Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 3. Jay White wants his rematch

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 836

3. Jay White wants his rematch Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Jay White wants his rematch   3. Jay White wants his rematch EmptyНед Сеп 03, 2023 10:47 pm

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

3. Jay White wants his rematch Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Jay White wants his rematch   3. Jay White wants his rematch EmptyЧет Сеп 07, 2023 11:59 am


Lillian Garcia:Ladies and gentleman,please welcome "The Switchblade" - Jay White!

3. Jay White wants his rematch NC2eeeD

Michael Cole:Новозеландеца се показва на рампата,но не е в добро настроение заради загубата му от LA Knight на турнира Summer Scream.Попринцип всички знаем,че White винаги е приемал загуба с усмивка,но тази загуба която отнесе не беше честна заради мръсни действия от страна на The Megastar.Към края на мача докато съдията не гледаше LA Knight бръкна в очите на King Switch и го отнесе със Superplex,който успя да повали новозеландеца за три секунди.Усещам как White няма да остави нещата така и със сигурност ще иска реванш срещу The Megastar.White вече е в ринга и му бива даден микрофон,музиката затихва и сега е време да видим какво има да каже Jay White.
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

3. Jay White wants his rematch Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Jay White wants his rematch   3. Jay White wants his rematch EmptyЧет Сеп 07, 2023 12:20 pm

3. Jay White wants his rematch Y75wJy2

-Hello,beautiful Milan!!Толкова се радвам,че съм тук в прекрасната Италия и то точно в града на най-големия отбор AC Milan.Обикновено съм в добро настроение когато излизам на ринга да говоря пред хора,но определени действия на определен страхливец ме оставиха в доста лошо настроение.Да,говоря за теб,LA Knight.Ти смотана нещастна путка,която не можеше да ме бие честно,затова трябваше да използваш бъркане в очите.Трябваше да го използваш,защото дълбоко в себе си ти знаеше,че не можеше да ме победиш,защото знаеше,че от двама ни аз съм по-добрия и знаеше,че ми трбваше само един единствен Bladerunner,за да ти туширам смотания задник.Но миналото е минало,но мога да променя бъдещето.Така че,LA Knight,знам че гледаш и знам че слушаш,така че LET ME TALK TO YOU!Ако си мъж и имаш някакви топки ще ми дадеш реванш на следващия турнир и ако си мъж този път ще пробваш да ме биеш чисто.Така че Knight имаш два избора или приемаш предизвикателството ми или ще те накарам да дадеш отговора,но дали с думи или юмруци остава да видим.Така че LA Knight следващия път когато се видим в ринга,за да имаме мач YOU WILL BREATHE WITH THE SWITCHBLADE BECAUSE THIS IS STILL..MY..ERA...YEAHHHH!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Jay White wants his rematch Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Jay White wants his rematch   3. Jay White wants his rematch Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Jay White wants his rematch
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 14. Austin Theory demands for a rematch
» 8. The Usos demands rematch at 'Allegiance'
» 9. TNW World Tag Team Championship Rematch: The Usos vs. FTR
» 7. Roman Reigns demands a rematch for the TNW Global Championship
» 9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 521-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: