Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 11. The suspended mr. GTS talks about his actions

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

11. The suspended mr. GTS talks about his actions Empty
ПисанеЗаглавие: 11. The suspended mr. GTS talks about his actions   11. The suspended mr. GTS talks about his actions Empty11/6/2023, 23:19

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2966

11. The suspended mr. GTS talks about his actions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. The suspended mr. GTS talks about his actions   11. The suspended mr. GTS talks about his actions Empty16/6/2023, 13:30

11. The suspended mr. GTS talks about his actions UK8LcQJ

-Здравейте! Сигурно се чудите какво правя на този плаж в моето родно място, Los Angeles, California.. Е, сега ще ви кажа какво става! Вече не знам за кой път съм отстранен временно. Та, аз съм в кеч компания и съм най-добрият кечист тук! Кажете ми по-добър и по-успешен от мен? Не осъзнавате ли, че, това което постигнах в последните няколко години никой не е правил и никога няма да направи? Аз съм първият кечист печелил този куфар в две последователни години! Само ме вижте и какви трикове умея да правя! Не ми дреме, че съм отстранен в някакво си шоу, защото шоуто е, където е "The Shaman of Sexy"! Лошото е, че не съм в Рампейдж в единствения град, който е по-поносим! Ако това се повтори още веднъж може да TNW ДА ЗАГУБИ НАЙ-ДОБРИЯТ СИ АТЛЕТ! Има много други компании и то не само кеч компании, които са готови на всичко, за да ме имат.. Както и да е, имам и за друго какво да говоря.. СЛУШАЙТЕ МЕ ВНИМАТЕЛНО, ЗАЩОТО СТАВА ВЪПРОС ЗА ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ТАЙНО МИ Е ЗАВИЖДАЛ ПРЕЗ ЦЯЛАТА МИ КАРИЕРА.. ТОЧНО ТАКА... СТАВА ДУМА ЗА МИЗ! ТИ ВИНАГИ СИ ИСКАЛ ДА ИМАШ МОИТЕ УСПЕХИ, НО ВИНАГИ СИ БИЛ "THE SECOND BEST".. ПО-СКОРО ТИ СИ "THE B-LISTE", NOT THE A! ОЩЕ ДОРИ КАТО ПРАВЕХМЕ "THE DIRT SHEET" ТИ ВИНАГИ РЕВНУВАШЕ, ЧЕ ПОСТОЯННО МЕН КАНЕХА ПОВЕЧЕ МАЦКИТЕ, АЗ БЯХ ПО-ЗАБАВНИЯТ, ПО-ГОТИНИЯТ И ПО-ЗАБАВНИЯТ! СЕГА ВИЖДАШ КАК СПЕЧЕЛИХ КУФАРА И СЪМ НА ЕДНА КРАЧКА ОТ ТОВА ОТНОВО ДА СЪМ НА ВЪРХА, ДОКАТО ТИ ОТНОВО СИ С ПРАЗНИ РЪЦЕ! ВИЖ КАКВО НЕ СЪМ ВИНОВЕН, ЧЕ ТИ ЗА НИЩО НЕ СТАВАШ! НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕШ ДЖОНИ МУНДО, ЗАЩОТО ТИ НЯМАШ ТОВА ТЯЛО, ТЕЗИ МУСКУЛИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО! ЗА ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА АЗ НАПРАВИХ ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО ТИ ЗА ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ! НЕ СЪМ ИДИОТ, НАЯСНО СЪМ ЧЕ С ТОЗИ КУФАР НЕ МИ СЕ НАЛАГА ДА МИСЛЯ ЗА ТЪПАЦИ КАТО ТЕБ, НО ТЕ ПОЗНАВАМ ДОБРЕ И ЗНАМ, ЧЕ ТИ БИ ДАЛ ВСИЧКО, ЗА ДА СЕ ПРОВАЛЯ КАТО ТЕБ И БИ МИ ПОПРЕЧИЛ ДА СЕ ДОБЕРА ДО ПОРЕДНОТО ЗЛАТНО ОТЛИЧИЕ! ЗА ТОВА И НЯМА ДА СЕ СПРА ПРЕДИ ДА ТЕ УНИЩОЖА, А СЛЕД ТОВА НЯМА ДА ИМА КАКВО ДРУГО ДА НАПРАВЯ ОСВЕН ДА ВЗЕМА, ТОВА КОЕТО МИ ПРИНАДЛЕЖИ! ЦЯЛ ЖИВОТ СЕ ОПИТВАМ ДА СЕ ОТЪРВА ОТ ТЕБ, ПОМНИШ ЛИ КАК ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ КАК ТЕ ПРЕБИХ С ДЖЕРИКО? КАК ТЕ ПРАТИХ ИЗВЪН БОЙНИЯ РИНГ ЗА ДЪЛГО? Е, ТОЧНО ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧИ, НО ТОЗИ ПЪТ ИСКАМ ДА БЪДЕ В МАЧ, В КОЙТО НЯМА ДА МОЖЕ ДА ТЕ СПАСИ НИКОЙ! ЩЕ ПОМИСЛЯ МАЛКО КАКЪВ ТОЧНО ДА БЪДЕ МАЧА, ЗНАМ ЧЕ НЯМАШ ИЗБОР И ЩЕ ПРИЕМЕШ.. АКО СЕГА МЕ ИЗВИНИТЕ МИСЛЯ ДА СЕ НАСЛАДЯ НА НЕВЕРОЯТНИЯ ПЛАЖ!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
11. The suspended mr. GTS talks about his actions
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Matt Hardy talks about Miz's actions at the Pay-Per-View
» 11. Jeff Hardy talks about his actions from last week
» 8. Seth Rollins talks about his actions from last week
» 1. Opening Show: Brock Lesnar talks about his actions from last week
» Sin Cara suspended

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 511-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: