Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
Administrator
Administrator
JohnnyZ

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre Empty
ПисанеЗаглавие: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyСъб 5 Ное 2022 - 21:38

...

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre IKvGKzK

Debut: 25.08.2015
Matches: 115 |W:76 L:39|
TNW Hall of Fame 2018
11th Grand Slam Winner
22nd Triple Crown Champion
Main Evented PAIN XI & PAIN XII

4x TNW World Champion
1x TNW Grand Champion
2x TNW Intercont. Champion
1x TNW Hardcore Champion
4x TNW Tag Team Champion

Mr.Get The Keys 2019
King of the Ring 2016
Mr.Get The Suitcase 2016

Slammy Award for Match of 2019
Slammy Award for Talker of 2020
Slammy Award for Talker of 2019
Slammy Award for Wrestler of 2019
Slammy Award for Breakout Star of 2016‌
Slammy Award for Most Respected User of 2018

Main Evented the first episode of Carnage
Main Evented Ten Pay-Per-Views In a Row
Record for Most Time Spent in RTP Match (2019)
Longest Reigning World Champion in The History of TNW

Върнете се в началото Go down
Dragonheart
Global Champion
Global Champion
Dragonheart

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyНед 6 Ное 2022 - 19:40

LADIES & GENTLEMEN,
PLEASE WELCOME,
MAKING HIS WAY TO THE RING
'THE SCOTTISH PSYCHOPATH'
DREW MCINTYREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre NANYPcs

Бъдещият, както много вероятно се очертава, претендент за Глобалната титла на TNW Drew McIntyre се появява на рампата, облечен в тениска с надпис 'Medieval Metal', вдигайки високо меча си Angela и предизвиквайки бурна канонада от светлинно шоу и заря, а всички негови фенове издигат нависоко постерите му и го обсипват с бурни приветствия. Нека си припомним какво се случи точно преди седмица. А именно - как той се появи напълно неканен в сегмента на Джони Мундо, изрично декларирайки му, че смята да го детронира от престола, на който се намира понастоящем, както и че този трофей изобщо не му принадлежи. При това - по най-дързък и унизителен начин. В замяна на това, самият шампион не благоволи да го удостои с какъвто и да било отговор - нито на вербална, нито на бойна основа, а просто напусна ринга и си тръгна най-невъзмутимо. Без съмнение - една от прочутите му игри за обработка и контрол на противниковото съзнание. Виждаме, че един фен протяга ръка към Макинтаяр, опитвайки се да го докосне. И, мамка му - той изяжда звучна плесница! Какво се случва днес с непобедимия Глас на Народа?! Превъртял ли е, да му се не види, или какво?! Любимецът на народа нанесе плесница на един от собствените си "сънародници" и източници на всенародната, именно, любов. Ако случайно е започнал да се променя към по-различна и, вероятно - по-злодейска светлина, не се знае дали това, в интерес на истината, не би могло да му изиграе лоша шега. Затова трябва обезателно да има предвид последствията от поемането на подобни рискове. Насочвайки келтския си огромен талисман с острието напред, той продължава да върви гордо и непоколебимо по алеята, без да се бои от абсолютно нищо. Какво ли е намислил, по дяволите, този човек?! Ето че скоро стига до сглобката, но отново заобикаля и позира, но този път - сякаш не за да му се насладят всички, както обикновено, а просто - за да покаже колко е велик, без въобще да се интересува дали, всъщност, някой изобщо го възприема за такъв...Дори по тези кратки секунди време можем да кажем, че има някаква очебийна промяна в атитюда на Kneel To The Steel, Дами и Господа. Въпросът е, само че, да установим каква точно. След като се изгаври така брутално с неискащия нищо повече от това да го поздрави фен, той влиза в бойното поле, вкарва меча си в "ножницата" на обтегача, после отива на диагоналния такъв и се качва, където стяга горделиво бицепсите си. Четирите метални кола заизпускват бенгалски огън, след което слиза, грабва микрофона и се подготвя да говори. Не сменяйте канала, защото положението е неприлично натопорчено!

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre 1FmzPpn

lalo харесва този пост.

Dragonheart
Global Champion
Global Champion
Dragonheart

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyНед 6 Ное 2022 - 20:05

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre PEB39WO

- What do you look? What did you expect?...Знаете ли как се чувствам в момента?! И знаете ли защо ударих онзи нехранимайко, който се опитваше да навлезе в личното ми магнитно поле, като ме докосне без разрешение?! Защото вече ми писна!...I'm fuckin' bored to be disrespected! Какво направи миналата седмица натруфеното конте Мундо, когато му казах истината право куме в очи?! Когато му показах, че не струва и пет пари, опитвайки се да издигне титла, за която изобщо не е достоен, а и да издигне себе си в очите на слепите?! Той...напусна! YES, YOU HEARD ME WELL, SONS OF A BITCH! HE JUST LEFT, HE RAN OUT!!! В живота си не съм виждал, когато водя разговор с някого, независимо по какъв параграф, той да си вдига чукалата и да не ме уважава ПРЕД СОБСТВЕНИТЕ МИ ОЧИ! За какъв се мислиш, негоднико?! Кое те прави, по-точно велик?! Че не се осмели да отговориш подобаващо на предизвикателството, което ти бе отправено? Предизвикателството, което ти, като шампион, трябва да си готов по всяко време да получиш! А и което ти самият искаше, призовавайки човек от съблекалнята! Ето колко струва вашият Global Champion, bastards! Един малодушен страхливец, един жалък неудачник, един пасивен хомосексуалист, който офейква като най-голямата мишка, която може да има в тази федерация! А аз, макар и след две загуби от онези малоумни шутове Eddie Guerrero и Sami Zayn, никога не си позволих лукса да се скрия! Дори мога да кажа, че в сравнение с този дългокос "шаман на сексуалността", за какъвто се самообявява този глупак, те бяха истински ГЕРОИ! Защото нито веднъж не си позволиха да избягат, когато мечът опре до кокала! Ето защо, аз вече няма да съм добър и компромисен! DID YOU UNDERSTAND ME WELL?!!! FROM THIS TIME, I WILL NOT BE THIS GOOD AND TOLERANT GUY WHO I AM!!! I WILL BE THE CELTIC BEAST WHO MICE AS MUNDO NEED!!! AND I WILL SHOW THEM WHERE IS THEIR PLACE!!! MUNDO, АКО СИ МЪЖ, ДОВЛЕЧИ СИ ЗАДНИКА НА ТОЗИ РИНГ И ПОЕМИ ОТГОВОРНОСТТА СИ С ДОБЛЕСТ И ЧЕСТ! КАЖИ ПРИЕМАШ ЛИ ЗАЛОГА ЗА МАЧ НА SHOWDOWN! НО ЗНАЙ, ЧЕ КАКЪВТО И ДА БЪДЕ ОТГОВОРЪТ ТИ, СТРАХЛИВЕЦО - ТИ НЕ ОЗНАЧАВАШ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА "ШОТЛАНДСКИЯ ВОИН" - DREW MCINTYRE!!!

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre NPoXbqP

lalo, Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Ceko
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Ceko

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyВто 8 Ное 2022 - 22:37

*ВНЕЗАПОМНО В ЗАЛАТА СЕ ЧУВА ПОЗНАТ ГЛАС, КОЙТО Е ЛЕКО ОСОБЕН*

*ТОВА Е ГЛАСА НА ДЖОНИ МУНДО, КОЙТО ПОДИГРАВАТЕЛНО
ГОВОРИ С АКЦЕНТ ТОЧНО КАТО ДРЮ, НО НЕ ВИЖДАМЕ ДЖОНИ*

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre HZtgfkJ

Дали това наистина е гласа на Глобалния шампион? Нима може да се сбърка, но това е направо на "Келтски".. По принцип, когато Дрю говори си е леко трудно на моменти да се разбере, а какво остава за Джони! Нищо приятно не излиза от устата на Мундо. Трябва да му се признае обаче на "The Guru of Greatness", че е усвоил добре този диалект или по-скоро акцент. Къде обаче е този човек? Миналата седмица шампиона не отговори по никакъв начин на предизвикателството, което му отправи McIntyre. Ако не сте ни гледали миналата седмица, Drew предизвика Джони. Не сте изпуснали кой знае какво, когато Мундо за пореден път се самовъзхваляваше. Бившият Европейски шампион поиска да се бие срещу Джони и то с огромен залог, а именно The Global Championship. "The Shaman of Sexy" в типичен стил напусна бойния ринг без да каже каквото и да е. Внезапно много странна музика се пуска..

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre WdrvZ1P 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre IbEEmDd

Какво неуважение! Само погледнете изражението по лицето на Дрю.. Буквално Макинтаер не може да стои от нерви. Това е неуважение не само към него, но и към цялата му родина! Drew неведнъж е демонстрирал колко обича родната си държава. Явно именно за това Джони не му отговори, защото е кроил планове как да си върне. McIntyre отправи много обиди по адрес на Глобалния шампион и като, че ли не мога да повярвам, че го казвам, но Мундо беше оставен без да може да каже каквото и да е било. Johnny винаги има какво да каже, но не и миналата седмица. Явно днес има какво да каже. Трябва да се отбележи, че си има креативност този човек макар и да не е никак хубаво, това което прави. Нещо ми подсказва, че нещата ще загрубеят. Със сигурност Мундо би трябвало да има някакъв план, защото той може да има много кусури, но има голям ум. Наясно е, че не е много мъдро да ядосваш "Шотландския психопат". От своя страна Дрю трябва да демонстрира някакво въздържание, защото ако се ядоса The Global Champion като нищо може да откаже да защитава колана си. McIntyre натрупа няколко поражения на платените турнири, така че едва ли ще му се даде възможност за толкова важен колан, освен ако "The Prince of Parkour" не приеме. Дрю искаше отговор и да се появи Джони и може би ще го получи. Ако се стигне до говорене, защото бившия Европейският шампион е видимо ядосан. Привържениците естествено заемат страната на Дрю и не одобряват тази подигравателна постъпка на Джони, който буквално се подиграва с една древна история и нация. "The Shaman of Sexy" влиза на четириъгълното бойно поле облечен като Шотландец и дори си е боядисал лицето с цветовете на знамето на Шотландия. Всички тръпнем в очакване да чуем какво има да каже шампионът, който взима микрофон в ръката си.

JohnnyZ, Dragonheart and Ultras-48 харесват този пост.

https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Ceko
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Ceko

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyВто 8 Ное 2022 - 23:12

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre ZCgTpXm

"Всички умираме, но не всички живеем наистина", нали така Дрю? Аз съм Дрю Макинтаер, правя се на рицар, но реално всяка седмица идвам и искам да ми подаряват мачове за титла. Обичам да губя мачове и после да лъжа хората, че ще се върна на правия път. Човече промени малко думите си. Още ли е модерно някой да се прави на супер герой? Ти да не се мислиш за  Уилям Уолъс.. Сигурен съм, че той би се срамувал от теб! Иначе... Изглеждам чудесно облечен така или както казвате BRAW, друже! Вижте ме аз съм Шотландец и нося пола, чувствам се като истински войн! Интересно ми е как някой би се нарекъл войн и в същия момент да носи женска дреха, но пък трябва да си призная, че е удобно! Знаеш ли ти и аз се познаваме от доста време. Отпусни се човече, миналата седмица изглеждаше много по-уравновесен. Особено преди като те виждах си казвах: What's for you won't go by ye.. Много добре ми се получава, нали? За, тези които не разбират тези "шотландски" термини означава, че не ставаш за тази професия, но все пак хората те съжаляват и те подкрепят макар и да знаят, че не ставаш. Е, имаше напредък в кариерата ти, но беше разгромен от Сами Зейн.. . А в това време аз печелих отличия.. "Ah, ya bastart! Ти загуби цели два пъти от Сами.. Добро име по-лесно се губи, отколкото печели! Тази шотландска поговорка приляга перфектно на теб! Как очакваш да се биеш на един ринг с такъв истински рицар като мен, след като ти губиш мач след мач! Кога ти беше последната победа? Аз съм истински войн, който Шотландия би искала да има и би се гордяла да притежава!

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre LSYHFES

- Как слушате тези ужасни гайди? Направо ми се искаше да не мога да чувам. А, този ужасен диалект? Все пак Дрю ти незаслужаваш мач за Глобалната титла не, защото си шотландец, въпреки че това само по себе си има някакъв резон. Не мисля, че си заслужиш това право. На скоро един човек, който също се е родил в много жалка страна близо до твоята и страна, която много си прилича с твоята искаше мач срещу мен. Аз се опитах да му кажа, че няма място с мен на един ринг. Но Фин беше твърдоглав и искаше сам да си бие главата в стената! Времето е пари, а не мисля че има човек, който може да вземе този пояс от мен! McIntyre, държейки този меч потвърждавам думите си, че няма нищо готино да идваш с мечове на бойния ринг все едно сме деца. Но пък от друга страна отново трябва да кажа, че ми отива на аутфита. Най-добре Ye make a better door than a windae и продължи по пътя си. Защо не отидеш пак да се биеш срещу Зейн? Да направиш трета поредна загуба! Нямаше смисъл да ти отговарям, защото явно ти не си вникнал в думите ми. Защо чак втората седмица след турнира дръзна да ме предизвикваш? Май ти е трябвало някакво време да си помислиш, или пък си ближеше раните точно както цялата ти страна го прави като се примирява с всичко цял живот.. Мисля, че бях...

FreeRiver, JohnnyZ, Dragonheart and Ultras-48 харесват този пост.

https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dragonheart
Global Champion
Global Champion
Dragonheart

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre EmptyСря 9 Ное 2022 - 14:27

What a brutal nationalist's mocking of Drew by The Global Champ! Неговата наглост наистина премина всякакви граници. Той буквално стъпка и изгори цялото патриотично и национално битие на своя бъдещ, вероятно, противник на турнира Showdown. С този меч и боен гонг, придружени с боята на националния флаг на Шотландия върху лицето му - то чак стана страшно...Дълго Дрю го слуша и макар че до дъното на душата си му се иска да навре този омаскарител където слънце не огрява, той все пак успява да запази неистово силно самообладание на воин, боец и непримирител. Когато Мундо приключва със скандалджийската си и язвителна реч, The Medieval Metal взима микрофона и му казва ето какво:

- Oh, Mundo, Mundo...OK, OK! I heard pretty much by your stupid bullshits!...Наслушах се, негоднико, на всички глупости и небивалици, които злобната ти и мръсна уста изрече по мой адрес. Но трябва да знаеш нещо много добре. Можеш да говориш абсолютно всичко, което ти дойде на ума по МОЙ адрес. Можеш да дойдеш тук, облечен като клоун, с жалко пластмасово подобие на келтски меч и декоративен гонг. Но няма да търпя да поругаваш моите предци и култура, както и да се подиграваш с великата моя родина! За какъв се помисли ти, че ще правиш анализ на това какви са хората в славната и свещена земя Шотландия, копелдако?! Това, което ние сме градяли хилядолетия наред на бойното поле и войните, които сме водели, за да запазим националния си героизъм и себеидентичност, вашата шибана Америка не е сънувала! И другото, което е - по какъв начин си въобразяваш, че можеш да си позволиш да ме сравняваш с Фин Балър?! Момче, аз не съм толерантен и кльощав като него, че да ти цепя басма! И не се моля да ми бъде "подарена" тази титла - аз сам ще си я взема, като те вкарам в местния гей бар в Ел Ей, откъдето произлизаш! Колкото до факта, че ми обявяваш в момента дуел и ми размахваш една мечоподобна келява пръчка - един момент! I have some very nice gift for you (отива до обтегача)!

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre OAe00dj

Дрю отива, бърка в калъфа на ринговия обтегач и вади...THE REAL ONE SWORD CALLED ANGELA!!! MUNDO CAN'T BELIEVE!!! ЦЯЛАТА ПУБЛИКА Е НА КРАКА В ПЪЛНА ЕКЗАЛТАЦИЯ!!! И когато Богоизбраният прави това, той го вдига високо и изпълнява своето велико 3,2,1..CLAYMOREEEE!!! След което тича право към Мундо, опитвайки се да се хвърли към него в своя финишър, при това с меча в ръка, но бързакът и носител на глобалния трофей бързо се изхлузва изпод долното въже, напускайки пределите на бойното поле!!! Виждайки действието му, McIntyre се изправя горе и вдига високо Анджела, а всичките му верни фенове отново полудяват, въпреки плесницата от одеве! Те разбраха защо той го е направил! Не защото не обича собствените си почитатели, а защото иска да постави твърда граница между народната любов и "качването на главата" върху един човек! И за финал се качва и на самия обтегач, отново издигайки нависоко безценното оръжие на своята неподражаема култура - на фона и на титантрона си...

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre KSuBY8N

WHAT A POWER, WHAT A SUPERIORITY!!! Останете с програмата на Total Nonstop, дами и господа, за да видите всичко вълнуващо, което предстои!

JohnnyZ харесва този пост.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 11. In-Ring Promo with Drew McIntyre   11. In-Ring Promo with Drew McIntyre Empty

11. In-Ring Promo with Drew McIntyre
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» In-ring promo with Drew McIntyre
» 3. In-ring promo with Drew McIntyre
» 4. In-ring promo with Drew McIntyre
» 6. In-ring promo with the new TNW European Champ - Drew McIntyre
» 8. In-Ring segment with Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите