Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Ще играете ли в TNW?

Go down 
+3
Blue Justice
Scroller
Geor4
7 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty17/5/2023, 10:17

Много несериозно отношение от всички страни. Нищо не се случва, а това беше най-слабия PAIN season, който сме имали!!! Който няма желание или време да паркира или да напуска, бавим се адски много с нещата и ако така продължава, то не остава нищо друго освен да приключим с всичко. Хич не ми се иска това да се случва, но истината е, че се нуждаем от нови играчи. Нека се организираме и поне, ако ще изпращаме форума, да го направим подобаващо Smile

___________________

Ще играете ли в TNW? VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

FreeRiver and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty17/5/2023, 11:27

Леко съм скептичен относно намирането на нови играчи. Аз лично съм пращал покани и на ЛС и пусках реклама в WWE/WWF, но бях баннат. Спомням си, че и ти пусна реклама в групата на AEW BG, където всички от форума коментирахме поста ти с цел да привличем внимание, но няма братче... За активността, ако можем някак да закърпим положението бихме могли да избутаме.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty17/5/2023, 11:55

Аз като ви казвам, че не се намират хора, ама Василчо - намери хора, Денка...Ако бяхме с 10 години по-ранно поколение, можеше и да се намерят, ама сега, дет вика Пешляко - пуснеш реклама или тийзър в най-големите ФБ групи за кеч в бг - и те баннат или изхвърлят! Незаинтересованост и нулево внимание от днешните идиоти, тва е. Форумът ще се съживи, когато сегашните играчи се върнат, ама и ние не сме по на 10 или 15 вече...какво да се прави. Честно казано, не знам какво да се предприеме...Но има и такива, дето пък нарочно не пишат, не може да няма време винаги съответният играч. Все пак - след моето поколение с Марто, Славуцата и Йоан дойдоха ли още новаци? Е, с изключение на Ултраса, който, да, се оказа много способен и съвестен човек...Това говори доста как стоят нещата.
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty18/5/2023, 00:06

Искам да се извиня за липсата на постове в предния Rampage от моя страна. Ще си изиграя буукнатото. Моя е вината, че не прецених как ще съм с времето и не паркирах, но в дългосрочен план планирам да играя.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty18/5/2023, 15:19

Yuliyan написа:
Искам да се извиня за липсата на постове в предния Rampage от моя страна. Ще си изиграя буукнатото. Моя е вината, че не прецених как ще съм с времето и не паркирах, но в дългосрочен план планирам да играя.


Респект, брато. Clap Clap Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Shizo
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Shizo


Location : Wuhan, China
Join date : 04.02.2016
Posts : 1046
Age : 21

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty18/5/2023, 22:25

Много е трудно с намирането на нови хора, през годините прекарах доста време в търсене в разни групи, форуми, страници, дори и реклами по едно време бяхме измислили с тогавашния екип, но беше неуспешно. :/
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty18/5/2023, 23:20

Shizo написа:
Много е трудно с намирането на нови хора, през годините прекарах доста време в търсене в разни групи, форуми, страници, дори и реклами по едно време бяхме измислили с тогавашния екип, но беше неуспешно. :/


Ми ето. Тва е положението.
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty20/5/2023, 02:21

Yuliyan написа:
Искам да се извиня за липсата на постове в предния Rampage от моя страна. Ще си изиграя буукнатото. Моя е вината, че не прецених как ще съм с времето и не паркирах, но в дългосрочен план планирам да играя.
Нищо бе, че се реваншираш
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty23/5/2023, 22:53

Сега идва лятото, момчета! Един от най-тежките сезони за TNW. Интересно ми е колко ли хора ще играят лятото? За колко хора е важно TNW да бъде активен форум? Това е въпросът, който трябва да си задаваме. Аз лично ще играя, за да съществува форума, защото играта е готина. Истината е, че именно лятото си личи на кой му пука истински за TNW. Това е.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty23/5/2023, 23:31

Ситуацията е критична. Усеща се, че вече играта не е на дневен ред и на повече от половината не им дреме толкова за форума, а пишат постове, колкото просто да има. Поне по чатовете или по сбирките, в които съм присъствал въобще не е ставало дума за форума. Най-много да си спомним за нещо, което е станало преди години и това е. Не се говори дали някой очаква нещо кой ще стане Световен шампион след еди колко си време, кой ли ще закрие другия PAIN и т.н.т. Лятото е може би най-тежкия сезон вече от няколко години насам за форума. Причината заради това е не, защото на някой не му дреме за форума, а просто не сме на по 14-15 да сме по цял ден по къщите и да no-lifer-стваме. Някои работят сезонна работа, която не е лека, други си работят целогодишно и когато имат свободно време, те не го ползват за форума, а да излязат някъде, то просто не ти се седи у вас през летния сезон. Пика на форума си е през Есента и Зимата, но миналата година се видя, че форума пак даде назадна. Не смятам, че екипа или който и да е има вина за това. Мога да кажа, че всеки направи всичко възможно да се помогне на форума, но това състояние вече се вижда за втора година и нещата не изглеждат никак розови. С Мариан мисля че си го говорихме миналата година по това време, че форума лека-полека си заминава, просто вече го няма този hype, няма го това усещане никъде. Нито по групите, нито по събиранките, нито дори когато се комуникира на лично. Хората мислят за съвсем различни неща. Единственото спасение на форума е нови играчи. За съжаление кеча в България не се излъчва и на практика няма как лапетата да се зарибят по него. На форума му трябват няколко играча на по 14-15, които да се нахъсат да играят, защото те ще висят по цял ден във форума, опитваме всякакви варианти, но за сега изглежда доста трудно, но ще видим. Няма да се откажем, но нещата не отиват на добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ще играете ли в TNW? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще играете ли в TNW?   Ще играете ли в TNW? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ще играете ли в TNW?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW SIGN A CONTRACT-
Идете на: