Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Superstar of 2022

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Superstar of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Superstar of 2022   TNW Superstar of 2022 Empty26/12/2022, 17:16

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Superstar of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Superstar of 2022   TNW Superstar of 2022 Empty27/12/2022, 21:24

- Ladies and gentlemen, please welcome
"The Nature Boy" - Ric Flair!


TNW Superstar of 2022 FbaO937

- WOOOOOO! *YEAA-AA-AAH!* Дами и господа, настъпи дългоочакваният момент! Време е да връчим последната награда "Slammy" за вечерта, награждавайки най-добрият сред най-добрите! 2022 бе специална година за много суперзвезди. Някои от изгряха на голямата сцена, други пък достигнаха до нови висини, трети се окичиха със слава и отличия... Има обаче един човек, който се отличи от всички останали! Човек, който премина през ренесанса на своята кариера през последните дванадесет месеца! Човек, който ще остави зад гърба си една от най-успешните си години в професионален план! И щом довечера се прибере у дома, ще може да постави тази златна статуетка до останалите отличия в богатата си колекция! Статуетка, която е олицетворение на неговите труд и усилия! Статуетка, която именно аз имам честта да му връча! Дами и господа, моля посрещнете победителя в категорията "TNW Superstar of The Year" за 2022 година... *Ric Flair отваря плика*

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

TNW Superstar of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Superstar of 2022   TNW Superstar of 2022 Empty31/12/2022, 17:57

*ИЗВЕДНЪЖ ДЖОНИ МУНДО СЕ ПОКАЗВА НА ГОЛЕМИЯ ЕКРАН*

TNW Superstar of 2022 TQRik7q

-Погледнете насам, хайде! Това е много специален момент, нали? Искам да благодаря на... АБСОЛЮТНО НИКОГО! ОСВЕН РАЗБИРА СЕ НА СЕБЕ СИ! Бих излъгал, ако кажа, че съжалявам, че не съм при вас, защото всяка една минута, в която не виждам шибаните ви лица е много ценна за мен. Видяхте сами какво се случи на турнира, така че няма какво да се обяснявам по този въпрос. Дори да не гоня трофеи и награди, те сами ме намират! Хайде, имаше ли изобщо някакъв друг избор за SUPERSTAR OF THE YEAR? Let's be honest.. ИЗДИГНАТ ТОВА МЯСТО ДО ЕДНО ДРУГО НИВО! КОЛКОТО И ДА МЕ ОСВИРКВАТЕ ВСИЧИ ВИЕ СИ МЕЧТАЕТЕ ДА СТЕ МЕН, А ЖЕНИТЕ ВИ ГО ИСКАТ 10 ПЪТИ ПО-СИЛНО, ДА ИМАТЕ ТАКОВА ТЯЛО, ИЗВЕСТНОСТ И ТАЛАНТ.. НО ТОВА НЕ Е ВЪЗМОЖНО, ЗАЩОТО САМО АЗ ИМАМ КЛЮЧ КЪМ "PALACE OF WISDOM" Отборен шампион, Интерконтинентален шампион, носител на Куфара, Елитен шампион, Глобален шампион, а вече и Суперзвезда на годината.. Това са отличия, които хората печелят за цялата кариера, аз успявам да покоря такива върхове за едва малка част от моята кариера. Няма значение дали печеля или губя мачовете си, защото винаги намирам начин в крайна сметка да излезна победител от всяка една ситуация, защото истинските шампион не се предаваме. Колкото пъти и да падна не бързайте да се радвате и смеете, защото както сами се убедихте много бързо умея да се изтупват и да се изправя обратно на крака с нова награда в ръцете си! В моя "Замък на мъдростта" мога да предвидя, че ме очакват още много отличия, но има едно специално, което ми отбягваше от както съм тук.

TNW Superstar of 2022 GY1RACL

- Може би много от вас се сещат за какво говоря, а тези които не могат си е техен проблем, нека малко да се поизпотят. Аз няма да се спра докато не взема, всичко което има тук. Наясно трябва да сте, че аз съм "The Most Important Person in the Wrestling Universe", а тази статуетка е просто поредното доказателство за думите ми. Колкото и да съм успешен аз никога не съм доволен, искам още! Не се притеснявайте, че ме няма на бойното поле тази вечер, защото много скоро ще съм обратно там, където ми е мястото, гонейки нови цели. Superstar of the Year би трябвало да стане Superstar of the century, защото аз съм най-великият атлет изобщо в цялата история, а не просто за годината. Това е постоянство, което малцина го умеят. Johnny Mundo is not another "ONE YEAR WONDER"! Тук се разграничавам от много ваши любимци, които си мислите, че са най-великите за всички времена. За разлика от тях аз съм тук всяко едно шоу, всеки един турнир без значение дали губя, дали печеля, that is a champions mentality. Нещо, което вие няма как да знаете, защото най-смисленото нещо, което вършите е да ми плащате заплата, купувайки си билети постоянно, за да ме гледате. Отделих ви достатъчно от свободното си време. Мисля, че мога спокойно да полея тази нова награда по един доста подобаващ начин. Melina, спирай това видео и нека да се усамотим някъде!

FreeRiver, JohnnyZ and VaskoMaistora харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





TNW Superstar of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Superstar of 2022   TNW Superstar of 2022 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Superstar of 2022
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Most Dominant Superstar of 2022
» WWE NEW Superstar
» 20. SUPERSTAR OF THE YEAR
» SUPERSTAR OF THE YEAR
» Superstar of the year:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Slammy Awards 2022-
Идете на: