Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring Segment /w John Cena

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

4. In-ring Segment /w John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring Segment /w John Cena   4. In-ring Segment /w John Cena Empty18/10/2023, 19:43

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

4. In-ring Segment /w John Cena Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

4. In-ring Segment /w John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Segment /w John Cena   4. In-ring Segment /w John Cena Empty22/10/2023, 19:57



- Please welcome John Cena!~

4. In-ring Segment /w John Cena 14GGd1Z

Уважаеми зрители, добре дошли обратно в Rampage след рекламите! Изведнъж енергията в Heritage Bank Center се увеличи още повече с гръмването на една добре позната музика. John Cena се е запътил към ринга, очевидно намирайки се в добро настроение. Преди седем дни Sami Zayn опита поредната подла атака по негов адрес, но лидерът на Синацията демонстрира своята мощ, показа ярост и успешно отвърна на удара с Attitude Adjustment и класически STF. Европейският шампион нямаше накъде да бяга. Беше попаднал в безизходица, лапите на John Cena не го пускаха известно време, колкото на Zayn да му бъде преподаден урок. Враждата между тези двамата като че ли стана още по-лична. На Cena му бе кипнало от всички номера на Zayn. Номера, които не са новост. Вече дори и тези, които не са ни гледали тогава са наясно с факта, че Zayn и Cena се изправиха един срещу друг преди две години, а носителят на един от престижните пояси в Total Nonstop Wrestling няма промяна в поведението си. Нормално е дори и на човек като John Cena да му дойде в повече. Нека се върнем към моментната действителност обаче, защото след само седем дни ще имат втори двубой помежду им и злато ще бъде заложено на карта. Предвид формата на Cena, то победата ще бъде изключително ценна, но предвид манталитета му тя няма да е на живот и смърт. Не по същия начин, както ще е при Sami Zayn със сигурност, за когото лимит няма и той би сторил всичко възможно, за да запази титлата, докато Cena е известен с моралния си кодекс, който не би му позволил да хитрее. Е, това ще е в зависимост от поведението на Zayn, защото и Cena понякога обича да „черпи“ врага със собственото му лекарство. Енергично излизане от бившия световен шампион. Вдигна публиката на крака и тотално преобрази атмосферата. Запалянковците по трибуните нямаше как да не избухнат. Истинска легенда на този бизнес показва такава страст само при излизането си. Сега е редно да му дадем думата.

4. In-ring Segment /w John Cena L5vv7W2

- ОТ CINCINATTI… ДОБРЕ ДОШЛИ В ПОРЕДНОТО ИЗДАНИЕ НА RAMPAGE SUPERSHOW! Както винаги залата е разпродадена, а шумът е оглушителен! Може да ви се струва клиширано, но е редно да ви благодаря. Не мога и да си представя колко голям е броят хора, зяпащи ни от всяка точка на света. Това, дами и господа, е TNW! Това е професионалният кеч! Нека обаче прехвърлим фокуса си върху истински важните неща, защото имам сериозен бизнес за вършене. В последния Rampage не се случи нищо изненадващо от гледна точка на съперника за предстоящия ми мач на Never Back Down. Sami Zayn ми се нахвърли от нищото по подъл начин, въпреки че го предизвиках на директна и справедлива физическа конфронтация. Отказа да се изправи на четири очи срещу мен и като мъж да стъпи на бойното поле, за да се сражава. Вместо това предпочете типичното нападение без знанието на опонента. Очевидно нещата не се развиха по план от неговата гледна точка, тъй като разчиташе на моята милост, за да се освободи от голите ми ръце. Казах му само няколко думи, които се надявам да запомни, тъй като няма да са му ценни само за днес или на следващото Pay-Per-View, но вслуша ли се, то може да му послужат и в бъдеще. „Нека това да ти служи за урок“ рекох аз, защото поведението му ще му навлече само беди. Засега не са много случаите, в които си е патил, но трябва да се чувства като късметлия и да не си надценява късмета. Убеден съм, че все пак ще избере да игнорира съвета ми, а това ще му изиграе лоша шега както в битката ни, така и след нея. То си е за него. Това, което искам да се свърши тази вечер е вербална комуникация. Без бой. Шансът за кръстосване на шпаги както си трябва преди Never Back Down мина. Сега просто искам да чуя каква е неговата гледна точка. Нека обясни защо прави това, което прави. Интересни са ми мотивите му. Навиците му не са от вчера. Минаха две години от първия ни сблъсък и се оказва, че срещам абсолютно същата персона. И мога само да попитам… Защо? Sami, мирно те каня да се присъединиш на тепиха.

FreeRiver and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

4. In-ring Segment /w John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Segment /w John Cena   4. In-ring Segment /w John Cena Empty22/10/2023, 22:47


Corey Graves: Музиката на настоящият Европейски шампион гръмва в залата!!! Но следа от него няма...Дали няма да нападне отново Джон Сина? Големият мач John се оглежда на всички страни, но никъде не намира великият либератор! Погледнете към големият екран! Това е The European Champion Sami Zayn! Той се появява на титантрона, уважаеми зрители, явно иска да каже нещо на Cena, нека го чуем!

4. In-ring Segment /w John Cena ADCreHf-KdPnYzF77yqMPHzqbpKnaDjwQjMGBle8QUbiSxoOMDSGnb7eehb7A6Zny-TnbXrrorMUzo7mLpptQjBmhMdswDKEa6QYEN6lOz_2NkOc_kBjfWwQpVK6b2V4rXnVqPVZw6IoP4eXK42YgauW7o9I7w=w320-h180-s-no?authuser=0

Sami Zayn: Направо ми се повдига от теб, John, от това как целуваш задниците на тези хора, от това как целуваш задника на цялото TNW...Жалък си. Това не си ти, не си същият човек, срещу когото се изправих на The Showdown 2021! Размекнал си се, а това е добре за мен, тъй като те смачках доста добре през изминалите седмици! Три пъти си забих ботушът в мутрата ти, исках да го направя и четвърти път, но по някаква случайност беше подготвен, но няма проблем! На турнирът Never Back Down няма да пропусна! Там ще бъде твоят край, Джон! Аз не съм същият човек, който срещна преди почти 2 години. Тогава успя да ме надхитриш, но сега ролите се обърнаха. Сега аз те направих на глупак и най-лошото за теб е, че те първа започвам! Това, което ти готвя на турнирът ще е урок, който няма да забравиш! А думите, които си ми казал миналата седмица, е минаха през едното ухо и излязоха през другото, понеже нямам намерение да те слушам. ДУМИТЕ НА ЕДИН ЗАГУБЕНЯК НЕ СА ВАЖНИ ЗА МЕН! Аз съм сърцето и душата на TNW!!! Винаги ще бъда, защото давам сърцето си за тази компания, тя е всичко за мен! Може би се чудиш защо не съм на ринга, за да ти кажа всичко това в лицето? Отговорът е много лесен, не си ми приятен...Аз съм човек с достойнство, тъпча загубеняците като теб, нападам ги и си правя каквото искам с тях. Знаеш ли защо? Защото съм Европейският шампион на Total Nonstop Wrestling и мога!!! Готви се да бъдеш унижен, Джон Сина! Това, което ми причини през 2021 не е нищо пред това, което великият либератор ще ти причини на Never Back Down! Бъди готов за битката на животът си, тъй като съм готов да умра на ринга, но не и да ти дам тази Европейска титла! Ако искаш този красив колан, то ще трябва да ме убиеш, за да го вземеш! Ще трябва да си на 200%, а не на 100%, а от това, което виждам, ти не си дори на 10 процента от това, което можеш. Продължавай в същият дух и ще ми направиш защитата изключително лесна! Ще се видим на Never Back Down! Късмет, ще ти е нужен!!!

4. In-ring Segment /w John Cena ADCreHfQLZ85nbd3M-OYpKVVGNcZlPia1d0ucV9XSGMX9QMHxZdzQuJHjSOYYHvZaKk6JtiruEPUQ0w3Q7NcJ0FZ_QftXU8CiJHrpYokCi_-1fiRYBFbe1Y0910iGT_aw-EZbJ7hE6iRyWYBtwSVPdZUc0qOQA=w320-h180-s-no?authuser=0

Michael Cole: "The Great Liberator" го направи отново, той показа изключително неуважение към John Cena, който остана шокиран от поведението на шампионът...Човекът дори не излезе, за да каже тези неща в лицето на Джон...Изключетлно грозно от негова страна, нямам друг коментар...
Corey Graves: Това се нарича стратегия! Погледни изражението на великият John Cena! Той беше публично унижен от великият либератор!!! Какъв ли ще е отговорът на бившият Световен шампион на TNW? Ще има ли отговор? Ще разберем на предстоящият турнир Never Back Down, където тези двамата ще премерят сили! Оставяме ви с разочарованият "Big Match John", а вие не сменяйте канала, защото предстои още много от TNW: Rampage SuperShow!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring Segment /w John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Segment /w John Cena   4. In-ring Segment /w John Cena Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring Segment /w John Cena
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 526-
Идете на: