Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. In-Ring Segment /w Roman Reigns

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 842
Age : 32

11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  Empty
ПисанеЗаглавие: 11. In-Ring Segment /w Roman Reigns    11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  Empty2/12/2023, 07:41

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 664
Age : 22

11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Segment /w Roman Reigns    11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  Empty4/12/2023, 21:47

11. In-Ring Segment /w Roman Reigns  Promo%2B2

- Краят на 2023 година е близо и смело мога да кажа, че това е най-силната ми година откакто съм в Total Nonstop Wrestling! Още на първият турнир за годината – Road to Pain… Аз започнах ударно! Постигнах победа, с която не могат да се похвалят много на брой кечисти преди мен! Спечелих Road to Pain мача, оставайки на ринга като последния оцелял сред още 29 човека! И от онази магическа за мен вечер всичко тръгна нагоре! Първо въпросната победа, след това спечелването на TNW World Heavyweight Title, спечелването на TNW Elite Heavyweight Title… И разбира се, черешката на тортата – обединяването на двете титли! Аз съм бившият TNW Undisputed Heavyweight Champion на тази федерация! Аз бях човекът, който обедини двете титли! Нямаше никой над мен и аз бях най-голямата звезда! Всичко това обаче беше докато не загубих своята ценна титла. Честно казано, това не ми повлия никак добре, поради което се получи спад в моето представяне. Загубите, които претърпяха след това също не спомогнаха да си възвърна формата и самочувствието. До края на настоящата година остават едва няколко седмици и един единствен турнир – Christmas of Violence 2023! Именно на този турнир искам да се върна на правия път и да закрия годината по начина, по който я открих – с голяма победа във важен мач с голям залог! Сега е идеалното време да обявя своето участие в мача Cage of Violence за TNW Undisputed Heavyweight Title! Точно така, аз ще съм един от участниците в главният мач на последния турнир за 2023! Чувствам се напълно готов за този брутален мач, който със сигурност няма да е лесен, но аз имам цел! Целта ми е да си върна това, което притежавах до преди няколко месеца! Искам отново титлата да бъде около моя кръст и съм готов да размажа всеки един участник в мача!

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
11. In-Ring Segment /w Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. In-Ring Segment /w Roman Reigns
» 4. In-Ring Segment /w Roman Reigns
» ME: In-ring segment with The TNW Undisputed Champion Roman Reigns
» In-ring promo with Roman Reigns
» In-ring promo with Roman Reigns

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 530-
Идете на: