Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 841
Age : 32

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty5/1/2024, 16:14

Rampage Saturday Night написа:
След страхотната година, която Mundo записа, той добави още една много важна награда в актива си - 'Superstar of the Year', за която е решил да направи специално празненство тази вечер! 2023-та година беше повече от добра за 'The Shaman of Sexy', който не само, че спечели Undisputed Heavyweight титлата и я защитаваше многократно, но и успя да спечели за пореден път 'суперзвезда на годината'. Как ще протече паритото на шампиона и дали Will Ospreay няма да се окаже един от неканените гости?

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty10/1/2024, 18:31



-And now please welcome from Los Angeles California
he is the TNW Undisputed Heavyweight Champion..
AND THE SUPERSTAR OF THE YEAR, JOHNNY MUNDO!

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award X5E6aP8 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award HnjMnHu

Погледнете го само колко е изпипан. Наистина както винаги казваме, този човек е правен от Холивуд! Дори Скалата не изглежда толкова добре колкото този мъж. Напоследък изглежда, че каквото и да направи Джони Мундо в крайна сметка печели. Двукратен носител на куфара, двукратен носител на сламито за Суперзвезда на годината и то в последователни години. Изглежда че тази година ще е също толкова успешна за този мъж колкото и миналите. Мнозина не харесват Джони, но никой не може да отрече уникалните му успехи в този бизнес, които продължават да се трупат. Вижте само каква декорация има тази вечер заради него. Запазената марка с "килимите", папараците, които снимат от близо всеки един детайл, а нека да не забравяме този уникален стил на обличане и прическа. Абсолютно всичко си има Джони Мундо. Уменията му на ринга са отражение на невероятната външност, която притежава. Тази вечер както и почти всички, в които Мундо е на четириъгълният боен ринг ще има доста самопохвали. "The Prince of Parkour" защити титлата си в един от най-бруталните видове в този бизнес, а именно клетката на насилието и това остави без избор хората, които отговарят за връчванията на сламита и най-важното такова отличие за "Най-добра Суперзвезда" отиде отново при Мундо, който трябва да намери място за втората си такава награда. Разбира се, че краят на вчерта, главното събитие ще е за Безспорният шампион в тежка категория, чието впечатляващо царуване продължава. Мундо се е запътил към най-големият турнир, а именно "Pain" и ще е много важно за него да стигне до там като шампион. 30 мъже ще се бият в мелето, за да може един от тях да предизвика "The Shaman of Sexy", ако все още е шампион до тогава макар, че не виждам какво може да го спре към върховният му поход. Няма съмнение, че Johnny Mundo ще бъде най-желаната опция за мач на най-голямата сцена от всичките. Плячката, която държи е твърде апетитна за хищниците в съблекалнята и не говоря за Мелина, а за Безспорната титла в тежка категория. "The Guru of Greatness" взима един микрофон в ръката си и без да се бави особено много се кани да говори.

Nina, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty10/1/2024, 18:52

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award S1wTn0O

-Нека да видим от къде да започна. Бих излъгал, ако кажа че съм изненадан от факта, че за втора поредна година сламито за "The Superstar of the Year" попада в моите лапи. Вече май витрината ми от успехи няма да може да попира повече неща. Хубаво е, че има едно местенце точно до миналогодишната статуетка, за да поставя и това слами. Не се доверихте на мен, не мислихте че съм способен да стоя тук с най-голямата титла на рамото си и с другата да държа това слами? "You can't trust nobody, if you can't trust number 1! До сега през моето царуване бяха сломени имена като Скалата, Острието, Уилиям Оспри, Голдбърг, Рейнс, Оуенс, Ренди Ортън, Джон Сина и в момента света няма друга опция освен да ме признае, че съм най-добрият! Хората се опитват да намерят "lame excuses" както ги наричам аз и да очернят моят поход с тази титла, но вече се изчерпаха. Няма друг човек, който да е толкова постоянен като мен. Дори моите недоброжелатели започнаха да ме харесват или поне вече се умориха да се заблуждават, че не съм най-добрият. Тези титли, отличия награди и прочие демонстрират, че не съм поредният добър алтет, а че съм най-добрият! Това е моята философия.. АЗ НЕ МИСЛЯ, ЧЕ СЪМ ЕДИН ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ, АЗ ЗНАМ, ЧЕ СЪМ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ! Поредната силна година оставям зад гърба си, но кой ли е изненадан от това? Миналата година триумифирах именно на PAIN като победих една камара мъже, за да взема отново куфара си, а най-голямата сцена от всичките чука на врата и е почти тук. Но до нея има време. Дори Хълк Хоугън изглежда се е отказал да си затваря очите щом се спря да ми праща лесна плячка. Как ли не се опита да ме спъне? Постави Острието по пътя ми, един многократен шампион, Скалата друг такъв, вкара ме в ада в клетката на насилието, място което аз го превърнах в моя лична бойна площадка! Поредна година, но същия толкова добре изглеждаш "Guru of Greatness", също с бляскави доспехи! Спомням си как реших да се върна тук през вече не чак толкова близката 2020 година. Успях да направя огромно име в Мексико, Катар къде ли не още, но липсваше една дестинация, която трябваше да превзема! ТОЧНО ТАКА, TOTAL NON STOP WRESTLING имах много неща да докажа и ги доказах! Взех всичко налично отличие, сломих мнозина кечисти, дори успях да прекратя кариерите на хора, които твърдяха, че са по-достойни от мен. Къде е Джеф Харди в момента да танцува с глупавите си танци или някой помни ли изобщо Ricky the Dragon Steamboat, не нали? Гарантирах мястото си на Mount Rushmore тук, защото всеки ще си спомня кой е единственият атлет печелил куфара две последователни години и статуетката за "Суперзвезда на годината".. Името ми ще се споменава дори, когато се пенсионирам и не се бия.. 

Nina, Rainmaker, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty11/1/2024, 17:10


Joey Styles: "The Superstar Of The Year" беше прекъснат от човека с когото Johnny Mundo взе и награда Feud Off The Year - Will Ospreay, което само по себе си значи че нещата между "The British Assassin" и The Undisputed Heavyweight Champion-a няма да останат просто така, след това на което станахме свидетели на Christmas Of Violence! Миналата седмица Will Ospreay не се появи в Rampage поради бруталния мач в който участваше той заедно с Johnny Mundo, но мълчанието на Ospreay е до тук - The Leader of United Empire е тук, за да реши сметките с Johnny Mundo веднъж и завинаги! Една мисъл е в главата на Ospreay от ноември насам и тя е отмъщение и победа, това е движещата сила, кръвта и адреналина във вените на Ospreay, мисълта с която той се буди всяка една сутрин! Mundo е маркирана мишена Ospreay, но колкото и да се опитва - винаги не достига малко на "The Giants Slayer"! Ospreay минава рампата като не маха очи от Johnny Mundo както и от титлата, която стой на рамото на сегашния Undisputed Heavyweight Champion! Ospreay не прави никакви таунтве или излишни неща докато прави своето влизане към ринга. Британската суперзвезда директно влиза на ринга и хваща микрофона още докато е в ръцете на Johnny Mundo...

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award ABLVV85u6npmyRbmnnSzvE8JZtUwSxA5EiDHeQA6CpIdSQI2UErPhtypsb8YYcUEVLdKfFpyu2OcgwCy-YWiTdDki_mOZn91qAWoBCcR2Cz87bbvkdhtCfOnsaZ5PYpvI8p4faI2CrYukKnOVnzTS5KUvmuJ=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

- Ти си един болен его-маниак...Всички тези имена, които изрече са имена на мъже дошли преди теб! Мъже, който освен че са направи Total Non-Stop Wrestling мястото, ФЕДЕРАЦИЯТА която се...те направиха и теб такъв тактик и доминантен шампион! Нямаш капка уважение към нищо и никого, единственото за което мислиш е тази титла! Не те интересува нито жена - дали и ще бъде Taya Valkyrie или Melina, няма значение от хората които са до теб, дали ще е PJ Black, Jack Evans или The Miz края за Johnny Mundo винаги трябва да бъде един и същ и ти да останеш шампион! През последните две години ти си като един не умиращ вирус, иронично на скорошните времена в които живеехме! И с всеки един ден егото ти те храни още и още, но точно това твое изкуствено его ще бъде твоето падение, Johnny Mundo! Всеки един път когато стъпя на един ринг с теб виждам страха в очите ти! Страх че това може да е последния ти ден като шампион, защото знаеш че при всяка една среща аз ставам по-добър, и по-добър...и по-добър! Отчаянието и страха вече се чудят каква измама да измислят за следващия мач, Johnny! Пред себе си ти си чист като момина сълза, но всички тези фенове виждат как печелиш всеки един мач! Казваш че Goldberg би ме изял за закуска, но не помниш че именно аз победих гиганти като Brock Lesnar и Brawn Strowman! Знаеш колко съм ти нужен за да разтеж нагоре, без мен в клетката с теб беше свършено и точно затова ме остави в мача! ВИНАГИ OSPREAY И MUNDO СА БИЛИ ЛЕТВА ЕДИН ЗА ДРУГ! БЕЗ JOHNNY MUNDO НЯМА WILL OSPREAY! ПОВЯРВАЙ МИ, ТРЯБВА ТИ НЯКОЙ ДОСТАТЪЧНО ОСТРЕМЕН КЪМ ТАЗИ ТИТЛА, ЗА ДА ТЕ ДЕТРОНИРА И ТОЗИ НЯКОЙ СЪМ АЗ! АЗ ИСКАМ ТОВА ОТМЪЩЕНИЕ, MUNDO! ЗНАМ ЧЕ МОГА ДА ТЕ ПОБЕДЯ, КАКВОТО И ДА ХВЪРЛИШ ПО МЕН! ИСКАМ ДА ТЕ ПОБЕДЯ И ИСКАМ ТАЗИ ТИТЛАТА, MUNDO! НЯМАМ КАКВО ДА ГУБЯ, ВЕЧЕ! АКО НЕ МОГА ДА ТЕ ПОБЕДЯ В ОЩЕ ЕДИН МАЧ, ТО ТОВА ЩЕ БЪДЕ ПОСЛЕДНИЯ МИ SHOT ЗА ТАЗИ ТИТЛА! ПРИЕМАШ ЛИ МОЕТО ПРЕДИЗВИКАТЕСТВО ИЛИ ТЕ Е СТРАХ ЧЕ АЗ ЩЕ БЪДА НА ЕДНО НОВО НИВО НАД ТЕБ ?!  
12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award ABLVV85yBfufngKHUSgYd3rNVkoH69qpcoLqjNoDCHM3lQHYj_ko5TlFJUFccOmmWW-ayy5-Rv9zo88XI3B6N7673oPCnZINhLFhGZ03IWj26U5bomJbxMzieZBUMHP8pTABBa6778jQY4okhGfpufw8bX6J=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty11/1/2024, 22:07

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award VjkqGNF

-Почакай малко, страх ме е от теб ли? Нормален ли си човече? Май забравяш, че аз те победих колко пъти станаха вече? Постоянно търсиш оправдания. Ако направят документален филм за кариерата ти ще се казва "Lame Excuses"! Когато защитих титлата си в онзи едночасов железен мъж мач твърдеше, че е късмет. Като те победих преди няколко месеца беше измама, ами този път в "Клетката на Насилието" как ще го наречеш? Виж какво имаш талант, наистина си ме карал да показвам абослютно всичко, на което съм способен, но познай какво.. ТОВА НЕ БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО! Бил съм егоцентрик и съм се интерисувал само от себе си, ами не помня да съм твърдял обратното. В този бизнес е важно само това тук на рамото ми.. БЕЗСПОРНАТА ТИТЛА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ, КОЯТО ТИ НИКОГА НЕ СИ ПЕЧЕЛИЛ И ДОКАТО АЗ СЪМ ТУК НЯМА ДА СПЕЧЕЛИШ! Това което ти наричаш егоцентричност, аз наричам дисциплина и усилена работа. Ако сам не мислиш за себе си то кой ще го направи? Да не мислиш, че всички тези хора, които те скандират са винаги до теб? Никога не изневярвам на себе си. Докато ти не искаш да предадеш тези хора, предаваш себе си. Това е причината да не си шампион и да седиш тук с тъпите си оправдания, за пореден път да се молиш като един бездомник за пореден шанс. Да не мислиш, че някой от тези идиоти ще помнят доблестните ти постъпки. Когато беше извън строя и те нямаше колко фена се интерисуваха от теб? Ето ти пример с мен, унищожавах си здравето за тях, рискуват тялото си, за да мога да ги накарам да ме харесат. Дали някой от тях още помня и оценяват как скочих от върха на клетката и елиминирах Батиста преди няколко години или пък как едвам се разминах от операция на врата след абсолютна класика срещу Шон Майкълс на PAIN в мач със стълби? Но всички тези хора помнят как използвах първия път куфара си срещу Ricky Steamboat, в момент в който той беше наранен, о те също така помнят как пребих Джон Сина преди време. Ти ще си останеш един обещаваш талант, уникален атлет признавам го, но не и като Световен шампион. ТИ ТЪРСИШ ДЕМОНИ ПОД ЛЕГЛОТО СИ, В КИЛЕРА СИ, ДОРИ ОБВИНЯВАШ МЕН ЗА ПРОВАЛИТЕ СИ, НО ДЕМОНЪТ Е ВЪТРЕ В ТЕБ, ДЕМОНИТЕ СА ВСИЧКИ ТЕЗИ ХОРА ТУК, КОИТО ТИ НАРИЧАШ ВЕРНИ ФЕНОВЕ.. ТЕ СА "ЧЕРНАТА РЪКА", КОЯТО НЕ ТИ ПОЗВОЛЯВА ДА СТИГНЕШ ВЪРХА! Ето тук се различаваме, аз съм готов на всичко, за да постигна целите си, докато ти не си. Човекът, който изпитва страх си ти, боиш се да бъдеш себе си и да преследваш мечтите си, ако това не се харесва на хората. Предполагам така си възпитан винаги да действаш като доблестен мъж и да се доказваш. Напълно си прав, че за мен има значение само и единствено успеха и в това няма нищо лошо. Времето тече и годините минават. Повярвай ми няма да усетиш кога в един момент ще започне една вътрешна война в теб и ще си задаваш въпроса what if.. КАКВО ЩЕШЕ ДА Е, АКО ИМАХ ТОЗИ МАНТАЛИТЕТ, КОЙТО ИМА ДЖОНИ МУНДО! ПОГЛЕДНИ МЕ В ОЧИТЕ КАТО ТИ ГО КАЗВАМ.. ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ НОВ ШАНС И НЯМА ДА ГО ПОЛУЧИШ! НЕ СИ ГОТОВ НА ВСИЧКО ЗА ТОЗИ КОЛАН, А ОТЗАД ИМА МНОГО ХОРА, КОИТО СА! ВЕЧЕ ТЕ ПОБЕДИХ НЕ ВЕДНЪЖ.. ДОКАТО СЪМ АЗ ШАМПИОН ТИ НЯМА ДА ПОЛУЧИШ ШАНС ЗА ТОЗИ КОЛАН, ЕДИНСТВЕНО МОЖЕШ ДА СЕ МОЛИШ НЯКОЙ ДА МЕ ПОБЕДИ, НО ДОРИ ТОВА ДА СТАНЕ ОТНОВО ЩЕ СИ ВЪРНА ТИТЛАТА, ЗАЩОТО I'VE GOT WHAT IT TAKES TO DO IT!



*След тези силни думи от Джони Мундо, Безспорният шампион
в тежка категория пуска микрофона на земята и напуска ринга..*

12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award QRF5tpz
-YOU WILL NEVER HAVE ANOTHER TITLE SHOT

TNW PRESENTS..


Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award   12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo celebrates his 'Superstar of the Year' award
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Segment with The New Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo
» 7. In Ring Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Johnny Mundo
» 16. ME: Slammy Award for "Superstar of the year"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 533-
Идете на: