Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Backstage Interview with Heath Slater

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

7. Backstage Interview with Heath Slater Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Backstage Interview with Heath Slater   7. Backstage Interview with Heath Slater EmptyНед Яну 08, 2023 11:28 pm

...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

7. Backstage Interview with Heath Slater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage Interview with Heath Slater   7. Backstage Interview with Heath Slater EmptyПет Яну 13, 2023 1:05 am

- Здравей, Heath. Как си, какво е усещането да се завърнеш в Total Nonstop Wrestling?

7. Backstage Interview with Heath Slater VPFTBim

- Ами, как да кажа... Чувствам се прекрасно. Може би откъм физическо състояние никога не съм бил по-добре и донякъде това си пролича в двубоя ми срещу The Miz. Получи се добър мач, но за съжаление резултатът не бе желан. В крайна сметка самото ми завръщане в TNW е стъпка напред в кариерата ми, а фактът, че се борех с европейския шампион по такъв равностоен начин определено ме кара да се чувствам оптимистично. Имах липса на късмет, но с течение на времето вярвам, че подобни сблъсъци ще завършват с мои победи. Честито на Miz. Той видя добра възможност, грабна я и не реагирах подобаващо. Важното е, че все пак впечатлих публиката и със сигурност определени хора в компанията са го забелязали, защото ми бе споделено, че ще участвам в предстоящото меле на Road to Pain и дори имам разрешение от федерацията да споделя номера си с вас. Ще ме гледате още от самото начало, защото съм втори номер. Определено това прави задачата ми доста тежка, но гледам на ситуацията с усмивка на лице. Свикнал съм да не съм късметлия и ще дам всичко от себе си, за да може подобно нещо да не се окаже решаващ фактор.

*Репортерът бе напът да зададе втори въпрос на Heath Slater, обаче се появява важна фигура от ръководството на компанията, която прекъсва интервюто, провеждано в Performance Center-а*

FreeRiver and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teddy Long
Manager
Manager
Teddy Long


Join date : 10.05.2020
Posts : 18

7. Backstage Interview with Heath Slater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage Interview with Heath Slater   7. Backstage Interview with Heath Slater EmptyСъб Яну 14, 2023 1:44 pm

7. Backstage Interview with Heath Slater OoMRDHG

- Holla, holla, holla! Slater, какво търсиш тук? Какво си помисли, че няма да разбера ли? Нямаш договор с компанията и участваш в шоутата? Кой те допусна? Heath Slater не отговаря на въпроса на Teddy Long. Нямаш договор с компанията и все пак искаш да участваш? Не си мисли, че ще ти се плати. Ако искаш да бъдеш част от roster-а на Total Nonstop Wrestling то ти ще трябва да си го заслужиш. Каза че влизаш в мелето под номер 2? Добре... Ако спечелиш мелето аз ще ти дам договор с компанията, ако не го спечелиш няма да получиш никакъв договор и ще те изритам като мръсно куче на улицата, ако припариш до сградата на компанията. А и за малко да забравя. Искам да те видя отново в акция. Другата седмица е go home шоуто и ще участваш. Давам ти шанс да изпратиш послание. Следващата седмица ти ще имаш мач срещу опонент, който аз ти избера.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. Backstage Interview with Heath Slater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage Interview with Heath Slater   7. Backstage Interview with Heath Slater Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. Backstage Interview with Heath Slater
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Singles Match > Heath Slater vs. Curtis Axel
» 3. Singles Match > Heath Slater vs. Jeff Hardy
» 2. Handicap Match > Drew McIntyre vs. Heath Slater & Rhyno
» 3. Backstage Interview with Edge
» 8. Backstage Interview with Goldberg

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW RampageSuperShow 497-
Идете на: