Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Christmas of Violence 2023

Go down 
+5
Dikoff
VaskoMaistora
Nina
Geor4
Adam
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty28/11/2023, 13:41

CHRISTMAS OF VIOLENCE
Christmas of Violence 2023 OARy2hs


Официална песен: The Birthday Day Massacre - Red Stars

Дата на провеждане: 16.12.2023 г.
Място на провеждане: Coca-Cola Coliseum; Toronto, Canada


Match Card:


'Cage of Violence'
TNW Undisputed Heavyweight Championship


Christmas of Violence 2023 D3HYyDP
Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay vs. Randy Orton vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. ???

'Cage of Violence'
TNW Global Championship


Christmas of Violence 2023 TD5w67C
MJF (c) vs. The Rock vs. CM Punk vs. Rey Mysterio vs. Christian Cage vs. ???

TNW European Championship
Christmas of Violence 2023 AHa9RJR
Sami Zayn (c) vs. LA Knight

TNW Defiant Championship

Christmas of Violence 2023 TNiHZP5
Chris Jericho (c) vs. Claudio Castagnoli

Singles Match

Christmas of Violence 2023 I2gmbpP
The Miz vs. Scott Hall

TNW Tag Team Championships

Christmas of Violence 2023 LbVmX5u
The Usos (c) vs. FTR

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Christmas of Violence 2023 N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:


Последната промяна е направена от Adam на 25/12/2023, 10:21; мнението е било променяно общо 6 пъти

Dimarata, Nina, The Pharaoh, Ultras-48, VaskoMetala, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty1/12/2023, 10:30

UPDATE!

Добавен е епичен poster, изработен от Cekoki!

___________________

Christmas of Violence 2023 VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty7/12/2023, 18:59

Страшен постер наистина! Евала!

Petio_da_pripada, Cekoki, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty13/12/2023, 21:00

Christmas of Violence написа:


'Cage of Violence'
TNW Undisputed Heavyweight Championship

Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay vs. Randy Orton vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. ???


'Cage of Violence'
TNW Global Championship

MJF (c) vs. The Rock vs. CM Punk vs. Rey Mysterio vs. Christian Cage vs. ???


TNW European Championship
Sami Zayn (c) vs. LA Knight


TNW Defiant Championship
Chris Jericho (c) vs. Claudio Castagnoli


TNW Tag Team Championships
The Usos (c) vs. FTR


Singles Match
The Miz vs. Scott Hall


Мачовете за последния турнир за годината са вече ясни! Може да давате своите прогнози за тях, както и коментари около завързалите се вражди! Успех на всички!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Christmas of Violence 2023 N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty13/12/2023, 21:23

На хартия турнирът изглежда добре! Важното е всичко да се изиграе навреме.

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 169

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty13/12/2023, 21:48


'Cage of Violence'
TNW Undisputed Heavyweight Championship
Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay vs. Randy Orton vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. ???

Това определено трябва да е един от най-интересните мачове за вечерта и за турнира, като цяло. Според мен всеки един участник в този мач заслужава да е там. Има доста интересни вражди, които се образуваха, но като цяло очаквам защита на Mundo!


'Cage of Violence'
TNW Global Championship
MJF (c) vs. The Rock vs. CM Punk vs. Rey Mysterio vs. Christian Cage vs. ???

Отново много интересен мач, който може пък да бъде мача на вечерта и турнира! Определено участниците вътре са много сериозни и всеки има равен шанс да спечели мача! Като цяло бих заложил на защита на MJF,  като рейна му с тази титла ще стане доста стабилен, което е добре за образа му, като цяло. Но ако не е той, то би трябвало победител да бъде The Rock или CM Punk, като това би било най-логично да се случи, но нека да видим , какво ще стане.


TNW European Championship
Sami Zayn (c) vs. LA Knight

Защита за Sami Zayn. Наблюдавам играта на LA Knight, като цяло много ми харесва как го играе и съм сигурен, че няма да му се даде така лесно. Също така много симпатизирам на LA Knight като цяло...


TNW Defiant Championship
Chris Jericho (c) vs. Claudio Castagnoli

Защита за Jericho! Много добра игра и  на двамата, но мисля, че е твърде рано да загуби титлата. Той я спечели много скоро.... Не мисля, че толкова бързо ще я дропне, но все пак очаквам един много интересен сблъсък между тези двамата. Виждам и голям напредък от страна на Клаудио за което браво!


TNW Tag Team Championships
The Usos (c) vs. FTR

Това е вторият ми мач и мисля, че като цяло е най-правилно да успеем да направим първа защита на tag team gold-a. Знам, че Сев ще играе както трябва, аз също ще играя и мисля, че този мач е  наш.


Singles Match
The Miz vs. Scott Hall

Тук отново бих поздравил Скот Хал, като даже бих заложил и за него в този мач. Отново наблюдавам прогрес в играта му, като виждам, че има желанието да се развива, което е най-важното! Надявам се мачът да бъде изигран както си трябва без проблеми!


Наистина на хартия, както е казал Васко по-горе турнира изглежда топ. Последен турнир за годината, надявам се всеки да се отнесе сериозно и да даде всичко от себе си, като даже очаквам турнира да бъде доста силен. Успех на всички и Весели Празници!

VaskoMaistora харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty13/12/2023, 22:07

'Cage of Violence'
TNW Undisputed Heavyweight Championship

Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay vs. Randy Orton vs. John Cena vs. Roman Reigns vs. ???

Очаква се и двата мача в клетката да са нещо, което да мотивира всеки един от участниците в тях! В този мач, огромно внимание и впечатление, ще направи участието на Дамян и Цецко. Двамата до момента правят страхотна вражда, която е белязана с доста повратни моменти, като тук може би ще дойде и краха на шампиона, като по този начин, Ospreay ще може да започне нещо, което никой не е виждал до този момент. От друга страна, Фараона е ясно, че след този мач - ще смени образа си с друг, така че се надявам да направи едно силно участие, за да може да затвори може би най-силната соло година в е-фед кариерата си. Пеши влиза добре в образа на Orton, ясно е, че може да се иска повече, но за да може това да се случи - отсрещната страна, с която той гради история, трябва също да дава повече, за да може това да стане факт. Не знам защо Юлиян е с такъв спад в активността си, при положение, че играта му със Cena е добра, като качествата му като играч са изявени и мисля, че ако наблегне малко на себе си спрямо форума, ще се получат и нещата при него. Все пак, смятам, че тук може да стане момент на изненадата и да видим вече и нов Световен шампион. Ще следя с нетърпение и кой ще бъде мистериозния участник, което както казах освен, че връща вниманието на всички спрямо клетката, която скоро не я е имало - ще задържи емоцията у хората за момент, докато не се появи и последния участник.

'Cage of Violence'
TNW Global Championship

MJF (c) vs. The Rock vs. CM Punk vs. Rey Mysterio vs. Christian Cage vs. ???

Като човек, който участва в този кръг и този мач, дори с два образа - мога да кажа, че съм доволен от това, което се получи тук. Играта на Баев с MJF вече няма смисъл да се коментира, тъй като това ще доведе до дъвчене на едно и също нещо. Сигурен съм обаче, че и за него стимула ще бъде доста голям, тъй като той също е участник в мач, който не го е имало скоро. За мен, като един от хората, които е печелил 'CoV', може би ме поставя на картата като фаворит, но лично аз смятам, че най-големия фаворит в този мач е Диков, тъй като той направи силен run с Punk, като благодарение на историята около The Rock, добре успяхме да построим и подредим образа му. За него, последните няколко седмици не са много лесни, затова решихме програмата му около Punk да не бъде толкова ангажираща, но да се запази със същия този heat около него. Мисля, че дори за Mysterio доста добре се получиха нещата, като акаунт, с който не играя често или не влиза в истории и тем подобни - сега доста добре се получиха нещата. Също така, много радва окото да видим Вили отново 'на ринга', като тя винаги е знаела как се играе и има доста добри познания в областта на играта, а когато го прави с Christian, няма съмнение, че нещата около образа на канадеца ще са интересни за всички. Общо взето - около всеки един от участниците и тук - нещата се получиха добре, като отново момент на изненадата е възможен, но най-голямата изненада за всички ни, ще бъде мистериозния участник и в този тип 'клетка' мач. Да видим - успех!
TNW European Championship


Sami Zayn (c) vs. LA Knight

Казах го и на предния ppv event, казвам и го и сега. Тео може да не е от най-активните играчи в момента специално, но винаги бележи участието си във форума с харизмата, която има - без значение, дали играе с Rock или LA Knght. За него, този мач ще бъде едно ново начало за неговата е-фед кариера, като съм сигурен, че въпреки обстоятелствата, той ще се възползва от шанса и момента, и ще се справи. За Васко, вече няма какво да се каже! Reign-ът му като Euro шампион е вече към своя край, като четири месеца той прави силен run и мисля, че е време за него да 'пуска' тази титла и да освежи образа си с нещо по-голямо, като предвид опотита му като играч и качествата, с които разполага - първо, че е заслужено, второ ще бъде светлина, в която не сме го виждали до този момент. Тук залагам за победа на Knight и нов шампион, само защото смятам, че Васко вече заслужава да влезе в МЕ сцената след толкова много години.
TNW Defiant Championship


Chris Jericho (c) vs. Claudio Castagnoli

Още веднъж - история, която решихме да подберем малко по-внимателно. Откъм build, нямахме кой знае колко време да направим нещата, но все пак успяхме да завържем история, която въпреки финала на този мач - съм сигурен, че може да продължи и на 'Road to Pain' - да видим. Нено играе доста добре с Claudio, като разбира се - все още има какво да се желае от него, но за новак в играта и това, което той направи в серията от мачове с Гого, мисля, че напълно си заслужава така нареченото издигане. Разбира се, трябваше му още малко, като може би липсващото парченце беше именно образ като Jericho, като се радвам, че мога да бъда човека, който да му помогне да се развие като играч и винаги ще бъда отворен за всеки последващ такъв. Сигурен съм, че тук няма да има забавяне от негова страна, тъй като той демонстрира не само хъс и нулево отсъствие, но и добра философия в преход на постовете си, което ще направи мача интересен.
TNW Tag Team Championships


The Usos (c) vs. FTR

Честно казано - не знам точно с какъв коментар да подходя, тъй като някои от хората съм сигурен, че ще се засегнат от остротата, която бих използвал. Последното promo с Usos, беше малко странно от страна на Диков, тъй като FtR е отборът, който действа доста heel-ски, а самия angle около отборите излезе малко странен и с обратен ефект. Като изключим това, изключително разочароващо представяне от Сев. Нека смята каквото иска за себе си, но поведението му спрямо форума е непристойно и не смятам, че всеки един от хората, които работят с него го заслужава, дори и съотборника му. Колкото и трудности да изпитва, било то откъм медия или време, забавянето спрямо него протича не с часове или няколко дни, а със седмици, което за персона като неговата спрямо история във форума и всичко останало - супер несериозна. Играта на Баев и Васко в отбор прави нещата по-интересни, като няма да е изненада, ако ги видм отново като отборни шампиони.
Singles Match


The Miz vs. Scott Hall

Мач, чиито build се разви сравнително нормално и откъм средно ниво. Гого все още се учи в играта, като се вижда, че въпреки всичко има прогрес при него. Ултраса откъм играта е ясен, знае как седят нещата, единственото, което трябва да поправи е самото си присъствие, но предполагам, че той самия е пожелал да е part time участник, което е разбираемо. Надявам се все пак този мач да се състои и да е поучителен за Гого, който спрямо прогреса си, ще се види дали ще продължи да се движи нагоре.


Общо взето, с някои изключение - мога да кажа, че се направиха силни седмици от редата на ноември и началото на декември, което доведе до доста развързване и завързване откъм историите, като някои от мачовете ще бъдат доста интересни и се надявам, че с това, че изместихме турнира със седмица напред, ще накара всеки да си изиграе нещата навреме, за да може на следващата седмица, шоуто, което ще се проведе по Коледа, да не е толкова натоварено! Благодаря на всички - успех!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Christmas of Violence 2023 N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

Rainmaker, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty14/12/2023, 02:03

Няма да коментирам турнира, тъй като не съм проследил всичко, но се надявам клетките да не се забавят. Относно играчите, които бавят - моля, ако не ви се цъка - откажете се. Няма смисъл да се бавят шоутата и да се убива музата на другите хора. Нищо не коства да се напише един пост за 30 минути и то като сме в шоу. Аз лично ги пиша за толкова. 30 минути най-много 10-15 минути отгоре да има понякога, все пак е шоу не се изисква да пишете 2к думи. Един боен пост от 500-600 думи в шоу е пре достатъчно. Сегмента както вие си го направите. Малко повече старание няма да е излишно, защото после ще се мрънка, че не сте пушвани. Първо си вижте сериозността и тогава имайте претенции. За тези, които имат доста работа и не могат да смогват - просто да не играят. Няма смисъл от бавения. Форума се нуждае от сериозните си играчи. Също така не знам поради каква причина е добавена още една титла, но моето мнение е, че с по-малко титли е по интересно, но това си е ваше решение и всеки има различни виждания. Иначе за клетката за Световната титла - Цецо да се наслади на последните си дни като шампион, защото Световна титла номер 4 идва. Wink

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty24/12/2023, 17:06

Резултати от Christmas of Violence 2023!

'Cage of Violence'
TNW Undisputed Heavyweight Championship

Johnny Mundo (c) def. Will Ospreay, Randy Orton,John Cena, Roman Reigns and Goldberg to retain the TNW Undisputed Heavyweight Champions

'Cage of Violence'
TNW Global Championship

MJF (c) def. The Rock, CM Punk, Rey Mysterio, Christian Cage and Karrion Kross to retain the TNW Global Championship

TNW European Championship
LA Knight def. Sami Zayn (c) to become the new TNW European Champion

TNW Defiant Championship
Claudio Castagnoli def. Chris Jericho to become the new TNW Defiant Champion

Singles Match
The Miz def. Scott Hall

TNW Tag Team Championships
The Usos (c) vs. FTR - end in a double count out

ТУРНИРЪТ ЗАВЪРШИ, МОЖЕ ДА ДАВАТЕ КОМЕНТАРИТЕ СИ И ДА НАПИШЕТЕ СВОИТЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ!
Върнете се в началото Go down
enelooo
Moderator
Moderator
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 114
Age : 26

Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty24/12/2023, 18:22

Супер стана PPV-то, за ветераните няма какво да кажа, те си знаят нещата, гледам се уча от тях.
Моя мач стана супер!!! Нямам търпение да идва следващия си мач, който и да е, готов съм както винаги, няма какво да стане. И Scott Hall дано си види ремача и всъщност да се раздаде повече от преди!
Поздравления на всички за труда това да стане!!!

___________________
Christmas of Violence 2023 Jon-mo11
TNW> 0/0/0 <TNW
1x TNW DEFIANT CHAMPION w Claudio Castagnoli (8/3/3)
Линкове:
Други акаунти:

VaskoMaistora харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Sponsored content





Christmas of Violence 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Christmas of Violence 2023   Christmas of Violence 2023 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Christmas of Violence 2023
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» All or Nothing 2023
» Mayhem 2023
» Never Back Down 2023
» Allegiance 2023
» Warzone 2023

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2023-
Идете на: