Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 1. Opening: Segment with Seth Rollins

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

1. Opening: Segment with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening: Segment with Seth Rollins   1. Opening: Segment with Seth Rollins EmptyНед 11 Юни 2023 - 22:45

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

1. Opening: Segment with Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: Segment with Seth Rollins   1. Opening: Segment with Seth Rollins EmptyПет 23 Юни 2023 - 22:41

1. Opening: Segment with Seth Rollins D63hgOg

- Нима наистина си мислеше, че всичко е приключило? Нима, Ренди? Ти се насмиваше с мисълта, че си сложил край на Архитекта? Но сега ще те разочаровам, приятелю, защото играта тепърва започва! На PAIN ти реши да дръпнеш дявола за опашката и сега ще платиш висока цена за това! Аз не търся просто отмъщение! Аз търся СПРАВЕДЛИВОСТ! От днес нататък, аз се превръщам в твоят най-голям кошмар, който ще те преследва навсякъде! Ще те измъчвам, ще те преследвам и няма да спра, докато не платиш за греховете си! Ще усетиш моята ярост, ще изпиташ всеки удар, всяка секунда от страдание, които ми причини! Ти реши да си играеш с огъня и е въпрос на време да изгориш! Горчиво ще съжаляваш за това, което стори преди няколко седмици. Ти ще се превърнеш в урок за всички останали. Всеки един, който се осмели да прекрачи границата ще бъде наказан, точно като теб! Името на Seth Rollins ще се превърне в символ на справедливост!

Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening: Segment with Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 512-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: