Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty1/2/2024, 18:42

The TNW Defiant Champion за пореден път имаше класически мач с лидера на nWo - Scott Hall. Мачът им завърши с двоен туш, но титлата остана притежание на Castagnoli. Шампионът продължава с високо вдигната глава напред.

___________________

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 116
Age : 26

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty1/2/2024, 20:43



4. In-ring promo with Claudio Castagnoli ABLVV85F-eSYit-H7goElPNKGx3w6NJNgqb-6npb5WPvBYYUpZ1c1zLgWnK0-pvK9SE3eb2BnMm4mw17qGG-CwvD04cp5ZUx9CVE1ttdqbAHcZ-uOeTEykjxA2hl0RD9aFPD4Hb7Ytq4nIQHIhQpkMw9MTwH=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Jim Ross: Ето че излиза нашия TNW Defiant шампион, макар и не със реална защита а равенство... Той все още държи титлата смело!

Corey Graves: Дааа това е така, Claudio държи титлата за пореден път! Това може само да бъде пример за останалите в съблекалнята, един достоен шампион, имайки в предвид какъв хаотичен мач имаха със Scott Hall, чак се стигна до BCC и NWO да се присъединят в това...

Jim Ross: Но видя се, все пак, че не бе достатъчно за лошото момче да възстържествува, изгубена възможност за него и ново начало за нашия настоящ и защитаващ TNW Defiant шампион.

Corey Graves: Интересно ми е да видя, какво ще каже шампиона след това равенство, дали лошото момче няма да скочи отново да търси реванш... не мисля че вече има мястото да говори след последните му изпълниения, JR ако Cole беше тук, щеше сигурно да издивее да го види отново шампион, не знам защо ненавиждаше шампиона...

Jim Ross: Знаем че Cole понякога има грешна преценка за хората, освен това никой не го е питал, той правил ли е това което Claudio или останалите от съблекалнята? НЕ, в такъв случай.. неговото мнение е невалидно! Виждаме как шампиона слиза по рампата с своя другар Wheeler Yuta и се качва на ринга.. Да чуем думите на шампиона....

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli ABLVV84dEye-G2HyTjvA9jaRb0wnY9qQ08VktYgLfF6jUEY7CeqxroLVChjqmoTcfZUbSlx-H47zS1WPF0Eynirb227jTMl2I5DZ3mZ_xYDsVljvW5JFggVoM9CHQASDrPqnVGVhU71KS_3Iu44QYSgt8UCD=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

Claudio Castagnoli: Усещам ви Далас.... Знам какво е... съжелявам... съжелявам че не успях да направя това което трябваше и всъщност да докажа що за защитаващ шампион съм... Но се радвам че тази страница е затворена.. Без да се обиждаме Scott и двамата не можехме да направим възможното, но евала ти правя че даде един мач да се запомни на тези фенове! Да направихме го... като се има в предвид, че си предвидим и бях споменал Mox че това има силна вероятност да стане.... Накрая се оказах... прав... и опропастихме опита ти..

Някои биха казали, че съм се измъкнал... други биха казали че това бе един добър мач какво мислите.... *Миксирани реакции* Но все пак искам да благодаря на братята си които ми помогнаха в този труден момент, Wheеler, Bryan, Konosuke, Mox. Те са пример какво трябва да изглежда един класен отбор с принципи и то какви само!!!! Но въпреки всичко което се случи на TNW ROAD TO PAIN..... Аз все още съм вашия шампион, следващия път, който и да е опонента ми, ще съм готов!!!!! Ще се опитам да коригирам грешката си която направих в предишната ми защита и тогава ще докажа, защо все още съм вашия TNW DEFIANT CHAMPION, но и защо съм на път да стана "THE BEST TNW DEFIANT CHAMPION IN THE WORLD, TODAY!!!!!!"

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli ABLVV85X6sWlFHzBkHV6rPArmBCKndt8YvF0BIluD0JSI0RmaoRjmMXwJyvdRYtZ-dUExffLNWjrSZZuPnTWiP55h2qV_tnWyDJYqmYDFkUyNXiuA2Fi-In0fcrLuwtjR7zM2r3pgXBNl5IlJkaUe4Q2qxob=w480-h270-s-no-gm?authuser=0

___________________
4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 169

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty2/2/2024, 00:15

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Punk




Jim Rose: OHH, NOOO!
Corey Graves: OOO, YES! "THE BEST IN THE WORLD" IS HERE!
След тази тежка битка или така наречен "АД" CM PUNK Е ТУК, ТАЗИ ВЕЧЕР! Както обикновено Paul Heyman е със бавна стъпка зад гърбът му, а "The Paul Heyman Guy" се спира на рампата за момент...


4. In-ring promo with Claudio Castagnoli KNSvNOA



Виждаме, как показва с жест BLA-BLA-BLA , че Claudio доста говори, а след това се спуска надолу по рампата. Отново неуважение демонстрира бившият Европейски шампион, към сегашният Defiant шампион. Напълно нормално е това за CM Punk, не мисля, че изпитва уважение към който и да е. CM Punk е стигнал до металните стълби, като се изкачва доста бързо по тях, а след това върви по ръба на ринга, докато стигне до средата, където поглежда към Defiant шампиона, който изглежда объркан, какво въобще прави тук "The Cult Of Personality"?  CM Punk прави своят taunt, като преди това изтърква краката си на ръба на ринга, а след това, разперва ръцете си, а ясно се вижда, че на гърба на тениската му пише "Best In The World"



4. In-ring promo with Claudio Castagnoli KZK4sjk




Chicago Made подминава шампиона гледайки го доста странно, като доста бързо се сдобива с микрофон в ръка и започва да обикаля около Claudio. Paul Heyman също се качва на ринга, като застава срещу шампиона и изчаква своят клиент и най-добър приятел да започне да говори. Татуираната суперзвезда застава най-накрая срещу Defiant champion-a Claudio, като изглежда готов да започне да говори, но се заслушва в смесените реакции от публиката, като както забелязвате, CM Punk се смее в лицето на Claudio, като е кръстосал ръцете си, а след това започва да говори...




4. In-ring promo with Claudio Castagnoli B1h6l25




CM Punk: WHO TE HELL YOU THINK YOU ARE? THE BEST IN THE WORLD? THE BEST CHAMPION OF THE WORLD? THE BEST DEFIANT CHAMPION OF THE WORLD? TODAY? REALLY? XA-XA-XA ... Клаудио може би се чудиш, защо съм тук нали? След този същински "АД", който преживях със The Rock на турнира Road To Pain, тази вечер съм тук и излизам на ринга за да прекъсна твоето празненство... I AM OUT HERE BECAUSE I HEAR YOU SAY , YOU ARE THE BEST, YOU ARE THE BEST ...(Claudio вдига Defiant championship над главата си) ... THERE'S ONLY ONE BEST IN THE WORLD AND YOU ARE LOOKING AM RIGHT NOW! НЕЗАВИСИМО ОТ ТОВА, ЧЕ ЗАГУБИХ МАЧА СИ СЪС THE ROCK, АЗ ОСТАВАМ "THE BEST IN THE WORLD" НАЛИ ТАКА PAUL? (Heyman кимва с глава, като на лицето му е изписана широка усмивка.) ... В твоят мач, който свърши с равенство срещу Scott Hall ти буквално се измъкна от загубата, като открадна тази титла, беше на косъм да загуби, докато аз миналата вечер на турнира Road To Pain откраднах шоуто със The Rock. Радвам се, че мислиш, че you are the best, така трябва, всеки трябва да си мисли така, но last night аз доказах, че съм The Best In The World и мога да го докажа всяка една вечер, дори и тази вечер. следващата седмица или на следващият турнир. Знам, че въпреки всичко, което прави хората отзад в съблекалнята не ме уважават, хората тук в залата не ме уважават, но нека да видим ти Defiant champion Claudio do you respect me? Защото повярвай ми от опит ти го казвам, каквото и да правиш, както и да го правиш, както и да се държиш, тези неблагодарни хора, тук в залата и отзад в съблекалните никога няма да те уважават, само ще се преструват и нищо повече, повярвай ми! Защото виждам, че си объркан, не мисля, че знаеш, кой си и как искаш да се държиш и кой всъшност искаш да бъдеш Клаудио, но нека да се върнем на въпроса. DO YOU RESPECT ME CLAUDIO?

Шампиона изглежда шокиран от въпроса на "The Best In The World", като бавно надига микрофона, като очакваме отговор на въпроса на CM Punk...

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 116
Age : 26

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty2/2/2024, 10:24


*Публиката скандира "AAAAAAAAAAAAAAAAAAshole, AAAAAAAAAAAAAAAAAAshole, AAAAAAAAAAAAAAAAAAshole"

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Giphy

Corey Graves: Шампиона след тия силни думи на Punk, се мисли дали да говори... Това не е обичайно за шампиона...

Jim Ross: Това което аз виждам е че шампиона оставя на хората да преценят дали Punk е прав или не, явно съди по това което хората видяха, все пак те са гледали мача а не Claudio, тъй като той имаше война в която завърши с равенство.. шампиона качва на рамото титлата и смята да говори...

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Giphy4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Giphy

Claudio Castagnoli: Благодаря ви Dallas, че сте толкова гласовити, за това сте най-добрата аудитория тук! *Положителни реакции от хората* Punk виж... не е нужно да седим и да се лъжем, или най-вече да лъжем тази публика дето вижда през всеки един от нас включително и теб! Те много добре знаят и видяха през какво минах и какво трябваше да направя от самия ми старт в тая компания за да постигна това което направих и на Road To Pain и въпреки миксираните им реакции, те ме уважават, защото аз съм... шампионът!....... *Публиката одобрява* Но ето фактите, ти падна от The Rock един от големите звезди в тая индустрия постигнал много.... и според мен, не трябва да го взимаш навътре а да се гордееш че си стигнал там да се изправиш срещу него най-накрая... след векове..... приказки.... какво беше му казал тогаваааааа а! да, сетих се! "Ръцете ти са къси, за да се боксираш с бог" ?! Мисля че точно това каза, май май не са му къси ръцете а? Но не се и изненадвам да ти кажа, все пак ти си с Мениджър задник, страхливец, квазимодо, ааааааааааааааааааааа резюмето ти е голямо Paul, без лоши чувства ама ти си такъв цяло Dallas, TX, не.. Цял свят го знае! *Публиката се смее*.

Но да факт е че падна Punk... а аз направих равенство... Това има ОГРОМНА РАЗЛИКА! Понякога, когато има война, няма победители и въпреки това както им казах на тези хора, за мен това е провал, да аз поне умея да призная грешка която съм извършил и умея, да работя усърдно по въпроса за да докажа точно обратното! *Хората одобряват това* Връщам се назад малко, как всъщност спечелих тази титла, еми ето как, Jericho повали мен за да я спечели, измами няколко пъти, но това си му е в репертоара и о да! Когато бе неговия важен момент, той отново падна и се доказах, какво говорех преди това и откакто съм шампион, правя всичко по силите си да доказвам защо съм такъв и на ROAD TO PAIN, направих точно това, въпреки равенството ми, с което не се гордея! И чакай малко.... в TNW имаме....... "The Great one", "The Beast","The Ultimate Needle mover" и дозина други, доказани шампиони, Will Opsreay с когото споделих един ринг заедно в старта на кариерата си тук в TNW, човека дето си сложи КАРИЕРАТА НА ЛИНИЯ И ТРЯБВАШЕ ДА НАПРАВИ НЕВЪЗМОЖНОТО И ГО ПОСТИГНА и ти мислиш, че сред тези мъже ТИ си НАЙ-ВЕЛИКИЯ??!?!

Може да си вярваш че си "The Best of The World", в това няма нищо лошо, уважавам хората които вярват в себе си, но по НИЩО и то АБСОЛЮТНО НИЩО си личи че си такъв........Аз те помня, ти винаги си бил на върха, винаги си доказвал нещата, докато аз бях из малките места, раздавайки се във всеки един мач в кариерата си, но с едната разлика, че тогава, ти тогава излезна от задника на Paul Heyman *Публиката отново се смее*. Един съвет, ако излезнеш от задника на този човек, може би И КАЗВАМ МОЖЕ БИ... ЩЕ МОЖЕШ ДА ПОВАЛИШ "The Great one", аз лично ако някога препречим пътища с този човек, ще се раздам на 100, не на 1000% дори и да падна от него ще знам че не съм допуснал да се оставя и послед да рева като теб, на хората. Ако не излезнеш от неговия задник тогава ще си останеш, просто едно бебе, което ще реве, дори и тук в TNW, че "The Rock го прееба", "Борда го прееба", "Далас ме прееба" и Пол тук, ти е детегледачката, ти да слага биберон в устата, всеки божи път. Погледни се в огледалото и признай на себе си, че си такъв, в секундата която излезнеш от задника на Paul Heyman, започнеш да уважаваш тези хора, показваш сърце във всеки един мач, без значение какъв, както аз го правя във всеки един мач, особенно сега когато, държа тази титла като, ЖИВО ДОКАЗАТЕЛСТВО!! Която защитавам и това доказва, защо съм "THE BEST TNW DEFIANT CHAMPION IN THE WORLD TODAY!!!!!" Искаш да те уважават? Трябва да уважаваш, тях и най-вече човека който седи срещу теб, няма как да уважа човек който просто си вярва че е най-добрия и се мисли че е защото е направил нещо преди 10 години и се оплаква и бяга от тогава. Ако мислиш, че това зад което седя е лъжа, нямам проблем да докажа още един път защо съм техния REIGNING AND DEFENDING TNW DEFIANT CHAMPION!

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Source

Jim Ross: Тежки думи от шампиона, наистина... но е прав, да си най-добрия на света се доказва и то не само на приказки, но и в действия... Виждаме как Швейцареца вдига смело тази титла, която доказано я спечели и все още е нашия TNW Defiant шампион!

Corey Graves: На Punk, не му хареса ни най-малко думите срещу него и най-вече Paul Heyman, то беше ясно че, той като е там, всеки ще каже 2/3 реплики за него и според мен Швейцареца удари точно на място с тези думи, не само към Paul, но и към CM Punk, със сигурност!

Jim Ross: Виждаме как Punk се доближава до шампиона, виждаме че и двамата са близо... дали някой ще удари не мисля, Punk е с човек по малко... не че на шампиона това му трябва, но си личи че няма страх в нито един от двамата, какво нещо само!

Corey Graves: Така е JR! Claudio показа, доза уважение и пренебрежение към Punk, и най-вече неуважение към Paul, но това е нормално хахах! Знаем едно нещо със сигурност, ако се пресрещнат отново ще е нещо голямо на 100% съм сигурен! Punk вдига бавно микрофона и смята да допълни нека да чуем...

___________________
4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 169

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty4/2/2024, 23:41

CM Punk: Не си забавен! Естествено, че ще започнеш да говориш за моят най-добър приятел и мениджър Paul Heyman, защото ти не си Paul Heyman Guy... Няма как и да бъдеш, защото той е преценил, че не ставаш! ТОВА Е ФАКТ! Това, че съм загубил от The Rock ще се говори още 1 седмица и ще се забрави, но когато аз победих The Rock, защо тогава не се говорише така а? И аз приемам загубата ми и продължавам напред, както го правя толкова много години досега. И кой си ти, че да ми казваш, че мога да си мисля, че съм "The Best In The World" след като съм го доказал милион пъти, че е така? Естествено, че съм "The Best In The World" просто ти все още не си го осъзнал. Какво каза? Ако излезна от задника на Paul? XA-XA-XA ... Claudio на теб ти е мечта да влезнеш в този задник, да натрупаш, отличия, опит и най-вече сигурност. Това дава този човек зад мен! Подкрепа, която никой друг не може да ти даде, дори и смешните ти приятелчета,
които се крият зад теб в момента. Явно не си следял мачовете ми с The Rock, но говориш неподготвен, както повечето... Аз го победих 1 в 1, елиминирах го и в клетката, дори го туширах и в No Holds мача, но ти си мислиш, че аз съм никой, просто кечист. Кечист разхождащ се в съблекалнята и дрънкащ празни приказки на ринга, защото имам свободно време и нямам какво да правя... Ха-ха. Именно и благодарение на този човек - Paul Heyman, успях да победя The Rock и да изградя себе си, като личност, но какво знаеш ти затова... Много си далеч от истината! Ако попречиш път със The Rock ще се раздадеш на 1000% ... JESUS! Cladio ти дори не би издържал и един рунд със The Rock на един ринг! Говориш пълни глупости, колкото да радваш тези мизерни фенове, които все още имаш. Аз детегледачка нямам! Имам мениджър и на първо място, най-добър приятел! Ти такива, повярвай ми, нямаш! Може би с това държание, няма и да имаш!


4. In-ring promo with Claudio Castagnoli 4msaNom



От около 1 година почти вече съм тук, Claudio и се въртях в колелото на TNW, но след Road To Pain, днес, точно сега, аз не се въртя в това колело! ЗАЩОТО АЗ СЪМ КОЛЕЛОТО! Каквото и да ми говориш, че си търся виновници или че се оплаквам за загубата ми от The Rock ... Аз вече я забравих и не можеш да ме жегнеш с това. Смята, че много добре знаеш, че не ме интересува, какво мислят хората в тази зала или която и да е. Не ме вълнува тяхното мнение, нито, какво ще скандират и на кой ще се радват. Аз съм тук за успехите, титлите и да покажа, че съм The Best In The World". Не парадирам, какво съм направил преди 10 години, но ти явно не си забравил? Може би си останал впечатлен от мен? Може би искаш да бъде CM PUNK GUY? А? Знам, че искаш Claudio, но това няма как да стане толкова лесно, защото дори още 10 години да минат, ти ще си седиш на това ниво, без абсолютно никакво развитие. Another year, same shit!Така, че не ми говори, какъв съм бил преди Paul Heyman и какъв съм след него, защото аз най-добре знам кой съм! Този човек, който в този момент седи точно срещу теб е REAL CM PUNK! Харесваш или не, това е самата истина и най-добрата версия на "The Best In The World" - C M PUNK! THE BEST TNW DEFIANT CHAMPION IN THE WORLD TODAY ТАКА ЛИ? ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ТЕБ, ЩОМ СЕ МИСЛИШ ЗА ЗДРАВЕНЯК... НА TNW RAMPAGE SUPERSHOW CLAUDIO CASTAGNOLI VS CM PUNK FOR THE DEFIANT CHAMPIOSHIP? ЗА ДА ТИ ПОКАЖА, ЗАЩО СЪМ "THE BEST IN THE WORLD"! НАЛИ НЕ БЯГАШ ОТ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА, АЗ ВИНАГИ СЪМ ОТВОРЕН НА ТАКИВА, НЕКА ДА ВИДИМ, КОЛКОТО ТИ СТИСКА ДА ЗАЛОЖИШ ТИТЛАТА СИ СРЕЩУ МЕН...

CM Punk хвърля микрофона и застава face to face with Claudio, като очаква неговият отговор с нетърпение! Paul Heyman, се усмихва ехидно зад Chicago Made, като много добре знае, какво ще се случи, ако Claudio приеме това предизвикателство. По всичко си личи, че "Cult Of Personality" е гладен за нови отличия и мисля, че е тръгва по петите на шампиона, а всички знаем, че захапе ли CM Punk, пускане няма, докато не вземе това, за което е дошъл! Да видим, какво ще каже шампиона...
Върнете се в началото Go down
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 116
Age : 26

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty5/2/2024, 10:38



Corey Graves: Предизвикан бе шампиона, би трябвало да приеме, но се споглеждат със Wheeler Yuta и започват да се смеят..... ама какво е това???

Jim Ross: Може би се смеят на това което каза пънк за Paul Heyman и задника му, имам чувството че ще е точно за това, но нека чуем и самия шампион как ще отговори..

Claudio Castagnoli: ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХААХХА, Пънк чакай бе човек Април месец още не е дошъл какво говори тоя човек, хахахаххахахаххахаххахаххах. Виж... Виж.... Мога само да заложа заплатата си тук в TNW че никой и повтарям НИКОЙ, не би искал да е в задника на този човек *сочи Paul Heyman/публиката се смее*

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Tumblr_mqukl9xZ9K1svkwguo1_500

Claudio Castagnoli: Никой тук в Dallas, не би искал да бъде в задника на този човек... но хайде както ти каза пънк, да не говорим за човек който, реално няма значение.... Ти току що доказа че си в неговия задник яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяко вътре, братле, оказах се прав, но айде по същество че почна да вадиш торбата с шегите преди първи април. Мога да ти кажа че дълбоко в теб, още си наранен от факта че падна от него, дълбоко в теб знаеш, че се случи дежа-вюто, от което така смело се опитваш да избягаш още от както напусна WWE, защото the Rock ти взе мястото, в момента той направи същото в TNW! Не знам дали си наясно, но аз страхове нямам, нито от миналото ми, заразлика от теб, нито от хора дето си вярват като теб! Много бих искал да те пробвам, но не и за това...*Шампиона слага титлата на рамото си* Няма шанс, след такава загуба, мислиш че си заслужил шанс за тази титла???? Нееееееее, съжелявам... Хората които са се сблъсквали с мен имат по-голям шанс за реванш отколкото теб, ето примери.... Миро............... *Публиката скандира Да* аааааааааааааааааааааа Scott Hall, който има равенство с мен, а не загуба от the Great one, дето може се нарече "The Best In The Wolrd" *Публиката скандира Да* о да, ами Seth FREAKING ROLLINS??? Човека дето взе победата в кралското *Публиката скандира Да* дори Chris Jericho......... заедно със Christian, може да имат шанс..... *Публиката скандира Да*.
Няма как просто да дойдеш е така, и да настояваш за нещо, без да имаш нещо зад гърба си, повярвай ми бивш европейски шампион и Slammy award не вървят, истинската награда е тук *Claudio вдига титлата*, аз когато загубих от Джерико в четворната заплаха за титлата, след това имах победи зад гърба си, а ти падна от същия човек който те измести на WRESTLEMANIA..... *Публиката скандира ООООООООООООО* Няма как да си "THE BEST IN THE WORLD" след това, дори аз не бих се нарекал това, докато не го заслужа отново, защото това се доказва във победи а не загуби или о чакай! Може би това е просто гимик *Публиката скандира ООООООООООООО, Пънк се ядосва и обръща към Paul Heyman* И да се обръщаш към него е защото, без него няма да си същия CM Punk от едно време, на когото не му трябваше никой за да постига, а ще си като изхвърлено куче, колкото по-скоро го разбереш, по-добре, от къде знам това??????? Може би трябва да ти припомня че аз бях Paul Heyman guy също, и не провървя, защото този човек *сочи Paul Heyman* те използва, докато намери следващото голямо нещо, и тъй като паметта ти е малка ето ти и снимка...

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Intro-import

Claudio Castagnoli: Срам, не срам, това е народе.. бях... не се гордея, защото този човек, обича да маниполира и използва, мен ме използва докато не се върна Lesnar тогава, той е с теб докато вижда файда от теб, но ти Пънк си специален, ти буквално си във задника на Paul *Публиката скандира Да*, стига толкова глупости за един ден, ако искаш тази титла, докажи ми че, заслужаваш шанса, защото има още много хора за тази титла които биха изявили желание да я вземат и ще са по достойни, ако мислиш че си над тях, докажи го, като надвиеш конкуренцията и за теб специално... излез от задника на Пол, и може би ама МООООЖЕ БИ, ЩЕ ВИДИШ ДЕН В КОЙТО ЩЕ СИ СРЕЩУ МЕН ЗА ТАЗИ ТИТЛА!

4. In-ring promo with Claudio Castagnoli ABLVV87_5odhaOatb3lujKGhZxBNlHEIoPyayqdRv7KN5b5fWYgBJwOLN262WOVnHAUgWviEiivuHKrPCZo5VLab4vFfzQCdQWP8dtvVz2u7IZ-DVaYlUGZEfyWfwkj6TBb7BuGD2PG-QfsEeuOxNdY8W3g1=w480-h265-s-no-gm?authuser=0



Corey Graves: Шампиона си тръгва? Сериозно??? Изглежда че му е смешно като Пънк каза, че той би искал да е в задника на Paul Heyman, то и аз се измсях, никой не би искал да е там, ужас, но току-що бе предизвикан от CM Punk и въпреки това, той си тръгва? Jr Това нормално ли е?

Jim Ross: Доста правилно бих казал, поради простата причина че пънк последния му мач в който се изправи се изправи също Тhe Rock и падна колкото и да си вярва, че е най-добрият на света има проблем, когато зад гърба ти няма дори и една победа. Така да се каже но не става въпрос даже за една победа, пънк за първи път се среща с този човек и настоява за мач, за титлата, а дори не е заслужил да се изправи преди всички останали, като например Миро............. човек който примерно заслужава повече възможността за титлата отколкото CM Punk. Миро бе измамен от Джерико и по-скоро от Крисчън за да може да изгуби шанса си за титлата и Клаудио много отдавна беше казал, че когато Миро сметни че е готов, може съвсем спокойно да се изправи срещу него. А и наистина е така! Когато си измамен, което нещо CM Punk пък не е измамен тъй като падна чисто от скалата, реално погледнато Миро трябва да получи шанс за титлата а и не само имаш хора които биха също пробвали като например Christian, който въпреки е че прекара Миро, той имаше проблем с шампиона, също така, но никога не можаха да установят този проблем и всъщност да го разрешат.

Corey Graves: Виждаме как шампиона заедно със другаря си, си тръгват от ринга и оставят пънк, който гледа втренчено в шампиона, след като JR разясни нещата, тъй като не разбирах защо, не прие директно, сега разбирам нещата, наистина е така, пънк трябва да се докаже по някакъв начин че заслужава този шанс, Швейцареца споменава миро и реално погледнато, не че е по-лесен опонент, доста корав човек е Миро, дори по-корав от CM Punk, шампиона все пак показва, че не го е страх да вземе по-тежкия опонент, дори спомена победителя на кралското меле Seth Freaking Rollins, който е голяма звезда в TNW и реално доказа защо е "The Best In The World", но за Пънк ще трябва повече да даде и докаже преди да стигне до швейцареца или поне да повали тези които са пред него в опашката.

Jim Ross: Умствена борба, видяхме днеска драги зрители останете с нас, защото програмата е пълна с интересни мачове!!

___________________
4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Sponsored content





4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Claudio Castagnoli   4. In-ring promo with Claudio Castagnoli Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring promo with Claudio Castagnoli
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-Ring Segment /w the *NEW* TNW Defiant Champion Claudio Castagnoli
» 8. Singles Match: Claudio Castagnoli vs. Goldust
» 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall
» 11. Face-Off between Claudio Castagnoli & Scott Hall
» 11. TNW Defiant Championship Match: Claudio Castagnoli (c) vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 535-
Идете на: