Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty16/7/2023, 18:08

Бившият Европейски шампион - Джей Уайт си иска реванша, който му се полага! Срамът беше голям за "The Switchblade", когато загуби титлата на турнира, ще стане ли още по-голям? Ще разберем, ако следим главният мач на TNW: Rampage Supershow!

1. Jay White
2. CM Punk
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty19/7/2023, 17:08


Lillian Garcia: The following contest is scheduled for one fall and it is for the TNW European Championship.Introducing first from Auckland, New Zealand, weigning in at 220 pounds.He is ,,The Switchblade" Jay White!!

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White NC2eeeD

Michael Cole:Ето го и вече бившия Европейски шампион,който се появява в началото на рампата и е максимално готов за своя реванш за титлата срещу новия шампион CM Punk.Jay върви към ринга,а нека ние да си припомним как Chicago Made стана шампион.На турнира Mayhem бившия шампион защитаваше титлата си във фатална четворка срещу CM Punk,Grayson Waller и Sami Zayn.Наблюдавахме невероятна среща,но определени действия на Sami Zayn ни оставиха объркани.Corey,искаш ли да довършиш историята?

Corey Graves:С най-голямо удоволствие,Cole!Zayn нанесе Helluva Kick на шампиона,но след това вместо да пробва туш той се изтъркули извън ринга и Punk се възползва от това,нанесе лакът от върха на въжетата и успя да тушира Jay,за да стане новия Европейски шампион.Въпроса е дали тази вечер новозеландеца ще си върне това,което му принадлежеше или CM Punk ще съсипе шансовете на White да започне ново царуване.

Michael Cole:Очаква ни една интересна среща и сега виждаме как Jay White влиза в ринга и ще позира на въжетата.

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White 1Tt9HxR

Corey Graves: Невероятна овация за бившия шампион,който слиза от въжетата,започва да загрява и чака своя опонент да излезе.

Dimarata and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty19/7/2023, 23:58

LOOK IN MY EYES, WHAT DO YOU SEE?!





THE CULT OF PERSONALITY.




IT'S TIME FOR MAIN EVENT BABY!
THE NEW EUROPEAN CHAMPION OF THE WORLD IS READY FOR FIGHT.



– Please welcome
from Chicago, Illinois, weighting in at 218 lb  THE NEWWWW EUROPEAN CHAMPION OF THE WORLD - C... M... PUNK!



Погледнете феновете в залата са на крака и очакват с нетърпение новият Европейски шампион. А, ето го и самият него. "The Voice of the Voiceless" се показва на рампата на TNW Rampage Supershow.  TNW Universe не спира да chant-ва (CM PUNK , CM PUNK , CM PUNK) Chicago Made се усмихва на камерата, която е срещу него, забележете само красивият Европейски пояс, как краси кръста на шампиона.


ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White SoAOHjT

"The Best In The World" оглежда, колко е пълна залата тази вечер, както обикновено, след което, пада върху едно коляно. Той заема традиционната си поза, преди да изрече своят catchphrase. Поглежда, колко е часа и мощно изкрещява...


– IT'S CLOBBERIN' TIME!


А феновете в синхрон с него изричат неговата фраза! О, да! Определено Punk има доста свои фенове тук, тази вечер, където ще защитава за пръв път, своят Европейски пояс, срещу бившият шампион. Той мотивирано изритва напред към камерата, обръща се с гръб и разперва ръце! Punk се обръща отново с лице към рингa и закрачва право към него. CM Punk уверено крачи към ринга, стига до него и се качва на ръба на ринга, като през това време хвърля един бърз поглед на Jay White,  а след това откача колана от кръста си и се запътва, към един от ъглите на ринга, където прави своят trade mark taunt.

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White JzdFZch.gifp

"The Cult Of Personality" се качва на сглобките , вдига високо European championship , като в същото време силно изкрещява - BESTTTTT INN THEE WORLDDDDDDD!
CM Punk слиза от сглобките и влиза на бойното поле, където го чака бившият шампион , а именно Jay White. White изглежда готов за този сблъсък, а това, което се случва сега Corey ми е като Deja Vu, само че, този път ролите са сменени и шампионат е CM Punk. Да гледали сме вече един пряк двубой между тези двамата, тогава някак си, бившият шампион Jay White успя да надвие татуираната суперзвезда, но сега везната е наклонена на другата страна, да видим, какво ще се случи. Punk съблича потникът си и предава титлата на съдията, а съдията я показва на Jay White след което, я вдига високо над главата си , за да може всички да видят за какво ще се борят тези двама невероятни атлети тази вечер в нашият Main Event. CM Punk беше леко унижен тази вечер от Sami Zayn и новият му мениджър , но това единствено би го мотивирало повече за предстоящият му мач. Всички вече тръпнат в очакване този двубой да започне.

Dimarata, Chris Wolf BG and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty20/7/2023, 00:00

СЪДИЯТА ДАВА НАЧАЛО НА ГЛАВНИЯТ МАЧ!

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty22/7/2023, 01:17

Дами и господа,този мач реванш започва и двамата веднага започват да се налагат като животни в средата на ринга,но новозеландеца започва да надделява с Knife Edge Chops които притискат шампиона в ъгъла и гърдите на Punk още в началото стават кърваво червени.Jay White е решен да си върне това което му принадлежи и е готов на всичко,за да го направи.White хваща Punk и го засилва в срещуположния ъгъл,Jay се засилва и го нанизва с мощен running uppercut.Леле майко, главата на Chicago Made едва не му бе отвинтена от раменете,но новозеландеца не е приключил,той отново се засилва,но шампиона успява да се измъкне в последния момент и сега претендента е в опасност.The European Champion се засилва и забива типичния си удар с коляно право в брадичката на White и бившия шампион бива зашеметен,Punk го хваща и му нанася Running Bulldog.Имаме опит за туш,но неуспешен защото White мърда рамото на две и веднага бива захванат с headlock от страна на "The Best In The World" и без бавене шампиона затяга захвата.Jay веднага опитва да се мърда към въжетата, но CM Punk няма да позволи това да стане и започва да забива лакти в гърдите на бившия шампион.White продължава да търси начин да се измъкне,но явно няма да се получи обаче верните му фенове не го изоставят и веднага започват със овации и скандирания, за да му дадат сили да се върне в мача и да има шанс да си върне Европейската титла. "King Switch" започва бавно да се изправя на едно коляно и започва да забива лакти от своя страна в ребрата на Punk,които го карат да освободи захвата.Jay започва да налага удари в лицето на Punk и успява да го притисне до въжетата където веднага го хваща,засилва го и го поваля с красив dropkick.White не е приключил, хваща Punk, вдига го и му нанася

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White RyDMlVa

DEADLIFT GERMAN SUPLEX

КРАСИВО ИЗПЪЛНЕНИЕ!!Jay White веднага опитва туш, рамената са приковани и съдията отброява 1...2...Дали имаме нов Европейски шампион?!
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty22/7/2023, 13:56

CM Punk успява да се повдигне на две! Продължаваме!
Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty23/7/2023, 00:34

Главният мач е в разгара си. Jay White взе надмощие в началото на този мач, но да видим, какво ще се случи сега. бившият Европейски шампион изправя татуираната суперзвезда, като го засилва право към един от ъглите на ринга. Без да губи време и самият той се засилва, към Punk в ъгъла, където го запрати, но  уви. Ето, че Chicago made се измества от сглобките и Jay White се забива право в тях, а CM Punk без да губи абсолютно никакво време, се възползва от ситуацията, като го издебва в гръб и му прилага перфектно изпълнен Back Suplex. European champion не си прави труда да опитва туш. "The Best In The World" изчаква Jay White да се изправи и веднага го посреща с силен kick право в корема, след което го хваща и го запраща към един от ъглите. CM Punk веднага се засилва към ъгъла, където запрати Jay White, като се опитва да му забие саблен удар, но сега Jay White се отмества , като направо се набира на сглобките и се качва на тях. CM Punk се запозна с сглобките от близко. Jay White има възможността да се завърне в този двубой, тук и сега. CM Punk e леко зашеметен. Jay White го издърпва, но какво следва? Това изглежда опасно. Двете суперзвезди са сглобките в един от ъглите на ринга. Там някой ще пострада! Jay White and CM Punk си раздават мощни punchо-ве на върха на сглокбите, кой ще надделее? CM Punk забожда силни десни крошета, след което, хваща Jay White ... Мили боже SUPERPLEX. Какъв ход от шампиона на Европа дами и господа. Тук CM Punk рискува и себе си. Ринга се разтресе след този superplex. CM Punk се докопва до Jay White и ще опита туш. Съдията проверява раменете и започва отброяването... 1, 2 и-и повдигане! Този main event продължава. Какъв ход от CM Punk само. CM Punk се изправя, а през това време и бившият шампион на Европа се е изправил на краката си с помощ от въжетата, като даже успява да нанесе ритник право в лицето на шампиона. CM Punk не очакваше точно това. Jay White taunt-ва след което, се засилва към CM Punk ноо

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White IvhKSfV

Roundhouse KICK! OH, MY ... Едва не откачи главата на Jay White. Той отново е повален на тепиха, какъв ритник от страна на шампиона дами и господа. Мача продължава. "The Cult Of Personality" е вече на крака, като изчаква Jay White също да се изправи. Jay успява, но все още е зашеметен от ритника, който отнесе преди малко и доста залита. CM Punk естествено не губи време и го хваща, като му прави перфектен power POWER SLAM. Jay White се изправя доста бързо, а CM Punk отново го хваща и му прилага втори пореден POWER SLAM. Шампиона опитва туш в средата на ринга, раменете се приковани, дали това ще бъде краят? Съдията отброява... 1, 2 .. Отново повдигане. Очевидно е, че бившият Европейски шампион наистина ще даде всичко от себе си, защото все пак това е неговият последен шанс, мачът реванш за титлата, която изгуби на Myheam. Ако сега не успее да си върне златото, едва ли скоро ще има шанс, защото вече на опашката за титлата на CM Punk има други атлети, които също искат да се пробват. Да Corey, единият от тях е Sami Zayn, които се опитва всячески да унижи новият шампион на Европа. Да с неговите тъпи mind games, но едва ли му се получава. Може би той така си мисли. Вижте, колко добре се представя новият шампион CM Punk. Мисля, че изцяло се е фокусирал върху първият си мач като шампион и то не е просто мач а първият мач в който титлата, която спечели вече е заложена и има шанс да я изгуби толкова бързо. Едва ли ще се даде така на Jay White, да не забравяме, че спечели фатална четворка, мач където е доста по-труден от този. Все пак да не се отклоняваме от нашият main event. "The Voice of the Voiceless" заляга, след като Jay White се опита да го повали със саблен  удар, избегна го, след което веднага му контрира със Calf Kick. Jay White пада на бойното поле, но бързо съумява да се изправи, но CM Punk започва да набира инерция и се засилва към него и му прилага Swinging neckbreaker. What a move by the champion. "The Best in the World" изправя Jay White и го запраща към един от ъглите на ринга, след което, самият той се засилва към него, като му забива Running knee right in the mouth! Последвано веднага от неговата перфектна комбинация със Running bulldog. Мисля, че Jay White  се намира в огромна опасност Corey. The current European champion of the world се качва на сглобките показва с жест към своите фенове, какво следва и след това, казва "Sorry" и полита към Jay White.


ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Y44LsFq


Diving elbow drop! Право в сърцето на Jay White. CM Punk набра голямо надмощие в последните няколко минути на мача. "King Switch" наистина се намира в голяма опасност , не знам дали въобще може да го осъзнае това нещо в момента. "The Best In The World" показва на феновете си, че е време този Main Event  да приключва. CM Punk  заляга над поваленият на тепиха Jay White, но не опитва туш, а много бързо, като змия се извърта около него и какво прави? Вижте , колко е бърз шампиона!

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White 5e5W4c8

ANACONDA VISE .... ANACONDA VICE ... В СРЕДАТА НА РИНГА. МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА ЩЕ Е НАЧАЛОТО И КРАЯТ НА JAY WHITE. CM PUNK ЗАКЛЮЧИ СВОЯТ SUBMISSION КАТО ПО УЧЕБНИК, НЯМА КАК ДА СЕ ИЗМЪКНЕ! УСПЯВА ЛИ ДА НАПРАВИ ПЪРВА ЗАЩИТА НА ТИТЛАТА СИ CM PUNK? СЪДИЯТА Е ПАДНАЛ НА КОЛЕНЕ ДО JAY WHITE, КАТО НЕ СПИРА ДА ГО ПИТА ДАЛИ СЕ ПРЕДАВА, А CM PUNK КРЕЩИ: TAP OUT! TAP OUT! ПРЕДАВА ЛИ СЕ JAY WHITE?

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty23/7/2023, 01:01

И JAY WHITE СЕ ПРЕДАВА! СИ ЕМ ПЪНК ЗАПАЗВА ЕВРОПЕЙСКАТА ТИТЛА НА TNW!!! А ЛОШАТА СЕРИЯ ОТ ЗАГУБИ ПРОДЪЛЖАВА ЗА "THE SWITCHBLADE". ТОЙ ОТНОВО ЗАГУБИ ОТ "THE BEST IN THE WORLD"!
Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty23/7/2023, 16:47

HE DID IT, HE DID IT! CM PUNK RETAIN HIS EUROPEAN CHAMPIONSHIP! WHAT A MATCH. Jay White се предаде, бившият шампион на Европа се предаде от Anaconda Vise на "The Best In The World" CM Punk. Дами господа, мача беше доста интересен, като за rematch и main event, но CM Punk успява да направи първа защита на своята Европейска титла. CM Punk получава пояса си от рефера на този сблъсък и започва да ликува с нея, като се качва на сглобките и споделя радостта си, заедно с своите фенове. Chicago Made слиза от сглобките, здрависва се с рефера на мача, след което минава между въжетата и застава на ръба на ринга, като поглежда към ТNW Universe и победоносно вдига European gold над главата си.

ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White MXRqtPAME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White NBkfNch

Виждате огромната усмивка изписана по лицето на нашият Европейски шампион. Определено е доволен от успешната си защита над бившият шампион на Европа Jay White. Какво ли го очаква за в бъдеще? Може би ще разберем много, много скоро.... А на вас драги зрители, желаем Лека и спокойна вечер, това беше всичко от нас ще се видим следващата седмица.

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White   ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW European Championship Match CM Punk (c) vs Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. European Championship Fatal 4-way Match: Jay White (c) vs Sami Zayn vs CM Punk vs Grayson Waller
» 2. European Championship > Jay White (c) vs. CM Punk
» 1. Singles Match for the TNW European Championship > The Miz (c) vs. Jay White
» 11. Singles Match for the TNW European Championship > The Miz (c) vs. Jay White
» 9. European Championship Match: Jay White (c) vs. Grayson Waller

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 515-
Идете на: