Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage segment with William Regal

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

3. Backstage segment with William Regal Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage segment with William Regal   3. Backstage segment with William Regal Empty1/2/2024, 18:40

William Regal има важно съобщение, което ще сподели на живо в Rampage!

___________________

3. Backstage segment with William Regal VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Regal
General Manager Of Rampage
General Manager Of Rampage
Regal


Join date : 02.01.2020
Posts : 21

3. Backstage segment with William Regal Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with William Regal   3. Backstage segment with William Regal Empty1/2/2024, 20:01

След мощното начало на специалното тричасово издание на Rampage, камерите ни изпращат в Backstage, където виждаме личния асистент на Triple H, а именно Sir William Regal. Британецът застава пред камерата и започва да говори:

3. Backstage segment with William Regal RDJS3JY

- Добър вечер, драги любители на най-атрактивният спорт в света днес. Знам, че държите на доброто качество и разнообразието. Това е запазената марка на TNW. Тук сме за да помогнем на федерацията да се развива и да върви напред. Търсим постоянно да правим все по-качествен продукт, с който да засилим интереса ви и да бъдем конкурентни на пазара. Също така ръководството на TNW изгражда и спазва традиции, които продължават с години наред. Точно такъв ще е случаят и с Fear Factor Match-a! Отновo няколко избрани мъже ще имат възможността и честта да се съревновават в битка за така ценната TNW Sacrifice Title Belt! Както добре знаете и видяхте, първият и носител - Jay White успешно използва титлата за своите цели и сега е моментния Global Champion на TNW! Това е голяма възможност и чест за всеки един състезател от съблекалнята на федерацията и още тази вечер ще наблюдаваме първите квалификационни мачове за класиране за втория по рода си Fear Factor Match! А самият мач ще се проведе на 24.02.2024 на живо в RAMPAGE!

В този момент Уилиям Рийгъл бива прекъснат от добре познато лице!

VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 835

3. Backstage segment with William Regal Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with William Regal   3. Backstage segment with William Regal Empty1/2/2024, 22:43

Corey Graves: Асистентът на Triple H е прекъснат от човекът, който пропусна да спомене в речта си! Най-великият либератор в историята на TNW - Sami Zayn! Какво има да казва величието на Total Nonstop Wrestling? Нека чуем!

3. Backstage segment with William Regal 7547

Sami Zayn: Уилям! Съжалявам, че така те прекъсвам, но нямаше как да стоя просто така! Всичко, което каза е хубаво, традицията трябва да се спазва, трябва да има Fear Factor Match. Но не забравяш ли някого? "Сър Ригъл гледа учудено, като все едно си казва, за какво говори пък този"? Стига, не се прави, че не ме разбираш, няма как да има Fear Factor мач, без да бъде включен човекът, който издържа до top 5 на Road to Pain, бившият двукратен Европейски шампион, бивш Интеконтинентален шампион и най-важното отличие! Бивш претендент за Световната титла - Сами Зейн! Хората го искат, цялото TNW го иска. Всички настръхват само като чуят за великият либератор! Сигурен съм, че си справедлив мъж и ще направиш това, което е правилно за бизнесът! Мога да те уверя, че съм готов на всичко, за да вляза в този Fear Factor двубой! Кажи си условията и съм готов да изпълня каквото трябва, както казва моят идол Брет Харт: "Нищо не се дава на тепсия в този бизнес"! И аз съм съгласен с него, готов съм да си заслужа възможността! Кажи какви са ти условията, готов съм да ги чуя.

3. Backstage segment with William Regal 62356

Michael Cole: Нахалството на този човек няма граници... Sir William Regal изглежда като все едно му се гади от Sami Zayn, но все пак започва да говори! Нека чуем!
Върнете се в началото Go down
Regal
General Manager Of Rampage
General Manager Of Rampage
Regal


Join date : 02.01.2020
Posts : 21

3. Backstage segment with William Regal Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with William Regal   3. Backstage segment with William Regal Empty2/2/2024, 15:25

- Не знам кой какво иска, но знам, че ти липсва елементарно възпитание! Нахлуваш в офиса ми без да поискаш позволение, прекъсваш ме и парадираш с миналите си успехи и чрез тях се опитваш да си издействаш място. Нека ти кажа нещо, Сами! Така не се прави! Не съм сигурен, че в този момент има и един човек, който те харесва и иска да те гледа! *Сами изглежда ядосан от тези думи от страна на Рийгъл* Времената, в които всеки идва и казва какво иска отдавна са приключили! Ако искаш нещо - ще се бориш за него! Точно такъв е и случаят с теб! Искаш да се бориш за Sacrifice титлата? Чудесно! Но още тази вечер излизаш в мач срещу… РИКОШЕТ!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Backstage segment with William Regal Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with William Regal   3. Backstage segment with William Regal Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage segment with William Regal
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment /w The Rock & William Regal
» 2. Backstage segment with Aleister Black and William Regal
» 2. Backstage segment with Ricky Steamboat and William Regal
» Jeff Jarrett vs. William Regal
» 4. In-ring promo with William Regal

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 535-
Идете на: