Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 101
Age : 39

13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland   13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland - Page 2 EmptyЧет 16 Ное 2023 - 10:31

За негово огромно съжаление, Adam Copeland е надерен с нищо повече освен поредения голям провал, но.. Той достигна до него благодарение на ето този човек, който седи с лукава усмивка край бойното поле и се наслаждава на неговата загуба - M.. J.. F.. Global шампиона направи нещо, което е отвъд наглостта, но най-вече изобщо н приляга на човек, който смята, че е лицето, а още повече - бъдещето на Total Nonstop Wrestling! В този моменто освиркванията се превръщат в огромно скандиране и pop, тъй като на огромния екран се появява не кой да е, а самият Hulk Hogan, а след като MJF забелязва случващото се, усмивката му моментално бива изтрита от лицето му...
13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland - Page 2 Za2X1KI


-   Момчета.. Момчета, тази вечер е далеч от това да е приключила! Това, което стана току-що не е само е недопустимо, но не може главния мач на вечерта да приключва по подобен за компанията начин! Няма да позволя две от най-големите имена биейки се за най-престижната титла, да бъдат прекъсвани по подобен начин, още повече един от тях да бъде лишен от нещо, което... заслужава! Да, MJF! Много добре чуваш какво казвам! Наясно съм, а и виждам, че ти самият не си си взел абсолютно никаква поука от случилото се преди месец, когато беше в подобна ситуация, която тогава включваше и Kevin Owens! Искам да знаеш, че за да бъддеш лицето, но и бъдещето на Total Nonstop Wrestling, ти не само трябва да бъдеш номер едно в социалните мрежи, но и зад кулисите! Уви, ти си много далеч от това в този момент, н въпреки всичко - си носител на една от двете главни титли в комапнията, а именно Global титлата! По-рано тази вечер, ти каза много хубави думи, някои верни, но и пълни глупости! Ще ти кажа само едно, за което си прав - всеки получава това, което си заслужава! Миналата седмица, макар, че си вече действащ шампион на TNW, ти имаше шанс да се изправиш срещу претендент номер едно за UD Heavyweight титлата в лицето на Ospreay и ако беше направил така, че този мач да се реши на ринга, можеше да получиш наистина шанс за тази титла, но... Предвид факта, че миналата седмица стана ясно, че Adam Copeland ще получи своя шанс тази вечер, който бе лишен от по-различен развой именно заради глупостта и долната ти проява - както той, така и ти ще получите това, което заслужавате! Мисля, че вече ме разбираш, MJF! Мисля, че много добре ти става ясно, че в Rosemont, на 'Allegiance', Adam Copeland ще има още един шанс за титлата, но.. НО ТОЗИ ПЪТ, НЕГОВИЯ ШАНС ЩЕ БЪДЕ ЗА GLOBAL ТИТЛАТА - СРЕЩУ MJF! MJF, WHAT YOU GONNA' DO, BROTHER, WHEN 'THE RATED-R SUPERSTAR' COMES WILD ON YOU AND THAT TNW GLOBAL CHAMPIONSHIP...
...


Дами и господа, макар развоя тази вечер на главния мач, който всеки очакваше да завърши различно, или поне да бъде изявен победител в честна и успорвана битка, планът на Maxwell Jacob Friedmann отново се пропука и бе белязан със същински провал... Защото, ако MJF смята, че наистина е бъдещето и лицето на компанията, той ще трябва да го докаже за пореден път, но този път ще има пред себе си, жадния за злато, Adam Copeland, а TNW Global, не само, че ще бъде с повишени до небесата акции, но ще бъде и нещото, което може да направи така, че империята на MJF да бъде разрушена, особено ако нейния флаг бива обгорен! Дами и господа - Adam Copeland vs. MJF - TNW Global Championship in Rosemont, Illinois at 'Allegiance'!
TNW
PRESENTS
...

Don't cross Rhodes! харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: TNW UD Heavyweight Championship Match - Johnny Mundo (c) vs. Adam Copeland
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 9. TNW Global Championship Match: MJF (c) vs. Adam Copeland
» ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship: Johnny Mundo (c) vs. The Rock
» 9. Singles Match > Johnny Mundo vs. Adam Cole

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 528-
Идете на: