Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!

1. Opening Show with the returning Kurt Angle

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
Administrator
Administrator
JohnnyZ

1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show with the returning Kurt Angle   1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty11/11/2022, 21:37

TNW Rampage is live
in Tampa, Florida

1. Opening Show with the returning Kurt Angle IKvGKzK

Debut: 25.08.2015
Matches: 115 |W:76 L:39|
TNW Hall of Fame 2018
11th Grand Slam Winner
22nd Triple Crown Champion
Main Evented PAIN XI & PAIN XII

4x TNW World Champion
1x TNW Grand Champion
2x TNW Intercont. Champion
1x TNW Hardcore Champion
4x TNW Tag Team Champion

Mr.Get The Keys 2019
King of the Ring 2016
Mr.Get The Suitcase 2016

Slammy Award for Match of 2019
Slammy Award for Talker of 2020
Slammy Award for Talker of 2019
Slammy Award for Wrestler of 2019
Slammy Award for Breakout Star of 2016‌
Slammy Award for Most Respected User of 2018

Main Evented the first episode of Carnage
Main Evented Ten Pay-Per-Views In a Row
Record for Most Time Spent in RTP Match (2019)
Longest Reigning World Champion in The History of TNW

Последната промяна е направена от JohnnyZ на 12/11/2022, 11:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
TheCyborg
Premium Member
Premium Member
TheCyborg

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the returning Kurt Angle   1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty12/11/2022, 10:10

1. Opening Show with the returning Kurt Angle W6LOcLd

1. Opening Show with the returning Kurt Angle PNyGXIr 1. Opening Show with the returning Kurt Angle EegEIFG

НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ИСТИНА! ПО КАКЪВ НАЧИН САМО ЩЕ СТАРТИРАМЕ ТАЗИ СЕДМИЦА!! ПЕСЕНТА НА ОЛИМПИЙСКИЯ ШАМПИОН ГРЪМВА С ЦЯЛАТА СИ МОЩНОСТ В TAMPA, FLORIDA! ВСЕКИ ЕДИН В СГРАДАТА Е НА КРАКА И СЕ ОПИТВА ДА СЕ ДОКОПА ДО ТЕЛЕФОНА СИ, НО ОТ ЕКСТАЗА Е ТРУДНО! ДАЛИ НАИСТИНА "THE CYBORG" Е ТУК!? ДА СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ ТОВА НЕ Е НЯКОЯ БЕЗВКУСНА ШЕГА! БОЖЕ ГОСПОДИ!! KURT ANGLE ОТ ПЛЪТ И КРЪВ СЕ ПОКАЗВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА И ИЗГЛЕЖДА ПО-НАСТЪРВЕН ОТ КОГАТО И ДА БИЛО! ВСИЧКО ЖИВО ЕДНОВРЕМЕННО СЕ ВПУСКА В "YOU SUCK" CHANTS, ЗА ДА ПОСРЕЩНАТ НАЙ-ДОМИНАНТА ФИГУРА ПРЕКРАЧВАЛА ТЕПИХА НИ! Това е човекът който държа три титли и четири колана по едно и също време, това е мъжът записал най-бързата победа във величествената историята на Total Nonstop Wrestling! Пенсилванският лъв който заслужи уважението на всеки един, супер звездата за 2021 година... СЕ ЗАВЪРНА!! Този диамант е пълния пакет. Изчезна безследно от полезрението на кеч бизнеса в началото на тази година, но за всичко това си има много добро обяснение. Всички познават Kurt Angle... Няма човек който да не знае, че той не би пропуснал шанс да спечели пояс какъвто и да е. Закърмен със злато, шампион от дете, но за огромно съжаление му се наложи да пропусне последния си шампионски мач. Той щеше да предизвика не кого да е, а настоящия Global шампион, но тогава в битка за Elite титлата. Една от атаките на Johnny Mundo през седмичните издания на Rampage обаче се оказа фатална! В онази вечер, златното момче на Америка загуби своята усмивка. След края на предаването докторите му обясниха, че той трябва да се подложи на нова операция на вече неколкократно оперирания си врат. Това автоматично означаваше поне половин година аут от строя, ако все пак не беше приел тази животоспасяваща операция, то днес той можеше да не бъде сред нас. Смразяващо, но истина! Въпреки всички трудности, въпреки всяко едно препятствие хвърлено пред него в опит да го спъне, ТОЙ ОТКАЗА ДА СЕ ПРЕДАДЕ! И ЕТО, ЧЕ ПОЛОВИН ГОДИНА ПО-КЪСНО "THE WRESTLING MACHINE" IS BACK! КАКТО ВИНАГИ Е ПРАВИЛ, КАКТО СЕ Е ИЗМЪКВАЛ ОТ ВСЯКА ЕДНА ХВАТКА, ТАКА ПРЕБОРИ И ТАЗИ НЕСПОЛУКА КОЯТО ЖИВОТА МУ ХВЪРЛИ! Kurt Angle се навежда в началото на рампата, а след това гордо вдига ръцете си във въздуха което следователно води до гръмването на десетки фойерверки в най-разилчни цветове. Как ми липсваше това! Олимпийският златен медалист потегля нахъсан към любимото си място, там където се чувства най-добре - четириъгълното бойно поле! На гумата му е гравирано "VICIOUS", а това навява спомен или два. Разбрахме, че Razor Ramon се е контузил и няма да направи своя дебют, но нека се замислим реално над нещата... Вместо Ramon, получихме KURT FREAKIN' ANGLE! Това се нарича fair trade, baby. "The Olympic Champion" бързо стига до металните стълби, а още по-пъргаво ги и изкачва, личи си че е нетърпелив да усети отново онова чувство! БИВШИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ВЛИЗА В РИНГА И ШИРОКО РАЗПЕРВА РЪЦЕТЕ СИ В СТРАНИ, ТОВА КАРА TAMPA ДА ИЗРИГНЕ ПО ШЕВОВЕТЕ! Големият олимпийски златен медал е на врата му, за да напомня на всеки един с кого ще си има работа ако реши да му се изпречи на пътя. А, най-красивото или по-точно бруталното в историята на това отличие е, че е спечелено със счупен врат! Kurt Angle не познава страх и за повечето в съблекалнята вече е известно това.

1. Opening Show with the returning Kurt Angle Hkn4GET 1. Opening Show with the returning Kurt Angle ZoZkPHO

Кеч машината се запътва разярено към обтегачите, следва да се качи на въжетата и като кръвожаден убиец вдига ръцете си отново победоносно във въздуха! Следва да направи същото и с останалите 3 сглобки, за да не обиди някоя част от залата. Музиката му започва да притихва, а това означава само едно... Време е за олимпийското слово!

GOAT, FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Don Scroller, VaskoMetala, The Pharaoh and харесват този пост.

TheCyborg
Premium Member
Premium Member
TheCyborg

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the returning Kurt Angle   1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty12/11/2022, 10:11

1. Opening Show with the returning Kurt Angle 4q86DHr 1. Opening Show with the returning Kurt Angle DjJEvpY
CROWD: ANGLE... ANGLE... ANGLE...

- За тези които не искат все още да го повярват... KURT ANGLE IS BACK!! WOOOOO!! YEAAAAH/WOOOO OH IT'S REAL! IT'S DAMN REAL I love this! През изминалата половин година минах през какво ли не, животът ме изправи пред много трудности, но нито една не можа да ме спре от това да се завърна на този ринг! YEAAAAH Johnny Mundo успя да ме изкара от строя за цели шест месеца с една подла и коварна атака, която си признавам, че не очаквах. BOOOO Допуснах грешка, а това не е присъщо за мен! Аз не съм като никой друг зад кулисите... Придобих имидж на киборг, но ме надхитриха като съвсем обикновен човек. Това ви обещавам, че повече няма да се случи никога! YEAAAAH Няма да позволя на нито един да бъде с крачка пред мен! Нито в бойното поле, нито извън него! И така... Виждам, че доста неща са се променили в мое отсъствие. За жалост нито едно не изглежда да е към по-добро за тази компания. Вие които трябва да получавате възможно най-доброто всяка седмица, да имате шампион на който да се възхищавате... А, получавате какво? ПАРОДИЯ! Нека погледнем реалността... Световният шампион е Brock Lesnar! СМЕСЕНИ РЕАКЦИИ Уважаван атлет на всякъде по света, но кой беше последния шампионски мач който спечели? Титлата му бе поднесена на тепсия, а когато се изправи срещу мен на миналогодишното издание Showdown в опит да покори върха, той не успя да ме победи! Аз запазих своя пояс и напуснах като шампион арената! Дори мисля, че това беше и последния път в който го видяхме за доста дълго време... Sami Zayn? Стига бе! Това е момчето което бях пребил в съблекалните. Никой от сегашните шампиони не е по-добър от мен! Даже като се замисля, може отново да спечеля четири колана, а защо не е и пет? ПУБЛИКАТА СЕ СМЕЕ Напълно съм наясно и с класациите, знам че в този момент не съм първо име за претендент за който и да е пояс. Въпреки това, добре ме познавате! Знаете, че аз няма да спра докато не победя всяко едно куче хвърлено на пътя ми, докато не накарам всеки един да крещи от дълбините на дробовете си, че се предава! И когато отново дойде моя момент, аз ще бъда там... И ЩЕ ГО СГРАБЧА С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ! OH IT'S REAL... IT'S DAMN FREAKIN' REAL!!~

GOAT, FreeRiver, Dimarata, deren, JohnnyZ, Don Scroller, The Pharaoh and харесват този пост.

Dimarata
Moderator
Moderator
Dimarata

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the returning Kurt Angle   1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty15/11/2022, 14:25

1. Opening Show with the returning Kurt Angle 479NOvy

- Oh it's real...It's damn fucking real. Ти винаги си имал тази интензивност в себе си, този не спиращ хъс за победа и за това ти да си най-добрия във всяка една федерация в което стъпиш. Точно това не спиращо желание, обаче Кърт понякога води и до падение, защото ти спираш да виждащ реално твоите истински възможности. Мислиш си че си могъщ и не победим, но не е така Кърт. Ти и аз сме просто едни обикновени хора, не сме машини. Както аз така и ти имаме слабости. Не ме интересува дали ще се изправя срещу Razor Ramon или срещу теб, Kurt Angle. Готов съм да се изправя срещу когато и да било, защото както ти сам каза, линията от претенденти за златото е голяма. Всеки и голям на приказки, но тук трябват и действия. Внимавай с приказките, Кърт защото те могат да ти изиграят много лоша шега. Ако наистина си толкова нахъсан и готов, ела на 26-ти в Climate Pledge Arena, за да видим кой от двама ни е по-добър! Моите очи са вече отворени, Кърт! Виждам слабостите ти! Кърт, аз мога да видя точно през TEБ!

Spoiler:

GOAT, FreeRiver, JohnnyZ, TheCyborg and Chris Wolf BG харесват този пост.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with the returning Kurt Angle   1. Opening Show with the returning Kurt Angle Empty

1. Opening Show with the returning Kurt Angle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle
» 1. Opening show: Singles Match > Kurt Angle vs. Mike Knox
» Kurt Angle's Show
» PRE-SHOW: The New Day vs Neville and Kurt Angle
» 1. Opening show with the returning HULKSTER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите