Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long   3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long EmptyНед 8 Яну 2023 - 23:25

...
Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 53

3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long   3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long EmptyПон 9 Яну 2023 - 22:54

3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long E0YJSoT

Paul Heyman: Teddy, Teddy! So glad to see you Teddy! Как си? Изглеждаш чудесно! Отслабнал ли си? Ха-ха! Бих убил за да се добера до диетата ти. Виж, изключително ми е неудобно да те притеснявам в този етап на шоуто, но случаят е от първа категория важност. Teddy, миналата седмица се случиха някои неща, които от чисто адвокатската ми страна не мога да позволя да преминат на следващ етап. Brock Lesnar няма нищо против Jeff Hardy, дори напротив, Brock с удоволствие би дал title shot на когото и да е...стига човекът да си го поиска по цивилизован, по културен и официален начин. Това на което бяхме свидетели миналата седмица бе опит Brock Lesnar да бъде унижен не само пред всички зрители по света, а и пред очите на всички атлети на Rampage.В моите очи е недопустимо лицето на компанията да бъде жертва на такава неморална и провокативна атака. Виж, знам, че всички вътрешни екипи на компанията задвижват процеса и е въпрос на време преди срещата да стане официална, но...аз няма как да допусна след подобна форма неуважение от страна нa Jeff Hardy да му предостави възможност да се изправи срещу Световният шампион в тежка категория. Така, че Teddy, моля те да...  

Teddy Long: HOLD ON! HOLD ON PAUL HEYMAN! Първо на първо, обръщай се към мен с "Mr.Long". Не си пием кафето заедно, не си разхождаме кучетата рано сутрин за да ме наричаш с малко име! Дори не смей да коментираш стореното от Jeff Hardy преди една седмица, каквото и да бе направил щеше да е нищо в сравнение със стореното от теб и твоя клиент. Осъзнаваш ли, че преди седмица извикахте целия ростер на компанията и после им обещахте нещо, което изобщо не възнамерявахте да им дадете? Направихте над 20 трудещи се мъже да изглеждат за смях, все едно са аматьори извикани от физкултурните салони! Heyman, Jeff Hardy няма да получи мач за Световната титла *Heyman се усмихва*, но това не означава, че твоят клиент няма да защитава титлата си! Дори напротив, ще я защитава още тази вечер, в главния мач на Rampage! ЧУ МЕ! И за да направим историята още по-интересна..опонетът ще бъде изтеглен на случаен принцип! *Heyman гледа шокирано и започва да задава въпроси* Не, не, не, Player! Решението ми е окончателно. Приготви Brock Lesnar, защото първият title match за 2023-а година, започва след броени часове! Good Luck!

Dimarata and Martozzy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Backstage segment with Teddy Long
» 8. Backstage segment with Teddy Long and MJF
» 11. Backstage Segment with Roman Reigns and Teddy Long
» 8. Backstage Segment /w Paul Heyman & DDP
» 10. Backstage segment with Paul Heyman and Eric Bischoff

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW RampageSuperShow 497-
Идете на: