Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Backstage Segment /w The Miz

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 920
Age : 32

6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty4/11/2023, 14:02

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

6. Backstage Segment /w The Miz Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 188
Age : 23

6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty8/11/2023, 00:19

6. Backstage Segment /w The Miz Giphy

Да, да аз съм отново тук. Най-талантливият, умен и добре изглеждащ мъж в тази компания. Бяха дълги и тежки месеци в които ме нямаше, но аз съм готов за всичко. Претърпях поредна контузия, която ме извади от строя, а децата ми ме питаха - "тате, ще те гледаме ли отново по телевизия"? Обещах им, че ще се завърна и ето ме тук. Големите шампиони минават и през тежки моменти. Без тежки моменти и падения, човек никога не може да израстне до най-високото ниво! Истината е, че станах дори още по-добър. Аз ще премина всяко едно предизвикателство, което бог ми поднася и ще грабна всеки шанс, който ми се отвори. Призовавам останалите посредственяци в индустрията да бъдат внимателни, защото аз се завърнах. Защото аз съм Миз и аз съм... (Майк Мизанин бива прекъснат...)

Dimarata, SevBoom and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty8/11/2023, 12:00

6. Backstage Segment /w The Miz FOD3cJe

Ееей, Мизанин, компренде, амиго? Как си, не съм те виждал много отдавна! Не мога да повярвам, че се срещаме именно тук, какво съвпадение, а? Или пък не е чак такова съвпадение, не знам, съдбата е странно нещо. Как си, как я караш? Роди ли ти се дете най-после? Знам, че с жена ти доста работихте по въпроса преди години. Е, не знам дали и аз не съм помогнал малко де, но какво толкова, това ни прави баджанаци, нали? Хей, хей, чико, по-спокойно! Знаеш, че се шегувам. Знаеш ли какво, това, че се срещаме е наистина невероятно. Не мога да пропусна, че чух какво точно каза преди да те прекъсна, за което се извинявам де, но все пак е редно да го коментираме, не мислиш ли?

6. Backstage Segment /w The Miz 2432432

Сега, амиго, нека се изясним. Най-талантливият човек в тази компания определено не си ти, това прозвище принадлежи на друг. Най-умен и добре изглеждащ мъж ... е, чико, в момента го гледаш в очите. Но има нещо друго, което дочух и ми стана интересно - нямало те е дълги месеци и си готов на всичко? На абсолютно всичко? Е, гледай сега аз също отсъствах дълго време, но моята роля не е като твоята роля, ако ме разбираш. И, баджанак, понеже се познаваме отдавна, нека в знак на нашето дългогодишно приятелство ти направя един "подарък". You see, човекът, когото менажирам няма опонент за предстоящият турнир. И имайки предвид, че и ти нямаш, то тогава защо да не направим нещо по въпроса? По лицето ти разбирам, че май не се сещаш кого менажирам. Е, Миз, нека ти представя моят най-добър амиго, най-великият шампион, който тази компания някога е имал и човекът носещ прозвището "най-талантлив", ВЕЛИКИЯТ ЛИБЕРАТОООР, САМИИИ ЗЕЕЕЕЙН!

SevBoom, Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty8/11/2023, 20:57

След това уникално представяне от най-великият мениджър в TNW - Eddie Guerrero се появява и самия Европейски шампион - Великият Либератор - Сами Зейн! Носителят на коланът поглежда The Miz и започва да говори!

6. Backstage Segment /w The Miz ADCreHdwoQxJAtC-uRiiaD4DOWLCypEiQWHWil3qLMRbTLlovsiNbDrBYD3jO-8lghEHu109NhxCk5i_l5JrTAT8fCiAN5Q1LSH3tSjhY0jMjmKf_IAPRR-vZH4oAj9n19QdqAwINaQLm85db4ylAgEgyuwquw=w317-h180-s-no?authuser=0

Sami Zayn: Запомни много добре този момент, Миз, защото си късметлия, че най-великият човек в този бизнес - Еди Гереро, говори с теб. Имам един въпрос към теб, какво е чувството да си на дъното? Знаеш ли, не ми отговаряй, понеже аз знам това чувство много добре, подценяват те, забравят, че съществуваш. Дори може да те изтрият от историята...Може би сега се питаш защо ти казвам всичко това? Отговорът е много прост, миналата година ме хвана в тежък за мен момент. Бях контузен, бях отчаян, бях останал и без мениджър...Ти се възползва тогава от тежкото състояние, в което се намирах и ме победи, без да се замислиш...Съдбата обаче си знае работата и сега ти си в същото положение като мен, даже и по-зле. Не си мисли, че съм забравил за теб, "The Great Liberator" бави, но никога не забравя. Дори и да не го показваш в момента, ти искаш тази Европейска титла, това е шансът ти да си върнеш кариерата, шансът да не разочароваш децата си. Ако искаш всичко това, то тогава ще приемеш предизвикателство ми! Ти и аз на предстоящият турнир Allegiance! Готов ли си да поемеш рискът, Майк? Ще ми докажеш ли, че онази победа, която записа в Rampage не е била случайност? Защото те предизвиквам да се опиташ да победиш Sami Zayn, когато е на 100% и мениджъра му е в ъгъла! Нека разчистим тези стари сметки между нас, тъй като повярвай ми, аз мисля всяка вечер за този момент...Не ми оставя мира. Аз също искам да разбера, мога ли да победя The Miz? Нека решим тази мистерия като мъже! Rosemont, Illinois е перфектното място за този велик двубой...

6. Backstage Segment /w The Miz ADCreHc-mB-XYNSLxWTdZfloB-erIiXEtpTNfIiD9Xkg7abp18QLLnUnQhAb-bmEJE0kI1kKNquIs0wCcKEHizLggsQAAM6n1OmO7gK9g-1ZQaWc_ZSrd5ySHMz8oICBTx_ZoVqLvvJ_9hD2Pc5LjgtPuug-uQ=w317-h180-s-no?authuser=0

Помисли преди да ми дадеш отговор, понеже от това, което ще ми кажеш, може да зависи цялата ти кариера! Тази титла променя животи, аз съм типичен пример. Два пъти ми се промени живота, и то откъм добро! Това е много голяма възможност, която ти давам, така че не бързай с отговора. Тук съм и ще чакам решението ти, сигурен съм, че ще направим класиката...
Corey Graves: Либераторът тъкмо приключваше с речта си, когато познато лице го прекъсва!!!

SevBoom, Yuliyan and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty11/11/2023, 19:58

6. Backstage Segment /w The Miz 4HUbbRB

- Sami, честито за победата. Ще се срещнем отново. Надявам се битката да е само между мен и теб, без външни фактори, които да влияят.

рекламна пауза...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Backstage Segment /w The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment /w The Miz   6. Backstage Segment /w The Miz Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Backstage Segment /w The Miz
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment with MJF
» 2. Backstage Segment with MJF
» 6. Backstage segment with ???
» 4. Backstage segment with MVP
» 3. Backstage segment with Booker T

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: