Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 467

10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay   10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty23/11/2023, 16:39

РАМЕНЕТЕ НА JOHNNY MUNDO СА ПРИКОВАНИ КАТО ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ! OSPREAY СЕ НАДЯВА ЧЕ ТОВА ЩЕ БЪДЕ КРАЯ НА ТАЗИ СРЕЩА СЛЕД ТЕЗИ ДВА УДАРНИ ЗАВЪРШВАЩИ ХОДОВЕ! ВСИЧКИ СА ЗАТАИЛИ ДЪХ - РЪКАТА НА EARL ПАДА ЗА ЕДНО....ДВЕ......ТР...НЕ! НЕ! JOHNNY MUNDO СЕ ПОВДИГА! JOHNNY MUNDO СЕ ПОВДИГА В ПОСЛЕДНАТА ВЪЗМОЖНА СТОТНА! НЯМАМЕ ТРИ! ТОЗИ МАЧ ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВА, А ТАЗИ АРЕНА ЩЕ СЕ ПРЪСНЕ ОТ ОВАЦИИ!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2910

10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay   10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty24/11/2023, 18:24

HOLLY SHIT! МИСЛЯ СИ, ЧЕ ТОВА БЕШЕ ВСИЧКО, КОЕТО МОЖЕШЕ ДА СТОРИ УИЛИЯМ ОСПРИ, БУКВАЛНО БЕЗСПОРНИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ НАКАРА БРИТАНСКАТА СЕНЗАЦИЯ ДА МИНЕ ГРАНИЦИТЕ СИ, НО ДОРИ ТОВА НЕЧОВЕШКО УСИЛИЕ СЕ ОКАЗА НЕДОСТАТЪЧНО! Феновете в залата се споглеждат с шокирани физиономии и не могат да повярват какво стана току що. "The Guru of Greatness" се измъкн тук от сигурна гибел, но докога ще може да оцелява? Джони Мундо успяваше да се спаси многократно и срещу Скалата на изминалия турнир, с което затвърди славата си на атлет с уникална физическа издражливост, а тази вечер дори задмина възможностите, но все някога Оспри ще го хване в крачка. Мундо би трябвало да е използва целия си късмет, който притежава, но Уилиям не вярва в такива становища! "Последният Крал на TNW" не спира да мечтае, че ще вземе титлата, която толкова дълго му отбягва. По ирония на съдбата "The Prince of Parkour" имаше сходната съдба. Джони успя да спечели почти всяка една титла, всяка една награда, която имаше, но постоянно му отбягваше този безспорен колан. Всичко дойде на мястото си и ребуса беше решен, когато Джони използва куфара, който спечели за втора последователна година и го стори успешно срещу Кевин Оуенс. "The Aerial Assassin" използва времето, в което можеше да си отдъхне, макар че то беше запълнено и с отрицателни мисли поради натрупалото се разочарование. Мундо толкова пъти успява да се повдигне от атаките на Уил, че не е изключено да го демотивира съвсем. Оспри показва със знаци, че краят на Мундо е много близо. Никой не е на едно ниво с Уилиям според него макар и да е много сходен с този на Джони както виждаме тази вечер. Колко епично щеше да е и сантиментално, ако най-големият ход на ментора на Оспри беше допринесал за най-голямата му победа в кариерата! AJ Styles гледа някъде гордо Уилиям без значение дали ще успее да победи. Ospreay изправя противника си като е решен да го довърши веднъж и завинаги. Какво ли е нужно, за да победиш Джони, е малцина имат отговора на тази дилема, но явно Оспри е един от тях, защото уверено вдига над раменете си за нова Liger Bomb, но Мундо не се дава и се пробва да се добере до въжетата! Джони се бори със зъби и нокти и успява да се отскупне от Оспри, а след това изпълнява hurricanrana! Макар и с последни сили това изпълнение изглежда крайно атрактивно. Двамата мъже са с общо тегло 200 килограми, а това идва да ни докаже колко ателтични са, защото с тяхната височина и тегло не е толкова лесно да летиш като перце. Добрите новини за Джони са до тук, защото Уилиям Оспри макар и силно изтощен тази маневра не успя да го нарани особено. Джони замахва с нов супер ритник, но Оспри се навежда и на свой ред забива нов лакът в лицето. Тези лакти доста болка донесоха на шампиона. Претендентът за Безспорната титла тежка категория вдига противника си и възнамерява да го тръшне с Alabama Slam. Не си спомням да сме виждали този мъж да прави този ход, но явно има още много скрити асаци в ръкава на "The Aerial Assassin"! Британецът отново среща солиден отпор и Мундо пак използва въжетата, за да се спаси! Джони и въжетата тази вечер са една изключителна двойка! "The Guru of Greatness" контрира прекасно тази атака като прави:

10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Sronhi0 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 QlNh8jy
PILEDRIVEEEEEEEER AND THEN IMPACT COUNTDOWN!

JOHNNY MUNDO ПЪРВО ЗАБИ ГЛАВАТА НА УИЛИЯМ ОСПРИ, КОЙТО БУКВАЛНО ОТСКОЧИ ОТ ПОДА СЛЕД ТОЗИ ПАЙЛДРАЙВААААААААА, А СЛЕД ТОВА СЕ ПОКАТЕРИ ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН, КОЙТО МУ ПОЗВОЛЯВА МОМЕНТНОТО СЪСТОЯНИЕ, ЗА ДА ЗАБОДЕ IMPACT COUNTDOWN! ТОЗИ ЛЕТЯЩ ХОД БЕШЕ ЛЕБЕДОВАТА ПЕСЕН ЗА ОСТРИЕТО, КОЙТО БЕШЕ СЛОМЕН ИМЕННО СЛЕД НЕГО! МАНЕВРА, КОЯТО МОЖЕ ДА ПОБЕДИ КАТЕГОРИЗИРАНАТА СУПЕРЗВЕЗДА Е УНИКАЛЕН КОД! ДЖОНИ СЪЩО СЕ УДАРИ СЛЕД ТОВА СИ ИЗПЪЛНЕНИЕ, НО ТОЙ НЯМА ВРЕМЕ ДА ГУБИ, ЗАЩОТО АКО НАПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ ТО ПОЧТИ СИГУРНО ЩЕ ЗАЩИТИ ПОЯСА СИ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ! ГЛАВАТАН А ОСПРИ НЕ СПРЯ ДА КЪРВИ ПОЧТИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ, А СЛЕД ТЕЗИ МИГОВЕ НА БРИЛЯТНОСТ ОТ ДЖОНИ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ! Е НАЛИ ЗНАЕТЕ ВОДОПРОВДЧИЦИТЕ ИМАТ ЕДИН БИСЕР И ТОЙ ГЛАСИ: "КЪДЕТО Е ТЕКЛО, ЩЕ ТЕЧЕ ОТНОВО"! "THE SHAMAN OF SEXY" УСПЯВА ДА НАПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ.. СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА, ЗА ЦЯЛАТА ПУБЛИКА МУ ПОМАГА.. ЕДНО, ДВЕ, ДВЕ И ПОЛОВИНТА НОВА ЗАЩИТА, ОУУУУУУ НЕ! НЕ... ПОВДИГАНЕЕЕЕЕ! КОЛКОТО И ДА НЕ ИСКА ДА ГО ПОВЯРВА ДЖОНИ "THE AERIAL ASSASSIN" ОТЛЕПЯ РАМОТО СИ НА СТОТНА ОТ ТРОЙКАТА! ПРЕДИШНИЯТ ДВУБОЙ МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМАТА БЕШЕ С ЛИМИТ ОТ ТРИЙСЕ МИНУТИ, А КАКТО Е ТРЪГНАЛО ТАЗИ СРЕЩА МОЖЕ ДОРИ ДА ЗАДМИНЕ ТОЗИ РЕКОРД! JOHNNY MUNDO ИЗРАЗХОДИ ЕДИН ОТ ПОСЛЕДНИТЕ СИ ЗАПАСИ ОТ ЕНЕРГИЯ В ТАЗИ СЕРИЯ ОТ КАСКАДНИ ИЗПЪЛНЕНИЯ.. ЕДВА ЛИ МУНДО Е МИСЛИЛ, ЧЕ ЩЕ МУ Е ТОЛКОВА ТРУДНО КАТО ШАМПИОН! Арбитърът, който в този двубой не спира да показва огромния си професионализъм отново иска да е сигурен, че Уилиям Оспри е в съзнание. Явно дори на човек с толкова солиден опит зад гърба си като рефер, видял всякаки мачове, множество атлети, велики и брутални изпълнения е изумен колко много болка може да понесат тези мъже. За това е толкова велика тази федерация и този пояс. "The Guru of Greatness" няма дори сили да влезе в конфликт със съдията, а повярвайте, ако имаше енергия щеше да го стори. THE UNDISPUTED HEAVYWEIGHT CHAMPION ИЗПРАВЯ СЪПЕРНИКА СИ НА КРАКА В ОПИТ ДА ПРИКЛЮЧИ ДВУБОЯ С MOONLIGHT DRIVE, А ВСИЧКИ ТРЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ОТ ТУК НА СЕТНЕ! ДАЛИ НЯМА ТОВА ДА УНИЩОЖИ МЕЧТИТЕ НА УИЛИЯМ ОСПРИ ДА СЕ ДОКОСНЕ ДО ТИТЛАТА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ? ЯВНО НЕ, ЗАЩОТО ОСПРИ СЕ ИЗМЪКВА, А СЕГА ТОЙ СЕ ЗАПЪТВА КЪМ ДЖОНИ КОЙТО ИЗПОЛЗВА СЪДИЯТА КАТО ЩИТ! МУНДО ПРЕМЕСТИ АРБИТЪРА ДА Е ПРЕД НЕГО, А ОСПРИ ЗНАЕ, ЧЕ АКО УДАРИ СЪДИЯТА ДОРИ НЕВОЛНО ТОВА ЩЕ МУ КОСТВА МАЧА! МУНДО МИНАВА ПРЕД СЪДИЯТА, А РЕФЕРА СЕ СКАРВА НА МУНДО, КОЙТО В МОМЕНТА Е ПРЕД НЕГО КАТО СИ РАЗМЕНИХА ПОЗИЦИИТЕ ДЖОНИ УДРЯ ОСПРИ СЪС ЗАДЕН РИТНИК В СЛАБИНИТЕ! СЪДИЯТА НЕ ВИДЯ ТОВА, ЗАЩОТО ДЖОНИ МАЙСТОРСКИ БЕШЕ ЗАСТАНАЛ ПРЕД НЕГО ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МУ ДАДЕ ЪГЪЛ, В КОЙТО ДА ВИДИ ТОЗИ ПОДЪЛ УДАР ОТЗАД! "THE GURU OF GREATNESS" ОБИРА ОСВИРКВАНИЯ, НО ВСЕ ПАК ИЗДЪРПВА ТЯЛОТО НА ОСПРИ ПО-БЛИЗО ДО КОРНЕРА И СЛЕД ТОВА ПРАВИ:

10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 HDvWt8w
STARSHIP PAIN!

КАКЪВ ИЗМАМНИК! МУНДО УДАРИ ПРОТИВНИКА СИ С РИТНИК НАЗАД КАТО ЕДНО МАГАРЕ КАКЪВТО Е МОЖИ СЪЩНОСТ ТОЙ.. КОЛКО ХИТО САМО МУНДО ЗАСТАНА ПРЕД РЕФЕРА БЕЗ ДА МУ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ВИДИ КАКВО СЕ СЛУЧИ! ЖАЛЪК КРАЙ ЩЕ Е ТОВА НА ТОЗИ ВЕЛИК МАЧ.. ДЖОНИ ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ И СЪДИЯТА МАКАР ДА УСЕЩА, ЧЕ ИМА НЕЩО НЕРЕДНО ТОЙ НЕ ГО Е ВИДЯЛ СЛЕДОВАТЕЛНО ТРЯБВА ДА ОТБРОЯВА! ЕДНО... ДВЕ... И ЩЕ ВИДИМ ЛИ ПОРЕДНА ЗАЩИТА НА МУНДО?

Don't cross Rhodes!, Dimarata and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 467

10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay   10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty24/11/2023, 19:42

1.........2..........3!!! ШАМПИОНЪТ ПОЛЗВА ВСИЧКИ МЕТОДИ И СРЕДСТВА ЗА ДА ПОБЕДИ ОСПРИ, НО В КРАЙНА СМЕТКА ЕДИНСТВЕНИЯТ МУ ШАНС ДА НАДВИЕ УИЛ, БЕ ТАЗИ ПОДЛОСТ! НАИСТИНА ЛИ МУНДО ЩЕ СЕ ГОРДЕЕ С ПОДОБЕН ФИНАЛ НА СРЕЩАТА!?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay   10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland
» 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)
» ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship: Johnny Mundo (c) vs. The Rock
» 15. ME: Tag Team Match - Johnny Mundo & Will Ospreay vs. FTR

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: ALLEGIANCE 2023-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: