Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty9/9/2023, 16:32

1. MJF and Kevin Owens
2. FTR
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty11/9/2023, 22:06

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Ftr-ftr-titantron


JoJo: Следващият мач ще бъде главното събитие за вечерта и ще се води до туш! Първи на бойното поле излизат, от Kill Devil Hills, North Carolina, с общо тегло от 202 килограма! Те са носителите на Ring Of Honor and AAA Tag Team Championships - Dax Harwood, Cash Wheeler, FTR.

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Ftr

Corey Graves: Живите легенди са тук, мамка му! Най-добрият отбор в кеча! Новият Милко Калайджиев - Дакс Харууд и неговия съотборник Кеш Уилър, който между другото прави своят In-ring debut тази вечер! Какъв дебют само! Двамата ще се изправят срещу настоящият Глобален шампион MJF и настоящия Световен шампион Kevin Owens! Това ще бъде битката на вечерта, няма две мнения.
Michael Cole: Това е ясно, след като са в главният мач за вечерта, ще бъде интересно! Аз останах изключително впечатлен от качествата на Dax Harwood! Този човек се би с хора като Джеф Харди и великия Will Ospreay, като ги докара до лимитът им. Кой може да се похвали с това постижение?
Corey Graves: Определено не са много хората, които са правили постиженията, които Дакс направи, и то за толкова кратко време! Това е невероятно! Сега ще видим какво може и неговия съотборник, който винаги го подкрепяше в битките му -  Cash Wheeler! Само големи неща очаквам от този мъж! Оуенс и MJF не трябва да подценяват противниците си, защото ще загубят!!! НЕ СЕ ШЕГУВАМ.
Michael Cole: И FTR не трябва да подценяват съперниците си, понеже ще се случи и с тях същото. Това го знаеш, нали?

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Aew-ftr

Corey Graves: Няма да ги подценят, на тях им е ясно срещу какво се изправят! Сега двете легенди влизат в бойната площадка и вдигат високо титлите си, след което отива в един от ъглите, изчаквайки противниците си! Нека видим и тяхното излизане!

Earl Hebner and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty11/9/2023, 23:10


- And their opponents, from Plainview, New York,
The TNW Global Champion, Maxwell Jacob Friedman - M... J...F!
And from Marieville, Quebec, Canada,
he is the TNW Undisputed Heavyweight Champion -
KE-E-EVI-I-IN OWE-E-E-ENS!

Най-новият и свеж отбор в кеч индустрията. Заформило се дуо буквално от нищото, носи след себе си разруха и проблеми. Проблеми за техните опоненти. MJF и Kevin Owens днес ще се бият рамо до рамо, но само след броени дни ще трябва да премерят сили един срещу друг за най-ценното нещо в компанията, а именно Undisputed Heavyweight Championship. Среща, която ще прикове вниманието на милиони зрители пред малкия екран и на хиляди фенове в залата. Днес обаче те изглеждат напълно фокусирани върху това да излезнат и да победят FTR, за да докажат, че са най-добрите атлетите във федерацията, а също така да покажат на света, че тяхното приятелство е по-силно от всичко останало!

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR GPnCMXy ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR JH3eLVp

Двамата по принцип са solo играчи, които търсят индивидуалните успехи и именно заради това техния новосформиран отбор е нещо неочаквано за кеч обществото. Феновете не са много радостни от тази тяхна идея, тъй като знаем, че и двамата действат доста подмолно на моменти и чрез измама успяват да си извоюват победите. Но всичко може да свърши на "All or Nothing" след тежкия бой, който ще си хвърлят един на друг. До тогава обаче има още време, а сега е времето за Tag Team сблъсък, който ще ни отвее! Двамата шампиони на TNW са вече на ринга и само след секунди срещата ще започне!

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR ZoLisxM ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR SCcdfGM

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Earl Hebner and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty11/9/2023, 23:15

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty12/9/2023, 22:39

Време е класиката да започне, дами и господа! Най-големият мач в кариерите на Dax Harwood и Cash Wheeler! Спечелят ли този отборен мач. Това е, вече ще ги вземат всички на сериозно, дори и да не искат! Първи ще започнат битката Кеш Уилър и MJF! Време е да видим какво може съотборникът на Дакс. Сега двамата обикалят бойната площадка, дебнат моментът, след което се вкопчват! Кой ще вземе надмощието? И двамата не се дават, но в крайна сметка, Cash успява да нанесе мощен ритник, който поваля на колене настоящият Глобален шампион! Феновете се държат за главите, не могат да повярват, но е факт. Сега Wheeler започва да нанася мощни удари в главата на Макс, които го повалят на земята! Това може да свърши работа - имаме опит за туш и това е едно, две, ще има ли три? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, имаме повдигане на едно, даже не успя и да удари ръката за две! Виждаме леко притеснение върху лицето на Световният шампион - Kevin Owens. Той определено не е очаквал такова развитие на битката...Сега дебютантът Уилър, хваща Maxwell, след което му прилага захват на главата! Все още не се видяли никаква съпротива от the Global Champion! Може да видим рано, рано предаване в двубоят! Настоящият Отборен шампион на ринга на честта и ААА стиска здраво! MJF губи съзнание, а Owens не вярва на очите си...Той крещи на Max да се стегне, но след като не получава отговор, Кевин предприема действия! Световният шампион влиза вътре и прекъсва захвата! Това ядосва Дакс Харууд и сега мелето започва!!! Гологлавият мъж се включва към боят, той се нахвърля върху World шампионът! Действие, което привлича вниманието на глобалният шампион, който се изправя и напада човекът с мустаците! Правят handicap на Dax Harwood...Реферът не може да смогне, мамка му...Нещата се случват прекалено бързо...

Изведнъж двамата шампиони спират да
налагат Dax и се обръщат, щом правят това...

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Me66gkx

ТЕ ОТНАСЯТ МОЩЕН САБЛЕН УДАР ОТ CASH WHEELER

С един удар, два заека! Този Кеш Уилър е в топ форма тази вечер! Той се е мотивирал максимално! Настана истински хаус, уважаеми зрители, Кевин Оуенс и мустакът на републиката са извън ринга. Те не са легалните мъже в битката. Това са Cash и настоящият носител на Глобалното злато! Сега Wheeler тръгва към подлият MJF, но за това свое усилие, изяжда бъркане в очите...Този кучи син...Не може да вземе надмощието, без да измами. Но това е Макс, той е такъв човек. Сега наблюдаваме мазна усмивка върху лицето на "The Salt of The Earth"! Той не трябва да губи време срещу FTR, тъй като може да му изиграе лоша шега. Max обаче прави точно това, той поваля на земята противникът си, след това се качва на въжетата, таунтва, скача и опитва Swanton Bomb! Ще видим ли почит към наркоманът Джеф Харди? Не, Кеш успява да вдигне колената си, след което успява да ги забие в гръбнака на мръсният Maxwell! Изключителна контраатака от отборният шампион! Погледнете, Дакс и Оуенс са в ъглите, искат смени, ще ги получат ли? Не, Global шампионът решава да не се смени, а да се опита да спре съотборникът на Dax Harwood! Интересно решение от носителят на една от най-престижните титли в TNW. Той хваща за краката съперникът си, след което го издърпва в центъра на бойното поле! Притежателят на титлата не е приключил, сега изправя дебютираща звезда, след което я хваща, забивайки и мощно ДДТ! Това може да приключи нещата - имаме опит за туш - едно, две, ще свърши ли работа? НЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Това е повдигане на две! Световният шампион е разочарован, може би трябваше да направи смяната с него, MJF, но вече е късно. Сега глобалният шампион се изправя на крака, ядосал се е. И сега започва да дебне плячката си! Cash Wheeler се изправя на крака, а Макс се засилва към него, като опитва да му нанесе мощен ритник...

Който обаче бива предвиден! Уилър хваща единият крак, поваля на земята Maxwell
и прилага легендарният SHARPSHOOTER!!! Owens веднага влиза, но...

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR ZlMsgTF ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR HJJklka

Бива хванат от Harwood, който успява да го хване и да му приложи същият захват...
THE SHARPSHOOTER!!! ТОВА Е ДВОЙНА ЗАХАПКА НА АКУЛАТА ОТ FTR! Феновете откачиха!

ТРЕНЬОРЪТ НА МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ - БРЕТ ХАРТ ГЛЕДА ТОЗИ МАЧ! ТОЙ СЕ РАДВА НА ТОВА, КОЕТО ВИЖДА! Kevin Owens и MJF страдат, а въжетата са много далеч от тях! Какво ли ще направят? Ще се предадат ли пред великият захват за предаване? Ще бъдат ли унижени тази вечер? Това ли ще е краят?

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty12/9/2023, 22:55

ПРЕКРАСНА РАБОТА В ЕКИП ОТ FTR!
ПОБЕДАТА ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ ИМ Е В КЪРПА ВЪРЗАНА!
MJF И KEVIN OWENS СЕ БОРЯТ ЗА ЖИВОТИТЕ СИ!
СЪС ЗЪБИ И НОКТИ СЕ МЪЧАТ ДА СТИГНАТ ДО СПАСЕНИЕТО!
И УСПЯВАТ! ТЕ УСПЯХА ДА СЕ ДОБЕРАТ ДО ВЪЖЕТАТА!
ГЛАВНИЯТ СБЛЪСЪК ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty15/9/2023, 09:53

Owens и MJF се спасиха. Наистина на косъм! Бяха хванати доста лошо в тези захвати, но двамата шампиони намериха начин да се хванат за въжетата. Cash отива в ъгъла и дава смяна на съотборника си - Dax. Owens пък успява да отиде в ъгъла и се смяна с MJF. Двамата отиват един към дръг и си разменят удари, само че в този момент Безспорния шампион успява да вземе превес в тази битка и избутва опонента си към въжетата, който се отласква от тях и отива право към Owens... БААМ! САБЛЕН УДАР! ВИДЯХТЕ ЛИ КАК СЕ ПРЕВЪРТЯ? MJF е паднал извън ринга и ще се нуждае от малко време, за да се възстанови. Kevin Owens от своя страна ще гледа да вземе надмощието и да довърши опонентите си по най-бързия начин. Двамата с MJF ще се наложи да преминат в мач за Безспорната титла. Те ще се изправят един срещу друг в една свирепа битка за колана. Двамата са най-добри приятели и имаше доста спекулации, че този мач, може да им развали приятелството, но Owens и MJF по-рано проведоха разговор, в който се разбраха, че каквото и да стане на турнира, те ще си останат приятели и че нищо няма да развали това. "The Prizefighter" хваща главата на Dax в headlock. Шампиона се опитва тотално да наложи своята доминация. Все пак той е the Undisputed шампиона и се води трикратен Световен шампион. Човекът, който направи най-великото кеширане в историята на TNW и то в главния мач на PAIN. Kevin е минавал през кого ли не. Dax се опитва да се пребори с канадската мега-звезда, но изпитва сериозни затруднения. На него му е ясно, че това не са салоните, където се бие през повечето време, а това е Total Nonstop Wrestling - най-добрата кеч компания в света и се бие пред хиляди хора и милиони зрители по-малките екрани. Owens изправя противника си на крака и го наглася за Package Side Sam, но Dax успява да му се изпълъзне от лапите, след което Kevin се опитва да го удари, но той заляга и се засилва към въжетата имаме удар с рамо в опит да направи още един такъв, но Безспорният шампион го хвана в крачка. OWENS ГО ХВАНА И СЕГА ГО ПУСКА НА ПОДА, ЗА ДА МУ ЗАБИЕ...

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR MoNTnUC

SENTON! Чудесно изпълнение от шампиона. Сега имаме директен опит за туш от страна на Kevin Owens: ЕДНООООО... ДВЕЕЕЕЕЕЕ...

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty15/9/2023, 16:02

ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty15/9/2023, 16:38

Схватката между MJF и Dax Harwood продължава, а съотборникът на Dax се чуди какво да измисли и как да подходи, за да помогне на своя приятел. MJF получава мощен юмрук в лицето, с който отстъпва назад в близост до обтегача и пада до най-долното въже. Dax се приближава и започва да притиска с крак лицето на MJF! СЪДИЯТА ЗАПОВА ДА БЕСНЕЕ И ДА КАЗВА НА ДАКС, ЧЕ ТРЯБВА ВЕДНАГА ДА ПРЕСТАНЕ СЪС СВОИТЕ ДЕЙСТВИЯ ИЛИ ЩЕ БЪДЕ ДИСКВАЛИФИЦИРАН! ЗАПОЧВА ОТБРОЯВАНЕ - 1.......2.........3.........4.......... DAX СЕ ОТМЕСТВА НАСТРАНИ ДОВОЛЕН, А СЪДИЯТА СЕ ОТДРЪПВА ЗА МУ ДРЪПНЕ ОЩЕ ЕДНО КОНСКО, ДОКАТО CASH ПРИТИСКА MJF С КРАК. КЕВИН ОУЕНС КРЕЩИ ОТ ДРУГАТА СТРАНА, ЗА ДА КАЖЕ НА СЪДИЯТА ДА ВИДИ КАКВО СЕ СЛУЧВА! Съдията се обръща и вижда за секунда какво става и веднага се впуска към Cash. MJF прави опити да се изправи, а Dax забелязва това и веднага се затичва към единия ъгъл на ринга. Maxwell поглежда уплашено и сграбчва рефера, за да го използва като щит... ДАКС СЕ ЗАБИВА В СЪДИЯТА, КОЙТО ПЪК СЕ ЗАБИВА И В УИЙЛЪР, КОЙТО ПАДА ОТ РЪБА НА РИНГА И СЕ СТОВАРВА В БЛИЗОСТ ДО МАСАТА НА КОМЕНТАТОРИТЕ! DAX E БЕСЕН ОТ СЛУЧИЛОТО СЕ! ТОЙ СГРАБЧВА МАКСУЕЛ И ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА ИЛИ ПОНЕ СЕ ОПИТВА, ЗАЩОТО-О-О-О... МАКСУЕЛ МУ ЗАБИВА LOW BLOW, ДОКАТО СЪДИЯТА Е В НЕСЪСТОЯНИЕ ДА РЪКОВОДИ ТАЗИ СРЕЩА. Само след няколко секунди Maxwell е на крака. Неговите действия сякаш пак ще останат ненаказани. MJF се обръща и... КАКВО ПО! КЕВИН ОУЕНС Е С МЕТАЛЕН СТОЛ В РЪЦЕ! ДВАМАТА ПРИЯЕЛИ И СЪОТБОРНИЦИ, А И СЪЩО ТАКА БЪДЕЩИ ПРОТОВНИЦИ СА ЛИЦЕ В ЛИЦЕ! ОУЕНС ЗАПОЧВА ДА СЕ ОПРАДВАВА С МЕТАЛНИЯ СТОЛ, ЧЕ Е ИСКАЛ ДА ГО ПОДАДЕ НА МАКСУЕЛ, ЗА ДА ДОВЪРШИ ДАКС И ДА ВЗЕМАТ ПОБЕДАТА! ДАЛИ ОБАЧЕ ТОВА Е ТАКА, ДАМИ И ГОСПОДА? ИЛИ ПЪК ОУЕНС ИСКАШЕ ДА ГО ЗАБИЕ С ВСИЧКА СИЛА В ГЪРБА НА МАКСУЕЛ?!?! ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН Е БЕСЕН! НА РИНГЪТ СТАВА ГРАНДИОЗЕН СКАНДАЛ, КОЙТО НЕ СЕ ЗНАЕ ДОКЪДЕ ЩЕ ЕСКАЛИРА! ПУБЛИКАТА СЪЩО Е В ШОК. ОУЕНС ПУСКА СТОЛА И ТРЪГВА КЪМ МАКСУЕЛ, ОБЯСНЯВАЙКИ МУ СЕ, А MJF ПРАВИ ОТСТЪПИТЕЛНИ КРАЧКИ, КАЗВАЙКИ МУ, ЧЕ НЕ ИСКА ДА ГО СЛУША И ДА СЕ ПРИБЛИЖАВА КЪМ НЕГО... ДОКАТО ВСИЧКО ТОВА СЕ СЛУЧВА DAX ВЕЧЕ Е ПОЧТИ ВЪЗСТАНОВЕН И ВЕДНАГА СЕ ВЪЗПОЛЗВА, ДЪРПАЙКИ МАКСУЕЛ НАЗАД ЗА ROLL UP!

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR AVvXsEh7fxFXkhsXATm4iYzRNmrJovAiEDzyFvjac2JbzNHKTZ7FBmLuXarXyRdBy_34lZQ39Orejc8ipcdA4pK81rTnpcwcTpu1_1jgJf67aP6391HpnLSZtHQ2ewSa-kxkgXppH5wEgkHmCDDkskUhmeG0lPvDQ1rElSN0QA5sqYwespXfbcM78snir2wD=w200-h113

CASH WHEELER ИЗСКАЧА ОТ НИЩОТО ПОДСИЧА ЕДИНИЯ КРАК НА СВЕТОВНИЯ БЕЗСПОРЕН ШАМПИОН НА ФЕДЕРАЦИЯТА. А СЪДИЯТА С ПОСЛЕДНИ СИЛИ ЗАПОЧВА ОТБРОЯВАНЕ! 1.........2.......... ЩЕ БЪДЕ ЛИ ТОВА ПОБЕДА ЗА FTR!?!??!

Yuliyan and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Earl Hebner
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Earl Hebner


Join date : 09.05.2010
Posts : 525

ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty15/9/2023, 16:48

ИИИИИИИИИИИИ ДА-ААААААААААА!
БИТКАТА ПРИКЛЮЧИ!
ПОБЕДА ЗА FTR!
КАКВО НЕРАЗБИРАТЕЛСТВО! КАКВА ДРАМА! KEVIN OWENS И MJF МОГАТ САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА СЪЖАЛЯВАТ!
ЗАРАДИ ТЕХНИЯ СПОР, ТЕ ЗАГУБИХА СРЕЩАТА!

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR   ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: MJF and Kevin Owens vs. FTR
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Singles Match > Kevin Owens vs. Cody Rhodes (In-ring promo with Kevin Owens before the match)
» 3. Kevin Owens vs CM Punk
» 3. Backstage segment with MJF and Kevin Owens
» 6. Backstage segment with Kevin Owens
» 5. Backstage segment with Kevin Owens

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 522-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: