Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall   3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty4/11/2023, 13:57

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
enelooo
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 164
Age : 26

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall   3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty4/11/2023, 14:49





Michael Cole: ето го и човека който загуби чесно и почтенно от един от най-големите звезди някога, защо излиза днес, не знам но определено не ми харесва че не е излезнал

............



Michael Cole:А ето го и него!! лошото момчев скот......оооооо не мога да повярвам какво виждат очите ми...

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall ADCreHe9cl92TniLNjPo64qvu1Om7osDfqwEIrCk7hpys8bjUI1PeHh4gfZXx_xYm0kehwxPb9-bF0LKtIIsPEJtxppvsJ5cuprhsPg-g1EAAX0i6D5HOi7KgVwemEFje7ZLbKENSplxyNJhwRYvjAEQi2s3=w360-h234-s-no-gm?authuser=0

Corey Graves:БАХАХАХАХХАХХАХАХХХАХАХАХАХ... Cole разби ме като чакаше човека който, измами в буквалния смисъл на думата за да отнеме победата, и очакваше парти, сигурно да те покани, сигурен съм че ти ще си последния човек който ще покани, каквото и да кажеш, искам да подчертая че Claudio добре направи своя образ на Scott Hall

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall ADCreHcIhCA_3qTnkPt4smnjiF2z4F054QkAuZN52SET_eIhG3kW0bOF2ju7vBmvbDnjf3V-vrGtV_gKMPUoiMHvivs_UIYgIYCYVRUasZmQcYxE2CyUD70EQhrf8loa_ySthaAw4r_xpuE2_HWxAZHSgI5L=w360-h269-s-no-gm?authuser=03. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall ADCreHfKG5A23s8Dc6e-KNuWHS8gAVpw1YsL37mWcy7cc8YKVNqqgHkeWfi3fsHf61xcBtFxiPFhalYo2CTs6muF2YSsVdmFzhqhi-hgw_wDh-zFt90zyj7UmSqI5pmTPRmCQylYels6ISmAdOxr-HEd3oOG=w360-h269-s-no-gm?authuser=0

Michael Cole:Хайде да го видим какво ще каже......

.......

Claudio:Млъкнете всички искам да кажа нещо...... хахахаха шегувам се как сте TNW RAMPAGE??? Както знаете на скоро беше хелоуин и реших, макар и със закъснение, да се костюмирам като лошото момче Скот "осъзнах че не мога да те бия за това измамих" Хол, хах но ще бъда по големия човек от двама ни и ще адресирам това....

Scotty... тъй като мислиш че беше страхотна идея, да се опиташ да ме отсраниш и се имаш за много добър, ще доведа проблема при теб, отпращам това съобщение към страхливец, който няма доблестта да спечели мача си както трябва и не толкова ме е яд че паднах, не ненене, не се бъркай пич.... яд ме е че нямах възможността да те довърша........ Имах още силите да направя невъзможното и да завра тая клечка където слънце не огрява но....

За това!!! Си позволих да уредя нещата по въпроса с теб, ще го решим веднъж за винаги във мач който лично гарантирам че няма да можеш да избягаш, няма да може да викнеш дружки, които да възпрепятстват съдбата ти, и ти ГАРАНТИРАМ, ЗАЩОТО АЗ СЪМ CLAUDIO GODDAMN CASTENOGLI и колкото и да си лош, всичко ще приклчи тогава, кога....... следващия TNW Rampage


3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall ADCreHct5kOxx4AzmvBd7FYI6DHQ9YF91PEIZzwK_wQ0UAvDZJZcax0BIn7MP39iGAgWs-KbjZ5KZ7mcq1rCYD4R1puyAMv-hapLeMuDnk96cF7PblygkbMz6vqIOl_fW0gF6APxlD06GDdB1WMIh0IJMCqm=w360-h269-s-no-gm?authuser=0






Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Gogov96
New User
New User
Gogov96


Join date : 01.10.2023
Posts : 86
Age : 28

3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall   3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty5/11/2023, 03:07

Какво по дяволите шегуваш ли се не е истина,не е за вярване кой излиза nwo ,Клаудио тук явно си просеше боя явно иска да бъде бит ,тези момчета доста време враждуват,питаме се колко още ще продължи тяхната вражда колко?  Напомняме ми навремето враждата на диекс с господин макмеян само че няма духовен отряд или Умага не ставай смешен това са новия световен ред много по силни са от диекс много по доказана групировка от тях са не са тук да четат приспивна песничка или приказка на Клаудио.Тук са сигурно да го набият типично за новия световен ред е да излизат с бухалки, столове метални а те нямат , нито столове,нито бухалки
3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall 602db542b808819cb8cba601fa15972591901336-00
Ето кой идва Скот хол но предполагам че не е сам щом е с този екип може би със Хълк Хоган или Кевин Неш или ,може би сам,сам я не се ебавам с мен той ще е дори и с екс пак ,екс пак предаде nwo и отиде в диекс забрави ли ,или си стар да помниш ,не не забравих  и nwo се качват на ринга и ще изнасят речи ,кого виждам до лошото момче Кевин Неш.
3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Tumblr-f070e55e522b40809a5e42ad712c4ebd-fe4f885d-500
Хей йо , какво за бога публиката освиркват nwo и викат Клаудио, Клаудио, Клаудио ,пак Скот, казва хей йо тук съм да кажа няколко неща за мача ни Клаудио да призная , няколко неща първо колко си жалък и второ да миналия мач ти се труди много така е по-стара се доста докато аз минах тънко и с малки усилия те бих , това е факт Клаудио не отричам ти стоиш безмълвно в ъгъла там ти е мястото но не съм тук да те псувам и говоря глупости по твой адрес, когато искаш, когато кажеш нека да направим още един мач и нека ни помнят,успех Клаудио за третият ни мач .Мили боже nwo си тръгват това беше за тази вечер следете ни до другата седмица.

Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall   3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Claudio Castagnoli calls out Scott Hall
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: