Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Segment /w 'Blackpool Combat Club'

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Segment /w 'Blackpool Combat Club'   8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Empty2/3/2024, 00:14

Rampage Saturday Night написа:
Британците за втора поредна седмица се опитват да се доберат до мач за отборното злато срещу Dudley Boyz, но шампионите отказват всеки път, твърдейки, че 'BCC' са далеч от нивото, на което се намират те самите! Тази седмица, 'Blackpool Combat Club' ще искат личен разговор с William Regal или Hulk Hogan, като именно някой от тях може да им гарантира мач на 'Rampage SuperShow: To Be Glorious'.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 114
Age : 26

8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Segment /w 'Blackpool Combat Club'   8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Empty3/3/2024, 22:57

8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Source

John Moxley: .......

*Regal бавно се обръща*

John Moxley: *Със странен поглед гледа към телевизора, каквото гледа Regal*....човече, дори не ми обеснявай какво е.... *Regal изкючва телевизора* Дошъл съм да говоря с теб... аз и.... бандата... *Claudio и Bryan влизат също* Има много задници в тоя ростър дай да сритаме нещо?

William Regal: Вижте момчета, разбирам ви, но нещата не стават така лесно и то не толкова защото не искам да ви видя в екшън за титлите, но мисля че това че е лично... в случая ви нарекога "никакви" което реално не е така, все пак ние сме един от най-големите групи и най-опасната група в бизнеса, но... няма как да ви дам мача е така просто... *Mox се хваща за главата*

8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Source

Claudio Castagnoli: Какво искаш да ни кажеш, че въпреки това което ни се случва на нас, никаква правда няма да има, ами Punk за дето ми открадна титлата? Кво става там а?

William Regal: О вярно! Точно ти ми трябваше Claudio, разбирам емоцията да не носиш титлата, но за това съм донесъл резервната титла!!!! Тъй като е имало случай на кражба, федерацията реши, че ще има едно точно копие на титлата, и като казвам точно.... казвам точно!! Така че да шампионе, на подписването ти за големия мач другата седмица, отиваш с титла, какво ще кажеш а? Добре сме вече нали?

Claudio Castagnoli: Благодаря ти шефе! Оценявам идеята ти, но Duddley Boyz си правят каквото си искат..

Bryan Danielson: Истината е че искаме този мач, толкова е просто... Yuta не е тук защото безредиците продължават а ние сме ущететните, разбираш ли? Пънк си прави каквото си иска, ето с един куршум два заека Yuta се възстановява, Claudio беше до преди малко без титла а шампион, никой нищи, Mox е прав.. трябва да има правосъдие за едно нещо... не може...

William Regal: СТИГА! ДОБРЕ! ЯСНО МИ СТАНА КАКВО СЕ СЛУЧВА! *Regal си сяда на стола* щом искате толкова тоя мач и тъй нареченото "правосъдие" ЩЕ ВИ ГО ДАМ.... и аз съм съгласен че не правилно това което се случва с вас и в последните седмици, нищо не правя спрямо отбора, но няма как да съм постоянно над главите ви! Трябва да осъзнаете нещата и да се борите!!! ако искате правосъдие вземете го в свои ръце!!! НО! В рамките на нормалното, ТОВА СЕ ОТНАСЯ ЗА ТЕБ СЪЩО MOX! *Moxley се чеши за главта от недоволство* Виж знам че си мислиш че да съм тука, и че всичко ще става е така..... НО!
ЩЕ ГО КАЖА ОФИЦЯЛНО.. Тъй като Duddley Boyz избегнаха предизвикателството от моите момчета, ще трябва все пак да защитите срещу някого..... на TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024 The Duddley Boyz ще се изправят срещу двама члена на BCC които ще са..... Bryan Danielson и................. John Moxley!!! Шампиона и без това има достатъчно проблеми а Yuta... той.... да го оставим си почине малко.... А ДА! И без външни намеси защо???? Тъй като доста хора включително и те, ще кажат че "клоня към своите хора", ще ви дам нещо и на вас, мачави ще бъде с нещо в което специализирате и това ще бъде.................... мач със МАСИ!!!!! Каквото и да говорим повече, няма смисъл момчета! Дано сте доволни, искам да се докажете! Късмет и на вас Duddleys ще ви е нужен!

Tony Schiavone: КАКВА НОВИНА САМО! Backpool Combat Club току що получиха мач за отборните титли срещу Duddley Boyz на TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024!! Но както каза самия той, за да е честен мача, той изясни, че няма да има никаква външна намеса и щуротии, защото ще има достатъчно хаус на ринга с маси!!! Така че с какво ни дари GM-a само!!! Останете с нас защото програмата ни, те първа загрява!!!

___________________
8. Segment /w 'Blackpool Combat Club' Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
 
8. Segment /w 'Blackpool Combat Club'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» NXT UK TAKEOVER: BLACKPOOL
» 1shot club ep2 is coming soon
» Space Monkey's business crew party live from Club Eleven
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 539-
Идете на: