Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2359

6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound   6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Empty30/10/2022, 21:09

...


Последната промяна е направена от JohnnyZ на 31/10/2022, 18:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2273
Age : 31

6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound   6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Empty31/10/2022, 14:13



6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Giphy 6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Giphy

-Приветствам всички Вас, защото тези събития трябва да бъдат документирани! Добре дошли в моето скромно имущество - "The Hardy Compound"! Дълго време ме нямаше в Total Nonstop Wrestling, защото бях зает с много неща, но най-вече с това да преоткрия себе си. Върнах се обратно, по-развит и по-опасен от предния път в който ме видяхте, когато бях станал Интерконтинентален Шампион! Не се задържах дълго поради контузия. Но сега съм тук обратно с нови цели! "Хокаге" Миз, сигурно се чудиш, защо точно таргетирах теб със своето завръщане? Най-вероятно си мислиш, че зад действието ми няма никакъв смисъл, но ако мислиш това, си в грешка. Зад моите действия винаги има значение. "Хокаге" Миз, твоята съдба беше предопределена още когато се появи тук. Съдбата е възложила това, че трябва да премериш сили с нещо, което е извън твоята комфортна зона! Ние може и да сме се срещали преди на друго място, но тогава си се съревновавал срещу "смъртния" ми доносник. Аз обаче ти обещавам че съм същество което надхвърля твоите виждания и очаквания. Можеш да си помислиш че съм луд за връзване, може да си вярваш каквото си искаш. Човешките разбирания работят на прекалено ниски честоти за да проумеят моето естество. Може и за Вас да изглеждам като Мат Харди, може да си мислите че имам по-съвършен живот от "Хокаге" Миз, и не, Миз, това не е завист, наистина смятам че съм по-богат и по-успешен от теб, но работата е там, че материалния свят е нещо, от което само простосмъртните могат да се повлияят! Звезди като Мохамет Али и Майк Тайсън също са икони, на които единствено онези, които са подчинени на системата, подражават. Всеки човек има свой Господ, или някого когото трябва да следва. Е, аз не следвам стъпките на никого. И, "Хокаге" Миз, имам още едно заявление, и то е, че - I AM GOD! И ако някой от Вас оспори това, I WILL EAT YOU, and then DELETE YOU-AaAa~! Бъдещето, което твърдиш че представляваш ти, "Хокаге" Миз, е точно една от причините аз да се завърна, понеже това бъдеще в което всички вярвате, will be BROKEN-aaaah~! "Хокаге" Миз, много внимателно наблюдавах твоите действия и трябва да ти кажа, че бях заинтригуван. Преди да си помислиш че те подценявам, трябва да ти кажа, че всъщност ти успя да ме впечатлиш. Признавам, че сред всички тук, ти може би имаш най-светлото бъдеще. Но за да се успее нещо да достигне нови висоти които никога не е покорявал досега, първо то трябва да бъде BROKEN! Такива са правилата в живота, за да се получиш нещо така както искаш, първо се налага да жертваш нещо от себе си. Мачът, който ти имаше срещу "Архитектът от Сет" на Temple of The King, беше показно за това на какво си способен, но, "Хокаге" Миз, начинът по който ти сломи противникът си, това беше взимане на пряк път към успеха, а всички знаем, че към успешна кариера няма преки пътища! Именно за това аз се изпречвам на пътя ти с предложение - FACE ME ONE ON ONE! Мога както да бъда трамплинът който ти трябва за да стигнеш върха на хранителната верига, така и да бъда онзи, който ще те подчини! Съдбата понякога може да бъде жестока спрямо нас, но ако не поемем шансът, никога няма да можем да я превъзмогнем. "Хокаге" Миз, можеш да бъдеш всичко което си пожелаеш, в това няма съмнение, но преди да си помислиш да се откажеш и да избягаш като малка женичка по прашки, ще извикам един от своите приятели "Вангард версия 2" да донесе една от твоите най-скъпоценни вещи. Нещо което определя важността ти. Може би ако се отърва от тях, ще те накарам да преглътнеш честта си и ще успея те накарам да приемеш моето заявление.

*Дронът на Мат се появява във въздуха с тениска на Миз закачена на него.*

-Вангард, виждам, че носиш тениска на Миз.

Vanguard: IT'S FIYA!

"-FIYA!?"

6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Giphy

Vanguard: YEAH, A DUMPSTER FIYA!

*Дронът на Мат пуска тениската на Мат в глинен съд с огън.*

-A DUMPSTER FIYA! YeeEeeeEEs! WONDERFUL~! Точно така, "Хокаге" Миз! По някога трябва да зарежеш всичко, дори най-ценните си вещи, не всичко е прелестно както Вие простосмъртните вярвате, че може да бъде. Но не само твоят merch представлява отпадъчен огън. "Хокаге" Миз, колкото и да разубеждаваш хората, за тях ти си една утайка и те ще стъпчат труда ти и всичко за което си се борил, както се случи с тениската ти която току-що изгоря. Но може би ако приемеш моята покана, твоят живот няма да се превърне в най-лошия ти кошмар. Разбира се, ти не си единствения "специален" тук. Аз също имам свои цели, и каквото и да се опиташ да направиш, ще направя със сигурност така че визията ми за THE BROKEN FUTURE да бъдат реализирани, със или без твоето участие. Така че към всеки който има различна визия за бъдещето, мога да Ви обещая само едно и то е, че:

6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound Giphy

-I WILL DELETE YOU~!

Don't cross Rhodes!, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Olympic Beast and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
 
6. Matt Hardy has a statement from the Hardy Compound
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Segment with the new TNW Elite Champion Matt Hardy from the Hardy Compound
» 6. Segment with Matt Hardy from the Hardy compound
» 4. Segment with Matt Hardy from The Hardy Compound
» 12. Statement from Mankind and Paul Bearer
» 5. Special statement from Kane and Paul Bearer

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 490-
Идете на: