Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada    5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty5/3/2023, 17:17

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada    5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty12/3/2023, 18:18

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  F4hxRIa



5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Z5lr6o2

Дами и господа, вече навлизаме в Half-Hour фазата на шоуто! Из залата зазвучава добре познатата музика на "The Rainmaker" - Kazuchika Okada. Преди дни японецът успя да затвърди оставането си в компанията, като тушира Gunther, донасяйки победата за своя отбор в мача срещу Team Owens. Може би обаче ключовата елиминация извърши неговият вечен съперник - Seth Rollins. Той успя да отстрани Kevin Owens от мача по много хитър начин, макар и да бе елиминиран след това. Ето го и големия победител от миналата вечер. Okada закри първия си турнир в TNW от много време насам, а тази вечер той е официално облечен в костюм, като се говори, че ще подпише новия си договор с компанията. Би трябвало именно Teddy Long да му връчи този договор, а с подписа си Okada ще отвори една нова страница в кариерата си. Кариерата му, която започва отначало - а дали ще последва продължение на сагата с Owens, тепърва ще разберем. Определено Okada няма да остави нещата нерешени. Напрежението между него и канадеца с всяка седмица става все по-високо, а омразата между тях се задълбочава още повече. Okada още в началото искаше мач с Owens, но молбата му не бе удовлетворена от Teddy Long, който настоя да се проведе този 5 на 5 отборен мач. След като Okada покри и този тест - няма какво да го спре от това да реши завинаги сметките си с Owens. Японската мега звезда вече е на прага на ринга, като на пръв поглед Okada изглежда доста въодушевен след триумфа си и успешното си защитаване на кариерата си. "The Rainmaker" вече се качва на ринга, грабвайки микрофон в ръка... Нека да чуем какво ще каже Okada.

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  QS3Lcoi

- Близо две години не съм вярвал, че най-сетне този миг може да настъпи... Но ето че и той дойде - от днес вече съм активна част от roster-а на Total Nonstop Wrestling! Въпреки невероятните усилия на едно конкретно лице от Квебек, Канада да ме отстрани завинаги от редиците на компанията, аз оставам тук и още как! Оставам, за да продължа да правя това, за което живея - това, което две години бе откъснато от мен! Мнозина си мислят защо ми е изобщо да продължавам! Постигнал съм практически всичко, което една тепърва пробиваща звезда в бизнеса желае. Печелил съм меле, оглавявал съм същата сцена, на която след няколко седмици ще се изправят Brock Lesnar и Roman Reigns, бил съм на върха на компанията в продължение на години... Имам достатъчно натрупани приходи, с които мога да подсигуря и децата си! Но нещото, което все още ме държи - страстта ми към този спорт. Страстта, която усещам всеки път, когато изляза на ринга в центъра пред всички вас, упражнявайки изкуството на pro 'rassling-а... Пламъкът, който за всичките години така и не угасна! Но преди всичко в момента имам една свръх важна мисия и тя е именно да реша завинаги конфликта между мен и канадския несретник, който продължава упорито да се състезава с мен и да се опитва да догони успехите ми... За разлика от него, аз не се съревновавам нито с Owens, нито с която и да било друга фигура! Нямам нужда отново да доказвам нещо, което направих преди четири години, в най-важния мач на живота си... Нямам нужда да се съревновавам с някой, който е няколко класи под мен! Но започна ли нещо - аз съм длъжен да го завърша... Не мога да приключа дотук нещата, без да освободя целия душевен товар, който Owens постави на плещите ми! Всичката тежест, която мога да сваля от гърба си по един-единствен начин - побеждавайки отново канадското недоразумение на най-голямата кеч сцена... Не мога да продължа авантюрата си тук, живеейки с мисълта, че с това копеле все още имаме нерешени сметки... Именно затова в момента ще подпиша този договор, който стои на масата пред мен, връчен ми от Teddy Long! Ще го подпиша с идеята не само да продължа завета си тук, ами и да маркирам веднъж завинаги края на лицето Kevin Owens, което...

JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada    5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty12/3/2023, 19:54

5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  JCEiqcg

- Okada, тук горе. Честито успя да си спечелиш договор с компанията. За огромно съжаление ще ни се наложи да наблюдаваме твоята японска мутра. От всичко, което каза само за едно нещо беше прав. Няма какво да доказваш на никого. Ние всички знаем какъв си, Okada. Всички знаем що за човек си. Ти си една псевдо звезда. Правещ се на герой пред тези хора, но всъщност целта ти е съвсем различна. Ти искаш отново да си на върха, искаш пак да си под светлината на прожекторите, но ти обещавам, че това няма да стане. Преди четири години си нямам и на идея как успя да ме победиш. До ден днешен не мога да стигна до отговора на този въпрос, освен ако не си изкарал чист късмет. Със сигурност би желал да си в най-мрачния си ден от колкото да си на един ринг отново с мен. Двамата с теб сме сломявали едни от най-големите имена, които сега ни се струват като дребни риби. Единствената ти пречка ти отново да бъдеш фактор в тази компания съм аз и ти много добре го знаеш. Готов си да свалиш товара от плещите си, но какво ще стане, ако този товар те погуби, Kazuchika? Как ще погледнеш семейството си? КАК ЩЕ ПОГЛЕДНЕШ ХОРАТА, КОИТО РАЗЧИТАТ НА ТЕБ? КАК ЩЕ ПОГЛЕДНЕШ ТЕЗИ ИДИОТИ, КОИТО ТЕ МИСЛЯТ ЗА ГЕРОЙ? BOOOOOOOO! Денят на възмездието идва и мога да ти обещая, че ти повече няма да бъдеш смятан за едно от лицата на компанията. В тази компания на върха има място само за един човек. Не е за двама, не можем двамата да бъдем равни, не можем да се състезаваме в една лига. Когато приключа с теб и сложа край легендата за "Японеца" ще си върна това, което ти ми открадна в онази нощ преди четири години. Още нищо не си видял. Аз се завърнах, за да си върна всичко, което загубих в една нощ. Много скоро моя часовник отново ще започне да тик-така, а твоя ще спре и отново ще изчезнеш от компанията, само че този път... Този път аз ще се постарая ти да не се върнеш не само в TNW, но и в кеча. Излезеш ли на един ринг с мен... Считай, че вече ще си приключил.

JohnnyZ, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada    5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada  Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Half-Hour: In-ring promo with Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 503-
Идете на: