Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy   7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty8/5/2023, 11:31

JEFF HARDY СЕ ПОВДИГА!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy   7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty8/5/2023, 12:57

Joey Styles: След тези две унищожителни Powerbomb-и Jeff Hardy намира сили да се повдигне, само че крака на Jeff остават още притежание на Jericho. Chris не пуска Hardy, a дори се опитва да го вдигне за нова Powerbomb, но Jeff...JEFF ИЗПОЛЗВА КРАКАТА СИ И УСПЯВА ДА ОБЪРНЕ CHRIS JERICHO С FRANKASTAINER!!! ИМАМЕ НОВ ОПИТ ЗА ТУШ ОТ HARDY! РАМЕНЕТЕ НА JERICHO СА ПРИКОВАНИ НА ТЕПИХА...1....2....НЕ! JERICHO УСПЯВА СЪЩО ДА СЕ ПОВДИГНЕ! Jeff Hardy бе изключително близо до това да отбележи победа в този мач с този counter в изненадващ Frankastainer! Hardy хвана в изненада не само Jericho, но и цялата френска публика, което си помисли че за три секунди Jeff щеше да стане новия Global Champion. Jericho и Hardy се изправят като и двамата се държат за въжетата. Умората е изписана върху лицата на тези двама мъже! Jeff се опитва да на наниже Jericho с няколко удара в главата, докато получава подкрепата на френските фенове в Parc des Princes! Y2J увисва за момент на въжетата, а Jeff Hardy прави Irish Whip, a след това Jericho rebount-ва от въжета. Jeff се пробва да повали Chris, но Global Champion-a минава под ръката на Hardy! Jericho скача и нанизва Hardy в тила с нова пронизваща атака - Step-Up Enziguiri! Директно в задната част на черепа на Hardy! Очите на Jeff се обърнаха след този ход, а Chris Jericho не губи време и приковава раменете на Hardy отново към тепиха! Имаме опит за туш като това ще бъде 1.....2...НЕ! Повдигане от Jeff Hardy! Повдигне, което може би беше чист инстинкт от Hardy в тези мили-секунди да вдигне рамото си от тепиха! Погледнете погледа на Chris Jericho! Y2J не може да повярва на това че Hardy намери начин да се повдигне преди три! Този невероятен championship мач за Global титлата продължава с пълна сила, дами и господа! Jericho вижда че "The Charismatic Enigma" се опитва да се надигне на крака. Jericho дебне Hardy като е готов да забоде нов тежък ход върху Jeff...Hardy е на крака, но грешката на Jeff е че е с гръб към Jericho и това дава възможност на Chris да хване Jeff през ръцете като опитва Full nelson, но Hardy успява да освободи едната си ръка на време и така премята Jericho със Snapmere, а след това го хваща и прави Russian Legsweep...краката на Jericho oстават във въздуха, а Jeff ги затиска със своите поставяйки тежестта си върху Jericho! Каква комбинация само от Jeff Hardy! Имаме опит за туш с тази комбинация, но това само че е ново повдигане от Jericho! И двамата мъже опитват да хванат другия на тясно, и двамата се ловят за възможност като котка и мишка! Hardy на свой ред изчаква Jericho да се изправи! Тези двама мъже са толкова равностойни, дори публиката в Parc des Princes е раздвоена, чуваме както овации за Jeff, така и за Jericho! Y2J се изправя на крака и Hardy се опитва да се засили към сглобките, само че Jericho прави обрат и успява да reversе-не този опит за irish whip като Hardy e този, който прави среща със стоманения кол! Нараненото рамо
на Jeff Hardy бе стоварено в кола! Чуйте само на това повторение звука от сблъсъка..БАМ! Jericho придърпва Hardy към себе си като имаме ново поваляне от "The Ayatollah of Rock'n'Rolla" със Scoop Slam в средата на тепиха! Hardy e в чудесна позиция за Jericho, който се подготвя за финалната си офанзива...Jericho скача от въжетата и ще видим ли завършващия ход на Y2J...НЕ! HARDY УСПЯВА ДА СЕ ОТМЕСТИ ОТ ТОЗИ ОПИТ ЗА LIONSAULT КАТО JERICHO ПРЕМАЗВА РЕБРАТА СИ В ТЕПИХА! JEFF СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ПРАВИ JAWBREAKER ВЪРХУ CHRIS JERICHO! ШАМПИОНЪТ НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА И БУТА ИЗЦЯЛО ВЪЗГЛАВНИЧКАТА НА СГЛОБКАТА...JEFF HARDY ХВАЩА JERICHO ПРЕЗ КРАКАТА КАТО СЛЕД ТОВА ПРАВИ CATAPULT И ИЗСТРЕЛВА JERICHO С ЛИЦЕТО НАПРЕД КЪМ ОГОЛЕНАТА СГЛОБКА! Y2J НЕ ЗНАЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА СЛЕД СРЕЩАТА С ТОЗИ ОГОЛЕН МЕТАЛ! HARDY ИЗПОЛЗВА ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ И ЗАБИВА TWIST OF FATE!!! CHRIS JERICHO E ПОВАЛЕН И В ЗОНАТА ЗА КАЦАНЕ НА JEFF HARDY! "THE CHARISMATIC ENIGMA" СЕ КАЧВА НА ВЪЖЕТАТА...HARDY Е НА ТРЕТОТО ВЪЖЕ И ПРАВИ..

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 AJFCJaVaBWbeY3um0xa_UE3-d98-56kkVzICZmbobYwmTKYbOe7lEKrPolddkF0g3If9zKf8HXPwAgWtMkzuOVYHZvGmUHynWno9rMUGe1HeoXh7o_i0D4KxgmcxSA21jPMy2tK4VRX3wPl3GjyNqWDybWnm=w334-h253-s-no?authuser=1
SWONTON BOMB!!!

Matt Striker: SWONTON BOMB! JEFF HARDY РЕАЛИЗИРА КОРОННИЯ СИ ХОД! ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ КРАЯ?! TУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ВСИЧКО ЗА JERICHO? ФРЕНСКАТА ПУБЛИКА Е НА КРАКА СЛЕД ТОЗИ ХОД! HARDY НЕ ГУБИ НИТО МИГ И ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА Y2J! ИМАМЕ ЛИ НОВ GLOBAL CHAMPION ?!

Shizo харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy   7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty8/5/2023, 13:00

HARDY ГО ЗАКОВА!
ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯ!
1.....
2.....
3!! ДААААА! JEFF HARDY ГО НАПРАВИ!
JERICHO МИНА ПРЕЗ KANE БЕЗ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ, НО
ТАЗИ ВЕЧЕР, ТОЙ НЕ УСПЯ ДА СЕ СПРАВИ С JEFF HARDY!
HARDY Е НОВИЯТ GLOBAL ШАМПИОН!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy   7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty8/5/2023, 13:08


- Here is your winner and the NEW TNW GLOBAL CHAMPION - JEFF HARDY!

7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 AJFCJaV2d2ZycIYcbTKMP4Cbjuim6nYQNVLseEc3quLykmOIaSIkNHejtBE8fnQMkQ1mz_FBI8C-ve6Q0koraqlYo3wR6233A0oB0I1wZpL-Lt224cdh0TJcKcNhzyzi_h_Bsi2QMTWOxDXigYIeI_wFanvV=w335-h253-s-no?authuser=1

Matt Striker: ТNW Rampage Supershow след Pain ни носи изненади, защото току-що Jeff Hardy стана новият Global Champion на федерацията побеждавайки Chris Jericho в един наистина равностоен двудой! Двама невероятни атлети давайки всичко от себе си на този ринг за титлата, която стана нов притежател на "The Extreme Enigma" от Cameron, North Carolina! Какви 48 часа за Jeff Hardy само! От екстремен губещ, но извисил се победител! Невероятен триумф за Jeff Hardy, който вдига високо титла си и благодари на феновете! Jeff прави своя таунт и излиза извън ринга като се отправя към backstage-a! Jeff тази вечер взе максимума от възможността, която му бе предоставена! Останете с нас драги зрители!

FreeRiver, Shizo and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy   7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME TNW Global Championship Singles Match - Chris Jericho(c) vs Jeff Hardy
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. No Rules Match For The TNW Global Championship: Jeff Hardy (c) vs Chris Jericho
» 2. Singles Match for the TNW Global Championship > Chris Jericho vs. Kane
» 4. Singles Match for the TNW Global Championship > Chris Jericho (c) vs. Kane
» 4. Chris Jericho vs. ??? - N1 Contender for Global Championship
» 8. Singles Match > Chris Jericho vs. Damien Sandow (Post Match Promo with Jericho)

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 508-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: