Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay   ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay EmptyЧет 1 Фев 2024 - 19:19

Официалното коронясване на Will Ospreay като Безспорния световен шампион на TNW ще бъде тази вечер!

#НаЖиво! #RampageSpecialThreeHoursShow!

___________________

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay   ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay EmptyПет 2 Фев 2024 - 22:49



-Ladies and gentleman, please welcome
the NEW TNW Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay!


ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay ABLVV85rFt5QS_79DVUNJPJDo4ugGD_sBFgSd--6xaX5ymM_Tdl3lUOjTlw5z7JhvRvb6OJSm0cSwx48F4KansGk-az99Vuf9XzqGvCrzEcoVXgQm7yF6Ho-mgpwiqM6RO39MawKEljeIp7nVxW_x_x0U0rxTw=w360-h203-s-no-gm?authuser=0

Joey Styles: След може би най-тежкия, най-дългия и най-ужесточения мач в кариерата на този мъж, той най-накрая след 4 години и половина, той може да бъде наречен Undisputed Heavyweight Champion на Total Non-Stop Wrestling! Ospreay премина през всичко дори и отвъд, за да стигне до тази титла! Много критици биха определили че мачът срещу него и Johnny Mundo на Road to Pain 2024 може да бъде определен като ранен Match of the year contender за 2024! Ospreay премина през същински ад, за да крачи по тази рампа като безспорен шампион на TNW. Овациите звучат в целия стадион по звука на Elevated, a в ръцете на британската суперзвезда виждате и още едно от отличията на британеца, който е и последния "King of the Ring" на Total Non-Stop Wresting! След всеки един провал, след всяка една загуба, която Ospreay преживя - пред него най-накрая се отвориха небесата и слънцето изгря след бурята, Ospreay постигна своя колосален триумф тук в TNW, спечелвайки главната титла на компанията! Will Ospreay крачи по рампата обирайки ръцете на публиката от първите редове, докосвайки се до всеки един фен който го подкрепяше в този дълъг и труден път до върха! В един момент всичко това си виждаше като едно теглене на камък по склон, който Ospreay трябваше да изкачи, а никога не успяваше но след снощи Ospreay затвори устите на всички критици. "The Assassin" отново оглежда препълнения стадион American Airlines Center, в Dalllas, щата Texas и след това влиза на ринга където виждаме че взима микрофон. Нека да чуем какво има да каже "The Assassin"...

- Dallas, Texas...ние успяхме! Мамка му, успяхме! На Road To Pain за пореден път Johnny Mundo ме изцеди до самия край! Не ни стигна цял астрономически час, за да разберем кой е най-добрия между нас, но в съмия край - в самия Sudden Death I WENT FOR THE KILL! Знаех какво трябва да направя този път, за да се изправя с Johnny Mundo и дори не се и поколебах, всички тези думи които Mundo изрече през последните седмици, се чуваха в главата ми през цялото време, че нямам агресията и коварността да съм шампион, е миналата вечер дадох точно това на Johnny Mundo от началото до края на мача, оставяйки го да лежи в локва от собствената си кръв в средата на ринга, но това само по себе си показва колко лично беше това между нас и какво значеше този мач и за двама ни! Титлата, която той носеше срещу моята кариера, е аз си запазих кариерата и благодарение на тази титла дори ще си изстрелям кариерата до съвсем нови висоти! Всички вие, които сте с мен в това, това е нашия момент и днес е ден за празнуване, защото "The Assassin" уби вируса, който вирееше в TNW! Готов съм да защитавам тази титла срещу, когото и да е! Не ме интересува дали е от TNW, WWE, NJPW, EWF или ROH - готов съм да се изправя срещу всеки, а съм сигурен че много хора биха искали да се докосната до тази титла, но за да го направят трябва да са готов да се сблъскат с реалността че Will Ospreay сега е главното лице на това място и е на едно друг-о....

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple, JohnnyZ, Scroller, The Pharaoh, Dikoff and Manqk1 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay   ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay EmptyСъб 3 Фев 2024 - 14:05

BURN IT DOWN!~



*YEAA-AA-AAH!!*

Ето сега вече стана напечено! Речта на безспорния световен шампион бе внезапно прекъсната, а още в мига, в който Will Ospreay чу тази добре позната на всички мелодия, той знаеше кого да очаква! Британецът моментално насочва вниманието си към началото на рампата, където всеки момент ще се появи и въпросният човек. Феновете също са вперили погледи и с нетърпение чакат появата на The Architect. Нощта на Road to PAIN бе специална не само за Will Ospreay, който най-после успя да сложи край на царуването на Johnny Mundo със световната титла, но и за Seth Freakin' Rollins, който се пребори с двадесет и девет други мъже за място в главния мач на PAIN. Именно той ще чака Ospreay на The Grandest Stage of Them All, стига разбира се британецът да стигне до там като световен шампион. Най-странното обаче е, че все още няма и следа от The Architect!

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay WbfJYUz

Изведнъж обаче децибелите рязко се покачват, което дава ясен знак на Ospreay, че Rollins е някъде тук! Чувайки реакцията на публиката, шампионът започва да се оглежда наоколо и най-после вижда Seth на хоризонта! The Architect се появява от трибуните, придвижвайки се устремено надолу по стълбите, измежду тълпата от фенове, които протягат ръце към него, възползвайки се от шанса да се докоснат до една от най-големите суперзвезди на компанията! Seth Freakin' Rollins е все по-близо до ринга! Той стига до преградата, премятайки единия си крак върху нея, сякаш готов да премине от другата страна. Внезапно обаче Rollins се спира, след което бавно доближава микрофона до лицето си...

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay G9kwMJM

- I'LL SEE YOU AT PAIN!

Mind games at it's best! Типично в свой стил, Seth Rollins опита да влезе под кожата на световния шампион много преди евентуалния им сблъсък на PAIN! Това бяха единствените думи на The Architect, след които той избухна в ироничен смях, захвърли микрофона си на пода и обърна гръб на Will Ospreay, поемайки обратно нагоре по стъпалата с танцова стъпка. Британецът не показва абсолютно никаква емоция. Той стои в средата на ринга, вперил поглед в Rollins, който все повече се отдалечава от него. Само можем да гадаем какво се върти в главата на световния шампион в момента. Ospreay продължава да се взира в далечината, а прожекторите следят из късо The Architect, който препуска през тълпата от фенове.

ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay M6Omg9a

Дами и господа, уверявам ви, че това е едва началото, защото най-интересното от сагата между тези двама мъже тепърва предстои! Will Ospreay и Seth Rollins започнаха пътя си към PAIN не просто с крачка, а с лъвски скок! Единият свали Mundo от трона му и зае неговото място като новия безспорен световен шампион на TNW, а другият спечели така дълго жадуваното от него меле. И ако всичко върви по план, двамата ще се се срещнат в главния мач на PAIN, където ще се изправят един срещу друг в битка на живот и смърт. Битка, в която световната титла на Total Nonstop Wrestling ще бъде заложена на карта! По всичко изглежда, че така приключва този епизод на Rampage, а най-интересното по пътя към PAIN тепърва предстои!

Pete Apple, Dimarata, Scroller, The Pharaoh, Dikoff and Manqk1 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay   ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. In-ring celebration with the first TNW Elite Heavyweight Champion - Will Ospreay
» 1. Opening show with TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 1. Opening Show: Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay
» 1. Opening Show: The New Millennium challenges TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 535-
Идете на: