Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 841
Age : 32

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty5/1/2024, 16:09

Rampage Saturday Night написа:
След като получи своя мач-реванш за Defiant титлата, който му бе коства от Christian Cage, 'The Wizard' е готов да адресира своя "другар" канадец. Jericho е наясно, че връщане назад няма, като ако иска отново да стигне до златото, ще трябва да разчисти пътя си, но най-вече сметките си с 'Captain Charisma'. Chris е готов да влезе в словестна разправия за действията на Cage, а може би и нещо повече от това..

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 91

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty6/1/2024, 02:18




9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Rampage533

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Aew-chris-jericho-demo-god-custom-logo-png-by-darrylford051-dev5oa3-375w-2x

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Rampage533-1


Дами и господа, време е да обърнем внимание на един малко по-страничен въпрос от обикновеното, или по-скоро от това, което видяхме до този момент! Точно така, с появата на Chris Jericho, отново идва въпросителната относно какво се случи миналата седмица. Канадецът получи своя мач-реванш за Defiant титлата, която загуби на 'Chrismas of Violence', но този мач му бе костван - ако може така да се каже. Да, победата в крайна сметка е на неговия актив, но тя дойде чрез намесата на Christian, а когато нещо подобно се случи, за смяна на притежанието на златото не може и да става дума. Въпреки случилото се, това значи само едно - 'The Living Legend' вече изгърмя шансовете си за титлата, поне на този етап. Пред него вече стои друг проблем с етикет 'Captain Charisma', който се оказва доста голяма пречка за продължаване на започнатото от Jericho. Другата лоша новина, която малко по-рано тази седмица бе съобщена именно от самия Chris - 'Jericho Appreciaton Society' са отсранени от него за неопределен период от време, особено след като не успяха да помогнат на своя лидер миналата седмица при пагубния за него момент. Cage премина всякакви граници, като веднъж вече се опита да се "набута" за TNW Defiant титлата, но тогава му бе предоставена много по-голяма и по-добра възможност, да се намеси в картинката за Global титлата, взимайки участие в един от двата мача състояли се в стоманената консрукция на 'Christmas of Violence', но това което видяхме миналата седмица мисля, че е много повече от просто - 'титла'. Тук говорим за проблем, за личен казус, който може би само Cage е наясно защо и как, но Chris Jericho не е от хората, които подминават проблемите си с лека ръка, а се среща лице в лице с тях - дали собственоръчно, или както се видя преди две седмици - с поява на своите вече бивши подчинени - няма значение - проблемът си е проблем и той се разрешава на мига. Бившият носител на Defiant титлата е приветстват от феновете в Rhode Island със смесени овации, но неговия фокус е другаде. Той вече държи в ръцете си микрофон и е нетърпелив да изкара всичко от гърдите си, но ще трябва да бъде и нащрек за евентуална поява и атака в гръб, която може да се случи за пореден път от 'Captain Charisma'.

FreeRiver and SUPREME. харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 91

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty6/1/2024, 02:36

***


9. In-Ring Segment /w Chris Jericho 5Q0jF8C

-   Добре, Providence.... (Mixed reaction from the crowd) Мисля, че всички ние трябва да бъдем доволни за това, как Total Nonstop Wrestling затвори една от най-успешните си години в историята! На 'Christmas of Violence', в сърцето на Toronto, Canada на Coca-Cola Coliseum станахме свидетели на най-доброто pay-per-view през тази година, което бе белязано със спиращи дъха моменти и незабравими емоции. THAT IS THE EPITOME OF GREATNESS, BABY~! (Positive reaction from the crowd) Точно преди два месеца, Chris Jericho направи своето шокиращо завръщане на този ринг и заяви, че ще се бори за 'нещо', което не му дадено, което той не получи, въпреки, че даде много и заложи кариерата и живота си. Две седмици по-късно, аз успях да спечеля това, което ми се полагаше и да... Знам, че на моменти съм прекрачвал всякакъв вид граници, бил съм олицетворение на чист 'задник', но именно този тип мой характер ме задържа на върха вече в професионалния кеч в продължение на над тридесет години. Но нека се върнем просто седмица назад, нека погледнем събитията от случилото се на връх Коледа... Вече загубил Defiant титлата, ми бе предоставен избор за полагащия ми се по договор мач-реванш. Той да се състои на 'Road to PAIN', първият най-голям event за новата година, или... веднага! Избрах да се боря до последно, още същата вече излязох с чиста съвест пред себе си, борих се, но всичко това отново ми бе отнето, но този път не от компанията, нито от вас... Този път то ми бе отнето теб, Christian Cage! Винаги съм смятал, че за толкова много време в бизнеса, ти успя да научиш урока си... Но след случилото се миналата седмица, вече мнението ми се различава и то драстично. Ти, който дори не успя да спре CM Punk, като отново му позволи да се върне в Total Nonstop Wrestling. Или, ти, който имаше нещо, с което нито един в тази съблекалня не може да се похвали - троен шанс! Успя да откраднеш момента на човека, който ти наричаш 'свой брат' и се провали! След това, влезе в битка за Defiant титлата, а после и за Global титлата - отново се провали! Но не, Cage! Ти реши отново да насочиш светлините на прожекторите към the best influencer in professional wrestling today - ME! Защо? Защото тук не говорим за завист, или канадска кръв, а за това, че се опитваш отново и отново, да заличиш провала след провал. И то как? Като се опиташ да ме направиш своя жертва! Като се опиташ да ме сложиш в краката си! Знам, че си тук, Christian, знам, че ме чуваш! Всичко това не е за победи, титили или каквито и да било отличия - всичко това се превърна в много по-сложен от тях проблем! Превърна се в личен казус, който трябва да бъде разрешен на мига, затова... Покажи на всички тези хора в Providence, Rhode Island, (Positive reaction from the crowd) ...че притежаваш смелост и се изправи очи в очи с мен - ВЕДНАГА~!

***

SUPREME. харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 304
Age : 27

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty6/1/2024, 12:02

Ще видим ли отговор от Christian Cage!?

.. Бившият Defiant шампион търпеливо изчаква на ринга. Дали Кейдж въобще ще удостои с внимание Джерико тази седмица? Като че ли не.. може би последното нещо, което канадецът иска е 1on1 конфронтация в този момент? Може би ще игнорира провокацията от страна на Крис? Зрителите са в напрегнато очакване, а ето че най-сетне имаме нещо съществено, или по-скоро връзка с "The Instant Classic"..

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho GezaPHg

- Chris, my friend, мисля, че въобще не си ме разбрал правилно. Не ми трябва да "заличавам" каквото и да е от моята история в тази федерация. Заставал съм срещу хора, с които ти само можеш да мечтаеш да си на един ринг. Побеждавал съм имена, които са вече в "Залата на Славата". Но това е отделен въпрос. Ти говориш за моите провали? Е, щом смееш да връщаш лентата назад, ще си позволя едно сравнение. Казваш, че не съм успял да спра CM Punk? Good call, buddy. Обаче нека не забравяме кой ти взе шампионския пояс... и то под носа. Един абсолютен looser, чието име ми е дори трудно да произнеса без да gag-вам душевно. Защото какво подяволите се е случило с това място? Когато бях тук за последно, да, преди едва 2 години, наистина имаше срещу кого да застана на този ринг... и дори с чест да загубя. Сега? Сега, Крис, ти се налага да търсиш мач-реванши срещу хора като Клоунио Кастанети. Не беше лапсус. Гардът ти пада, Крис. Реномето ти на суперзвезда също. Миналата седмица ти направих услуга. И вместо да си ми благодарен, че те отървах от това да си губиш силите в безсмислени битки, ти обръщаш другата страна на монетата. That`s fine by me. Be an ungrateful jerk.. and another death weight on my shoulder. Говориш за смелост? Смело ще е да си намериш опонент от твоя ранг, а не да се надяваш на късмет срещу новоизлюпени "таланти", които все още са гледали пред малките екрани, по времето, в което аз и ти сме се сражавали в най-различни точки на планетата, в опити да направим този бизнес процъфтяващ. Но.. as I love the say - whatever floats your boat. Дадох ти солиден изход от неприятната позиция, в която беше попаднал, Джерико. И все пак, ако толкова много искаш да разчистваш сметки с мен - that`s too bad for ya. Историята помни детайли, които може би ти си забравил. И понеже ми се струва, че наистина трябва да слезеш на земята преди да имаш думата, съм ти подготвил preview visual на онова, което се случи точно между теб и мен, макар и в далечната 2016-та, когато за последно влязохме в открит дуел. YOU`RE WELCOME.....
9. In-Ring Segment /w Chris Jericho ZyxoGaW

___________________
9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Maxresdefault

Judas and FreeRiver харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Judas
Premium Member
Premium Member
Judas


Location : On top of the World
Join date : 09.01.2011
Posts : 91

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty6/1/2024, 12:39

***


9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Y0dZYC0

-   Забавно е, Christian! Yet again, говориш за 'Залата на Славата', когато говориш срещу човек, който вече се намира в нея! Предоставяш факти и говориш с думи, които дори ти самият не можеш да аргументираш или най-вече - защитиш! Истината е, че колкото и голям егоист да си, все още нямаш както казах преди малко - смелостта, за да се изправиш очи в очи с мен на този ринг. Нека само ти припомня с кого се захващаш и на кого говориш! Аз съм, 'The Living Legend', човекът който направи Defiant титлата толкова високо оценана, че дори ти самият пожела да се бориш срещу, как ги нарече... "новоизлюпени таланти"? Мога да ти кажа, че днес стоя на този ринг и съм горд със себе си, че успях да премеря сили с Claudio Castagnoli, като не забравяй, че благодарение на Chris Jericho, неговото име в момента обикаля цял свят като TNW Defiant шампион. Същото това нещо се случи и с теб, Cage - през далечната 2016-та година. Нека те попитам нещо, canadian brother... Историята помни именно детайлите, но когато аз бях първият в историята на професионалния кеч с две Световни титли на кръста ми, ти все още се чудеше как да излезеш от сянката на Adam Copeland! Am I now too over the EDGE? В продължение на седмици, дори години, аз обикалях света, а името ми носеше толкова много слава на всяка една компания, колкото ти никога не си получал в "завидната" си кариера! Но нека оставим празните приказки! И понеже никога не си имал истинска позиция, никога не си имал честта да бъдеш на върха, затова решаваш да се насочиш към Chris Jericho! Смяташ, че в момента изричам тези думи, за да изглеждам като егоист? Не, констатирам факти, които се превръщат в достоверната и горчива истина, Cage! Ти се завърна в тази компания и се намести там, където името на Chris Jericho бе вече на върохва позиция! Опита се да направиш това, което Chris Jericho стори само за две седмици, като сега за пореден път бягаш в кръг, отблъсквайки горчивината и действителността - няма проблем! Проблемът тук е, че всичко това се превърна в много, много личен проблем. Но нека не забжлудаваме себе си, нека не заблуждаваме и тези фенове в Rhode Island (Positive reaction from the crowd) Докажи, че за тези две години, отсъствието ти е било нещо, с което Total Nonstop Wrestling не е успяла да преодолее, lace-up your goddamn boots... AND FACE ME AT 'ROAD TO PAIN'! Стъпи на мястото, на което никога не си бил, усети златния въздух и мириса на истинска суперзвезда - на върха! Тогава, ще разбереш, че не само ще се чувстваш неудобно, но и че CHRIS JERICHO IS THE EPITOME OF GREATNESS~!

***

SUPREME. харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Regal
General Manager Of Rampage
General Manager Of Rampage
Regal


Join date : 02.01.2020
Posts : 21

9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty6/1/2024, 13:04




9. In-Ring Segment /w Chris Jericho WMVHsIE


-   Chris, Chris... Извинявай, но стоейки в backstage-a и слушайки словесната ви рапзравия - се съгласям с теб! Съгласявам, че за тридесет години в бизнеса, си постигнал изключително много, името ти е донесло за всяка една компания слава и изключителен връх! Точно поради тази причина заслужаваш нещо повече, или по-скоро - заслужаваш това, което искаш. И за разлика от Christian, който предпочита задкулисно да те атакува, аз все пак ще му предоставя много голяма и златна възможност! Това, което желаеш ти, а именно да застане и защити твърденията си! На 'Road to PAIN', двамата ще имате така желания от теб мач и ще се изправите лице в лице, но... Но... Тъй като този толкова голям и пръв за годината event е чак след три седмици, малко по-рано тази вечер, разбрах, че има друг човек, който желае също да изясни проблемите си и сметките си с теб! Не, това не е Claudio Castagnoli, а човекът, който ти победи, като нека призная - по меко казано - "скандален" начин преди няколко седмици - 'The Best Man' - Miro! Затова, надявам се, че тази вечер си подготвил бойния си сет, тъй като ще се изправиш в мач срещу българина! Това обаче не е всичко, почакай! Тъй като Christian, омаловажава постиженията, но и труда на "новоизлюпените таланти", той лично ще стане част от тяхното ежедневие, защото тази вечер, в твоя мач срещу Miro, Christian Cage ще бъде 'THE SPECIAL GUEST REFEREE! Enjoy your night, Chris...

***


На какво станахме свидетели в последните няколко минути? Първо словесната разправия между двамата канадци, която доведе до евентуален техен сблъсък след три седмици на 'Road to PAIN', но това, което 'Vice General Manager' William Regal, анонсира е още по-впечатляващо! Тази вечер, Chris Jericho ще се изправи срещу Miro, като рефер на този двубой ще бъде именно 'Captain Charisma'. Не знам, дали 'The Living Legend' не се чувства леко прецакан от това, което е на път да се случи, но със сигурност няма да избяга от задълженията си, още повече, когато ще има шанс да се срещне с Cage тази вечер, макар и не пряко. 'Rampage Saturday Night' continuous...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring Segment /w Chris Jericho   9. In-Ring Segment /w Chris Jericho Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-Ring Segment /w Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-Ring Segment /w Chris Jericho
» 3. In-ring promo with Chris Jericho
» 10. In-ring Promo with Chris Jericho
» 3. In-ring promo with Chris Jericho
» 13. In-ring promo with Chris Jericho

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 533-
Идете на: