Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. Austin Theory demands for a rematch

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

14. Austin Theory demands for a rematch Empty
ПисанеЗаглавие: 14. Austin Theory demands for a rematch   14. Austin Theory demands for a rematch EmptyЧет 1 Фев - 19:10

Austin Theory иска своя мач-реванш срещу LA Knight. Суперзвездата смята, че има нужните доводи за това.

___________________

14. Austin Theory demands for a rematch VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 664
Age : 22

14. Austin Theory demands for a rematch Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Austin Theory demands for a rematch   14. Austin Theory demands for a rematch EmptyПон 5 Фев - 20:58

14. Austin Theory demands for a rematch Promo

- Все още ми е трудно да проумея как загубих от LA Knight… Абсолютно всичко беше на моя страна, но без късметът! Само малка доза късмет ми беше трябваше, за да стоя тук в момента като Европейски шампион, а не с празни ръце! Всичко останало беше на моя страна – аз бях по-добрия в мача, доминирах през по-голямата част. Просто не мога да повярвам, че загубих. За мен обаче имаше утеха, макар и малка, а тя беше че успях да елиминирам LA Knight от Road to Pain мача. Това беше още едно доказателство, че аз съм по-добрия от двамата и в това съмнение не може да има. Заслужавам и искам мач-реванш срещу LA Knight за Европейската титла! Няма да се предам, докато не изтръгна титлата от ръцете на този човек. Ако трябва ще участвам в мач за определяне на главен претендент, но на всяка цена ще получи този двубой, който ми се полага на мен! Няма да оставя нещата просто така, не и след доминацията ми на Road to Pain 2024! Може да не ме харесвате, не ми пука, но аз рано или късно ще се добера до тази титла и никой няма да може да ме спре. Целта ми е ясна и ще я постигна!

Geor4, Dimarata and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
14. Austin Theory demands for a rematch
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. The Usos demands rematch at 'Allegiance'
» 7. Roman Reigns demands a rematch for the TNW Global Championship
» 7. Segment /w Austin Theory
» 8. In-Ring Segment / Austin Theory
» 9. Singles Match: Austin Theory vs. Keith Lee

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 535-
Идете на: