Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Нов подкаст!

Go down 
+3
Агента от Сливен
Scroller
Geor4
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 00:31

Екипът да слушат подкаста!!! Също така, дайте коментари, ако имате!

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6438
Age : 21

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 01:01

Да ми говориш за админския пост в началото на годината е смешно, АМА СМЕШНО! Но няма да дълбая там "злоратствай си". Относно влизането ми в екипа. Да, казах на Марто че не искам в екипа, защото ми е дотегнало, дори отказах на Джони първия път и му казах да предложи на друг човек позицията и чак в краен случай на мен. Явно не си е харесал друг кандидат и не е искал този който му предложих и затова се е спрял на мен. Аз нямах планове да бъда в екипа, но приех, за да помогна, поне докато не намерят по достоен заместник, защото на мен наистина не ми се занимаваше, но съм готов на жертви за TNW и винаги бих бил полезен. Ролята на главния админ не е лесна задача, затова са другите членове на екипа да помагат. Нормално Джони да не се справя изцяло, тъй като сме големи хора и времето не ни е такова, както преди 5-6 години. Не бях 'ЗА' анкетата, защото това не е парламента, а тоя форум е на Баев и Андрей аз като давах поста на Джони се допитах до Андрей и той нямаше против. Аз няма да се закачам с никой, докато съм в екипа, но ще бъда строг и ако се налага ще давам зор. Те знаят играчите как давам зор.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6803
Age : 26

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 01:26

Не искам да се оправдавам и да оправдавам колегата Сев, но няколко неща убиха всичко, което бяхме замислили като първоначален план. Това, че не успях да взема Батиста, защото е запазен (мисля, че това правило в TNW е малоумно, защото и аз си бях запазил Стайлс и не исках никой да го играе, за да мога да се върна и да си цъкам с него, но тази моя молба не бе спазена и сега мога и аз да седна и да се тръшкам като малко дете, но както и да е...)
И отделно Сев има промени в личен план, които не знам дали иска да сподели и не съм аз човекът, който трябва да ги съобщи, но все пак оказват влияние на крайния продукт.
И все пак дори и тези две неща да не се бяха случили не се знае какво щеше да се получи в крайна сметка, но определено УБИХА голяма част от кефа и стимулът ни.

However, не успях да дослушам целия подкаст и ще го направя утре, но виждам, че пореден скандал/конфликт се заформя във форума, което никак не е добре и трябва да се научим от грешките си и всички да си стиснат ръцете. То е ясно, че без тях не може, но това само вреди... И без това сме една шепа хора, нека всеки помага с каквото може на TNW, за да държим жива и здрава и да си живеем кротко и тихо. Не сме 200+ човека, така че мисля, че всеки може да е готов на някакъв вид компромис и да напаснат нещата, така че да няма сърдити Smile Стига вече с тези коалиции, преврати и т.н. Вкарайте в екипа хора с време и желание за работа и креативност, разбира се. Аз лично не бих имал проблем Вили да е в екипа, а и Марто не трябваше да се маха, защото движи нещата доста добре. Гуд найт!

___________________

Нов подкаст! VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6438
Age : 21

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 01:34

^ това с пенсионирането на кечисти и запазване за много дълъг период от време, аз го бях забранил по мое време и освободих всеки един кечист. Когато питах екипа за Стайлс те ми казаха, че е свободен. И съм за това с кечистите да спре, защото е малоумно. А за другото, то е тема, която ще трябва да се говори многоо дълго.
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 01:37

Само една лека поправка на един от въпросите ми - питах "какво мислиш за СВЪРШЕНАТА ми игра с Рейнс", а не "съвършената". Наясно съм, че не беше съвършена. 'Ма тва са несъществени подробности, подкаста беше добър. Very Happy
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2365

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 04:11

  От няколко дена във форума се вкарва излишно напрежение и то благодарение на един единствен човек. Човек, който очевидно все още ми е сърдит, че му показах вратата в началото на лятото. И понеже се наслушах на глупости, че съм бил пристрастен в решенията си и съм имал двойни стандарти, нека припомня, че докато Тео подхождаше с ирония на нападките, въпросната Виолета използваше епитети, които лично за мен не подхождат на една дама, каквато най-вероятно тя претендира, че е. Плюс, че тя не бе единствената, която изгоря тогава (Радо бе ban-нат поради абсолютно същата причина). Както и да е. От тогава насам всичко вървеше нормално, докато въпросната Виолета не реши да се върне и да донесе със себе си поредната излишна драма. Това, което се случи е между мен, Марто и екипа, и не я касае по абсолютно никакъв начин, за да взима каквото и да било отношение. Отдавам всичко това на факта, че очевидно й е скучно и си търси внимание. Не знам дали защото не получава достатъчно такова извън кеч форумите, не я познавам лично и не мога да коментирам. Факт е обаче, че тя е свикнала да получава това внимание в предишния е-фед, в който се подвизаваше. Свикнала е да дърпа конците и всички да се съобразяват с нея. Тук обаче нещата стоят по малко по-различен начин. Тук тя няма тази власт. И макар да взе със себе си някои от старите си "обожатели", които все още й чешат егото, влиянието й върху форума остава нулево. Не знам какво точно цели с този свой нелеп опит за "преврат", но от сега й казвам, че няма да постигне абсолютно нищо. Бъдещето на TNW няма как да се решава от хора, които днес са тук - утре ги няма.

 Не знам кой точно я нарече "токсична", но честно казано не е особено далеч от истината. Факт е, че тя е единственият човек, който се опитва да създаде разделение между играчи, екип и общо взето да внесе смут във форума. Да не говорим, че на няколко пъти се изказа неподготвена по време на подкаста. Веднага давам за пример Йоан и думите й, че тази загуба ще го демотивира и ще спре да играе. Ако се беше запознала достатъчно добре със ситуацията щеше да знае, че Йоан паркира още преди края на този мач именно поради липса на мотивация. От тук минаваме на налепи изказвания от рода на цитирам: "За много от играчите нещата ще тръгнат надолу". Интересно ми е как стигна до този извод без изобщо да знае какви са намеренията ми оттук насетне. Истината е, че вижданията ни с Марто се препокриваха през 90% от времето, ако не и повече, и разногласията ни бяха относно точно двама човека - един от които беше именно тя. Цялата работа е, че аз не съм й удобен. Както не й беше удобен Мариан, както не й беше удобен и Пеши. Не знам дали Виолета наистина има някакви болни амбиции да се намърда в екипа или да има каквото и да било влияние върху TNW, но ако наистина е така - от сега й казвам да забрави за тях.

 Колкото до Марто, нямам нищо против него. Дори напротив - уважавам го. Момчето свърши наистина много работа през последните няколко месеца, за което съм му страшно благодарен. Отчитам грешката си, че не бях достатъчно активен и не успях да му помогна толкова, колкото ми се искаше. Не мисля, че има лоши чувства между нас. Просто имаме различни виждания за нещата и това е съвсем нормално, макар и мнението ни относно booking-а да съвпадаше през повечето време, което е и главната причина да го оставя да поеме инициативата. Той знае, че е винаги е добре дошъл обратно, стига да реши. Тук обаче идва момента, в който трябва да кажа, че докато имам време и желание - аз ще продължавам да бъда главен админ на TNW, и никакви анкети, гласувания и каквото и да било ще променят този факт. Така че Вили, спести си труда ако обичаш. Имам страхотен екип, разбирам се отлично с 99% от играчите във форума и най-вече оценявам доверието, което Андрей и Баев са ми възложили. А относно въпросните чест и достойнство, които бяха повдигнати на въпрос в подкаста - не смятам, че трябва да доказвам тези свои качества в кеч форум. Още по-малко на хора, които не ме познават лично, и с които не съм имал почти никаква пряка комуникация. Това бе всичко, което исках да кажа. Играйте играта с кеф и не се занимавайте с глупости! Колкото до Васко - евала за подкаста, братле! Продължавай в същия дух!

Scroller and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 05:19

JohnnyZ написа:
  От няколко дена във форума се вкарва излишно напрежение и то благодарение на един единствен човек. Човек, който очевидно все още ми е сърдит, че му показах вратата в началото на лятото. И понеже се наслушах на глупости, че съм бил пристрастен в решенията си и съм имал двойни стандарти, нека припомня, че докато Тео подхождаше с ирония на нападките, въпросната Виолета използваше епитети, които лично за мен не подхождат на една дама, каквато най-вероятно тя претендира, че е. Плюс, че тя не бе единствената, която изгоря тогава (Радо бе ban-нат поради абсолютно същата причина). Както и да е. От тогава насам всичко вървеше нормално, докато въпросната Виолета не реши да се върне и да донесе със себе си поредната излишна драма. Това, което се случи е между мен, Марто и екипа, и не я касае по абсолютно никакъв начин, за да взима каквото и да било отношение. Отдавам всичко това на факта, че очевидно й е скучно и си търси внимание. Не знам дали защото не получава достатъчно такова извън кеч форумите, не я познавам лично и не мога да коментирам. Факт е обаче, че тя е свикнала да получава това внимание в предишния е-фед, в който се подвизаваше. Свикнала е да дърпа конците и всички да се съобразяват с нея. Тук обаче нещата стоят по малко по-различен начин. Тук тя няма тази власт. И макар да взе със себе си някои от старите си "обожатели", които все още й чешат егото, влиянието й върху форума остава нулево. Не знам какво точно цели с този свой нелеп опит за "преврат", но от сега й казвам, че няма да постигне абсолютно нищо. Бъдещето на TNW няма как да се решава от хора, които днес са тук - утре ги няма.

 Не знам кой точно я нарече "токсична", но честно казано не е особено далеч от истината. Факт е, че тя е единственият човек, който се опитва да създаде разделение между играчи, екип и общо взето да внесе смут във форума. Да не говорим, че на няколко пъти се изказа неподготвена по време на подкаста. Веднага давам за пример Йоан и думите й, че тази загуба ще го демотивира и ще спре да играе. Ако се беше запознала достатъчно добре със ситуацията щеше да знае, че Йоан паркира още преди края на този мач именно поради липса на мотивация. От тук минаваме на налепи изказвания от рода на цитирам: "За много от играчите нещата ще тръгнат надолу". Интересно ми е как стигна до този извод без изобщо да знае какви са намеренията ми оттук насетне. Истината е, че вижданията ни с Марто се препокриваха през 90% от времето, ако не и повече, и разногласията ни бяха относно точно двама човека - един от които беше именно тя. Цялата работа е, че аз не съм й удобен. Както не й беше удобен Мариан, както не й беше удобен и Пеши. Не знам дали Виолета наистина има някакви болни амбиции да се намърда в екипа или да има каквото и да било влияние върху TNW, но ако наистина е така - от сега й казвам да забрави за тях.

 Колкото до Марто, нямам нищо против него. Дори напротив - уважавам го. Момчето свърши наистина много работа през последните няколко месеца, за което съм му страшно благодарен. Отчитам грешката си, че не бях достатъчно активен и не успях да му помогна толкова, колкото ми се искаше. Не мисля, че има лоши чувства между нас. Просто имаме различни виждания за нещата и това е съвсем нормално, макар и мнението ни относно booking-а да съвпадаше през повечето време, което е и главната причина да го оставя да поеме инициативата. Той знае, че е винаги е добре дошъл обратно, стига да реши. Тук обаче идва момента, в който трябва да кажа, че докато имам време и желание - аз ще продължавам да бъда главен админ на TNW, и никакви анкети, гласувания и каквото и да било ще променят този факт. Така че Вили, спести си труда ако обичаш. Имам страхотен екип, разбирам се отлично с 99% от играчите във форума и най-вече оценявам доверието, което Андрей и Баев са ми възложили. А относно въпросните чест и достойнство, които бяха повдигнати на въпрос в подкаста - не смятам, че трябва да доказвам тези свои качества в кеч форум. Още по-малко на хора, които не ме познават лично, и с които не съм имал почти никаква пряка комуникация. Това бе всичко, което исках да кажа. Играйте играта с кеф и не се занимавайте с глупости! Колкото до Васко - евала за подкаста, братле! Продължавай в същия дух!

Смешно е как в този си пост изговори повече отколкото през целия си период като главен админ до момента. Явно за пореден път жегнах някого, тъй като истината излезе в подкаст-а и то не само от мен, а и от Марто (колкото и да се опитвате да замазвате ситуацията сега). Между другото, грозно е да се опитваш да си гониш потребителите, когато не държиш на критика. А критики има не само от мен. Просто аз не си мълча. Не поради амбиции да съм в екипа, а заради амбиции да отдам заслуженото на хора като Марто, заради които феда вървеше. И нека вметна, разногласията не са само за 2-ма човека, и особено не заради моя booking (винаги бих отстъпила някой да вземе голям shot вместо мен). Разногласията  са, защото си пренаредил целия постер и си объркал тотално плановете на човек бууквал вече 3 месеца вместо теб.
Интересно как сте толкова против тази анкета, особено след като се смятате за всевишни тук. Но да не дълбаем. Ето, сам си каза, че не смяташ да напуснеш, дори потребителите да искат друг човек на твое място. Както е и в случая. После аз съм искала власт и внимание? Жалка картинка сте просто. И не ставате за постовете си, тъй като сте тези, които най-лесно се отказват или предават щафетата на друг, просто защото "имате работа и не ви се занимава вече". Всички имаме работа и личен живот (включително Марто), така че не е оправдание и е просто бягство от отговорност. А съответно, тъй като спомена Баев и Андрей, едва ли някой от двамата ще е особено доволен, четейки тези редове от теб. Не са вкарали толкова труд в този проект за да дойде някой като теб и да тръгне да гони неугодните му. Когато сме били един екип с тях, е имало караници с десетки потребители и никой не е бил гонен или категоризиран като "токсичен", а сме намирали пътя и сме си потъпквали всякакво его за да си запазим кадрите.
И нека съм на 100% ясна - ако исках главен spotlight или spot в екип - имам си фед, напълно готов за да функционира. 50% от играчите тук са именно от този фед, но нямат време да играят на две места. Около 30% от останалите потребители разполагат с време, имат си добрата приказка с мен и биха пробвали с моя "продукт". Да не говорим колко бивши потребители мога да убедя да се върнат. Какво си мислиш, че би станало? Това е реалното разделение, което мога да направя, ако такива ми бяха целите. Мислете малко преди да ръсите нелепи обвинения. Както казах и в подкаст-а - спрете да летите в облаците и спрете да се отнасяте толкова високомерно. Цветовете по никовете ви са до време.

П.П. : Ако си толкова категоричен, че епитети не трябва да се ползват в комуникацията с други потребители - защо примерно не банна Пеши, който с всяко свое идване в чата, псуваше Васко наред без причина и ползва какви ли не категоризации по негов адрес? Или ще кажеш, че нищо не си видял? И не си разбрал, че примерно Агента беше на прицел и не му бяха никак приятни слуховете, които НЯКОИ ЛИЦА пускаха? Хайде нека стандартите важат за всеки, ако ще има стандарти.

___________________
Нов подкаст! Hq720
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 10:33

Аз няма да влизам в спор, защото това е между вас. Не е хубаво, че се случва, защото подобни неща само убиват крайния ефект. Аз също бях в такъв отворен спор с Дерен преди години и връщайки се назад смятам, че и двамата не бяхме прави да го развиваме.

Това, което ще кажа е, че за мен беше истинско удоволствие последните няколко месеца. Напускането е изцяло по мое желание и съм го помислил, обясних защо е - разногласия в това как виждаме бъдещото развитие. В напускането ми няма гняв, няма лоши чувства, уважавам всеки един потребител - от най-новия ни до най-стария. Вярвам, че сега, след като не заемам екипна роля, Джони, а и вече Пеши ще комбинират предишен опит и ще направят приятен карен продукт. Fun fact - те са хора, които бяха в първия екип от който бях част.

И все пак, в случай, че нещата се закучат и има нужда от помощ съм тук - просто ми пишете и ще помагам.

JohnnyZ, Yuliyan, Olympic Beast and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 986
Age : 23

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 10:35

Любима, ако някой изобщо е вярвал на тъпата шега, че някой е ебал гълъб, значи този някой има общо една мозъчна клетка. Шегите с Агента съм ги спрял, аз съм му обещах. И само да заявя пред всички, че по никакъв начин не казвам на другите какво да правят. Преди време пак ти ме обвини, че казвам на другите да го ебават, а това бе абсолютна лъжа. На когото трябва съм се извинил, но ти любима моя... ти любима ме наричаше по всякакъв начин, дори когато ме нямаше. В тема или подкаст, ти ме обиждаше, даже ме нарече гей, но нали... сега показвам, че съм хетеро като казвам пред всички, че те обичам. Явно и ти ме харесваш щом говориш за мен, когато мен ме няма. Вече разбирам как съм изглеждал, когато ебавах дерен и заради това ще му се извиня, явно съм прекалил тогава, съжалявам за което. И само да припомня, ти даде титлата на Пешляко почти веднага след като той пристигна в EWF. Също така беше дала и един куфар на Парцалев, който тъкмо се беше завърнал. Любима, не говори за прецакване на младите юзъри, защото ти си правила същите неща. Признай си, че искаш власт, признай си, че обичаш да си центъра на внимание и нека се приключи тази тема, защото твоето УНИКАЛНО поведение не помага на никого. Иначе евала на Васко за подкаста и за положения труд. Само напред и нагоре!
Върнете се в началото Go down
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 273
Age : 27

Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty24/10/2022, 10:50

Teodosiy написа:
Любима, ако някой изобщо е вярвал на тъпата шега, че някой е ебал гълъб, значи този някой има общо една мозъчна клетка. Шегите с Агента съм ги спрял, аз съм му обещах. И само да заявя пред всички, че по никакъв начин не казвам на другите какво да правят. Преди време пак ти ме обвини, че казвам на другите да го ебават, а това бе абсолютна лъжа. На когото трябва съм се извинил, но ти любима моя... ти любима ме наричаше по всякакъв начин, дори когато ме нямаше. В тема или подкаст, ти ме обиждаше, даже ме нарече гей, но нали... сега показвам, че съм хетеро като казвам пред всички, че те обичам. Явно и ти ме харесваш щом говориш за мен, когато мен ме няма. Вече разбирам как съм изглеждал, когато ебавах дерен и заради това ще му се извиня, явно съм прекалил тогава, съжалявам за което. И само да припомня, ти даде титлата на Пешляко почти веднага след като той пристигна в EWF. Също така беше дала и един куфар на Парцалев, който тъкмо се беше завърнал. Любима, не говори за прецакване на младите юзъри, защото ти си правила същите неща. Признай си, че искаш власт, признай си, че обичаш да си центъра на внимание и нека се приключи тази тема, защото твоето УНИКАЛНО поведение не помага на никого. Иначе евала на Васко за подкаста и за положения труд. Само напред и нагоре!

Нелюбими мой, пак си на манджата-мерудия. И се изказа абсолютно неподготвен, отново без фактологична точност. Първо, по времето, в което те е нямало във форума, ме нямаше и мен. А когато аз се завърнах, магически се завърна и ти. Така че няма как да съм те коментирала по теми, подкаст-ове и каквото и да е било друго. Ако някой специално ме е питал нещо за теб, естествено съм отговорила, защото няма да ми омръзне да повтарям "епитетите", които уж съм ти залепила. А те са си отдавна в пространството и далеч не идват от мен. Но както и да е. Вторият ти опит да ме жегнеш пак не се получава - Пеши не е получил титла на дебюта си, а няколко месеца след това, защото прецених, че има нужда от раздвижване в МЕ-то, а той беше адски свежо попълнение. Куфарът не беше даден на Парцалев с идеята да го носи, а с идеята още на следващия месец да има мач за куфара между него и друг потребител и така куфара да попадне в този друг потребител, както и стана. Отново с идея - интрига и раздвижване, `щото не съм скучен booker.
Относно обвиненията,че искам власт - можеш пак да прочетеш поста ми преди теб. Обясних нагледно какво би се случило, ако имам подобни цели. Така че следващия път като коментираш, нека е с някакво покритие. Ама виж колко съм любезна! Сега да не ревнеш пак за нещо?

___________________
Нов подкаст! Hq720
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нов подкаст! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нов подкаст!   Нов подкаст! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Нов подкаст!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Подкаст за The Showdown!
» Последен подкаст за 2023
» Жертвите на Сид Подкаст TNW Style!
» Ще има велик подкаст! Гост ще бъде Гената!
» Подкаст за Temple Of The King!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: