Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 836
Age : 32

3. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho   3. In-Ring Segment /w Chris Jericho EmptyПет Мар 08, 2024 7:56 pm

Rampage Saturday Night написа:
'The Living Legend' е готов да каже последните си слова, преди да се срещне с Christian Cage в 'No-DQ' мач идната събота. В същата вечер, канадецът ще се изправи срещу опонент, чието име ще разбере непосредствено преди началото на срещата, но преди това, 'The Wizard' има финални думи, които ще се насочени право към сънародника му, който не само, че го провокира, но и отдавна премина границата.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

3. In-Ring Segment /w Chris Jericho N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 90

3. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho   3. In-Ring Segment /w Chris Jericho EmptyВто Мар 12, 2024 1:17 pm



3. In-Ring Segment /w Chris Jericho 5KsoUR6 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho KjMSAQp


Само след седем дни, този човек ще се срещне срещу сънародника си Christian Cage 'No-DQ' мач, който вероятно ще сложи точка на вечния спор. Спор, който Cage започна, и спор, с който Jericho не се съгласи. В предходните седмици станахме свидетели на куп неща между двамата. Думите на Christian миналата седмица, нападанието от 'Captain Charisma' в интервюто на 'The Wizard', но всичко това достигна своя връх. Чашата отдавна преля, като Jericho със сигурност вече не може да държи емоциите си и точно поради тази причина, освен че ще трябва да премери сили за поредна седмица, този път срещу непознат за него противник, ще каже и финални слова преди да влезе в пряк двубой срещу 'The Instant Classic'. Тази вечер обаче е много по-различна от преди. Настроението е някак си по-култивирано от преди. Канадецът се появява под овациите в изискан вид, с винено-червен костюм, което му придава вид на истински лидер в съблекалнята, на учител, но най-вече, на успял мъж с прошарени коси, който в продължение на три десетилетия обикаля планетата и не спира да радва феновете на професионалния кеч, но тази вечер - всичко е различно. Няма човек, който би се съгласил с твърдението на Cageсобено самия Chris Jericho. Всичко започна преди време, когато Chris се опита да си върне това, което огря с осветителната си аура - TNW Defiant титлата, но точно тогава, когато той бе изключително близо да се превърне в първия двукратен шампион носейки тази титла се появи именно Christian Cage. Вярвате или не, днес всичко това не е за титли, не е за победи или загуби - лично е. Точно поради тази причина, двамата премериха сили на 'Road to PAIN', когато Cage успя да грабне победата по познат за себе си начин, който граничеше не само с пошлост, но и със скандалност. Въпреки това, малко по-късно, Jericho го елиминира от картинката за Световната титла, но всичко това продължи и седмица след това, две, три - така и до днес. Но идната събота, 'The Demo-God' е готов да сложи край на това, като обеща на Christian, че неговият най-голям кошмар в лицето на 'The Painmaker' ще му нанесе толкова болка, колкото Cage може или смята, че е способен да понесе. Jericho е вече на бойната площадка, застанал в средата, със студеното си изражение той не спира да оглежда хилядите, които скандират името му и показват подкрепата си спрямо него, както и това, че въпреки нападките и трудните моменти през последните седмици, дори месеци - те са плътно зад него.
Върнете се в началото Go down
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 90

3. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho   3. In-Ring Segment /w Chris Jericho EmptyВто Мар 12, 2024 1:31 pm

3. In-Ring Segment /w Chris Jericho RXc4UrH 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho MwOnuPT

-  Тази вечер, аз стоя пред всички вас, не като един от най-паметните персонажи в света на професионалния кеч. Не стоя като 'Le Champion', нито 'The Living Legend'. Тази вечер, в средата на този ринг, аз стоя пред всички вас като.. един от вас. Като един обикновен човек, който изкарва прехраната си благодарение на това, което обича. На нещото, което е посветил живота си в последните повече от тридесет години. Не ме разбирайте погрешно! Щастлив съм от кариерата си и не съжалявам за нито един миг, било то пропилян или плод на негодувание от самите вас или целия свят спрямо мен. Точно това запали искрата още по-силно. Точно това ми напомни, а след време затвърди в съзнанието ми, че аз не трябва да спирам да го правя! Защо? Защото просто нямам избор! Защото просто всичко ще бъде лишено от смисъл! Обичам съпругата си, децата си, но повече обичам професионалния кеч и мисля, че това е ясно за всеки един в тази зала, по целия свят, с изключение на Christian Cage! Cage, може би си прав... Може би времето отдавно е отмило всичко, което съм направил за този бизнес, както и за хората, но грешиш за едно. Дали преди десет години, дали вчера, утре или след десет години - ти никога няма да бъдеш на нивото на Chris Jericho - 'човека'. А когато си далеч от 'човека', какво остава за Chris Jericho - 'суперзвездата'. Поздравления! Спечели вниманието ми и то преди доста време, когато се опита да измиеш ръцете си с мен, опитвайки се накърниш името ми, което ще трае във вечността в бранша, като това е нещп, което не съм сигурен дали би се случило с теб, все още не. Аз ти вярвам, Christian! Вярвам в думите ти, в действията, във всичко, което направи и изрече в последните седмици, но бъди сигурен в едно. След точно седем дни, на 'Rampage SuperShow: To Be Glorious' - CHRIS JERICHO WILL BE NO MORE! Ще забравя за миналото, за стореното и претърпяното, като в съзнанието ми ще се настани едно единствено нещо - болка! Болка, която ще усетиш и то в пълния смисъл на думата! Не забравяй, Cage! Ти си главния виновник за проливния дъжд, който ще се изсипе върху главата ти! Ти си главният виновник за потъмнялото небе, за мрака и студенината! Но когато, стъпиш на този ринг и усетиш как всяка гънка на мозъка ти бавно и мъчително осъзнава тези куп твои грешки. Вече ще бъде късно! Тази вечер, ти и всички ще видят едно друго лице на Chris Jericho, лице, което изгря в професионалния кеч преди повече от двадесет и пет години. Човек със сърце на лъв, който се бореше срещу най-големите имена на indy сцената по онова време, но и ги побеждаваше! Но, Cage, 'Lionheart' е нещо, което само ще намекне, но и припомни, че за теб проблемите вече са стигнали връх и няма връщане назад! На 'Rampage SuperShow', 'THE PAINMAKER' ЩЕ БЪДЕ ТОЗИ, КОЙТО ЩЕ ИЗТРЪГНЕ ДУШАТА ТИ ЗАВИНАГИ! 'THE PAINMAKER' ЩЕ БЪДЕ ТОЗИ, КОЙТО ЩЕ НАГНЕТИ БОЛКАТА В СЪЗНАНИЕТО ТИ ДО СТЕПЕН НА САМОРАЗРУХА, А КОГАТО ТОВА СЕ СЛУЧИ, НЕ САМО 'СУПЕРЗВЕЗДАТА' CHRISTIAN CAGE, НО И 'ЧОВЕКЪТ' ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНАТ В..

ПЕПЕЛ~!
3. In-Ring Segment /w Chris Jericho ZHxyq15

~~~

~~~

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho   3. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-Ring Segment /w Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho
» 13. In-ring promo with Chris Jericho
» 7. In-ring promo with Chris Jericho
» In-ring promo with Chris Jericho
» 8. In-Ring promo with Chris Jericho

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 540-
Идете на: