Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2359

9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch   9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch EmptyНед Ное 27, 2022 2:20 am

...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2389
Age : 19

9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch   9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch EmptyНед Дек 04, 2022 10:47 pm



- Please welcome the one and only - Kenny Omega!~

Дами и господа, добре дошли обратно в Rampage SuperShow! Видяхме някои наистина интересни неща, като например сблъсък без дисквалификации между Kane и Khali. Кратко, но същевременно вълнуващо зрелище, което вдигна градусите в залата. Имаше и техничен двубой между Kurt Angle и Shinsuke Nakamura, който също не бе кой знае колко дълъг, но за сметка на това ни демонстрира огромната класа на "The Wrestling Machine". Темата на дневен ред в следващите няколко минути ще е реакцията на Kenny Omega след провала му на последното Pay-Per-View - The Showdown. Тогава дали с доза късмет, дали с липса на концентрация, той за пореден път усети горчивия вкус на провала и си тръгна във видимо лошо настроение. Напълно разбираемо имайки предвид, че доста дълго време се подготвяше за завръщането си в Total Nonstop Wrestling с надеждата, че ще получи такава възможност. Е, получи я, но не се възползва. Dwayne "The Rock" Johnson остана Elite шампион, което означава, че Kenny най-вероятно отново ще трябва да мине през трудния път за мач в Main Event сцената. Това може би е най-голямата причина за разочарованието. Толкова много години труд в опит да се добере до някоя от най-престижните титли в бизнеса и изведнъж за пореден път трябва да започне от нулата. Е, поне все още е в TNW и няма да има нужда да се доказва из цял свят, но психологически дали ще е готов да продължи битката си до последно. Донякъде му се убива инерцията с тази загуба, но има шанс да се възстанови и само той може да го стори. Всичко зависи от самия него.

9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch 70ZedMG

- Преди двадесет и четири часа ми се наложи да премина през добре познатия ми кошмар. Както някои фенове ми пяха: наистина се случи отново. Наистина си тръгнах бесен и същевременно тъжен след голям мач. Бях толкова близо на моменти, усещах го. Бях близо, но не постигнах желания резултат. Едно е важно да се знае: ако трябва ще губя пак и пак, и пак, и пак... докато не премина финалната права и не се вкарам в историята като един от главните шампиони в компанията! Мнозина са тези, които очакваха тази вечер да излезе един сдухан Kenny Omega, който е загубил вяра. Това не е така, дами и господа! Реалността е друга. Не можах да се наспя - това е факт, който няма нужда да крия. Не преглътнах загубата лесно, но знам, че подобни мачове са част от развитието ми както като личност, така и като кечист. Не се завърнах в Total Nonstop Wrestling, за да се предам при първата по-сериозна пречка. Подписах договор, защото знаех, че пътят ще бъде труден, но е пътят, който ще ме отведе рано или късно до обетованата земя. Откажа ли се в подобен момент, то аз ще бъда най-големия глупак. Повдигнах се от Rock Bottom. Умората си каза думата и загубих по начин, който до някаква степен бе определен от чист късмет. Нещо подобно се случи и когато Batista си тръгна като победител, но тогава не продължих старателно да опитвам. Отказах се. Предадох се и не направих този прогрес, който най-сетне осъществих. Rocky, обръщам се към теб, мойто момче. Честито. Шампион си. Победи ме съвсем честно и почтено. Все пак... имам предложение. И двамата знаем, че победата ти си беше късметлийска малко или много. И двамата знаем, че можеше да предложим още повече на тези зрители и да докажем един на друг много повече. Имаш правото да откажеш ако сметнеш за правилно, но те предизвиквам на реванш, който окончателно ще определи кой наистина е по-добър. Разбираемо ще е ако не приемеш, но нямаше как да не отправя това предизвикателство. Хайде, покажи се. Кажи това, което наистина чувстваш. Кажи си мнението.

FreeRiver, Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. Kenny Omega challenges TNW Elite Champion The Rock to a rematch
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Contract signing between TNW Elite Champion The Rock and Kenny Omega
» 4. Half-Hour Show: Singles Match > Kenny Omega vs. Roman Reigns ( TNW Elite Champion The Rock is on the announce table)
» 5. Half-Hour Show: Singles Match for the TNW Elite Championship > The Rock (c) vs. Kenny Omega
» 13. Main-Event: TNW Elite Champion Big Show challenges Bobby Lashley
» 1. Opening Show: The New Millennium challenges TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 493-
Идете на: