Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 841
Age : 32

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty12/1/2024, 07:14

Rampage Saturday Night написа:
Миналата седмица, канадската легенда направи шокиращо включване, като заяви точно и ясно, че е готов да се върне на голямата сцена и предизвика Goldberg в пряк двубой на 'Road to PAIN'. 'The Hitman' е готов да разбере отговора на Bill, като тази семица в 'Rampage Saturday Night' ще бъде много по-настоятелен, а и нещо повече - ще го призове на ринга, за да се изправи с него - очи в очи.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 835

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty13/1/2024, 21:56


Michael Buffer: Дами и господа, моля посрещнете, "The Master Of The Sharpshooter", "The Best There Is, The Best There Was And The Best There Ever Will Be". He is The TNW Hall Of Famer And The Former TNW European Champion - Bret "The Hitman" Harrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt!!!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Untitled-1

Corey Graves: Ето го и човекът, който шокира света миналата седмица! Той прекъсна празненството на един от най-опасните кечисти на TNW - Bill Goldberg! Разбирам, че Брет искаше да направи силно завръщане, но дали не избра неподходящият мъж, за да го направи? Та ние говорим за Бил Голдбърг, кечистът, който унищожи участниците в Cage of Violence мачът! Наложи се няколко човека да комбинират сили, за да елиминират това чудовище...Другото, което е, че гологлавият е изключително активен, а пък Брет Харт не се е биел активно на бойното поле от 3 години. Последната му поява беше в двубой срещу CM Punk през 2022 година! Голям риск поема членът на Залата на Славата...
Michael Cole: Щом "The Hitman" иска тази битка, то няма какво да го спре. Сега въпросът е дали големият Бил иска същото? В предишното издание на Rampage, Hart му каза доста неща, включително и постави под съмнение мъжеството на 'The Master Of The Spear'. Но дали няма да му излезе всичко това през носа на канадецът?
Corey Graves: Ще разберем отговорът, когато бившият Европейски шампион извика човекът, който предизвика! Определено има много неща за казване, Брет, интересно ми е как се развива школата му! Дали ще има скоро нови таланти за TNW ростерът?
Michael Cole: Нямам съмнения в качествата на легенда като "The Excellence of Execution"! Щом се е заел с тази задача, то тя му е приоритет, с който легендарният канадец се отнася изключително отговорно! Няма смисъл и да се коментира тази тема, но нищо не се знае, може пък Харт да спомене и тези неща!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg 859

Corey Graves: Нямам търпение вече! Този човек чака доста време този момент! Последните три години, той се занимава с таланта на TNW! Сега обаче ще е в ролята на кечист, който ще извика бъдещият си съперник! Какво ще се случи? Останете с нас, за да разберете! Връщаме се след малко!

Exodia and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 835

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty14/1/2024, 16:35

Bret Hart: First of All! Бих искал да кажа, че Бил Голдбърг е един нахалник...Точно така, казах го! Този човек идва и веднага получава възможност за Безспорната титла, без да му пука за останалите кечисти на TNW като The Miz, Scott Hall, CM Punk, Claudio Castagnoli! Това са само част от имената, които всеки ден се скъсват от работа, за да радват вас хора. Какво прави Bill Goldberg по-специален от хората, които изброих? Ще ви кажа, той може да целува задника на така нареченият екип от шефове, които ръководят това място! Ето това ни различава, аз никога не съм се молел за нищо през кариерата си. Всичко, което съм постигал е било заслужено и с честен труд. Същото мога да кажа и за хората, които изброих - The Miz, Scott Hall, CM Punk и Claudio Castagnoli! Това са достойни мъже в моите очи, които чакат моментът си, и когато той дойде, то победата им ще се помни много повече, отколкото ако големият Бил беше спечелил на Christmas Of Violence! Дори в школата ми, от която са излязли толкова кадри на TNW, аз казвам на учениците ми, че трябва да си заслужават всяко едно нещо. Така е и в живота, нищо няма да ти се поднесе на тепсия! Трябва борба и труд. Това разбра и 'Da Man', както обича да се нарича. Но дали наистина Бил Голдбърг е 'Da Man'? Не мисля така, той доказа, че не е мъж, когато победи човек, който е в TNW, за да губи и да прави останалите да изглеждат добре! Говоря за Деймиън Прийст, на който му трябват уроци в школата ми, за да тръгне нагоре в Total Nonstop Wrestling!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg 72

Всичко това ме ядоса, честно ви казвам, тъй като, вместо да се върне в краят на опашката, където му беше мястото, Bill реши да крещи на камерата и да отправя заплахи! Никой няма да те вземе насериозно с такива победи, отново ти го казвам. Тази вечер, аз искам да поставя мъжеството ти на тест, като те извикам на ринга. Искам да видя дали ти стиска да се изправиш срещу човек, който се е доказал в този бизнес, и който продължава да помага и до ден днешен! Колкото до правилата, които поисках. И това не е без причина! Искам да разбера колко голямо чудовище е Goldberg, защо всички го избягват? Колко страшен е този мъж? Искам да науча всички тези отговори, но за да се случи това, то ти трябва да излезеш на това бойно поле и да приемеш предизвикателството, което ти отправих. Лошото обаче е, че никъде не те видях, когато идвах към ринга! В залата ли си Бил, или си се скрил в миша дупка от страх? Какво унижение, големият, страшен Bill Goldberg, всъщност е човек, който се страхува от "The Hitman". Дали? Интернетът ще гръмне, ако това е вярно...Няма да смееш да се покажеш от вас, толкова ще те е срам! Това ще бъде дъното за теб...Та мъж ли си или си страхливец, който може да се бие само с кечисти, които не са му на нивото? Тук съм големецо и те чакам, надявам се да излезеш на бойната площадка, ПО ДЯВОЛИТЕ, АКО ИСКАШ ДА БЪДЕШ НЯКОГА СВЕТОВЕН ШАМПИОН, ИЗЛЕЗ И ПРИЕМИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО МИ!!!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg 93

Michael Cole: Bret Hart е откачил, той е готов на всичко, за да получи тази битка...
Corey Graves: Членът на Залата на Славата трябва да внимава, защото се е захванал с много опасен човек...Какъв ще е отговорът? Ще има ли мач между тези двамата? В Pinnacle Bank Arena се пуска позната музика? Той ли е?

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty17/1/2024, 09:18



4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg ZK0o5St

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg XjTALG9

Понякога когато говориш прекалено много стигаш до този момент... Голямата уста на Брет Харт го постави в кофти ситуация, не знам дали осъзнава, че предизвиква един от най-страшните мъже в съблекалнята. Двамата имат история от много преди TNW да се сформира, където кариерата на 'The HitMan' едва не бе прекратена от гологлавата планина от мускули заради силен superkick. Миналото обаче си е минало, от тогава са се сменили много ръководители, израстнали са нови фенове, а двамата са постигнали нови върхове. Истината обаче е, че личното отношение все още остава. Bret Hart смята, че той е единственият човек, който може да върне Голдбърг на Земята.

Ladies and gentlemen,
Making his way to the ring,
Weighting in at 285 pounds,
From Atlanta, Georgia,
GOLDBERG

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg LjL0xeV

Обвиненията на канадеца са доста силни, но колкото и големи фенове да сме на Голдбърг, колкото и да си затваряме очите и да се опитваме да прави внушения, че казаното от Харт е провокация, то със сигурност в цялата тази история има и доза истина. Да, нечестно е спрямо други суперзвезди да се появиш и в буквално първяит ти мач да участваш в шанс за спечелване на най-престижното отличие на този спорт. И да, още по-нахално е да се договаряш с ръководството за каквото и да е, било то шансове, пушове и прочие. Миналата седмица видяхме мач между Голдбърг и Деймиън Прийст, който бе пометен, като никой не е очаквал и нещо различно предвид огромната им физическа разлика. Това, което обаче остана като лош вкус в устата е именно 'отварянето на очите' на хората от страна на Харт, който бе категоричен, че няма да толерира 'шуробаджанащината'. Голдбърг все пак има топките да е тук и да отговори на отправеното към него предизвикателство. Гиганта вече е на ринга и привидно отправя някакви думи към канадеца, които ние не можем да чуем. Всеки момент ще стане интересно!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg AN1bE4R

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty17/1/2024, 09:36

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg F5xIEBX

- Хей, Bret 'TheHitman' Hart... или по-скоро Bret 'The Hitman' Fart... Ей, палячо, трябва да спреш да говориш по мой адрес, защото понякога да си буташ устата там където не ти е работа е по-лошо, отколкото да се обърнеш на другата страна и просто да си тръгнеш, загърбвайки всичките помии, които си направил. Ти имаше своят последен шанс да го направиш, Брет, но не се възползва от него. Това, което ще се случи с теб е изцяло твоя отговорност! Но нека изясним нещо, господин 'Стрелец', нека да си кажем нещата така както са. Сигурно се чудиш защо безмозъчното човече Бил Голдбърг все още не ти се е хвърлил отгоре и не те е смазал от тупаници? Сигурно се чудиш къде е този Голдбърг, който щеше да се появи тук и да ти откъсне главата, след което да я сцепи на две и да вкара частите една по една в задника ти? Отговорът е много прост, Брет - самоконтрол. Самоконтрол, Брет, защото има неща, които твоята малка канадска главица не може да разбере и приеме. Знаеш ли каква е разликата между теб и мен? За теб това е просто работа, докато при мен е нещо съвсем различно. Всеки път в който стъпя на този ринг, независимо по какъв повод, и всеки път в който си слагах каската, когато играех професионален футбол, аз бях готов не за битка, а за война. Винаги съм готов да се боря до кончина, да премина през всяка трудност с високо вдигната глава всеки път в който вляза между тези въжета и всеки път в който вървя по тази рампа нагоре, като победител. И знаеш ли, малко съжалявам за случилото ти се преди време. Да, когато почти приключих кариерата ти преди толкова много години, макар и да е изглеждало, че не ми пука, напротив - пукаше ми. И макар ти да си мислиш, че си гоялмата жертва, огромната суперзвезда с отнети всички шансове да бъде Световен Шампион някой ден, ощетен от продажби на тениски, мислейки си, че единственото за което ми пука е пари и слава, е, Брет, ще ти кажа нещата такива, каквито са - в онази тежка за теб нощ аз просто излезнах и си свърших шибаната работа! И знаеш ли кое е най-жалкото в цялата история? Когато бях дете, подобно на всички деца гледащи ни в момента, аз също не отлепях очи от екрана всеки път в който любимите ми кечисти имаха мачове. Иронията, Брет е, че ти беше един от тези кечисти. Проблема обаче е, че след последната ни среща, всички подкасти, всички телевизионни участия, всяко твое промо, навсякъде обясняваше как ти си жертавата. Брет, най-хубавото нещо, което ми се е случвало е, че в онази нощ ролите не бяха разменени. Сега, след толкова много време ти се появяваш тук, правиш се на интересен, след три годишно отсъствие идваш и предизвикваш активен свръхатлет на мач в клетка? След всичко, което ти се е случвало? Нима не си си взел поука, Брет? Ще ти кажа, че що се отнася до желанията ти, то ти имаш късмет. Нямам никакво желание да се бия с теб, но ще го направя, в клетка, както поиска. Това за което не ти завиждам обаче е през какво ще се наложи да минеш. И с това смятам, че времето, което мога да си позволя да отделя за теб приключи. Пожелавам ти успех следващата седмица, сега си тръгвам, за да може да не направя някоя глупост за която евентуално после да се чувствам гузен...

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 835

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty18/1/2024, 14:35

Michael Cole: След като изрече тези думи, Goldberg тръгва към въжетата, той не иска да нарани Брет Харт, но легендарният "Hitman" не е приключил с Bill!
Bret Hart: Това ли е? Ще наговориш всички тези неща и просто ще си тръгнеш? Доказа, че съм бил прав за теб. Великият Бил Голдбърг не е 'Da Man', а е 'Da Coward'! Давай, хлапе, тръгвай си, разочаровай всички тези хора, които са дошли тази вечер, за да те гледат!

Corey Graves: Думите на бившият Европейски шампион влизат под кожата на големият Бил и той се връща, след което отива в един от ъглите! Канадецът може да съжалява за думите си...Чудовището го гледа лошо, Bret го приканва да направи нещо, какво ще се случи, уважаеми зрители? Гологлавата машина се засилва към легендарният канадец и това е Spear! Изкара му всичкия въздух...Но какво се случва, дами и господа? Двамата са на земята, сблъсъкът е бил толкова жесток, че е повалил и двамата мъже...Какво ще се случи сега?

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Image

Michael Cole: Май ще трябва да извикаме медицински екип, положението не е добро...Вече няколко минути двете легенди не са помръднали и мускул...ПОЧАКАЙТЕ МАЛКО, ХАРТ СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА! ТОЙ Е ГОРЕ, МАМКА МУ! КАК Е ВЪЗМОЖНО? НИКОЙ НЕ СЕ ИЗПРАВЯ СЛЕД КОПИЕТО НА БИЛ ГОЛДБЪРГ!!! Сега Брет Харт прави опит за туш и започва сам да брой - едно, две, ще има ли три??? Ще се случи ли??? ДА, Брет задържа раменете на гологлавият кучи син за три секунди!!! Не е официална победа, но това не е важно. "The Excelence of Execution" показа, че може да задържи 'Da Man' на земята! Невероятно, след като прави това, Bret сваля блузата си и показва предпазното средство, което има! Това е броня! Най-доброто средство срещу Spear! Кой би се сетил, уважаеми дами и господа, ето затова този мъж е член на Залата на Славата! Велико, както би казал великият либератор - Сами Зейн!  
Corey Graves: Бил не се замисли, че Bret Hart го провокира, за да го вкара в капанът си, но ето че бъдещият съперник на The Former European Champion се хвана на въдицата. И сега изглежда много зле...Виждаме медицинският екип на TNW, те се запътват към бойната площадка, за да видят какво е състоянието на една от топ звездите на Total Nonstop Wrestling...Мръсният канадец обаче не е приключил, той има още какво да каже, взема микрофон и започва да говори!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg I3

Bret Hart: Ето още една разлика между мен и Бил Голдбърг! Аз съм умен, а той не е! За една вечер направих всичко, надхитрих и победих чудовището! Доказах, че раменете на този мъж могат да бъдат задържани за три секунди! Как ти е главата, Bill? Привиждат ли ти се звезди пред очите? Хубаво! Сега знаеш как аз се чувствах, когато ми заби онзи безмилостен Superkick! Много пари загубих заради теб, Бил, но отмъщението ми те първа предстои, тъй като, щом ни затворят в онази клетка, ти ще видиш какво животно може да бъде Bret "The Hitman" Hart! Ще спася това място от хора като теб, които искат всичко на готово, а сега ще оставя докторите да си вършат работата, понеже те искам на 100% за предстоящият турнир Road To Pain! Готви се за битката на живота ти! Пътят до Пейн ще бъде дълъг и болезнен за теб! Ще се видим там!

4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg 5234

Michael Cole: Силни думи от Брет Харт! Не съм го виждал толкова концентриран никога, явно нещата между тези двамата са много по лични, отколкото си мислехме.
Corey Graves: "The Pink and Black attack" е чакал години, за да се докопа до Bill Goldberg! Сега му е шансът за отмъщение, какво ще се случи, когато тези двамата бъдат заключени в Steel Cage? Гледайте турнирът Road To Pain, за да разберете! А сега не сменяйте канала, защото  TNW: Rampage Saturday Night едва сега започва!

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg   4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Bret 'The Hitman' Hart calls-out Bill Goldberg
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring Segment with Bret "The Hitman"Hart
» GREAT SHOT OF THE LEGEND BRET ''THE HITMAN'' HART!!!
» 3. 'Steel Cage' Match: Bret Hart vs. Goldberg
» 4. Backstage Interview with Bill Goldberg
» 9. Contract sign between Bill Goldberg and Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 534-
Идете на: