Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2346

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyСъб 5 Ное 2022 - 21:38

...


Последната промяна е направена от JohnnyZ на Пет 11 Ное 2022 - 22:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3365
Age : 30

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyСря 9 Ное 2022 - 10:20

Well,
Here Comes The Pain

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past AZahpBs



ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past HvhjGh6 ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past LEnSWEs

Дами и господа, тази вечер традиционната комбинация съставена от Brock Lesnar и Paul Heyman има допълнение. Висока красавица се насочва към ринга заедно с шампиона и адвоката му, може само да гадаем каква е ролята на тази дама в целият този сериал, който се образува между Sami Zayn и Lesnar. Въпреки, че няма как да сте забравили, сме длъжни да ви припомним какво се случи преди точно една седмица. След като Brock Lesnar успя да победи без особени трудности Luke Gallows и Carl Anderson в 2on1 Handicap Match, Sami Zayn се появи на ринга. Желанието му да се изправи лице в лице с “The Beast” беше оправдано, заради наредбата, която Hulk Hogan издаде във връзка с турнира “The Showdown”, където двамата мъже ще се изправят един срещи друг. В нея той категорично атлетите да се докосват с пръст преди срещата им, а аргументацията зад това негово решение идва от страха му отново да не се стигне до empty slot в главния мач на PPV. Тази защита от закона позволи на Zayn да предостави пред очите ни един от най-унизителните моменти в кариерата на Brock Lesnar. Европейският шампион пусна филм в който се акцентираше на едни от най-унизителните моменти в личния живот на Brock Lesnar. Колкото и разярен да бе “The Beast”, той нямаше друг избор освен да стои на едно място и да гледа как тъпчат достойнството му. Няколко дни по-късно, в Twitter, Paul Heyman обяви, че тази вечер Lesnar ще направи своето отмъщение спрямо Zayn, каквото и да значи това. Ще бъде изключително трудно да си представим какво би могло да е по-унижаващо от филма на който бяхме свидетели преди няколко дни. Дали пък тази красавица няма по някакъв начин да допринесе по някакъв начин към обещанието на Heyman? Ще разберем съвсем скоро, защото групичката вече е доста близко до ринга.

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past MsXV2Uu

“Адвокатът на Дявола” приема ролята на същински джентълмен, настъпвайки въжето за да може мистериозната дама да влезе без проблем на ринга, а след което взима микрофон в ръка. Brock вкарва палците зад пояса си и заема изключителна нестандартна поза за шампион. Едва ли може да очакваме от "The Beast" говори пред феновете, особено след случилото се преди седем дни. Lesnar никога не е бил от най-разговорливите, но когато си бил жертва на подобни лични нападки, мотивацията да говориш пред милиони хора граничи с нулата Само си представете как би се чувствал Brock бурните запалянковци в Chicago започнат да му се подхилват докато той се опитва да защити достойнството си? Би било отвратително! Heyman дава сигнал за прекратяване на музиката, нека да запазим мълчание и да се вслушаме в думите му.

Don't cross Rhodes!, FreeRiver, JohnnyZ, Exodia and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 52

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyСря 9 Ное 2022 - 11:27

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past RiLD8tE

Ladies and gentleman, my name is Paul Hey-y-y-man-n-n-n and for the lest two decades i`ve represented…. *кхъм* The Reigning…..Defending….Heavyweight..CHAMPION OF THE WORLD – BRO-O-O-O-OCK LE-E-E-E-E-SNA-A-A-AR! *бурни реакции от публиката* Дами и господа, тази вечер ще бъде малко по-различна от останалите, а причината за това се крие в едно много, много, много глупаво решение взето от Sami Zayn. Преди седем дни, Sami Zayn реши да направи така наречен "филм", в който бяха допуснати множество нарушения спрямо политиката на компанията. Hulk Hogan не само не възпрепятства случилото се, а го подкрепи със своето излишно правило спрямо физическият контакт преди турнира. Все още не мога да възприема колко слабо виждане за бизнеса трябва да имаш, щом позволиш такива компрометиращи видеа да се излъчат на живо в твоята програма? Hulk Hogan, братко, WHAT ARE YOU DOING? Brock Lesnar is your champion! Brock Lesnar is the face of your company, а ти позволяваш той да бъде унижаван с подобни фалшиви и сглобени материали? Brock Lesnar може да направи 20 лицеви опори, това, което видяхте на екраните си преди седмица, бяха последните негови не от серия с 20 повторения, а от такава с 220! Как може да допуснеш хомофобски коментари в най-излъчвания фрагмент от шоуто??? Не живеем в 2000-ната година по дяволите, живеем в 2022, всеки може да бъде какъвто си пожелае!!! Алекс”deren” Хаджиев беше личното фермерско момче на Brock, той доеше неговите крави, косеше моравата му, хранеше кокошките му, как си мислите, че се достига до ниво да менеджираш Batista? Точно така – започва се от нулата, Brock даде тази възможност на господин Хаджиев. *публиката изпада в смях*. СПРЕТЕ, СПРЕТЕ, СПРЕТЕ. СЕРИОЗЕН СЪМ. *Paul се опитва да се успокои и да укроти ядосаният си тонаж* Добре, нека да си поемем въздух и да разгърнем истинската причина защо сме тук. Дами и господа, тази дама, която виждате до мен, не е просто случайно момиче взето от улиците. Това момиче, има история. О, да, тя има история, и не с когото и да е, а с вашия любим ШУТ – Sami Zayn. В момента всички вие гледаете с интерес какво се случва на ринга, но зад сцената, Европейският ни шампион трепери от страх. Защо ли? Каква може да бъде тази жена, която да предизвика такъв смут в тялото на Zayn.? Това не може да бъде майка му, госпожицата е твърде млада! Това не може да бъде сестра му, тя е твърде красива за да е от едно фамилно дърво с него *Lesnar започва да се смее*. Уважаеми зрители , представям на вашите екрани единствената, неповторима, ослепителна.БИВША ПРИЯТЕЛКА НА SAMI ZAYN – MILENA BARKS. *публиката изпада в шок* ДА, ДА, МОЯТА РЕАКЦИЯ БЕШЕ АБСОЛЮТНО СЪЩАТА. Никога, абсолютно никога не бих предположил, че човек, който може да бъде объркан с пещерняк може да съблазни такова *Paul се обръща към Barks с възлюбен поглед и тон* прелестно, високо, убийствено красиво момиче... Прощавайте, губя концентрация, но не може да ме вините, когато срещу мен стои такава жена! Та, тук предполагам извира въпросът, защо Paul Heyman е извикал бившата на Sami. След случилото се миналата седмица, достойнството на Brock беше накърнено. Фалшивите материали бързо плъзнаха в социалните мрежи, 30 годишните мъже живеещи в мазетата на майките си, бързо започнаха да правят “memes”, които успяваха да достигнат до моя клиент ВЪПРЕКИ, че той няма интернет връзка..КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА? …Това беше недопустимо за нас. Sami Zayn трябва да плати за действията си, но тъй като Brock не може да се саморазправи с него физически, дойде моята роля в този сценарий. През последните седем дни, аз Paul Heyman, наех най-добрите детективи, най-добрите хакери, най-добрите разузнавачи да открият най-подлата, най-мръсната тайна на вашия нов любимец. След няколко дни на усилено търсене, най-големият грях на Zayn излезе на яве...И той стои точно срещу мен. Дами и господа, Sami Zayn не е това за което се представя, той не е е луд. Той не е либератор. Той не е шут. Той е средностатистически мъж. Sami Zayn не е по-различен от хората, които правеха колажи за Brock Lesanr преди седмица! Той не е личност, която заслужава уважение, той не е личност, която трябва да бъде допускана до толкова голяма платформа като TNW. Hulk Hogan не искаше да има физически контакт между моя клиент и претендента за да бъде сигурен, че срещата на турнира ще се осъществи, но след това, което Milena Barks ще каже тази вечер, Sami Zayn не само няма да бъде допуснат до турнира, но и ще бъде освободен от компанията за отрицателно време! Г-це Barks, заповядайте, вземете този микрофон. Моля ви, не се притеснявайте. Бившият ви приятел няма да ви нарани, обещавам ви.

FreeRiver and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Milena Barks
New User
New User
avatar


Join date : 07.04.2015
Posts : 1

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyСря 9 Ное 2022 - 13:04

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past R3qF0Pb

*Момичето е видимо притеснено от това да говори пред хора* Моето име е.... *кхъм* Милена Баркс. На 22 години съм и съм родена в щата Калифорния. *Милена отново поема дълбока глътка въздух за да се справи с напрежението* Аз съм бившата приятелка на Sami Zayn *реакции от публиката* Със Sami бяхме във връзка още от 2016-а година, когато все още бях непълнолетна *публиката изпада в шок*. Запознах се с бившия си приятел в един бар, след епизод на Rampage. Това беше още преди Sami да... преди Sami да се промени в това, което е в момента. В началото всичко беше повече от перфектно, ходехме на романтични вечери, когато захладняваше той винаги слагаше своят черен елек върху настръхналите ми рамене, когато се връщаше от работата си, винаги взимаше със себе си любимият ми ванилов сладолед...Всичко беше повече от перфектно...Преди пандемията от Covid-19. Когато бяхме затворени в една стая за цели дни, нещата започнаха да се влошават. Sami не издържаше, той се чувстваше притиснат, искаше да излезе навън, но мерките в Канада бяха толкова строги, че дори не можеше да излезем до супермаркета. По това време Sami намери изход от затвора в който се намираше – алкохола. Бутилки от най-различни видове алкохол започнаха да се търкалят навсякъде по апартамента ни – водки, уиски, ром, вино, сайдери. Виждах как мъжа, който обичах си отива с всяка поета глътка, а на негово място..на негово място дойде най-лошият човек, който съм виждала. Когато вече бе пиян, Sami ме тръшваше на леглото, но никога не успя да ме насили, защото след приетото количество алкохол, неговият... *Почти разплаката се Милена спира да говори защото Брок изпада в бурен смях* защото неговият член просто не ставаше! Ядосан от този факт, Sami трошеше всичко в дома ни! Когато властите вдигнаха мерките, нямаше мебел в жилището, която да е здрава. Колкото и да обичах Sami, знаех, че това трябва да приключи. Просто не можех да издържам на напрежението. Върнах се в родния си Лос Анжелис и се опитах да го забравя, но само няколко дни след това, той започна да ме търси. На няколко пъти родителите ми се свързваха с властите, защото моят пиян Sami стоеше под прозореца и държеше целия квартал буден... Дните си минаваха, но той така и не се съвземаше, дори мисля, че нещата са станали по-лоши, мисля, че Sami взима наркотици..Това, което виждате на екраните си всеки ден не е образ, това е един наранен ангел, който има нужда от помощ. Моето бебче не трябва да бъде по телевиията, моето бебче трябва да бъде някъде, където могат да му помогнат. Аз все още обичам Sami, ако ме гледаш, моля те. Остави TNW, потърси помощ. Искам отново да сме заедно, аз все още те обичам. Brock и Paul са наши приятели, те ме потърсиха и ми предложиха своята помощ. Умолявам те, помисли за себе си, помисли за бъдещето ни.

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyСря 9 Ное 2022 - 22:22

Corey Graves: Brock Lesnar и Paul Heyman прекрачиха границата...Някой трябва да ги спре, по дяволите...


ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past AL9nZEUjdXDWjFQx-zSgPA_iuNpUA9asEa9dhRGULqMdUE4yQjFwRADdMCYsGHuyatdCDE4KXri1dl-WGm1Vqnp9IrAn5h0F3t6K7ITaJ_lq0q2SwzXZYOSFdynCFjCamkIvDL4XKTlPYbt5oP2ZV-sKd6PfXA=w317-h180-no?authuser=0

Sami Zayn: Спрете музиката! Писна ми да слушам как говорите лъжи за мен....Не е хубаво да говорите неща, без да имате доказателства...Въпросът ми е колко платихте на бившата ми приятелка, за да говори тези работи за мен? Със сигурност не е малко, защото иначе нямаше да ги казва, понеже и двамата с нея знаем, че аз не пия алкохол, също така не вземам и наркотици. Против тези неща съм, ясно е в цялата ситуация, че ти Брок се ядоса от това, което ти показах миналата седмица! Ти приятелю не можеш да понасяш истината. Аз те разобличих, показах снимков материал, показах кадри. Нещата, които видяха хората бяха доказани, а ти какво направи, доведе бившата ми приятелка - Milena Barks, наговорихте лъжите по мой адрес и очаквахте, че феновете ще повярват.. Да, ама не, нещата не стават по този начин, ако ще играете играта на Сами Зейн, трябва да знаете правилата, а вие двамата не ги знаете. Ако бяхте дошли до съблекалнята ми, за да ме попитате какви са правилата, щях с удоволствие да ви ги обясня. Но вие решихте да мамите. И това ме изнервя ужасно много...От теб, Brock, го очаквах, от теб, Пол Хеймън, го очаквах, но да замесите бившата ми приятелка, да я водите в TNW: Rampage Supershow, за да говори неверни неща за мен...Това вече не го очаквах, опитваш се да се правиш на манипулатор, Леснар, но няма да ти се получи, тъй като аз съм тук и ще сложа край на този цирк. Сега сигурно смяташ, че няма да имам топките да се кача на този ринг и да застана в лицето ти, но ще трябва да те разочаровам! "Великият Либератор влиза в бойното поле и продължава да говори". Както ти казах и първия път, аз не се страхувам от никой, няма сила, която да оплаши Европейският шампион. Ще ти го кажа само веднъж, Брок Леснар, ако не спреш този панаир още сега, ще съм принуден да стигна до крайности, които няма да ти харесат...Дават ти само един шанс, да се обърнеш и да си тръгнеш, докато все още можеш.

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past AL9nZEURvidL2qs0L4c9L6f__5sumW95vJwcmN62YRFKIPozdToLr0NPswhG345JVvvkyseuwi0Hibbs3BSOhDSGIDI3QwJiasKu_CkVucBB3r5Y-wKFtZRKzBxmFN_keS5JFkQTYCzZ104NQ45NffCmzVEtVA=w320-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Никога не съм виждал Сами Зейн, толкова ядосан...Явно звярът е успях да го засегне. Погледнете Световният шампион и мениджъра му, те не си тръгват, явно не са приключили...Какво ли още ще се случи?
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3365
Age : 30

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyЧет 10 Ное 2022 - 11:05

Той го направи! Brock Lesnar успя! За пръв път виждаме Sami Zayn да е изгубил контрол върху себе си по този начин. Европейският шампион хвърля микрофона и се отправя към бившата си приятелка. Milena и Sami си викат на висок тон, и въпреки, че няма микрофона уредба, която да усилва звука, децибелите на гласовите им струни са толкова високи, че половината от Chicago ги чува в момента. Нека да съпоставим 'мръсното', което двамата опоненти си направиха. Zayn направи така, че цял свят се смя на Lesnar заради личния му живот, а пък от своя страна, Brock просто извика бившата приятелка на опонента си за да може да говори неща, които има огромна вероятност дори да не са истина. Везните ни показват, че действията на Zayn като че ли имаха по-сериозен impact, освен ако....Освен ако...Планът на Lesnar не е бил да доведе бившата приятелка на опонента си пред очите на милиони зрители, за да направи нещо далеч по-фрапантно? . Докато семейните спорове продължават в едната част на ринга, Lesnar подава титлата на адвоката си и започва да се съблича. Той хвърля анцуга  и тениската си край ринга, а това привлече вниманието на Zayn.  "The Great Liberator" не знае какво да очаква, Brock Lesnar няма правото да му посегне преди срещата им след две седмици. Zayn е недосегаем... но Milena не е! БОЖЕ МОЙ! LESNAR СЕ НАСОЧВА КЪМ БИВШАТА ПРИЯТЕЛКА НА SAMI! НЕ, НЕ! ТОВА Е БИЛ ПЛАНЪТ МУ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ! LESNAR ИСКА ДА НАРАНИ BARKS! LESNAR ИСКА ДА ОТНЕМЕ ПЛАМЪКЪТ ОТ ЖИВОТА НА SAMI, LESNAR ИСКА ДА ПРЕЧУПИ СЪПЕРНИКЪТ СИ ВЪТРЕШНО, ПРЕДИ  "THE SHOWDOWN". СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН СЕ НАСОЧВА КЪМ МЛАДАТА ДАМА, A ZAYN ЗАПОЧВА ДА КРЕЩИ С ПЪЛЕН ГЛАС! ТОЙ МОЖЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА ВИКА, НЯМА ПРАВО, НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВО ПРАВО ДА ДОКОСВА BROCK И С ПРЪСТ! ZAYN Е ДЛЪЖЕН ДА ГЛЕДА КАК "THE BEAST" ПРИТИСКА ПРИЯТЕЛКАТА МУ КЪМ CORNER-A! СПРЕТЕ ПРОГРАМАТА, МОЛЯ ВИ! ТОВА Е НЕВИННО СЪЗДАНИЕ, ТЯ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА! SAMI ПОЛУДЯВА, ТОЙ НЕ Е НАРЕД! ЛИБЕРАТОРЪТ СЕ НАСОЧВА КЪМ HEYMAN И С ПЪЛЕН ГЛАС КРЕЩИ "DON`T LET HIM DO IT".

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past RtDrelv

ЛЕСНЪР Е НА ПЪТ ДА ЦЕЛУНЕ МИЛЕНА БАРКС!!!
ЩЕ НАПРАВИ ЛИ НЕЩО SAMI ZAYN С РИСК ДА ЗАГУБИ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СПЕЧЕЛИ СВЕТОВНАТА ТИТЛА,
ИЛИ ЩЕ ГЛЕДА КАК ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА МУ БИВА УНИЗЕНА ПРЕД МИЛИОНИ????

JohnnyZ, Exodia and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 182

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past EmptyЧет 10 Ное 2022 - 15:11

ВСИЧКИ ФЕНОВЕ СА НА КРАКАТА СИ,
ПИСЪЦИ И КРЯСЪЦИ СЕ ЧУВАТ ВЪВ ВСЯКО КЪТЧЕ НА ЗАЛАТА,
ТЕ ОБАЧЕ ИЗГЛЕЖДА НЕ СА ЗА ДЕЙСТВИЯТА НА LESNAR...


...

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past 53CEHZ5

ТОВА... ТОВА Е EDDIE GUERRERO! EDDIE GUERRERO СЕ ЗАВЪРНА СЛЕД КОНТУЗИЯТА НАНЕСЕНА ОТ MCINTYRE! Той бързо дотичва до ринга, промушва се под най-долното въже и забива няколко мощни юмрука в черепа на Хеймън. Е, докато Lesnar се усети, щетата вече е нанесена! Мениджърът на Световният Шампион бе пребит от мениджъра на Европейския Шампион. И ето го и тънкият момент, който Хоугън пропусна да спомене - да, на Световния Шампион и претендента им е забранено да се докосват дори с пръст, но нищо не бе споменато за трети лица! Guerrero забелязва приближаващият се бързо към него гигант, именно за това латиноса оставя Хеймън и съсредоточава вниманието си върху Brock. Eddie е толкова освирепял, че успява след няколко удара да повали Световният Шампион. Е, не става много ясно дали това е от силата на Latino Heat-a или просто The Beast не е бил подготвен за подобна атака, защото и двамата леко залитнаха в момента на падане. Независимо какво е, обаче, ако Световният Шампион не се завърне по някакъв начин от тази ситуация, то за втора поредна седмица той се превръща в посмешище след действия предизвикани от Великият Либератор - Sami Zayn. Впрочем, хубаво е, че споменаваме и неговото име, защото той също ще има намеса в тази ситуация. Да, той не може да пипа Lesnar с пръст, но нищо не му пречи да помогне на Guerrero по друг начин - Zayn е напуснал пределите на ринга заедно с Милена, подсигурил е безопасността й и е взел метален стол, който сега пъха под най-долното въже. Eddie моментално отива към него, но преди да успее да го вземе, Хеймън го прекъсва, като по всичко личи, че с последните си сили се опитва да защити клиентът си. Уви, това му донася само ритник в коремната област. Латиноса все пак се навежда и взима стола, прави няколко крачки назад и причаква...

...

ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past LWpflYg

A STEEL CHAIR TO THE HEAD OF HEYMAN AND A STEEL CHAIR TO THE HEAD OF THE WORLD CHAMP! Eddie Guerrero направи повече от запомнящо се завръщане, Zayn е доволен, той си тръгва с високо вдигната глава, оправдал себе си, защитил честта си, хванал за ръка бившата си приятелка и унижил опонента си и неговия мениджър с помощта на личният си такъв. Каква вечер само, дами и господа, това определено няма да остане безнаказано, със сигурност ще има нещо, което ще последва, благидарим Ви, че бяхте с Total Nonstop Wrestling, очакваме ви отново след седмица!

deren and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past   ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Brock Lesnar reveals shocking details about Sami Zayn’s past
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro
» 7. "Sami" Awards with TNW European Champion - Sami Zayn
» 4. Segment /w Brock Lesnar
» 2. Triple H vs. Brock Lesnar
» In-ring Promo with Brock Lesnar

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 491-
Идете на: