Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Backstage segment with Teddy Long and MJF

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

8. Backstage segment with Teddy Long and MJF Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Backstage segment with Teddy Long and MJF   8. Backstage segment with Teddy Long and MJF Empty8/1/2023, 23:28

...
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6820
Age : 26

8. Backstage segment with Teddy Long and MJF Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Backstage segment with Teddy Long and MJF   8. Backstage segment with Teddy Long and MJF Empty13/1/2023, 18:30

На видеостената се показва кадър от кабинета на Teddy Long, който е заедно с "любимеца" на всички... Maxwell Jacabos Friedman. Този път нещата изглежда доста по-нормални и MJF започва да води разговор с нормален тон.

MJF: Виж, Теди, знам, че и двамата се разгорещихме миналата седмица, казахме си някои неща, които не трябваше, аз ти се разкрещях, после ти се разкрещя на мен, а след това дори ми загуби времето с мач срещу някакъв измислен покемон, но... Изчакай, не ме прекъсвай, моля те... Знам, че не започнахме добре, но искам всичко да е наред. Аз изпълних моята част от сделката, сега е време да продължим напред. Виждам ето тази добре позната на всички сфера, която просто трябва да завъртя и да изтегля моя номер за предстоящото Кралсо меле. Така че, Теди, позволи ми, ако обичаш да изпълня желанието на всички фенове по света в този момент и...
Teddy Long: Wait a minute playa! Не съм сключвал никаква сделка с теб! Но едно ще ти кажа, playa! Харесва ми твоята упоритост. Радвам се, че винаги имаш желанието да си на ринга и да се биеш. Но миналата седмица ти казах, че ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ, дали ще ти върна възможността да участваш в Road To Pain мача. Решението ми не се е променило. Все още има какво да доказваш и все още си вън от Кралското меле! *Усмивката на MJF изстива за секунди* И все пак имам добра новина, playa! Тази вечер ще имаш сблъсък срещу таен опонент, а още по-хубавото е, че той започва само след броени минути! Успех!

Michael Cole: Ако съм на мястото на MJF сигурно или ще пребия Теди Лонг или ще напусна, а може би и двете. Та, той си прави чисти подигравки с младока.
Tazz: Teddy е строг, но справедлив, Майкъл! Трябва дисциплина. Д-И-С-Ц-И-П-Л-И-Н-А!

___________________

8. Backstage segment with Teddy Long and MJF VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
 
8. Backstage segment with Teddy Long and MJF
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Backstage segment with Teddy Long
» 3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long
» 11. Backstage Segment with Roman Reigns and Teddy Long
» 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long
» 5. Backstage segment with Kevin Owens, The Miz and Theodore Long

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW RampageSuperShow 497-
Идете на: