Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 836

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyНед 3 Сеп 2023 - 22:58

1. MJF
2. ???
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6821
Age : 26

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyЧет 7 Сеп 2023 - 20:31


- Ladies and gentlemen, the following contest is set for one fall!
Please welcome, from Plainview, New York,
he is the TNW GLOBAL CHAMPION...
Weights 216 lb, "The Salt of The Earth"...
Maxwell Jacob Friedman - M...J...F!

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? 2p7PVyR ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? IWJRLFv

Най-коментираният човек във федерацията през последните няколко месеца, прави своята поява тази вечер за втори път. По-рано при откриването на шоуто Rampage видяхме същия млад атлет, рамо до рамо със своя близък приятел - Kevin Owens. Двамата пируваха на ринга след своите триумфи и завоевания на последния платен турнир на TNW. Сега обаче MJF излиза на ринга с голяма възможност пред себе си. А също и голямо изпитание. Победителят от тази среща, ще си осигури привилегията да бъде претендент номер едно за TNW Undisputed Heavyweight Championship на турнира "All or Nothing", който ще се проведе на 17 септември. Ако Maxwell успее да спечели тази среща, то той ще трябва да се изправи лице в лице със своя другар в белите - Кевин Оуенс. И донякъде феновете искат да видят точно това да се случи, за да може отношенията между тези двамата да рухнат.

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? BuwHD4M ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? FFHfcI3

MJF е с широка усмивка на лице, той се запътва по рампата и бързо достига до ринга, където след секунди се озовава между въжетата. Максуел сваля своя шампионски пояс от кръста си и го поставя на ринга за момент, за да съблече своето яке. Мигновено след това грабва титлата и се качва на второто въже на единия обтегач, където с голяма гордост вдига шампионския пояс, показвайки ясно на всички, че царуването на MJF тепърва започва! Публиката освирква младия атлет, а той слиза от въжетата и започва да загрява в очакване на своя опонент.

___________________

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dimarata, SevBoom, Yuliyan, Blue Justice and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyЧет 7 Сеп 2023 - 20:41

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Mexico-flag-gif

Y que siga el pachangón chingón y que siga la fiesta
Molly y yesca hasta que amanezca
Que estos perros 'tán haciendo que la banda crezca
Sigue el pachangón chingón y que siga la fiesta
Molly y yesca hasta que amanezca
Que estos perros 'tán haciendo que la banda crezca



Announcer: - Ladies and gentlemen, please welcome his opponent,
from Gómez Palacio, Durango, Mexico,
weight in 210 lb,
ANDRADE EEEEEEEEEEEL IDOLOOOOOOO!

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? AVvXsEj4BnJcbczTlaA89PxFjpEzlplB1wZ9tXtjnr3mQGkD1hByjqsMK4hxV8P_OUM5bawHjaA1vxC-Guj6uG5_iPO7jn6CAA2Pvau8aiSnmDdmA8LdjtYkvFNxwaw3rj0r2d2wZMUqQYuynuG5n1hujr_SraRC_u7kt0noRqmezH-R-6kN_Oc3NdNvT1nj=s320

Andrade с огромен шанс малко след като получи контузия. Мексиканецът обаче показа истински характер и успя да стъпи на краката си в много кратък срок от време. Сега е неговият момент, в който ще може да се докаже и да покаже на TNW Universe, че мястото му е тук. Тази вечер той излиза в мегасблъсък срещу Global шампиона на федерацията. Не лесна задача, но не и непреодолима. Andrade получава шансът на живота си и не трябва да го изпуска. Много бързо той достига до ринга, където гледа право в очите Maxwell Jacob Friedman. El Idolo няма търпение тази среща да започне и да спечели!

Dimarata, Yuliyan, Blue Justice and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1690

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyЧет 7 Сеп 2023 - 20:56

ДВЕТЕ ЗВЕЗДИ СА НА РИНГА И ГОНГЪТ Е БИТ!!!
НАЧАЛО НА ТАЗИ ЗВЕЗДНА КЛАСИКА!!!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6821
Age : 26

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyЧет 7 Сеп 2023 - 23:25

Е, време е за екшън! Докато ЕЛ Идоло хвърляше поглед на фенките си, които искат да прекарат една нощ с кечиста и мечтая за стегнатата му коремна преса, MJF издебна момента и се нахвърля върху мексиканеца със серия от тупаници. Андраде бива притиснат в единия ъгъл на ринга, а MJF го налага като боксова круша. Съдията се намесва, тъй като Ел Идоло се е допрял до въжетата. Maxwell избухва с мощен вик. Прави засилка към своя противник и забива-а-а... ЛАКЪТЯ СИ В ЗЪБИТЕ НА АНДРАДЕ! Дали Максуел не направи Андраде по-грозен с този жесток и мощен лакът? Съдията проверява състоянието на Андраде. Всичките му зъби са на място, но от устата му почва да шурти кръв. Максуел прави още една засилка и изкарва Андраде извън ринга със Саблен удар. Ел Идоло се разсея за момент и сега ще му излезе през носа. Такива неща не трябва да се правят по време на толкова важен мач за него. Изходът на този двубой може да е основополагащ за кариерата и на двамата. Шампионът напуска пределите на ринга също и се приближава до Андраде, който почти се беше изправил на крака-а-а-а... MJF ЗАБИВА ЛИЦЕТО НА АНДРАДЕ В КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА! ХВАЩА ГО ЗА БОЙНИЯ ЕКИП ИЗДЪРПВА ГО НАСТРАНИ, ПРАВИ ЛЕКА ЗАСИЛКА-А-А-А-А... И ГО ЗАПРАЩА ПРЕЗ ГОРНАТА ЧАСТ НА МАСАТА В ПОСОКА НА КОМЕНТАТОРИТЕ! КАКЪВ НАГЛЕЦ! МАЙКЪЛ КОУЛ И ТАЗ СТАНАХА МИГНОВЕНО НА КРАКА, ЗА ДА НЕ БЪДАТ ОТНЕСЕНИ ОТ ТЯЛОТО НА АНДРАДЕ ЕЛ ИДОЛО. MJF се усмихва на хората част от персонала на TNW, които гледат втрещено. Максуел превърта с всяка изминала седмица. Андраде бива изправен обратно на крака и върнат на ринга, за да може тази среща да продължи. Andrade се опитва да се съвземе от ударите през последните минути. Maxwell е вече на тепиха и сграбчва своя опонент за косата. Мексиканецът обаче-е-е... ИЗНЕНАДВА МАКСУЕЛ И ТОВА Е ROLL UP! 1........2........ НЕ-Е-Е-Е-Е! ПОВДИГАНЕ! ПОВДИГАНЕ! MJF СЕ ПОВДИГНА НА КОСЪМ! АНДРАДЕ ИЗТРИВА КРЪВТА ОТ ЛИЦЕТО СИ И Е НА КРАКА. ДВАМАТА СЕ ВКОПЧВАТ ЕДИН В ДРУГ, АНДРАДЕ ОПИТВА ДА ПРИТИСНЕ МАКСУЕЛ ДО ВЪЖЕТАТА. ХВАЩА ГО ЗА ЕДНАТА РЪКА И ГО ЗАПРАЩА КЪМ ВЪЖЕТАТА. АНДРАДЕ СЕ НАВЕЖДА, ЗА ДА ПОСРЕЩНЕ МАКСУЕЛ, НАВЕЖДАЙКИ СЕ, НО MJF СЕ ХВАЩА НАВРЕМЕ ЗА ВЪЖЕТАТА И СЕ СПИРА. АНДРАДЕ НЕ РАЗБИРА КАКВО СЕ СЛУЧВА-А-А-А-А... И ПОЛУЧАВА РИТНИК В ЛИЦЕТО! Andrade El Idolo пада на задните си части, а Максуел се оттласква от въжетата-а-а-а И ЗАБИВА КОЛЯНОТО СИ В ГЛАВАТА НА МЕКСИКАНЕЦА! МАКСУЕЛ ОПИТВА ТУШ! СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ОТБРОЯВАНЕ! 1.............2................ НЕ-Е-Е-Е-Е-Е! НЕВЪЗМОЖНОТО СЕ СЛУЧИ! АНДРАДЕ УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ НАВРЕМЕ! MJF се изправя на крака и започва да крачи в кръг на ринга, обръща се с гръб и бърка... в гащите си! СЪДИЯТА СЪЗИРА ТОВА СЪС СВОЯ ПОГЛЕД И ВЕДНАГА СЕ ПРИБЛИЖАВА ДО МАКСУЕЛ! СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА СЕ КАРА С ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН... ВЕЧЕ ВСИЧКИ СА ПРЕДУПРЕДЕНИ ЗА НОМЕРАТА НА MJF. ВСЕКИ ДОБРЕ ЗНАЕ НЕГОВИТЕ ТРИКОВЕ И ТОВА, ЧЕ ИЗПОЛЗВА СВОЯ ПРЪСТЕН, ЗА ДА ФИНИШИРА СВОИТЕ ОПОНЕНТИ. СЪДИЯТА КАЗВА НА MJF ДА ПОКАЖЕ РЪЦЕТЕ СИ, ЗА ДА ВИДИ ДАЛИ ИМА НЯКАКЪВ ПРЕДМЕТ, КОЙТО НАРУШАВА ПРАВИЛАТА НА ТАЗИ СРЕЩА. MJF ВДИГА РАМЕНЕ В ЗНАК НА НЕДОУМЕНИЕ. СЪДИЯТА ЕДВА ЛИ НЕ ИСКА ДА НАКАРА МАКСУЕЛ ДА БРЪКНЕ В ГАЩИТЕ СИ ОТНОВО, ЗА ДА ДОКАЖЕ, ЧЕ НАИСТИНА НЯМА НИЩО. МАКСУЕЛ И СЪДИЯТА ЗАПОЧВАТ ЖЕСТОК СПОР, А В ТОЗИ МОМЕНТ АНДРАДЕ СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ШАМПИОНА, КОЙТО СЕ ОТМЕСТВА, А АНДРАДЕ СЕ ЗАБИВА В РЕФЕРА, КОЙТО СЕ УВИСВА НА ВЪЖЕТАТА. АНДРАДЕ СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА ПРИТЕСНЕН. ТОЙ НЕ ИСКАШЕ ДА НАПРАВИ ТОВА... ТОЙ СЕ ОБРЪЩА КЪМ МАКСУЕЛ, А ТО-О-О-О-Й... ЗАБИВА LOW BLOW НА МЕКСИКАНЕЦА! АНДРАДЕ СЕ ПРОСВА НА ТЕПИХА, ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА СЛАБИНИТЕ. MJF ИЗБУТВА АНДРАДЕ НА РЪБА НА РИНГА, А СЛЕД ТОВА НАГЛАСЯ ТЯЛОТО НА СВОЯ ОПОНЕНТ НА ВЪЖЕТАТА... MJF СЕ ПРИГОТВЯ-Я-Я-Я... И ЗАБИВА HEATSEEKER НА ANDRADE EL IDOLO!

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? A4imaPo

СЪДИЯТА ТЪКМО СЕ СЪВЗЕМА СЛЕД НЕПРИЯТНИЯ СБЛЪСЪК С ВЪЖЕТАТА И ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА! 1.......2........... ЩЕ УСПЕЕ ЛИ MJF ДА СТАНЕ ПРЕТЕНДЕНТ НОМЕР ЕДНО ЗА ТИТЛАТА НА СВОЯ БЛИЗЪК ПРИЯТЕЛ KEVIN OWENS?!?!?!?!

___________________

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

SevBoom, Yuliyan and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 836

ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? EmptyПет 8 Сеп 2023 - 10:05

HEATSEEKER! 1...2...3!!! THE END! MJF WINS!

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???   ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > TNW Global Champion MJF vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ME: Singles Match > TNW World Champion Brock Lesnar vs. TNW Global Champion Drew McIntyre
» 2. Singles Match > TNW Global Champion Cody Rhodes vs. ???
» 2. Singles Match > TNW Global Champion Triple H vs. Local Competitor
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» 7. TNW Global Championship Singles Match > Triple H (c) vs. The Rock

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 521-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: