Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Promo from Mankind

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

2. Promo from Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Promo from Mankind   2. Promo from Mankind Empty8/1/2023, 23:25

...
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 999
Age : 23

2. Promo from Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Promo from Mankind   2. Promo from Mankind Empty9/1/2023, 00:27

2. Promo from Mankind Giphy.gif?cid=790b7611f8af4a1b392714543c0cd7614ec141f0bebd1af9&rid=giphy

- Хората казват, че времето лекува. Когато ме погледнете, когато видите лицето зад маската, мислете ли че то лекува? НИМА СИ МИСЛИТЕ, ЧЕ ВРЕМЕТО ЛЕКУВА?! Времето не лекува... всъщност то ни оставя само белези... БЕЛЕЗИ, КОИТО ОСТАВАТ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ И НИ ПРОМЕНЯТ! Те ни променят... променят ни физически и психически. Миналата седмица, аз ви казах, че вие.. че вие сте виновни за това което съм сега. Как вие... как вие сте гледали отстрани как страдам и сега... сега вие ме смятате за луд. Всъщност, това дава отражение и в семейството ми. ДА, ДОРИ ЛУДИТЕ ИМАМЕ СЕМЕЙСТВА! Миналата седмица се прибрах във вкъщи и моето дете каза... то каза, че в интернет всеки ме смята за луд... всеки ме смята за някаква откачалка. Аз видях погледа му, видях сълзите и надеждата в очите му, които искаха да кажа, че неговия татко не е луд, но... НО КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ГО ИЗЛЪЖА? Как да го излъжа, когато всяка сутрин гледам белезите, които времето ми е оставило по лицето и... и това лице показва... ТО ПОКАЗВА САМО БОЛКА! БОЛКА, КОЯТО НИКОГА НЯМА ДА ОТШУМИ! БОЛКА... болка която всяка вечер ме кара да не заспивам и да си представям как убивам чудовищата от външния свят. Чудовищата сте вие! ВИЕ СТЕ ТЕЗИ, КОИТО НЕ МИ ДАВАТ ШАНС ДА ЗАСПЯ, ДА СЕ ПОЧУВСТВАМ ЖИВ, ДА СЕ ПОЧУВСТВАМ ПОНЕ ВЕДНЪЖ НОРМАЛЕН! ЧУДОВИЩА... чудовища, които ме накараха да кажа на сина ми, че неговия татко е луд. АЗ ВИДЯХ БОЛКАТА В ОЧИТЕ МУ! ВИДЯХ РАЗОЧАРОВАНИЕТО МУ! В НЕГОВОТО ДЕТСКО ЛИЦЕ ВИДЯХ СЕБЕ СИ! АЗ ВИДЯХ ОНОВА МАЛКО ХЛАПЕ КОЕТО ИМАШЕ МЕЧТИ, НО ТЕ БЯХА РАЗБИТИ ОТ ВАС "НОРМАЛНИТЕ" ХОРА! НЯМА... няма да позволя да се случи същото с моят син! Аз го обичам, а чистата любов ще накара чудовищата, които сте вие да изчезнете. Много скоро... много скоро ще дойде деня, в който ще разберете КОЛКО ЛУД Е MANKIND! HAVE A NICE DAY!

Dimarata, JohnnyZ and Martozzy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
2. Promo from Mankind
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. ME: In-Ring promo with Mankind
» 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind
» 10. Mankind with another message
» 8. Singles Match > Mankind vs. The Undertaker
» 12. Statement from Mankind and Paul Bearer

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW RampageSuperShow 497-
Идете на: