Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 841
Age : 32

5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole   5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole Empty12/1/2024, 07:16

Rampage Saturday Night написа:
MJF и завърналия се миналата седмица Adam Cole ще дадат специално задклусно интервю. Бившият Global шампион ще говори за бъдещите си планове, но и за това как титлата му бе коствана миналата седмица. Maxwell е готов да сподели мнението си не само относно завърналия се негов другар, но и действията на един от големите му врагове в лицето на Karrion Kross.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole   5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole Empty19/1/2024, 19:27

Earlier today at Lincoln Sailing Club:

5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole IHlevTv 5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole 1DYi5tp

Adam Cole: Ето това е живота приятелю - хубаво слънце, хубава лодка, хубава бира и добър приятел!
MJF: В днешно време едвам откривам хубава бира, Cole, а какво изобщо можем да кажем за останалите... Всичко е временно! Та аз до преди няколко дни бях глобалният шампион на TNW, а днес пия бира на лодка с моя най-добър приятел! Едното бе заменено за другото, но в сегашните времена един истински приятел, с който можеш да се изправиш дори и целия свят да те мрази е по-важен от хиляди световни титли! Всички гледат да те използват само за славата и парите... Съвсем скоро, аз отново ще бъда шампион във федерацията, та ти виждал ли си някой по-добър от мен? А представи си аз и ти отборни шампиони на федерацията? Това ще бъде епично! Предлагам ти тази вечер да завоювам отново глобалната титла, а другата седмица да уредим нещо и за теб, а?
Adam Cole: Това наистина, няма да бъде за изпускане, но нека си починем малко от света на професионалната борба, кълве ли нещо при теб? При мен нищо... Сякаш се намираме на езеро с умрели риби в него. Какво се случва по дяволите? Дали да се сложим друга стръв?
MJF: Да си почина от професионалната борба? Чуваш ли се какво говориш, приятел? Та аз съм иконата на 21 век в професионалната борба. Аз съм шибаният Хълк Хоган на 21 век! Като изключим това, че аз не съм расист! Работата е там, че аз съм напълно наясно, точно колко съм добър! И аз не съм просто добър - аз съм ВЕЛИК и мисля, че ти също го знаеш! С всяка една година, ставам все по-добър и съм най-добър в това да бъда себе си! А не плод на фантазията на сценаристи и разбирачи, които съсипват идентичноста на толкова много хора! И изобщо не мисля, че беше нужно да се бия довечера, трябваше просто да ми върнат титлата, а сега трябва да разбия физиономията на онова момче...
Adam Cole: Hey, Max buddy... нали дойдохме да пинем по бира и да си прекараме един приятен следобед в Небраска? Защо толкова много се умисли и стана толкова сериозен? Та това сме ние най-доброто дуо, което TNW някога е виждало и трябва да се възползваме докато съюза ни е толкова силен! И двамата имаме визията, и двамата имаме амбицията, и нужните качества, заедно да вземем цялото злато на тази федерация, не мислиш ли? Глобалното злато за теб, световното злато за мен и отборните титли за черешка на тортата? Сигурен съм, че с толкова много злато, ако дойдем тук отново рибките сами ще скачат в лодката, а и директно на скарата!
MJF: Напълно си прав приятелю! Заедно ще бъдем непобедими! Толкова се радвам, че реши да се върнеш отново там, където ти е мястото! Сега само ти липсва и един burberry шал за довечера, за да довършим и твоя външен вид! Не че нещо му има, но... Един шал ще ти дойде добре! А и все пак тази вечер ме очаква голям мач, нямам търпение да завоювам своятат титла отново! Този път с моя най-добър приятел в моя ъгъл! Май 2024-та започва добре, не мислиш ли?
Adam Cole: Не просто мисля - сигурен съм, че тази година предстои много за нас! И ще имаме още много поводи да се събираме на по бира тази година! Може би не точно на лодка другия път, защото не ни се отдава изобщо...
MJF: Дори и нещо да клъвне го връщаме обратно, братле! Повръща ми се от морска храна, едвам преглъщам риба! Май стана време да се запътваме към шоуто и да облека костюма си, защото започва да ми липсва. А и да не забравяме, че имам шибана титла за печелене!
Adam Cole: Може би можем да се срешнем следващата седмица за друго такова приключение преди работа?

to be continued...

Chad Patton and SevBoom харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
5. Backstage Inteveiw /w MJF & Adam Cole
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Interview with Adam Cole
» 8. Backstage Segment with Adam Cole
» In-ring promo with Adam Cole
» 10. Story Time with Adam Cole
» 7. Edge calls out Adam Cole

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 534-
Идете на: