Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
Administrator
Administrator
JohnnyZ

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield   6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield EmptyСъб 5 Ное 2022 - 21:35

...

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield IKvGKzK

Debut: 25.08.2015
Matches: 115 |W:76 L:39|
TNW Hall of Fame 2018
11th Grand Slam Winner
22nd Triple Crown Champion
Main Evented PAIN XI & PAIN XII

4x TNW World Champion
1x TNW Grand Champion
2x TNW Intercont. Champion
1x TNW Hardcore Champion
4x TNW Tag Team Champion

Mr.Get The Keys 2019
King of the Ring 2016
Mr.Get The Suitcase 2016

Slammy Award for Match of 2019
Slammy Award for Talker of 2020
Slammy Award for Talker of 2019
Slammy Award for Wrestler of 2019
Slammy Award for Breakout Star of 2016‌
Slammy Award for Most Respected User of 2018

Main Evented the first episode of Carnage
Main Evented Ten Pay-Per-Views In a Row
Record for Most Time Spent in RTP Match (2019)
Longest Reigning World Champion in The History of TNW

Последната промяна е направена от JohnnyZ на Вто 8 Ное 2022 - 21:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield   6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield EmptyВто 8 Ное 2022 - 18:49

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield JwogYWZ

*HUGE POP* 

- ЧИКАГО, ИЛИНОЙС - ТИШИНА! ЗАПАЗЕТЕ ГРОБНА ТИШИНА! ДА, JOHN 'BRADSHAW' LAYFIELD ОТНОВО Е ТУК ПРЕД ВАС! НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ВИ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ, ALRIGHT? *BOOOOOOO!!!* *JBL прави лека пауза и изчаква тълпата да затихне* Липсвах ли ви, загубеняци? Мислихте си, че великия и непобедим JBL ще се пенсионира и ще остане в мрачната сянка при другите идиоти? Мислихте си, че ще оставя федерацията и повече няма да следя нищо? Е, ИМАМ МНОГО ЛОШИ НОВИНИ ЗА ВАС, ПИКЛЬОВЦИ! И ТЕ СА, ЧЕ АЗ СЪМ ОБРАТНО В ИГРАТА! НИКОГА НЕ СЪМ СПИРАЛ ДА ВИ СЛЕДЯ И НИКОГА НЯМА ДА СПРА! Последната ми поява в тази компания бе на 26 Май, 2022 година. И след близо 6 месеца, аз отново се връщам на работа! След като получих своята заплата, поради случай победата ми над Adam Page на великото издание 'PAIN XIII', реших че най-сетне е време да си взема лека почивка и да заведа семейството си на околосветско пътешествие и повярвайте ми - прекарахме си страхотно! *BOOOOOOOOO!* Очаквах, че ще реагирате така. Все пак вие едва плащате месечните си сметки, а аз съм най-богатата супер звезда на планетата Земя! Харесва ми вашата негативна емоция, тя ме мотивира да продължавам да натривам носовете на жалките ми съперници, които след срещата с великия ход 'Clothesline From Hell' правят месечна екскурзия в рехабилитацията! Спрете да освирквате и бъдете благодарни, че за пореден път спасявам Total Nonstop Wrestling от това да фалира. За пореден път аз ще бъда човека, който ще качи рейтинга на компанията до тавана! А мисията ми да спечеля Световната титла все още не е изпълнена. Но не се притеснявайте, дечица - тя ще бъде изпълнена много скоро. Преди по-малко от месец получих оферта от друга федерация, но за тяхно огромно съжаление, великия John 'Bradshaw' Layfield не се подвизава по физкултурните салони. Sorry, pal - YOU'VE GOT REJECTED! Запомнете едно нещо - JBL никога няма да приключи със задълженията си към Total Nonstop Wrestling - ЗАЩОТО JBL ПОДПИСА ДОЖИВОТЕН ДОГОВОР! ТАЗИ КОМПАНИЯ ИМА НУЖДА ОТ МЕН, ПО ДЯВОЛИТЕ! И СЪМ ТУК, ЗА ДА ВЪРША БИЗНЕС И ДА ВЪРНА ТАЗИ ДУПКА ОБРАТНО В РЕЛСИ! *JBL хвърля микрофона на страна и напуска кВаДрАтУрАтА*

lalo and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down

6. Half-Hour Show with the returning John "Bradshaw" Layfield
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: In-Ring promo with John "Bradshaw" Layfield
» 7. Half-Hour Show: Segment with John Cena
» 8. Half Hour Show: In-Ring Promo with John Cena
» 5. Half Hour Show: In-ring Promo with John Cena
» 5. Half-Hour Show: TNW World Champion John Cena discusses what happened at "Summer Scream"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Rampage SuperShow 491-
Идете на: