Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match   3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match EmptyПет Фев 23, 2024 7:35 pm

Rampage Saturday Night написа:
Miro ще има възможността да изрази недоволството си от края на отборния мач между него Reigns, Sami Zayn и неговият мениджър Eddie Guerrero, като последните двама не спират да изумяват с подлите си номера, като именно това е причината 'The Reedemer' да изрази недоволството си, но и да го сподели открито.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Manqk1
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Manqk1


Location : Пловдив
Join date : 01.12.2023
Posts : 76

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match   3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match EmptyНед Фев 25, 2024 8:10 pm

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match E0jgnv10

Excalibur:
Всеки момент очакваме Миро aдресирайки нещата които се случиха миналата седмица, между мача им заедно с Roman Reigns срещу г-н "Latino Heat" и "The Liberator" Sami Zayn точно след тази кратка пауза!



Excalibur: Отново добре сте дошли с програмата на TNW! Днес ще видим какво ще каже този човек, след всичко това което се състоя миналата седмица в отборния си мач!

Jim Ross: Със сигурност, бяха изиграни и въпреки финиша който видяхме, Roman Reigns и Миро се сработиха перфектно, трябва да се отбележи! Може и за в бъдеще да се завърже нещо, кой знае!

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV84UG62vt1fDcSHAXPrBrR4N0W3n0rLk56d2rCSocEranWINSfYZC0Ai7mZ60VybrF48_9RwCzGciZTSX6zj55piuU2_iXqohp8Cm6VK0E_vaDrfEvfv0WlB5PyDBv1ltVIbJ4S5d18-M2qBQUaP_Ttr=w480-h274-s-no-gm?authuser=03. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV84_SIApSJoCZd-zO1wm9XHKMHeMBIdmbfQXzbvG41U_oAco0O0ZYqo5VCmM-HOJmqdhAcdOpTJaIt_xRBWIFZLjs426avriH3iL3uaH0H1wtTa9PFWFFOgTI9FDBPC5ygyaERz0QapCQH7GX9nuqSQx=w480-h274-s-no-gm?authuser=0

Excalibur: Но въпреки това не изглежда доволен от крайни резултат! Този мач имаше за задача, да го спечели и да има правосъдие, но уви че отново хитростта и правилната преценка, взе победата под носа им! Гледа към небесата, Българина знае че неговите богове го гледат и не знам дали са доволни от това което се разви, миналата седмица...

Jim Ross: Като знаем, предисторият на Българина, безнаказани, НЯМА! И със сигурност, може да се предположи че Guerrero е на върха в листа с неща които ще адресира, убеден съм!

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV86KXdIxZ2-qNZa1XsmC2h6IMKxb9jR7eeEmMTJnLVrArcmanguJGCu8L6Job1N_B116rAZcE5Dtofwt487CO57WduqT_mrl_asqIRKvFpIYCHFHmg_Rgmd131wThRcEhLBDRljYG6e-27tLy26tD-RM=w480-h274-s-no-gm?authuser=0

Excalibur: Едно нещо съм сигурен.. че Guerrero, макар и да не осъзнава... прави огромна грешка дърпайки дявола за опашката както се казва... Миро ще обърне всичко! Апа дано не стане...

Jim Ross: Вече е на ринга, дава му се микрофон.. НЕКА.... да го чуем!

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV86wb3KvWDYN58rSdBOwxnmj9JvGYPNWxWBfO0SEluPvUpEMBX5v2Fy34vIil3SCnEj_Vj0PkVyZz5JIrJAPDufMWZN9AF1anxsNdGWy4sEwpByiNSfjkJVqlm6rNkRF4_etdrxTuyTPxj8gtnp_uPUr=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Миро: Първо искам да благодаря..... на Roman Reigns.... поздрави и уважения за мача, който въпреки всичко което тези... тези..... няма значение кои са те... въпреки това се представи достойно! Второ... Искам да се извиня на Боговете които вярваха в мен, вярваха във своя избран, че ще раздаде правда, но ви уверявам... едни хора си пробваха късмета.... не завършиха добре, тези двамата няма да бъдат по-различни, повярвайте в това! През годините си, съм вярвал че няма зло безнаказано и правда неполучена! Така ме е учил баща ми, така и аз го мисля, за правилно! Ние Българите сме достойни хора, или поне тези които могат да излезнат с гордо вдигната глава като мен и да го кажат че знаят какво е!
Знам че има такива хора, които няма да се оставят пред НИЩО! Дори и неправда да има се борим до последно, кръв сме ляли за да сме свободни и да се докажем! Така и аз тук се доказвам... Показах на Hardy каква грешка направи, Shannon... Ricochet... те първа ще се добарам до Jericho, не съм забравил и  TNW Defiant шампиона Claudio... но във всички тези зблъсаци които съм имал, доказах и ще доказвам че в името на правдата!!! В името на това за което са ме пратили те тук! Ще пролея кръв! Ще пролея пот! Но ще стане така както е редно!!! И правда... ще има!!!!

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV85gZuhS0BRFrtsydRnafDB_zEkIQilJvDqjE22w5tHGGi0j6gmNVExExTYGzr3q6TDDct9nbcG2D5ysF38KwW_JM8fjPnTZHG43Z72rd8cSdEArfV9nKq85qVxbMhGfhFP8jlQuB1bO0iENbZoVldBr=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Миро: Guerrero лилипут такъв... Гледал съм те като малък и съм ти се възхищавал, но не и на мизериите които правеше... За Sami няма да коментирам, не би оцелял срещу Баба ми дето е на 80 години жена... сигурно на канацка ще го счупи се чудим как да го събираме после... Но и със него ще се разправям рано или късно и справедливост ЩЕ ИМА! Но сега вниманието ми е към теб Eddie! Големия велик Eddie Guerrero!! Гарантирам ти само едно момченце...... Ще те накарам да съжеляваш деня в който реши да прекрачиш пътя ми! Защото те ме пратиха тук! Те се довериха на мен! И аз ще предоставя!!! Така че, нека отрпатя това съобщение към теб...... Ако имаш големите "Cohones" и можеш да си тарикат, ИЗПРАВИ СЕ СРЕЩУ МЕН НА TNW RAMPAGE SUPERSHOW: TO BE GLORIOUS 2024 И ПРИЕМИ НАКАЗАНИЕТО СИ КОЕТО ЩЕ ПОЛУЧИШ!!!
Страхливец като теб ще бяга... но колкото и да бягаш.... всичко се нарежда към мен и теб на тоя ден... така че имай го в предвид!!

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match ABLVV87YbxqvGytJHPfxEoPvRKchNF_hG_r8USV8ITCnCB1yJYjtT7LvAQSAoNyoOB9zZeOa2UPixtKxbdJpOidpdGnGxQWCuMR8NfJdfstctwVKg-yiV-ICf2U_BD9Fj5iak4DR8cTR0d72i7SeNrHlB5j2=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Yuliyan and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match   3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match EmptyСря Фев 28, 2024 6:50 pm

Връщаме се след рекламите. Така и не получихме отговор от страна на Гереро, но със сигурност ще видим такъв идните няколко седмици, защото историята показва, че макар и подъл, той не бяга от отговорност. О, да, Миро може да получи своето по всяко едно време, когато дори най-малко го очаква, и то по начин, по който най-малко очаква. В момента камерите са се втренчили в него и той върви към съблекалнята, където ще се оправи и ще напусне залата, защото тази вечер няма нищо повече, което може да направи. Самодоволната му усмивка подсказва, че думите му най-вероятно са стреснали поне малко Гереро, от който днес няма и следа. Макар да сме толквоа рано в шоуто, днес Зейн бе забелязан бекстейдж, но сам, без Еди, което е неприсъщо. Миро най-накрая сяда на една скамейка и започва да оправя обувките си, когато в далечината започва да се чува ехо, викащо името 'Гереро'. Големецът се провиква, призовавайки крещящият човек към себе си, а това, което идва е мексиканец, носещ храна...

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match 3tUQ6P1

... 'The Best Man' посреща човека търсещ Еди Гереро. Когато мексиканецът пита за своят сънародник, българската гордост грабва плика от ръцете му и му казва да се разкара, макар и той да стои като наказан, гледайки виновно и незнаещ как да реагира. Мускулестият мъж разсипва плика и за своя радост вижда, че текущият му най-голям враг си е поръчал прилично количество бурита. Изглежда той, заедно с партньорът му и приятел Зейн са щели да си правят бурито парти, но нещата няма да бъдат както са планирали, а това е и перфектен начин Миро да си върне за миналата седмица. Той разопакова един от сандвичите и свежо започва да го хапва, доволен от постъпката си и удовлетворен от вкуса, който понася в момента. Всичко върви прекрасно, вечерта няма как да стане по-добра за Миро, до момента в който той не усеща как силна болка сякаш прерязва коремът му на две. Българинът не го е очаквал, той хвърля сандвича, изправя се и изпуска газове в момента в който прави рязкото движение. За да не направи някоя беля, която ще го бележи за дълъг период от време ставайки за посмешище в национален ефир, тежкоатлетът бързо се запътва към тоалетните, където влиза в една от кабинките и се заклчва вътре. Отнемат едва няколко секунди за да започнат да се чуват страшни звуци отвътре, такива, които биха подсказали, че българина явно се е натровил. Камерата не спира да снима, а след няколко секудни се появява и 'архитектът' на всичко това...

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match 2lXfRfQ

- Леле, амиго, какви ги вършиш? Ало, Миро, спиро или какъвто си? Чук чук! Леле, леле, такава смрад няма да се усети дори от 'баба ти дето е на 80' като се изпусне доакто спи. Каврон, направо ще ни избиеш, това е нечовешко! Извинявай, че те притеснявам, ама все едно си изял нещо живо и то е умряло в тебе, мамка му! Луу, хуу! Ама така ти се полага, приятелю, и то по две направления - първо, че крадеш нещата на другите, което си е изцяло моя работа, и второ, че се занимаваш с неправилният човек. Мислиш си, че това, че те елиминирах и успявам да те победя във всяка една възможност, която ми се предостави е нещо, което можеш да пречупиш? Боговете за които говориш са те изоставили, ессе, те са доста далеч от това да ти помагат, дори напротив, прекършвайки пътищата ни, определено са направили така, че да се озовеш в широколистна гора с тесни пътеки, изпълнени с тръни. И ето, пореден път се занимаваш с мен, за пореден път си в лоша позиция. Нима си мислиш, че всичко това не беше с цел? Забавих се нарочно, защото исках да си мислиш, че си ме накарал да се страхувам. Изпратих онзи гринго, за да те залъже, че можеш да ми го върнеш като уж откраднеш храната ми, а всъщност те натровя с разхлабително, и ето те сега, показващ на целия свят коя е най-добрата ти черта - тази, която разделя задника ти на две! И за да не си мислиш, че съм приключил с теб, имам един бърз въпрос - какво ще направиш, когато тази ужасна диария приключи, а? Ще избършеш гъзът си? С какво, приятел? Преди повече от час извадих тоалетната хартия от вътре! И по същият този начин мога да се справя с всяко едно нещо, с всеки един човек, с всяка една ситуация. Е, от какво е направена хартията? - от дърво. Каква е вратата на тоалетната? - дървена. Дръж, големи българино, и я преработи, за да обслужиш осраният си задник...

3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match B1rZWjX

Dimarata, Yuliyan and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match   3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro
» 5. TNW Tag Team Championship No.1 Contenders Tag Team Match: The Dudley Boyz vs. LAX (Santana and Ortiz)
» 4. DIVAS ELIMINATION MATCH - Team Bella vs. Team Nexus (4 vs. 4)
» 4. ME: 5-on-5 Elimination Match > Team Owens vs. Team Okada
» 4. Tag-Team Match: TNW Tag Team Championships: The Dudley Boyz vs. FTR

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 538-
Идете на: