Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty8/3/2024, 19:54

TNW Presents

'Rampage Saturday Night'

T-Mobile Centre, Kanas City, MO





Rampage Saturday Night написа:
Последното издание на 'Rampage Saturday Night' преди големият 'SuperShow: To Be Glorious', ще започне с face-off, който ще бъде финален преди сблъсъка между новият Sacrifice шампион Sami Zayn и човекът, който се зарече да направи нов подвиг през тази година, Roman Reigns! Двамата ще се срещнат очи в очи, но дали всичко ще премине гладко, преди нещата да станат сериозни идната събота?! 'Rampage Saturday Night' IS LIVE~!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 207

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty9/3/2024, 10:34


1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns OCPqfcC

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns ObS7aFv

Драги зрители, добър вечер и добре дошли в Rampage Saturday Night. Предаваме на живо от T-Mobile Centre, Kanas City, Missouri. Днес шоуто започва с музиакта на именно този измамник, който до момента направи толкова много глупости, че дори е трудно да се върнем до началната точка в която в образът му сякаш се въплати Дявола. Именно този човек е отговорен за страшно много неща свързани не само с него, не само с агента му, но и с други суперзвезди, които по един или друг начин са пострадали - те и каририте им, само заради кофти отношение от страна на този бездарник. Не може да се отрече обаче, че всичко с което се е захванал до момента, като може би единствено изключим 'Road to Pain Rumble' мача, му се получава. Интересно е да чуем какво има да ни казва тази вечер - той и неговият приятел, агент и настоящият Sacrifice шампион - Сами Зейн...

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager,
The Latino Heat,
Eddie Guerrero!

Днес може би ще се кулминира една история, която започна преди няколко седмици, а именно тази между Сами Зейн и Роман Рейнс. Двамата се спречкаха няколко пъти, може би най-значително в срещата в която трябваше да се определи нов Sacrifice шампион, но именно човекът, който в момента се качва на ринга, бе причината нещата да не се получат за Рейнс. Гереро винаги се включва точно в правилният момент в мачовете на Сами, за да може да обърне нещата в негова посока, а така се случи и в срещата за титлата, тъкмо когато Роман щеше да спечели. За да може 'The Big Dog' да си отмъсти, миналата седмица провокира Гереро по такъв начин, че го накара да се съгласи на мач-реванш в който Зейн ще трябва да заложи титлата си. Този мач ще се състои следващата седмица, но ще има стипулация. Разбира се, на Зейн изобщо не му хареса всичко това, но той няма особен избор, защото всичко вече е задействано и ще, не ще, ще трябва да се изправи срещу Роман. Нека видим какво имат да ни казват дуото измамници. Група от фенове нахлува на ринга, те започват да се катерят по въжетата, докато Еди представя своят човек...

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns RPVwDy9

LADIES AND GENTLEMEN,
POEPLE OF ALL AGES,
STAND ON YOUR FEET,
CLAP YOUR HANDS,
SCREAM AS LOUD AS YOU CAN,
...
...TO WELCOME...
...
...THE GREATEST...
...
...THE ULTIMATE...
...
...YOUR SACRIFICE CHAMPION...
...
...THE GREAT LIBERATOR...
...
SAMI ZAYN

Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 823

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty10/3/2024, 00:10


Corey Graves: Тежка седмица имаше този човек...Миналата седмица той осъзна каква отговорност държи в ръцете си! Sacrifice титлата може да бъде нож с две остриета, тя може да ти даде всичко, но също така може и да ти отнеме всичко! Личният мениджър на Сами Зейн му припомни това. Именно това беше и момента, в който канадеца се замисли! Той разкри на феновете, че не е готов с решението си...Стратегът не знае какво да прави с този колан.

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns 4352342

Michael Cole: Не е лесно решението, което трябва да вземе Zayn, но лошото е, че може и да му отнемат тази възможност, тъй като, когато стратегът и неговия мениджър си тръгваха, те бяха конфронтирани от "The Tribal Chief" Roman Reigns! "The Head Of The Table" им припомни какъв нахалник е! Той също им напомни, че обича да получава всичко на тепсия! Самоанецът провокира Еди Гереро, за да може да получи шанс за Sacrifice Championship...Този мъж не може да понесе провалът. Изключително съм разочарован от Роман Рейнс.
Corey Graves: Това е неговият начин. Така си получава шансовете, няма лошо в това, но не съм сигурен дали начинът на Роман ще се хареса на шампионът, който мина през петима мъже, за да спечели титлата...Ще разберем от самият него!
Michael Cole: Абсолютно. Сами има право да откаже предизвикателството, ако смята, че е прекалено рисковано! Да Guerrero го прие, но крайното решение е на "The Great Liberator". Той има последната дума.
Corey Graves: Великият либератор не е човек, който бяга от предизвикателства! Това го доведе до успехът. Да постъпката на бившият безспорен шампион - Roman Reigns беше грозна, но това действие е предизвикано от неуспехът на "The Big Dog", който той има срещу канадецът със сирийски корени! Нека да не забравяме, че Sami изхвърли Роман от Road To Pain мачът, унижи самоанецът в отборен мач, както и за капак на всичко! Отне му и възможността му да стане Sacrifice Champion...Логично е легендарният самоанец да търси разплата! Интересно ми е обаче какъв ще бъде двубоят им? Това се чудят всички.

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns 4233242

Michael Cole: Нещо извратено ще е! Роман Рейнс е непредвидим мъж, но каквото и да измисли, то няма да уплаши Sacrifice шампионът ни! Сега величието се качва на най-горното въже, като показва своята ценна титла! След като прави това, той слиза от въжетата, след което застава до Еди Гереро и започва да говори! Нека го чуем!

Yuliyan and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 823

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty12/3/2024, 23:01

Sami Zayn: Миналата седмица беше тежка за мен, а не трябваше да бъде...Трябваше да се забавляваме с моят мениджър, да празнуваме спечелването на Sacrifice титлата! Билетът ми към титлите. Трябваше да си прекараме страхотно, но нещата невинаги се случват така, както искаме, понеже Еди ми развали, леко настроението, като ми каза да внимавам с изборът, да не бързам, да обсъдим нещата в съблекалнята, преди да взема решението, което ще промени живота ми! Първоначално ми стана неприятно, както казах, но после се замислих, след което си казах, прав си Eddie! Трябва да те послушам, ти си гласът на разумът, ти си човекът, който ще ми помогне да взема най-доброто решение!

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns 5424325

Тръгнахме към съблекалнята, за да обсъдим нещата. Но тук идва и интересната част! Роман Рейнс се появява на големият екран...Голямото, лошо, нахално куче...Човекът, който се мазни денонощно на управата. Безсрамникът...Както и да го нарека, малко му е. Направо нямам думи, с които да изкажа разочарованието си към този човек...Не му ли стигна? Победихме го в отборен мач, елиминирахме го от мелето, лишихме го от шансът да стане Sacrifice Champion. Какво иска още? Не му ли стига унижението? Явно не му е достатъчно, тъй като дойде и започна да провокира мениджърът ми, защото знаеше, че аз никога нямаше да се съглася...И причината за това е много проста, аз доказах, че съм по-добър от Roman Reigns, също така му доказах, че мога да правя ходовете му по-добре от него! Надиграх го във всичко, но въпреки това, този мъж. Това куче, не ме оставя намира...Хубаво, мачът е обявен вече, няма да бягам от теб, понеже знам какво мога! Аз съм способен на повече от теб, Роман Рейнс. И аз ще ти го докажа! Хайде, излез и си кажи правилата, които си подготвил за тази битка! Готов съм за теб, ние сме готови за теб! Аз и "Latino Heat" ще те унижим отново, защото това заслужаваш. Ще изчистя тази компания от хора като теб, които искат само, а не се борят.

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns 5253432

Corey Graves: Силни думи от великият либератор! Той и Eddie Guerrero са на бойното поле, те очакват "The Head Of The Table", но дали ще ги зарадва с присъствието си? В залата се пуска позната музика! Той ли е?

Yuliyan and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty13/3/2024, 20:31


1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns HPiGMz51. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Bo6hihJ

Corey Graves: Speaking of the devil... Човека, който сякаш преследва Zayn в най-лошите му кошмари! Човека, който неуморно изправя нашия шампион пред тежки и ужасяващи изпитания! Сякаш неуморно се е откъснал от него и няма да го остави, докато не види Zayn да страда! Това единствено може да притеснява нашия любим шампион, който дори не успя да се наслади на краткото празненство през изминалия Rampage Supershow! Едва след един от най-тежките двубой в кариерата на Либератора, този който му донесе желаното злато, то той отново трябваше да види пред него отново най-големия му кошмар... Roman Reigns! Единствено се надяваме, нашия любим шампион да намери поне за кратко утеха
Micheal Cole: Но колега, както сам виждаш, той отново е тук! Той отново е тук, а моментално настроените в залата, на ринга, всичко се промени! Този човек, колкото и да бъде хулен от милиони, повечето дълбоко в себе си изпитват уважение! Знаейки на какви крайности е способен, на какви действия е способен... те са длъжни да му дадат нужният respect! А последните секунди всичко ескалира, тъй като и двете суперзвезди вече са на ринга! Reigns, просто не отдръпва око от противника си! Сякаш всеки момент е готов да го атакува! Готов да прекрати кариерата му! Уважаеми зрители и любители на кеча, по всичко личи, че ще имаме контра отговор на всички думи на Zayn!
Corey Graves: Погледнете физиономията на Zayn, дами и господа! Тя казва абсолютно всичко! Като че ли, той колкото и победи да има над Reigns все още има едно на ум! А дори и той самия е бил не веднъж жертва на деянията на Reigns! След най-страховития Spear, който някога е виждала тази зала! След прегъването на шибаната стълба, то той знае на какво е способен Roman Reigns! Уважаеми зрители, абсолютно всичко утихва, Reigns получава желания микрофон и е време да чуем и неговия отговор!

TheAnimal харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty16/3/2024, 00:47

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Mchcncr

В навечерието на Road To Pain, след спазената уговорка, която имах с моя скъп приятел и главен мениджър на това шоу, телефона ми отново позвъня! Уговорката бе съставена от моето кратко участване в тазгодишния Road To Pain, а от негова страна многомилионния чек! Уговорката бе спазена, статистиките на това шоу гръмнаха. Вестници, медии, телевизии всичко живо непрекъснато говореше за завръщането на най-голямото и най-важно лице в тази компания! От моя страна, освен многомилионния чек, успях да си отпочина и от тежките задачи на Hollywood! Но телефонното обаждане беше повратен момент в моята кариера! След близо едночасов разговор с главния мениджър, той успя да ме обеди в едно нещо... THIS COMPANY NEEDS ME! Независимо дали ще трябва да се боря за най-престижната титла на компанията или титлата, която ти държиш... титла държана единствено от негодници засега, то аз съм нужен на тази компания! Нужен съм на тази компания, както на теб е нужен Eddie Guerrero за една жалка победа! Защото тази компания, никога не е виждал човек като мен! I'm not like you Zayn, мен не може да заменят за час. Въпреки, че може да чуеш хилядите фенове, които ме освиркват, те дълбоко в себе си искат да са като мен! Ха-ха и как не биха желали? Бивш световен шампион, предстояща Hollywood звезда, заобиколен от компанията на красиви жени, скъп коли и естествено повече пари от колкото ти някога ще видиш през живота си! Разбираш ли сега Zayn, защо победата ти е толкова незначителна? Разбираш ли защо, единствената причина поради, която феновете биха си пуснали твой двубой е единствено за тяхно забавление?

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns KtQfgXO

В зародиша на пътя ти към по-сериозните и по-важни титли, нахлуваш в този ринг, казвайки че аз съм посмешище? Аз съм печелил световна титла, замисли се... това не беше ли мечтата ти? Аз съм озаглавявал най-голямото шоу на тази компания "PAIN", това също не беше ли твоя мечта! И твой думи бяха, аз съм "разочарованието"... Zayn, колко пъти точно успя да ме тушираш, huh? Колко пъти успя да ме накараш да се предам, huh? Така си и помислих. Ти никога няма да успееш да ме победиш в пряк двубой, което доказва кое е "разочарованието"! Затова Sami Zayn, имам предложение към теб. Предложение, което ще успее да опровергае всички мои думи и короняса теб като истински шампион! Rampage Supershow: To be Glorious... Samy Zayn срещу Roman Reigns, с едно условие! За условите ще разбереш в по-нататъшен етап... но знай, че ако ти спечелиш този двубой, то аз никога повече няма да се състезавам за тази титла, отново! Но ако аз спечеля този двубой... YOU HAVE TO ACKNOWLEDGE ME! YOU HAVE TO ACKNOWLEDGE ME AS YOURS TRIABAL CHIEF! YOU HAVE TO ACKNOWLEDGE ME AS YOURS HEAD OF THE TABLE! And not only you... Ти също Eddie Guerrero! Нека не бавим този кратък процес! Sami Zayn, това е твое *Reigns подава договора за предстоящия двубой на Sami Zayn! И за да съм сигурен, че ти ще подпишеш този договор...

1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns 2nppb7t

Corey Graves: Уважаеми зрители, Roman Reigns моментално захвана Eddie Guerrero в най-ужасяващия захват познат в тези среди! Той изпитва изключителна болка, която ако продължи ще може да накара Eddie Guerrero да припадне! Последните секунди, напрежението излиза извън всякакви граници! Samy Zayn се принуждава да подпише договора, без да прочете условията!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns   1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Face-Off between Sami Zayn & Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show: Face off between Roman Reigns and AJ Styles
» 1. Opening show: Daniel Bryan and Roman Reigns face-off
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro
» 1. Opening Show: Face-off between TNW World Champion AJ Styles, Seth Rollins, Triple H & Roman Reigns
» 11. TNW Sacrifice Championship: Sami Zayn (c) vs. Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 540-
Идете на: