да застане веднъж завинаги зад действията си и да видим как ще се случат нещата според неговите представи. Интересно е да разберем какво точно има да ни каже...

13. Segment /w Eddie Guerrero WbqEzna
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 207

13. Segment /w Eddie Guerrero Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment /w Eddie Guerrero   13. Segment /w Eddie Guerrero Empty12/3/2024, 20:58

13. Segment /w Eddie Guerrero EDZW2zo

- Преди да кажа каквото и да било, искам да е ясно, че не съм тук по свое собствено желание, компренде? Всичко, което правя за този бизнес, не е ли достатъчно, мамка му? Всяка капка пот, която пада от челото ми е в името на този спорт, всяко движение, което прави тялото ми, всяко трептение на върцето ми, всеки един атом в тялото ми, всичко... е за този спорт. И как получавам благодарности за това? Като ме притискат до стената и ми дават ултиматоми, които никак не ми харесват. Хей, хей, я млъквайте! Никой не ви е питал за мнение, че да крещите. Аз СЪМ... този спорт. Аз съм човекът отговорен за това рейтингите на предаването да са през тавана през последните месеци. Аз и моят приятел, моят БРАТ - Сами 'The Great Liberator' Зейн. Давам мило и драго да го видя като победител, правя всичко възможно, за да прогресира напред, изпълнявам не само неговата мечта да се движи по следите на Световната Титла в Тежка Категория, но и изживявам своята мечта да съм най-успешният мениджър, който някога тази компания е виждала. Имам обаче един трън в гащите, един ... таралеж ..., който се търкаля покрай гъза ми и постоянно се върти наляво-надясно-наляво-надясно, шарейки задника ми все повече и повече, до степен в която вече нямам избор, освен да адресирам 'слона в стаята'. Всеки успех за мен се измерва в пари, а всички отнети от мен пари се измерват в загуба и неуспех. За жалост договорът ми с тази фирма не е просто на мениджър, той е на атлет, на кечист, на един от хората в съблекалните, които трябва да излизат тук и да се борят за това, което искат да отстояват, за позиция, за интереси, за себе си или за някой друг. Отново казвам, че го правя с крайно нежелание, но ... нещата стоят така, Рийгъл ме привика в офиса си и ми даде ултиматум - или трябва да приема онова от което не виждам никакъв смисъл, или трябва да заплатя солена глоба. И понеже загубените пари са признак на неуспех, нямам никакъв избор, освен да го направя... Миро, ессе, слушай ме внимателно, гринго. Приемам предизвикателството ти, нямам нищо против да сритам задника ти още веднъж и да направя трета поредна победа над теб, смотаняко. Надявам се да си се изкъпал след миналата седмица, защото смрадта ще ходи по теб цял живот. Искам обаче и нещо друго. За да видиш, че съм латино с големи кохонес, предизвиквам те да дойдеш тук и да си поговорим като мъже. Да, чу ме правилно, искам да дойдеш тук и да си стиснем ръцете, обещавайки си, че мачът на Rampage SuperShow: To Be Glorious ще е последният помежду ни, че повече няма да имаме вземане-даване и ще заровим томахавката веднъж и завинаги. Come on, esse, show your bulgarian white ass here and accept my terms!
Върнете се в началото Go down
Manqk1
New User
New User
Manqk1


Location : Пловдив
Join date : 01.12.2023
Posts : 44

13. Segment /w Eddie Guerrero Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment /w Eddie Guerrero   13. Segment /w Eddie Guerrero Empty14/3/2024, 11:39

13. Segment /w Eddie Guerrero 521cc547e49b996b6cba41a298a5c9f3

Excalibur: Guerrero се подсмива, вижда че няма отговор... решава да се излегне на ъгъла и да чака...

Eddie Guerrero: Срам те е да излезеш а esse, виж срама е по-голям да не излезеш... това което ти направих, да беше унижение което не си преживявал никога, но ето че стана.. ти не си човека дето прави играта, аз съм играта holmes хахааа....

Excalibur: Продължава да се подсмива и чака... виждаме затъмняване на арената.....

13. Segment /w Eddie Guerrero AP1GczNsiphgFEVKVN9A0gTVmAXHhdPkuDcY_3BoY-xyvVguftGxJueZ7ks8a0MaWEFE3MoxrbPsW4tmTxBECOok0Lp9ler2E3vL5lowqKk8OeFiwe5bkfEHyoV8ZWhsSuyagetZ2htpJbB6m5uKv3sgcTEy=w360-h202-s-no-gm?authuser=013. Segment /w Eddie Guerrero AP1GczM2aH7jaBPE21XTgrOr75ZsKmzExxjnZv28iLbvKg4PzjF58Rck8qSQIqF9fh0kb-eeNBZg6h-agrFp1bX6rfOG5qOZiFFRS5zFKbHl8xtkkAWcQXSbuhtHNkq7yMtj53pwY3R4BryW_7JYJlSxeBFx=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

Миро: Ето го този Guerrero, който знаех... човека който беше смел и не позволяваше на никой да контролира него и той си правеше каквото знае... но чакай... ти не беше ли човека дето заради жена промени цялата си същност и стана курвар???....... Простете му той, не знае какво е правил... кога е знаел.... дайде ми сили богове..... на TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024, да му дам пътя по който да мине.... сега ме извинете.... имам нещо за свършване, нещо което наистина трябваше да стане...

Jim Ross: Екрана отново се затъмни и арената светна! Eddie очакваше Българина да излезе и да се изправи лице в лице...

Excalibur: Явно тази неотложна работа.. взе вниманието на Миро...

Eddie Guerrero: Страхливец! ХАХААААААА това ли беше??? Това ли беше голяяямото ти съобщение... Да не беше се появавал това те прави ОЩЕ ПО-СМЕШЕН, НО НЕКА ТИ КАЖ........

13. Segment /w Eddie Guerrero AP1GczNpgE2cnamqSsGw4m9OkFMVyL2ps_wgfN_TMuNlQVFVnvKvLhBDX7d80Uhq-y1Hz1-19eBHr8zCscYWozLMkv1qITUlcf1R-spKeZfVLCmaFiMSuQIVmNhwvbgObtdf16Uz8eFK9jp30fZjJ62EUQc5=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

Excalibur: БЪЛГАРИНА Е ТОЧНО ЗАД НЕГО... АМА КАК.....

Jim Ross: Guerrero искаше Миро и сега получава Миро.... виждаме как Eddie се отдалечава бавно, защото знае колко в лайната е нагазил сега, нищо че миналата седмица той поля българина с лайна... Миро го хваща за врата и мята в ъгъла, СЕРИЯ ОТ УДАРИ, МИРО МОЖЕ И ДА НЕ ИЗЧАКА ДО TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024!!!

13. Segment /w Eddie Guerrero AP1GczNFLCSlpH2lE8qLMNy_BqLs2c-mjT0lZaapVJeeBSOyW02YrMDBp6iluSmAN-OOQqzB7VPz0lvST-e5neqoPKwVe1V1JTkzrVBIn1TMqicPbkoyQ94hFtO5ibEOreierxhUO1S4h5dzgqTEYu5VRhD7=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Excalibur: Виждаме че и съдия идва да спре, всичко това, но без никакъв късмет, Eddie сам си е виновен, все пак прие, но сам си е виновен че предизвика яростта от българина.... виждаме че го вдига засилва го към вижетата, Миро се готви за Machka Kick , но Guerrero се плъзка умишлено за да избегне крака на Българина и бяга към арената разминавайки се с дузина охрана, тъй като съдията, НЕ МОЖЕ да спре Българина... Виждаме че Миро искаше да го последва, но така и не се случва...

13. Segment /w Eddie Guerrero Source

Excalibur: Охраната се опитва да спре, Българина, но той започва да ги налага и тях... Guerrero не може да повярва, що за опонент има... Виждаме хора да летят.... Миро, беше дошъл за Guerrero, но уви, получава охраната на TNW, но скоро и до Eddie Guerrero ще се добара, тъй като ясно и точно г-н "Latino Heat" си каза че приема, но дали лъжицата е по-голяма от очакваното.....

13. Segment /w Eddie Guerrero Source

Миро: ДОБРЕ ЧЕ ПРИЕ ESSE! НО ПОВЯРВАЙ МИ.... ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧИ С ТЕЗИ МЪЖЕ Е САМО ЧАСТИЦА ОТ ТОВА КОЕТО ЩЕ НАПРАВЯ ДРУГАТА СЕДМИЦА....БОГОВЕТЕ СЕ СТРАХУВАТ ОТ ТОВА КОЕТО СЪМ ГОТОВ ДА НАПРАВЯ, СТРАХУВАЙ СЕ И ТИ.............



13. Segment /w Eddie Guerrero AP1GczMIqJfMTMaijcHkfGdgvHkSUVNxlAtym61xjptd_TnDVqwV9ZF5ErMcE7ZEm2E64X8AFEqLVpiYBUk4_fibmfDA0XzdkHGwy5gvSWaaPepVE6ifOR9bPrmzmkQ3vRT_wRb9zYtby7bPJvUSlQMr4mzd=w498-h278-s-no-gm?authuser=0

Jim Ross: Българина е повече от готов, дори сега да налегне, Guerrero, но ще трябва да изчака, ДРУГАТА СЕДМИЦА TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024!!! МИРО СРЕЩУ EDDIE GUERRERO Е ВЕЧЕ ФАКТ!!!! Останете с програмата на TNW след тази кракта пауза!!!

TheAnimal харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. Segment /w Eddie Guerrero Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment /w Eddie Guerrero   13. Segment /w Eddie Guerrero Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. Segment /w Eddie Guerrero
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Backstage segment with Eddie Guerrero
» 3. Backstage segment with Eddie Guerrero and Sami Zayn
» 3. JBL vs. Eddie Guerrero - Normal Rules.
» 5. Eddie Guerrero vs. Rick Rude
» 5. Singles Match > Eddie Guerrero vs. Miro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 540-
Идете на: