Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Roman Reigns discuss his future plans

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

10. Roman Reigns discuss his future plans Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Roman Reigns discuss his future plans   10. Roman Reigns discuss his future plans Empty1/2/2024, 18:59

Roman Reigns не успя да направи желаното завръщане на ринга, но пък едва ли ще се откаже от преследването на поредния World Championship reign.

___________________

10. Roman Reigns discuss his future plans VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 638
Age : 19

10. Roman Reigns discuss his future plans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Roman Reigns discuss his future plans   10. Roman Reigns discuss his future plans Empty4/2/2024, 13:20

...

10. Roman Reigns discuss his future plans Source10. Roman Reigns discuss his future plans Source


COMING UP NEXT...

Dimarata and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 638
Age : 19

10. Roman Reigns discuss his future plans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Roman Reigns discuss his future plans   10. Roman Reigns discuss his future plans Empty4/2/2024, 15:01


10. Roman Reigns discuss his future plans D8qTfFZ

През последните години сме виждали всичко в този индустриален бизнес, но хора като Roman Reigns винаги са били изключение! Само с присъствието си, средностатистическия фен усеща една тежест... сякаш независимо кой е шампиона на компанията, неговата сила, неговите рекорди, то той в един момент ще бъде прекършен от Reigns! И.. да, със сигурност Reigns е имал своите слаби моменти, точно такъв момент бе и завръщането му на Road To Pain! В навечерието на тази велика вечер, запомнена с победата на негов бивш познат, Seth Rollins, Roman Reigns не успя да постигне очакваното от повечето критици, а и от самите фенове на този спорт. Естествено, той едва бе 7-ми в мелето, което значеше че ще трябва да мине през 23-има войни като него, желаейки колкото и него да Main Event-ват най-голямото шоу в историята на тази велика компания. Уви, откроилия се от всички останали 30 атлета, не бе Reigns... той дори не успя да запише една елиминация в мелето. Но на това ще бъдем тепърва свидетели, дали тази малка крачка назад за Reigns, няма да му послужи като един огромен отскок в бъдеще, успявайки за пореден път да изпише своето име с главни букви на толкова желаната титла от него... или този Reigns, който озаглави миналогодишния PAIN, побеждавайки Brock Lesnar... вече е минало. Твърде тежки думи, но са оправдани с оглед на представянето му през изминалата седмица! Въпреки това, увереността от ръмената на Reigns, не пада. Бяхме свидетели преди малко на пристигането на Reigns заедно с неговите братя пред портите на TNW! Самия той излизайки от колата си, която струва близо милион, бе със същия поглед, с който си тръгна преди няколко месеца. Същия онзи решителен поглед, който Reigns абсолютно винаги е имал!

10. Roman Reigns discuss his future plans MS5XcsK

Да, дами и господа... точно за този поглед говорим! Reigns продължава да излъчва увереност в себе си, независимо всички освирквания, които публиката му поднася с удоволствие. Независимо слабия период, който се намира. То той отново е решен да вземе, това което му принадлежи. Последните секунди, атмосферата около арената се нажежава. Енергията, която този човек притежава и неговото тежко присъствие, може да го усетят дори и тези на малките екрани. А по всичко личи, че това ще бъде един дълъг разговор между Reigns и всички онези, които неуморимо го критикуваха в продължение на дни. Също така, смятаме че ще чуем и неговите бъдещи планове. Дали той отново ще се насочи моментално към главната титла или постепенно ще извърви по-тежък и труден път? Дали ще поговори за Sami Zayn, човека който успя да елиминира Reigns в навечерието на Road To Pain! Толкова много въпроси за бъдещето на този спортист. В залата настъпва моментална тишина, всички критици на атлета, всички фенове, всеки един човек е впрегнал поглед в лицето на Reigns! Самия Reigns, пристъпва към средата на ринга, поема си дълбок въздух, поглежда наоколо... а погледа му, наистина казва всичко. Той е тук, за това което му принадлежи. Дами и господа, нека чуем всичко, което ще ни каже Reigns...

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 638
Age : 19

10. Roman Reigns discuss his future plans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Roman Reigns discuss his future plans   10. Roman Reigns discuss his future plans Empty8/2/2024, 23:04

10. Roman Reigns discuss his future plans 5WVcz7J

PAN AMERICA CENTER, NEW MEXICO... ACKNOWLEDGE ME! AKNOWLEDGE YOUR TRIBAL CHIEF! През последните часове, телефона ми гръмна от обаждания, съобщения. Наистина от както се завърнах моето лице, лицето на Hollywood, ха-ха е по-известно, по-търсено от вашия Световен Шампион. Говорейки за световния шампион, who the hell is Will Ospreay и защо притежава моето злато? През изминалия ми престои в тази компания, шампион преди мен беше Dave Batista, също лице на Hollywood! Тогава трябваше да го детронирам в най-дългата нощ в неговия живот. And your Tribal Chief, не само успя да го детронира... Dave Batista... Acknowledge me! А в момента към какво трябва да се стремя, some high flying kid to Aknowledge me? Really? Влизайки в мелето на тазгодишния Road To Pain, не усетих и не се стремях към нищо. И честито на... кой беше? А, да Sami Zayn, ти успя да достигнеш най-великото постижение и да ме изхвърлиш от мелето... now shut your mouth и се върни отново в mid-card-а, заедно с Will Ospreay и целия акробатичен цирк, който сте създали. Така де причините поради които не смятах, че ще има полза от това аз да печеля мелето са две. Първоначално, Pain е през Април месец, това моментално означава, че аз трябва да се сражавам близо два месеца без титла за тази компания... и то не само това, но и да гледам как Ospreay притежава това, което ми принадлежи. Втората причина, може би и главната е, че Will Ospreay е твърде малко лице за този бизнес. Този човек не само не трябва да бъде част от Main Event-а на Pain, аз не бих позволил изобщо да бъде в card-а! Може би в pre-show! Въпреки това, вашия Tribal Chief знаете че е справедлив, така че мога да предложа на Will Ospreay това... В следващите издания на Rampage, ще искам Световната титла, а ти без излишна съпротива, без битка ще ми я предоставиш... Също така you have to Acknowledge me! Така ти, аз, този бизнес и всичко свързано с него ще спечели. Наистина, не желая да мия ръцете си от кръвта на такъв човек като теб. Не си за тази сцена Ospreay, остави тази работа на мен! Защото... ТОВА Е МОЯТА СВЕТОВНА ТИТЛА, ТОВА Е МОЯТА КОМПАНИЯ, ТОВА Е МОЯТА ПУБЛИКА, ТОВА Е МОЯ РИНГ, СЪБЛЕКАЛНЯТА Е МОЯ, КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА Е МОЯ, ВСИЧКО КОЕТО ВИЖДАШ В ТАЗИ ИНДУСТРИЯ Е МОЕ! ДА, СЪЩО ТАКА PAUL HAYMAN Е МОЙ МЕНИДЖЪР, CM PUNK... НЕ ТВОЙ! ВСИЧКО В ТАЗИ ИНДУСТРИЯ Е МОЕ, ИДВАМ ЗА ТОВА КОЕТО МИ ПРИНАДЛЕЖИ OSPREAY

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. Roman Reigns discuss his future plans Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Roman Reigns discuss his future plans   10. Roman Reigns discuss his future plans Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. Roman Reigns discuss his future plans
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. AJ Styles announce his plans for the future
» 3. Stone Cold shares his plans for the future
» 11. Adam Pearce and Paul Heyman discuss the future of the Red Bull Championship
» 10. Interview /w Roman Reigns
» 7. In-ring promo with Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 535-
Идете на: