Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay

Go down 
+2
VaskoMaistora
Geor4
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyСря 18 Окт - 19:47

Ред на излизане:

1. The Rock
2. Will Ospreay

Ред на писане:

1. Will Ospreay
2. The Rock

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyЧет 19 Окт - 17:22

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Pngegg-1




-------------------------------------------------------
12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Ffg-final-1
-------------------------------------------------------

Ladies and gentleman this match is the FINAL MATCH
of the 'Fight for Glory' tournament
and it is scheduled for one fall!
Introducing first, from Miami, Florida,
weighting in at 275 pounds -

THE ROCK!~


-------------------------------------------------------
12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Ffg-final-1-1
-------------------------------------------------------


Време е да завършим с най-дългоочакваният мач тази вечер, а именно главния мач на вечерта! Тази среща ще ни предложи истинска класика, ще ни държи под напражение и със затаен дъх. Rock се появява под бурната овации на всички в залата, която е изпълнена до краен предел тази вечер. Heritage Bank Center тази вечер доказа, че Ohio е едно от местата, които притежават най-добрата атмосфера и най-великите фенове на професионалния кеч. Тази вечер, Rocky ще е продложен на още по-голям тест от предните седмици. И макар, че успя да победи имена като Moxley, Reigns и CM Punk, тази вечер всички те бледнеят пред това, което новия претендент за Световната титла, Will Ospreay притежава. Запитан малко по-рано от Michael Cole, дали "The Brahma Bull" притежава енергията и силите, като се има предвид, че миналата седмица, "The Paul Heyman Guy" се опита да се насочи към рамото, което изкара The Rock извън строя за повече от месец, но въпреки това, "The People's Champion" показа, че това няма да го спре и си тръгна с една от най-важните победи в надпреварата, но.. Тази вечер, със сигурност ще бъде най-важната, тъй като за него единственото нещо, което има значение, както той каза е да се добере до мач за Световната титла и да я спечели, но Ospreay не е случаен. Оптитът за него в такъв вид tournament-и е завиден, като нито един от предишните опоненти на "The Great One" не може да се похвали с подобни качества. Бивш Elite шампион и първия такъв в историята на TNW, а със сигурност и бъдеш Световен такъв, Ospreay притежава атлесизъм и изключителни качества на ринга, които може би ще бъадт най-големия му плюс, а това от страна на The Rock ще се окаже със сигурност голяма трудност. "The Brahma Bull" крачи по рампата, точно така както каза, че ще го направи - гордо, а всички тази вечер по трибуните - застават твърдо зад него. Това обаче няма да бъде достатъчно, тъй като тук вече идва и психологичекста война, която ще се проведе между двамата. Сигурно е, че този, който поведе в мача, като темпо и инерция, определено ще бъде много по-близо до това, да се срещне с Johnny Mundo, който наблюдава този мач с най-голям интерес, както и цялата TNW общественост. Разбира се, тук е и моментът да напомним, че след завръщането си на 'Mayhem' именно срещу вече настоящия Световен шампион, Johnny Mundo, който той успя да победи тогава - Rocky все още не е губил мач, което не само ще му вдъхне доза самочувствие, но и може малко да наложи стрес на Osrepay, който въпреки това, че е преодолявай хиляди трудности през кариерата си в компанията, сега ще е много по-различно. Вече казахме, залогът е прекалено висок, тук няма място за грешки, а за много по-добре оформена стратегия, която да надделее над противниковата, за да може да го сломи и физчески. В това отношение, The Rock превъзхожда опонента си, но вече в някои от срещите в надпреварата разбрахме, че физиката не е нито ключовата, нито водещата роля в дадения мач, напротив. Подготовката, чистия и избистрен ум, както и жаждата за победа са най-важното за всеки един състезател, който стъпва на бойната квадратура, но и най-вече на този, който иска да се добере до короната, а сега - The Rock е много по-близо, от когато и да било преди. Той сам си извоюява да се изкачи толкова високо и само едно стъпало го дели от мечтата да го направи. Rocky е вече на бойното поле и вперва погледа си право в началото на рампата, като вече е напълно готов и в очакване на своя опонент, а тази битка за историята е само на няколко минути от това да стане факт...

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Pngegg-1

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

FreeRiver, Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, VaskoMaistora and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyЧет 19 Окт - 20:53



12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHfckK_7V8z2f93P-7Z1T73o9-8lpnST_Ld1YIEO-ksLz7Rewmn0slG1djSJjkSG85eAzJdcpJ8Xy6_F2fbAffmh54utPGc-mzCTf6WjgPLXA1HXVMErFEhKcczEDDNdHkWfcCSOpJfBY0DYH8almLqE=w370-h208-s-no?authuser=1 12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHcocULW35jJ-5FXXVtdQrP4U-9UiLVvBegtlyJUQ5QxKBYARlE779Jv2DFXsRq6Sf8gJettCjlvj1Ks9k3sLwlnZoEc1dOwNf4mMTKQAmiy4JK0JUlqYrnsPU-XsTEqS7HIk65qGV_PKL1atl2D_DlE=w370-h208-s-no?authuser=1

-And his opponent, from Rainham in Essex, England weight in 208 pounds.
"The Commonweight Kingpin" Will Ospreay

Joey Styles: В началото на рампата, съпровождан под звука на Bring it Down излиза и опонента на The Rock - "The Commonweight Kingpin" - Will Ospreay! Победител от тежкия мач срещу друг колоритен и брутален опонент в лицето на Brock Lesnar, Will Ospreay бе пред задача тежка задача от вид да качи скала по баир, толкова много сила и издражливост трябваха на Ospreay, за да се справи с един от най-успешните combat sport athletes на двадесет и първи век, но именно това качва още по-високо самочувствието, опита и уменията на Ospreay идвайки в този дългоочакван финал на Fight For Glory! Както казахме, "The Leader of United Empire" не е непознат към tournament-тите тъй като вече е взимал учстие в много такива, Ospreay знае колко много издръжливост и хъс трябва, за да се стигне само до полу-финал а какво остава за самия финал! Британската суперзвезда бива изпълнена от силни овации от публиката в Heritage Bank Center в Cincinatti, OH, която изпълва цялата зала скандирайки името на суперзвездата преминала през имена като Braun Strowman, Claudio Castagnoli, Brock Lesnar и също така преди самото начало на tournament-a да не забравяме и Roman Reigns! За няколко седмици Ospreay победи неслучайни имена, а major суперзвезди известни по целия свят, това можем да наречен условно "есента на Ospreay" на ако и днес Will спечели Fight For Glory - ще направи този слоган още по-специален! Ospreay прави своя таунт в началото на рампата като след това виждаме как продължава да крачи по дългата рампа докато обира ръцете на публиката от първите редове! Огромна подкрепа от агитките по трибуните на Total Non-Stop Wrestling, който са в очакване да видят една нова модерна класика от The Rock и Will Ospreay само след няколко мига!

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHcPuc2lIvP0f-S9EywKj9X-g5jJYJUFFN94gUrMZeav94kJWb7FsIXerCJ6DucQbgm-WXaLnaGTjUFbfzFzpzt7e41uE5MTk9qUf4kcm1midMJuH4233VRZ5-oVAXsQ78EguSwYbK1r9CNYubjGHI2P=w370-h208-s-no?authuser=1

Matt Striker: В таз-годишния Fight for Glory - Will Ospreay премина през най-тежките опоненти като определено изтегли късата клечка, но път си заслужи името "The Giants Slayer"! Британската сензация се спира до квадратурата като разгрява мускулите си и си взима дълбока глътка въздух преди да влезе in the squared circle! Ospreay влиза на ринга като поглежда към The Rock и веднага след това се насочва към обтегачите където William прави своя таунт вдигайки короната с всеки един фен и последовател на United Empire. Ospreay каза в началото на Rampage Supershow че тази вечер между него и Rock ще бъде излъчен сигурен победител и Ospreay се чувства уверен във възможностите си да спечели тази среща, но до каква степен са тези мъже физически? Will Ospreay се завърна след операция на врата и рамото, през последните два мача той бе тежко приземяван точно на това същото рамо, а The Rock от своя страна беше белязан по неговото рамо от CM Punk в срещата им на полу-финала. The Rock си тръгна с победата наква ще бъде стратегията му за този мач, дали той няма да се цели в рамото на Ospreay или може би в друга част от тялото на британеца - например крака, за да елиминира голяма част от офанзивата на Will, дами и господа на тези и още въпроси ще търсим отговори само след броени секунди! Ospreay сваля горната част от екипа си и виждате как и той разгрява крайниците си докато рефера проверява двамата финалисти! Ospreay заема своя ъгъл и този Singles Match - 'Fight for Glory' Final Main Event между The Rock и Will Ospreay започва след секунди! Останете с нас!

FreeRiver, Yuliyan, Rainmaker, Adam, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyЧет 19 Окт - 21:01

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyПет 20 Окт - 13:31

Joey Styles: Двамата мъже бавно излизат от ъглите си, на феновете са затаили дъх! Началото на този финал на Fight for Glory е дадено, а Ospreay и The Rock се приближават един към друг. И двамата се поздравяват преди направят каквото и да е. The two competitors заемат бойна позиция и ето че имаме и първия Collar and Elbow tigh-up между двамата мъже! На пръв поглед и двамата изглеждат равни, все опитва да вземе надмощие, но виждаме че след няколко мига англичанина Will Ospreay се дава няколко крачки назад колкото и да не му се иска и бива опрян на въжетата! The Rock е принуден да пусне Ospreay и бавно пуска захвата като маха след това и себе си от William. Clean break от "The Most Electrifying Man in sports entertainment today", а дори получава и аплодисменти от Ospreay. Will все пак не може да скри усмивката от това да споделя един ринг със Скалата, но трябва да остане напълно концентрира. Rocky има надмощие, може и двамата да са зодия телец, но The Rock е по-тежък от Ospreay както и годините в спорта, опита е на страната на The Rock! Двамата мъже отново отиват в средата на бойното поле и отново имаме Collar and Elbow tigh-up между двамата мъже! Двамата финалисти отново премерват сили един срещу друг като този път Ospreay хваща The Rock за стотна неподготвен и това му дава шанс да направи Side headlock! "The Great One" бързо успява да се измъкне от атаката на Ospreay и на свой ред заключва талията на Will, захват през кръста за английската суперзвезда, само че Will Ospreay ловко успява да се измъкне като хвана The Rock за китката и извъртя ръката на Скалата! Американската мега-звезда усети мигновена болка, но успява изключително бързо да се измъкне като прави кълбо на пред и така бива пуснат от Ospreay! И двамата мъже познават the ins and outs на този бизнес, до най-малките тънкости. Вълна от аплодисменти от феновете в Heritage Bank Center в Cincinatti, щата Ohio, и за двамата мъже. Will се опитва да засили Скалата, само че "The Great One" успява да преобърне Ospreay и да го запрати към въжетата, след което посреща Will Ospreay със серия от два Arm Drag-a като след втория за момент Rocky успява да заключи ключ върху ръката на Ospreay, но не прецени че англичанина беше много близо до въжетата и успя бързо да се измъкне. Великолепен ring awareness от William Ospreay! "The Commonweight Kingpin" се изправя на крака, а Will забожда бърз back elbow давайки Rocky няколко крачки назад! Синът на великия Rocky Johnson се дава няколко крачки назад докато Will се засилва поваля за няколко мига The Rock с Shoulder Tackle! "The Commonweight Kingpin" използва мускулната си маса и килограми, за да повали Скалата! Ospreay не маха крака от газта и отново продължава да държи офанзивата си на високи обороти и когато виждаме че The Rock се надига, Will се опитва атакува, но получава Hip Toss от The Great One! Ospreay бива приземен тежко на тепиха, въпреки това отново успява да се надигне и да пробва да атакува, но Скалата e отново ход пред него и е по бърз с Back elbow! Classic Rock и след този ход имаме и първия опит за туш в срещата, но Ospreay се повдига на едно! Повдигане от Ospreay и британския финалист се запазва в тази среща. Ospreay бива вдигнат от Скалата като след това "The Great One" забива няколко удара в лицето на William! Тези удари попадат право в целта и за момент Ospreay е на въжетата...The Rock използва този момент за да се засили и да атакува, само че Will Ospreay прави обрат като едва не обесва Скалата с Stun Gun на въжетата! Гърлото на The Rock отскочи от най-горното въже, а шампиона на народа остава да виси на въжетата! Will Ospreay се засилва с пълна сила към The Rock и тук ще последва поразителен Shotgun Dropkick във врата на The Rock! "The Great One" пада извън ринга, Скалата е извън бойното поле, а това дава една нова възможност за атака на Will Ospreay! "The Leader of United Empire" чака The Rock да се надигне и след това полита с High-angle Crossbody над третото въже сваляйки отново Скалата на пода!

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHeOnEP1iR0cbvPGY8NT6yPXFn-xyLfO2mjSPoyzDBFIQPtxXqk-1CiklkkKTvWRIrjlE1bToK9kIB0Cd9VgskMq2dyooxGNwNUqCj6Jd4M4iHGLiIAPi3Ds8BVbuSFCi1K9_Sae16iONxg-zXXC1CI2=w370-h208-s-no?authuser=1 12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHfHJiJjfB4-3-6sPtd7i8CUU0O4xjbYR4ktg2nV4PrVAnr_tc7sbP_54WALHC25Wdaoraz3RUdXEMt2wuCob748hT49DyWg7-s_KtwvSWNdujgze_ze0ECG4Wm3q-UOXWvmpEtzwVGBHJ83sK3WeI6-=w370-h208-s-no?authuser=1


Matt Striker: Will Ospreay за пореден път показва способностите си, а The Rock ги усети от първо лице! Ospreay изригва заедно с публиката първите редове, а след това се връща при Rocky където виждаме как бавно го изправя и след това забожда главата му в ръба на ринга! Ospreay връща шампиона на народа обратно in the squared circle където имаме опит за туш от Ospreay, погледнете колко умно Will притиска рамото на Rocky Maivia, но имаме отново повдигане. Ospreay изправя Скалата, след което прави shoothead butt! Солиден удар с глава от Ospreay, англичанина влачи The Rock до ъгъла на ринга където забожда челото на Скалата във върха на сглобките! Атака след атака за Скалата от Will Ospreay! Will се подготвя и имаме унищожителен chop в гърдите на американеца! Погледнете само мимиките, които прави Ospreay! Преносно той изтръгна сърцето от гърдите на Скалата и отхапва от него, а след това го изхвърля! Will влиза малко по малко в главата на Rocky, а може би скоро няма да остане кожа по тялото на Rocky Maivia, защото Will Ospreay нанизва опонента си с още един chop! Всяка една от тези атаки се чува до последните редове на Heritage Bank Center-а. Will Ospreay усуква умно наранената ръка, след което с пълна сила ЗАСИЛВА THE ROCK INTO THE TURNBUCKLES С РАМОТО НАПРЕД! Чудовищен сблъсък за рамото и гръбнака на The Rock! Will Ospreay прави нов опит за туш като отново притиска рамото на The Rock към тепиха, ще имаме ли отбелязан туш от Ospreay ?!

FreeRiver, Yuliyan, Rainmaker, Adam and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyПет 20 Окт - 14:37

ТОЙ ЩЕ НАПРАВИ ЧУДО, УИЛ ЩЕ УСП… НЕЕЕЕ!!!
СКАЛАТА СЕ ПОВДИГА! ТОЗИ ФИНАЛ НА “FIGHT FOR GLORY” ПРОДЪЛЖАВА!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyПет 20 Окт - 16:17

Точно това се има предвид, когато се спомене името - Will Ospreay. Британецът наложи темпо, което до този момент не е по силите на "The Great One". "The Aerial Assassin" не пропуска да напипа ахилесовета пета на опонента си, а по всичко личи, че като всеки един от предишните противници на Rocky, той се насочва в рамото му. "The Brahma Bull" вече няколко пъти каза, но и показа, че за него контузията си остава в миналото и той е готов на сто процента. Дори и това да граничи с истината, определено атакива в раменната област ще го забави на квадратурата, а ако това се случи, Ospreay ще се възползва и ще даде максимума от себе си. Ospreay не смята изобщо да бави темпото, като се изправя, но прави същото и с противника си и го обляга на въжетата. Chop след chop в гърдите на "The Great One", след което "The Commonwealth Kingpin" се опитва да го запрати към отсрещните въжета, но бива париран от Rocky, който успява а мине под ръката му, а след това видно с лекота извършва офанзивата си, вдигайки Will над себе си - SUPLEX! За британеца, това пък ще бъде проблема, че е доста по-лек от опонента си, което ще даде възможност на Rocky в даден етап да го надиграе физически, но Ospreay притежава хиляди качества, които могат да покрият този му минус в случая. "The Brahma Bull" изправя противника си и претендент номер едно за Световната титла и го натиква в ъгъла. Там забива няколко ритника в коремната област, а след това и няколко chop-а. Rock хваща Ospreay, премята го около себе си и забива удар в гърдите му, докато стои над тялото му. Rock опитва нов headlock, но Will забива ритник, който попада в рамото му, като това автоматично го измъква от захвата на "The Great One". Британецът хопва на крака веднага и се запътва към Rocky, който обаче секва ентусиазма му збивайки нов ритник в корема на Ospreay, който го просва на колене, като следва удар в гръбнака на британеца. Rock бавно започва да навлиза в ритъм, като вече е наясно, че трябва да убие скоростта на противника си, която определено е един от двигателите му, като до този момент го прави доста умело. Стратегически, все още не може да се каже, че някой е взел тотален превез, но в даден етап от срещата, това ще трябва а се случи, а по всичко личи, че Rock ще опита да стигне до този момент преди Will Ospreay. Той хваща британеца през глава и се запътва заедно с него към един от ъглите на бойната квадратура, където забива главата му в buckle-a. Това обаче не е всичко, тъй като действието се повтаря и в другия ъгъл, след което Rock издърпва тялото на "Sky King" и го whip-ва към въжетата, но Ospreay успява да обърне засилката в своя полза, но не осъзнава, че е на път да плати цена за действията си!

JUMPING CLOTHESLINE!~
-------------------------------------------------------
12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Ffgfinal-jumpingclothesline
-------------------------------------------------------



Will моментално се просва по гръб и се хваща с двете си ръце за главата си. Rock забива ритник в задната част и част, след което го изправя отново и изстрелва пореден chop в гърите на Opsreay, а при опита си да забие нов удар, който е насочен в лицето му, бива париран от Ospreay, който отскача от място и забива коляното си в гърдите на "The Great One", който не само блокира атаката му, но го промушва между въжетата и отново го изхвърля извън бойното поле. Феновете все още не могат да заемат страна, но реално това не е и нужно. И двете суперзвезди тази вечер напълно са заслужили мястото си на финала, и двамата са любимци на феновете и ще се радват за всеки един от тях, без значение кой ще си тръгне с победата. Не и така седят обаче нещата между въжетата, тъй като Ospreay вече има шанс за Световната титла, но все още работата му точно срещу Rocky не е свършена напълно, докато "The Great One" ще търси първа голяма и гръмка победа, която да го доведе до Световната титла, а и не само. Това ще продължи и победната му серия, която до този момент не може да бъде спряна от нито един в събкалнята на Total Nonstop Wrestling. Действията се прехвърлят отново извън очертанията на бойното поле, а "The Commonwealth Kingpin" вече е напуснал ринга и се е насочил право към противника, като забива ритник, докато Rocky бива облегнат на предата в опит да се изправи и да събере нови свежи сили. Британецът го хваща и го засилва към steel post-a, където Rocky удра предната част на тялото си, като дори и рамото му става жертва на стоманата, а след това отново се просва на пода, оголвайки зъби и държейки се в областта на вече уж отминалата му контузия. Ospreay поглежда към рефера, чието лице е почервеняло от вик, а броенето от устата му не спира да тече. Британецът изправя опонента и го връща обратно между въжетата. Rock опитва да се изправи, докато Ospreay вече демонстрира скоростта си, като не само се е върнал изключитлно бързо между въжетата, но и се намира на второто такова в ъгъла чакайки "The People's Champion" да се изправи на крака. "Sky King" отскача и опитва поредната си high-fly атака, но Rock доста умело успява да се измъкне навреме, а Ospreay се приземява на краката си, след което се обръща към "The Great One", който опитва да го довърши на мига, хващайки го в капан и опитвайки да го просне този път окончателно, но Will с лакът в слепоочието му успява да се измъкне, а след това отново отправя няколко удара в гърдите на The Rock. Ospreay опитва да засили Rocky към отсрещните въжета, но бива натиснат от "The Great One", който в крайна сметка го whip-ва към въжетата, а след това го посреща с мощен удар.

ELBOW TO THE JAW!~
-------------------------------------------------------
12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Ffgfinal-elbow
-------------------------------------------------------

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Pngegg-1

-------------------------------------------------------
12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Ffgfinal-lariat
-------------------------------------------------------
Rocky не губи време, а изправя Ospreay,
но "The Aerial Assassin" не се дава лесно и
отвръща на удара с такъв - chop след chop
в гърите на "The Brahma Bull", а след това
отласкване от въжетата и засилка към него -
MASSIVE THRUST LARIAT!~


Бруталният саблен удар едва не откача главата на "Sky King", а Rock пада на колене. Той бавно пропълзява към опонента и го издърпва към средата на ринга, след което покрива раменете му и опитва туш. Невероятната секвенция на Rock бе на лице, но ще го награди ли тя успешно! Отброяването е факт - едно...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

FreeRiver, Dimarata, Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyСъб 21 Окт - 13:56

Имаме повдигане от Ospreay!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyСъб 21 Окт - 20:25

Joey Styles: Скалата едва не свали главата на Will Ospreay от раменете му след този титаничен Lariat! The Rock изгуби доста време докато направи опита за туш върху Ospreay може би тези ценни секунди, които трябваха на "The Great One" да стигне до британската суперзвезда, бяха в полза на лидера на United Empire и така повдигане от Will Ospreay е факт и така този Fight for Glory финал продължава с пълна сила! The Rock успява да се изправи първи във вертикална позиция, финалиста от Miami, Florida вдига Ospreay също на крака като започва да забива солидни плесници в лицето на Will Ospreay! Тези удари запращат Ospreay в един от ъглите на ринга, така наречения неутрален ъгъл. The Rock продължава да обработва тялото на Ospreay забивайки му няколко ритника в тялото, затруднявайки дишането на британската суперзвезда! Скалата се дава няколко крачки назад като се засилва за поредна атака срещу "The Commonweight Kingpin" но Ospreay слага крака си пред лицето на Rocky Maivia, шампиона на народа хваща крака на британеца, но William реагира светкавично и нанизва The Rock със Step Up Enziguri в слепоочието! Скалата за момент увисва на горното въже...Ospreay осъзнава това и се превърта като прави малка засилка и след това виждаме как атакува "The Great One" с патентованото си 6-1-9 върху The Rock! Тази вечер Ospreay прави препратка към някои от старите трикове в арсенала, но го има и момента че когато Will изпълняваше този ход беше доста по-лек, сега със сегашните си килограми The Rock е усетил сигурно двата крака на Ospreay все едно го рита кенгуру! Скалата е определено замаян от това, което понесе от Ospreay! Will вижда че The Rock е замаян и заема място на третото въже...Ospreay се намира зад Скалата, видяхме подобна картинка и в предишните мачове на Ospreay по време на Fight for Glory! The Rock е в опасност, а Will Ospreay скача-а-а търсейки този Takayama Style Hidden Blad-...THE GREAT ONE, ОБАЧЕ СЕ ОБРЪЩА И УСПЯВА ДА УЛОВИ OSPREAY, ТРЪШВАЙКИ ГО НА ТЕПИХА С TILT-A-WHIRL SLAM! УДАРНА КОНТРА ОТ СКАЛАТА! ROCKY ШОКИРА АНГЛИЧАНИНА, КОЙТО ИЗГУБИ ЦЕЛИЯ СИ ВЪЗДУХ ОТ ДРОБОВЕТЕ СИ ПРИ ТОВА ТРУШВАНЕ! СКАЛАТА НЕ ГУБИ ВРЕМЕ И ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА OSPREAY! ИМАМЕ 1....2....ТР- НЕ! OSPREAY СЕ ПОВДИГА! Този мач продължава, но със сигурност Скалата бе на път да шокира света! Както са казали, риск печели - риск губи! Този път за Ospreay риска не се отплати! Скалата бавно се изправя на крака и след няколко секунди отправя няколко stomp-a в тялото на Ospreay. Скалата бавно надига Ospreay на крака като отново замахва към британeца, но нe и този път, Will отблъсква ръката на The Rock! Скалата упорито обаче не спира да врязва този път лакти в лицето на Ospreay "The Great One" беше готов и блокира опита за irish whip на Ospreay като прави свой собствен! Will, в следващия миг обаче използва това като свой отвор за атака и прави handspring от въжетата into the Damage Reflex! Скалата инстинктивно закри главата, но Ospreay много умно нацели наранената ръка на американския си опонент! Точно над лъкатя, спирайки за момент кръвоснабдяването към ръката на Rocky! Ospreay не прави опит за туш, надъхва публиката в Heritage Bank Center в Cincinatti! "The Most Electrifying Man in sports entertainment today" се опитва да се изправи на крака, но не вижда че Will Ospreay е зад него! Ospreay се надига и дебне Скалата! Феновете подкрепят британеца на мах, а след няколко секунди виждаме как Ospreay скача и имаме поразително изпълнение на...

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHe5jnRDpP8UrJfxSVtfZNBC_uFp69WlkB8svYKCrYl3sB8UVFqtY0R27rW9HsutsqVWZ1AQbdV7Eg346Bk0zYpp5wfezA-L4aFxgHnsjQ57yHdAkUPUaOBE0d671bEsflfi5sb_pronWw79x6PWjxsG=w370-h208-s-no?authuser=1
ASSASSIN'S FOREARM ~!

Matt Striker: ТОЧНО В БРАДИЧКАТА! УДИВИТЕЛНА ТОЧНОСТ ОТ WILL OSPREAY, КОЙТО АТАКУВА СКАЛАТА С ПРЕДМИШНИЦАТА СИ И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ УСПЯ ДА СВАЛИ THE ROCK НА ТЕПИХА! TEЖКО ПАДАНЕ ЗА СКАЛАТА, СЛЕД ТАЗИ ВЪЗДУШНА АТАКА ОТ WILLIAM OSPREAY! РАМЕНЕТЕ НА "THE GREAT ONE" СА ПРИКОВАНИ, ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ И ТОВА ЩЕ БЪДЕ 1....2....НЕ! ПОВДИГАНЕ ОТ THE ROCK! "The Most Electrifying Man in sports entertainment today", "The People's Champ" няма да се даде толкова лесно! Тази среща продължава с пълна пара напред! Не сме си представяли и по-голям финал от това на Fight for Glory! Напрежението, контузиите, болката и адреналина са по лицата на тези двама мъже, който се борят не само за shot за Undisputed World Heavyweight Champion, но и за това да се види, кой е по-добър от двамата! Да, и Ospreay и The Rock имат неоспорими качества на ринга и извън него, но тук на тепиха на TNW те са готови да оставят всичко от себе си! Ospreay хваща The Rock в chin lock като дори повдига долната част на тялото няколко път за да приложи колкото може повече натиск върху брадичката и гърлото на The Great One! Скалата има една гигантска издръжливост в себе, много трудно може да бъде свален но и същото можем да кажем за Ospreay който е преодолявал всякакви противници! Премина през Braun Strowman, Claudio Castagnoli и Brock Lesnar! Will държи здраво Скалата, но The Rock успява да се извърти и започва да се изправя! Ospreay на момента спира това със здрав, звучен ритник в рамото,който може би си се чу и до последните редове на трибуните! Болката е изписана на лицето на The Rock! Ospreay рита Rock в бузата, а след това леко го изправя...Will какво прави тук--коварен elbow във върха на черепа на The Rock! Лакът в челото на финалист от Miami, Florida! The Rock се държи за главата но след няколко мига бива вдигнат от Ospreay, който го завърта много кратно на така наречената въртележка и след това прави...

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay ADCreHcDVjW2V0HKWjkubUUIUYtFyt4bPhA7MOPeafYhYYcYVJOIOvx3jcK4mKYmRn_2mZ51IuqHvaiP4waTt5g8xkUa-nsHky45gD8Y2lbMAwaFOlYC4eoV5N-JkKj4VnOKUTrkLw7_CoCqy_zt3RS9bKco=w370-h208-s-no?authuser=1
PENDULUM BACKBEAKER ~!


Joey Styles: Pendulum Backbreaker в стил на легендата Bret Hart! Ospreay компресира целия гръбначен стълб и кръст на The Rock поразявайки ги с коляното си! Скалата не знае къде се намира от виене на свят и болка, а Will приковава раменете на финалиста-опозиция за британеца в този мач! Ще отбележи ли Will Ospreay победа ?!

FreeRiver, Yuliyan, Rainmaker, Adam, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay EmptyСъб 21 Окт - 20:38

ПОВДИГАНЕ ОТ СКАЛАТА! ПРОДЪЛЖАВАМЕ!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay   12.  ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: Singles Match - 'Fight for Glory' Final: The Rock vs. Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 10. Fight For Glory: Semi-final Match - Will Ospreay vs. Brock Lesnar
» ME: Fight For Glory: Semi-final Match - The Rock vs. CM Punk
» 2. Fight For Glory 1/8 Finals: Singles Match: Claudio Castagnoli vs. John Cena
» 8. Fight For Glory 1/8 Finals: Braun Strowman vs. Will Ospreay
» 5. Fight For Glory 1/4 Finals: Will Ospreay vs. Claudio Castagnoli

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 526-
Идете на: