Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
Administrator
Administrator
JohnnyZ

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan   4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan EmptyПет 11 Ное 2022 - 21:39

...

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan IKvGKzK

Debut: 25.08.2015
Matches: 115 |W:76 L:39|
TNW Hall of Fame 2018
11th Grand Slam Winner
22nd Triple Crown Champion
Main Evented PAIN XI & PAIN XII

4x TNW World Champion
1x TNW Grand Champion
2x TNW Intercont. Champion
1x TNW Hardcore Champion
4x TNW Tag Team Champion

Mr.Get The Keys 2019
King of the Ring 2016
Mr.Get The Suitcase 2016

Slammy Award for Match of 2019
Slammy Award for Talker of 2020
Slammy Award for Talker of 2019
Slammy Award for Wrestler of 2019
Slammy Award for Breakout Star of 2016‌
Slammy Award for Most Respected User of 2018

Main Evented the first episode of Carnage
Main Evented Ten Pay-Per-Views In a Row
Record for Most Time Spent in RTP Match (2019)
Longest Reigning World Champion in The History of TNW

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
European Champion
European Champion
VaskoMetala

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan   4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan EmptyСъб 12 Ное 2022 - 13:02

Sami Zayn: Hulk, напоследък много ме ядосват...Искам да си излея гнева върху някого, за да се почувствам по-добре!

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan TZw1nNf

Hulk Hogan: Да не би да е свързан проблема с това, което направи Брок миналата седмица, с бившата ти приятелка?
Sami Zayn: Естествено, че с това е свързано! Да, аз не харесвам вече тази жена. Но това не значи, че хора като Брок Леснар могат да си правят каквото искат с нея...Просто ми сложи някакъв двубой тази вечер, какъвто и да е! Дори съм готов да заложа Европейската си титла, ако трябва!
Hulk Hogan: Ето това искам да чувам от теб, brother! Имам перфектният противник за теб! Тази вечер, в главният мач на TNW: Rampage SuperShow, ще видим Сами Зейн срещу Еди Гереро за Европейската титла. Какво ще кажеш?
Sami Zayn: НЕ МОЖЕШ ДА НАПРАВИШ ТОВА, ТА ТОЗИ ЧОВЕК МИ Е ЛИЧЕН МЕНИЖДЪР...НЯМА ДА СТАНЕ, НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ, НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАКАРАШ, ХЪЛК ХОГАН...

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan IaXxWC3

Hulk Hogan: Направих го и още как! Ако не излезеш в този мач, за да защитиш Европейската си титла, то ти ще загубиш шансът си да се биеш за Световната титла на The Showdown.
Corey Graves: Очертава се тежка вечер за великият либератор...Той ще трябва да се бие с личният си мениджър - Eddie Guerrero...Каква конспирация...
Michael Cole: Не е само това, ако Зейн не излезе на бойното поле, той ще загуби шансът си за Световната титла срещу Брок...Гърбът на либератора е притиснат до стената...Какво ли ще е неговото решение? Останете с TNW: Rampage SuperShow, за да разберете!

JohnnyZ, TheCyborg and Dragonheart харесват този пост.

Върнете се в началото Go down

4. Sami Zayn have a talk with the TNW owner Hulk Hogan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage with TNW Owner Hulk Hogan & TNW European Champion Sami Zayn
» 4. TNW's Owner Hulk Hogan has a special message for one of TNW's talents
» 3. Backstage segment with Jeff Hardy and the owner of TNW - Hulk Hogan
» 8. Face-off between TNW Global Champion Triple H and Roman Reigns with special guest TNW owner Hulk Hogan
» 4. Mid-Show: Sami Zayn and his manager Eddie Guerrerro talk about Rampage Hollywood

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Rampage SuperShow 492-
Идете на: