Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2365

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz   3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty23/10/2022, 22:47

...
Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 189
Age : 22

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz   3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty24/10/2022, 19:02


3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy


(I came to play) I came to play, there's a price to pay
Time for you to get down on your knees and pray
(I came to play) Say goodbye to the good old days
They're never coming back, watch your future fade


Corey Graves: Ето го The A Lister! The Awesome One! Човекът, който на Temple of the King направи на пух и прах „Архитекта“ Сет Ролинс! Човекът, който е толкова добър, колкото твърди и тепърва ще жъне успехи. От седмици ти повтарям колега, че този човек наистина е невероятен и както вече и ти сам се убеди, това наистина е така.
Michael Cole: Победата на Миз на отминалия турнир, наистина беше впечатляваща. Видяхме един изключително брутален мач в който Миз показа садистичното си лице и че е готов на крайности за да постигне целите си.
Corey Graves: Целта оправдава средствата, както се казва.
Michael Cole: Нека да припомним на феновете или да разкажем на тези, които са пропуснали шоуто какво точно се случи в сблъсъкът между The Miz и Seth „Freakin“ Rollins...      
Двубоят започна равностойно. Двамата в началните минути на срещата опипваха почвата както се казва, но след това започна една истинска касапница. Видяхме пребиване с бамбукова пръчка, стоманен стол (и то повече от веднъж) и изключително брутални атаки върху десният крак на Ролинс. Майк Мизанин имаше надмощие в по-голямата част от втората половина на мача и успя да постигне повече от категорична победа, туширайки Сет Ролинс. Имаше и едно също не по-малко значимо събитие дошло след финала на срещата, но за това по-късно. Важното е, че Миз наистина постигна впечатляваща победа и то дори без външни намеси от страна на Марис, каквито опасения имаше.

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy

   
Corey Graves: Радвам се, че най-сетне и ти призна безспорните умения на това момче! Аз лично с нетърпение чакам да видя, каква ще е следващата стъпка в кариерата му. Но днес той има пълното право да празнува и да бъде горд със себе си. Всеки новак вероятно си мечтае първата му победа на PPV да е срещу някой от този калибър.
Michael Cole: Миз и Марис вече стъпват на ринга. Предстои ни да видим, какви ще са първите думи на "The A Lister" след знаменитата му победа...

FreeRiver and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 189
Age : 22

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz   3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty24/10/2022, 19:24

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy


На Temple of The King аз сразих така нареченият "Архитект" на TNW - Сет Ролинс. На Temple of The King аз трансформирах всички емоции отпреди и по-време на мача в гняв, който с всичка сила се отприщи върху Ролинс! Нека ви кажа нещо. Чувството да си победител е невероятно. Чувството да победиш една от така наречените „икони“ на TNW е още по-добро. Но чувството не просто да победиш една легенда от този ранг, а да го пребиеш, прегазиш и унизиш по начинът по който аз го направих е несравнимо! Наистина не знам как да ви го опиша... Не съм се чувствал така откакто го направих за първи път в гимназията ( не се сърди скъпа, ти си много по-добра от нея).
Вечерта беше паметна за мен, а и за цялата федерацията поради причината, че мачът беше квалифициран от всички като двубой между „миналото“ и „бъдещето“. Е, нърдове с наднормено тегло и надуваеми кукли вместо реални жени - приемете, че „бъдещето“ на „Temple of the King“ официално се превърна в „настояще“! Аз вече не съм просто един богат, добре изглеждащ новобранец, който говори много. Аз вече съм фактор и всеки тук ще трябва да си има едно на ум за мен, защото ще ставам все по-добър и жаден за успехи!
Вие многократно ми показахте, че не ме харесвате, но това ми даде само и единствено допълнителна мотивация да опровергая тези, които се съмняваха в способностите ми и аз го направих. Никой не е харесвал Мохамед Али, когато промени името и религията си, но какво се случи след това?! Той затвори устите на всички и се превърна в най-голямото име в историята на бокса! Много хора не харесваха Майк Тайсън, но това не му пречеше да покори върха в спорта си и да нокаутирва конкурентите си още в първия рунд, карайки ги да изглеждат като абсолютни ентусиасти. Е , аз съм Мохамед Али и Майк Тайсъна на TNW! Аз съм човекът, който ще излиза тук за да ви дразни всяка седмица, но след това ще защитава думите и честта си ритайки задници на ринга! Аз съм човекът , който след като срита поредният задник ще се появяви с микрофон в ръка пред вас и ще злорадства. Аз съм човекът, който никога няма да се интересува от нечие мнение, защото не се страхувам да бъда себе си. Аз съм човекът, който ще бъде готов за всяко предизвикателство, защото така ме е научил животът. Аз съм човекът, който ще покори върхът на TNW и ви апелира да запомните тези думи, защото те ще станат факт!

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy

FreeRiver, deren, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2279
Age : 31

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz   3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty24/10/2022, 20:43

Мотивацията на Миз със сигурност е по-голяма от някои други негови атрибути, особено след като спечели мачът си срещу Сет „Шибания“ Ролинс, и сега Миз търси свежа кръв. Разбира се, въпреки перченето му и подмолните тактики които използва, за да надхитри противникът си, не бива да подценяваме “The A-Lister”. Той е втренчил хладнокръвен поглед към екраните но странен звук привлича нашето внимание, като че ли шум от хеликоптер. Възможно ли е това да е въздушна атака от някой към Майк Мизенин?

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy

ЧЕ ТОВА Е….ДРОН? ЯВНО НЯКОЯ ВОЕННА СИЛА СА ОТПРАВИЛИ СКРИТОТО СИ ОРЪЖИЕ СРЕЩУ МИЗ ИЛИ ПЪК НЕ ТОЧНО, ЗАЩОТО ТОЗИ ДРОН СМЕ ГО ВИЖДАЛИ И ПРЕДИ ВРЕМЕ! „The A-Lister” е на път да избухне и да открие атака по неидентифицирания летящ обект, който се приземява по средата на ринга. Миз е на път да каже нещо на микрофона но изглежда звукът от средството му бива прекъснат и се получават смущения с електричеството. Осветлението в залата премигва за момент и на големия титантрон се появяват червени светкавици. Нещо което сме виждали и преди на моменти от шоуто. “The A-Lister” се обръща към рампата и се оглежда като цяло да не би някой да го нападне в гръб в същото време. Какво ли е скритото съобщение? Кой ли се е прицелил в него като мишена?


Има нещо различно от светкавиците които досега прекъсваха шоуто на моменти защото тези са червени на цвят като мълнии. Миз все още не може да отгатне какво точно се случва, но на нас ни е пределно ясно. Наяве се появява някой, който нито един от нас не се е надявал че някога отново ще се завърне в ТНВ, Миз също успява да локализира мистериозната личност която прекъсна неговата реч и това не е друг освен:

3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy

МАТ ХАРДИ! Каква изключителна поява само! Първоначално Миз не може да проумее точно къде ни насочиха камерите защото те трябваше да се отделят от лицето му, за да заснемат Мат Харди, който стои на рампата където са феновете с широко разперени ръце и гледа злокобно към ринга където са “The A-Lister” и неговата съпруга. Може би голяма част от нас се надяваха враждата между Сет Ролинс и Миз да продължи, но явно плановете са променени. Виждаме Мат Харди в целия си ексцентричен и свръхестествен блясък, който преди да изчезне беше станал „пробуден“, сега изглежда с напълно променен и отново все така опасен. Миз поглежда към горните трибуни като че ли е видял призрак, макар и никога досега да не се е сблъсквал с личността Мат Харди в ТНВ. Мат посочва предизвикателно към него и съпругата му изричайки следните думи:



3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Giphy

-DELETE! DELETE! DELETE!


КАКВА ИЗНЕНАДА! МАТ ХАРДИ ОТНОВО В TOTAL NONSTOP WRESTLING СЛЕД ДЪЛГО ВРЕМЕ ОТСЪСТВИЕ! Макар и Харди да изказа заплашително, че смята да „ИЗТРИЕ“ Майк Мизенин, изглежда като че ли за тази седмица Миз ще избегне куршума, но картите обезателно бяха хвърлени от страна на Мат, а Миз вече има нови грижи на главата си за които да се притеснява в лицето на “Счупения“ Мат Харди!

Dimarata, JohnnyZ, Olympic Beast, Blue Justice and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz   3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-Ring promo with "The A-Lister" - The Miz
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. In-ring promo with MJF
» In-ring promo with The Miz
» 12. In-ring Promo with the nWo
» 13. In-ring promo with HHH
» 8. In-ring Promo with nWo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 489-
Идете на: