Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre   1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre Empty26/3/2023, 23:35

TNW RAMPAGE IS LIVE
IN CINCINNATI, OHIO
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre   1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre Empty27/3/2023, 22:27

1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre FBbQl9I




LADIES & GENTLEMEN,
PLEASE WELCOME
AT THE OPPENING SHOW
FROM AYR, SCOTLAND
WEIGHING IN 420 LBS
'THE SCOTTISH PSYCHOPATH'
DREW MCINTYREEEEEEEEEEEEEEEEEE


1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre E226nMh


WELCOME, DEAR WRESTLING FANS AND FRIENDS OF THE GREAT SPORTS ENTERTAINMENT!!! Предаваме на живо от Синсинати, Охайо, а в този момент всички сме затегнали коланите, тъй като виждаме великия бивш Глобален шампион на Федерацията ни - Шотландския психопат Дрю Макинтайър - да се движи под титантрона, озовавайки се на звездната рампа за прослава на всенародни бойни таланти!!! Великите шотландски каба гайди, огласящи цялата зала, са нещо неустоимо и великолепно за ухото на всеки истински кеч запалянко!!! Той е въоръжен със своя славен двуостър Claymore Angela, както винаги. И сега го поставя на носа си, избухвайки от това зрелищна канонада от заря, фойеверки и гърмежи с трещежи, а той почва да се движи по пътя си като истински рицар тамплиер, но не го забива тоя път в земята, а го носи, изпружил го пред себе си. Последните няколко седмици бяха просто впечатляващи за неговата Бойна милост, мамка му! Той дойде изневиделица пред Елитния шампион - властната хардкор легенда и цар на мачовете със стипулация Mankind, като го предизвика на зрелищен дуел, и то на главното събитие - ''THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL'' PAIN XIV!!! Просто фамозно!!! И не стига всичко, но страшният и доста по-едър от Макинтаяр носител на Елит отличието прие с немалко разочарование. За Бога, няма да повярвате просто как! Буквално излезе, че той е държал като съратник в кеча на Дрю и въобще не е и подозирал, че шотландският металяга ще се окаже такава "змия в пазва" и ще го предаде, обявявайки му дуел! На всичкото отгоре призна и пикантерии от личния си живот като най-вече факта, че е бил освидетелстван като психичноболен и лежал в лудница! Но както и да е - Смъртното предизвикателство бе отправено, а впоследствие - и прието! Лицето на McIntyre излъчва немалко агресия по себе си, спортна, разбира се, което трябва да говори, че е максимално мотивиран и решен да го сгази като товарния влак. Дали, само че, това ще му се удаде така лесно? Предстои постепенно да разберем, все повече доближавайки се до заветната вечер на зрелища, кеч приказка, епопея и съдби!...Поздравява се с всичките си фенове, държащи нависоко постерите му с фигурата на Синия меч и прочее, както и "Средновековен метъл", и напредва бавно и сигурно към бойната арена. Той го каза - тази вечер очаквайте всичко и нищо не ще ви се размине или пощади! Ето че вече е почти на две крачки от арената и се качва на сглобката й...Цялата фенска маса го аплодира бурно в качеството му на Бореца на Народа!...Дори макар да ги обиди в жлъчния си сегмент миналата седмица, че, видиш ли, били олицетворение на най-затлъстялата и просташка нация и куп други гадости...Но какво прави той, мамка му?! Забележете само! Слиза от сглобката и се запътва...към КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА!!! ДА!!! Днес, както изглежда, той ще направи нещо знаменито и ще изнесе промото си не обичайно от квадратното бойно поле, както е нормално и прието, а качен на масата!!! Коул и Джери Лоулър се местят с две крачки, за да му е удобно, щото иначе ще ядат дървото, мамицата им мръсна!...Асистентът му дава микрофона и започва да говори! Не сменяйте канала, щото е грандиозно!!!

1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre 9RAXDk0


- Well...Mankind, listen to me, BRO!...As the entire Sinssinati, Ohio too! Аз ти отправих предизвикателство за мач на Най-великата сцена на всички тях - ПЕЙН 14, където ти и аз ще премерим сили в залог за бъдещето на Елит трофея! Благодаря за трогателните думи, изречени по мой адрес, човече...Наистина не очаквах, въпреки нерадостната ти съдба, невълнуваща никого в крайна сметка, ти да бъдеш толкова респектиращ и заплашителен. Не и когато не сме вече в Attitude Era-та, но както и да е!...Нищо не пречи да я превърнем отново в такава. Ти прие моето славно предизвикателство и призив на бой към себе си! Но...има нещо друго! Направи ми впечатление, че в желанието си да покажеш, че си обиден действително на чест, която е твоето най-силно и неизневеримо оръжие - поне в повечето случаи - ти загатна, че не те ли победя - аз моменталически изчезвам от кеч хоризонта като Мат Харди!...Неминуемо думи, изпълнени с много плам и ентусиазъм! I respect that, dude! But...you miss something very important! Ако те победя, какво ли ще се случи?! Време е сега да поговорим точно за това. Естествено, не би било никак в твой интерес да го посочиш и изразиш, затова самият аз ще го направя. СЛУШАЙ СЕГА, КОПЕЛЕ! Дълбоко грешиш, първо на първо, че аз не те смятам за добър човек!...Ти си корава глава, която е минала през много препятствия, преживяла е страшно зрелищни премеждия и, в крайна сметка, каквото и да й се е случвало - винаги се е справяла с него! Това ОК! Но! Това, така непредпазливо изпуснато от теб е, че аз въобще не се боя от жалките ти заплахи, ПИЧ! Фактът, че си доста по-възрастен, а и по-голям физически от мен, ни най-малко ще ме накара да изпитвам очакваното от твоя страна - СТРАХОПОЧИТАНИЕТО! Напротив! В мига, в който удари първият съдийски сигнал от звездния гонг на ПЕЙН 14, ти ще бъдеш подчинен изцяло в мой свят! В света на моята звездна и исторически велика родина - Кралство Шотландия, която никога не се огъва пред нищо и никого! И когато аз изпълня своята мисия, а именно - да те надломя и да покажа, че твоята най-голяма слабост се корени именно в психологическата ти настройка и състояние - аз ще стана горд притежател на Свещения елитен колан!!! Казвам ти го неслучайно от масата на коментаторите, за да видиш колко по-високо от теб, всъщност, седи самият той!!! THE MEDIEVAL METAL, THE SCOTTISH PSYCHOPATH AND THE LORD OF THE SWORD - DREW MCINTYRE!!! As I said to you before - YOU WILL BE PUT AT THE CENTRE OF THE SCOTTISH PAIN!!!...И ТОГАВА НИЩО И НИКОЙ НЯМА ДА МЕ ПОБЕДИ, ЗА ДА ТЕ СПАСИ ОТ ЛАВАТА НА НЕЙНАТА ПРИРОДА!!! At this reason - STAY STRONG AND LOAD YOUR PERSONAL BATTERY!!! BECAUSE YOUR HISTORICAL DESTRUCTION AT PAIN XIV WILL BE A FACT SOONER THAN YOU IMAGINE! AFTER THE ONLY COUNTDOWN YOU HAVE TO WORRY ABOUT

3, 2, 1...LISE OUT!!!


1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre Lnv1Rf31. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre NG2u5wY

Dimarata and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: In-Ring promo with Drew McIntyre
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 506-
Идете на: