Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan

Go down 
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2359

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan   4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan EmptyПет Ное 11, 2022 9:39 pm

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan   4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan EmptyСъб Ное 12, 2022 1:02 pm

Sami Zayn: Hulk, напоследък много ме ядосват...Искам да си излея гнева върху някого, за да се почувствам по-добре!

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan TZw1nNf

Hulk Hogan: Да не би да е свързан проблема с това, което направи Брок миналата седмица, с бившата ти приятелка?
Sami Zayn: Естествено, че с това е свързано! Да, аз не харесвам вече тази жена. Но това не значи, че хора като Брок Леснар могат да си правят каквото искат с нея...Просто ми сложи някакъв двубой тази вечер, какъвто и да е! Дори съм готов да заложа Европейската си титла, ако трябва!
Hulk Hogan: Ето това искам да чувам от теб, brother! Имам перфектният противник за теб! Тази вечер, в главният мач на TNW: Rampage SuperShow, ще видим Сами Зейн срещу Еди Гереро за Европейската титла. Какво ще кажеш?
Sami Zayn: НЕ МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ ТОВА, ТА ТОЗИ ЧОВЕК МИ Е ЛИЧЕН МЕНИЖДЪР...НЯМА ДА СТАНЕ, НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ, НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАКАРАШ, ХЪЛК ХОГАН...

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan IaXxWC3

Hulk Hogan: Направих го и още как! Ако не излезеш в този мач, за да защитиш Европейската си титла, то ти ще загубиш шансът си да се биеш за Световната титла на The Showdown.
Corey Graves: Очертава се тежка вечер за великият либератор...Той ще трябва да се бие с личният си мениджър - Eddie Guerrero...Каква конспирация...
Michael Cole: Не е само това, ако Зейн не излезе на бойното поле, той ще загуби шансът си за Световната титла срещу Брок...Гърбът на либератора е притиснат до стената...Какво ли ще е неговото решение? Останете с TNW: Rampage SuperShow, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
 
4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage with TNW Owner Hulk Hogan & TNW European Champion Sami Zayn
» 4. TNW's Owner Hulk Hogan has a special message for one of TNW's talents
» 3. Backstage Segment with Jeff Hardy and the owner of TNW Hulk Hogan
» 3. Backstage segment with Jeff Hardy and the owner of TNW - Hulk Hogan
» 6. Half-Hour Show: TNW owner Hulk Hogan with a special announcement

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 492-
Идете на: