Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week   11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty2/10/2022, 19:08

...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2410
Age : 19

11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week   11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty7/10/2022, 19:44


Дами и господа, добре дошли обратно в Rampage SuperShow. Както виждате към ринга се е запътил "The Best Bout Machine" Kenny Omega, който ще има какво да каже след случилото се преди седмица в предното издание на Rampage, когато Curt Hawkins го нападна по брутален начин. Определено гледката не бе за хора със слаби сърца, а само мога да си представя колко болезнено е било за Omega да премине през това. Както и да е, време е да чуем от самия него истинската важна информация за претърпяната атака.

11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week 70ZedMG

- Както сами може да видите - не се намирам в най-добрата възможна физическа кондиция. На всички ни е ясно защо това е така. Седем дни изминаха от ужасната за мен случка. Това бе нощ, която да бъде специална за мен и да остане като един добър спомен до края на кариерата ми, а защо не и до последния ми ден на тази планета. Е, желанието ми за миг се сбъдна. Набързо ступах Titus O'Neil и мнозина по трибуните се намираха в екстаз, доволни от страшно добре свършената работа от моя страна. Обаче тук има едно голямо "НО"... Curt Hawkins очевидно е изплашен. Този страх... го подтика да действа отчаяно. И той взе доста сериозни, но същевременно отчаяни мерки. Наистина ме разби, Curt. Направи го. Накара ме да кървя в средата на този ринг. Цял свят го видя. Неочакваното се случи: Кралят на кеча кървеше обилно, а над трупа му стоеше Curt Hawkins. Трудно ми беше да го проумея, признавам си. Лошото в случая е... че ти го направи без да помислиш за последствията. Curt, в този живот трябва да внимаваш как се държиш с определени хора и трябва добре да обмисляш действията си. Да, наясно съм с факта, че най-вероятно малкото ти мозъче не можа да издържи на стреса. Разбирам, че се страхуваш от това, което ще ти причиня. Осъзнал си, че съм над твоето ниво и нямаше избор освен да ме атакуваш в гръб и да ме нападнеш с всичко под ръка. Убеден съм, че още си доволен от постъпката си. Сигурен съм, че не изпитваш никакви угризения и не осънзаваш какво стори в действителност. Най-голямата ти грешка е, че не ме уби, докато имаше шанса. Вместо да сложиш моя край... изведнъж се оказа, че подписа собствената си смъртна присъда. Curt, "Temple of The King" наближава. Можеш да бягаш, можеш да причиняваш рани, но не си способен да се скриеш от съдбата си. Твоите грехове не ще бъдат безнаказани, помни ми думата.
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1059
Age : 23

11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week   11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty10/10/2022, 16:32

Corey Graves: Много силни думи от страна на Омега, който миналата седмица бе брутално пребит от Хоукинс, който сякаш освирепя и срути всичко градено от него, като връзка между себе си и феновете. Омега обаче хвърля ръкавицата към него и с тази си закана, определено прави очакването на отговор от страна на Принца на Кралицата още по-интригуващо. Омега... (големия екран в залата внезапно се включва, а на него се появява самия The Party Starter)

Curt Hawkins: Чакай, чакай, чакай... Кени, не си мисли, че твоите думи ще бъдат последното казано нещо тази вечер. Това не е така и никога няма да бъде! Аз няма да го позволя! Освен това, не си мисли, че атаката ми спрямо теб от миналата седмица е последното нещо, с което ще се отървеш. Да, аз имах възможността да те убия, както ти сам се изрази, но какво интересно има в това... Феновете искат да гледат как те пребивам всяка седмица и те убивам бавно, малко по малко...*boooooo. Целта ми не е да те пребия веднъж и да спра, целта ми е да те унищожа, както физически, така и психически, за да разбереш веднъж за винаги кой всъщност е Кърт Хоукинс и за какво се бори. Ти опорочи моето звездно завръщане във федерацията и ще си платиш с лихвите за тази своя грешка. Грешка, която може да коства кариерата ти, още преди да е започнала. Федерацията бе много по-добро място преди да се завърнеш и смятам отново да върна нещата по старо му, без недоразумения като теб и Зак Райдър! Да, сравнявам те с него, защото ти си същия товар, който само пречи, вместо да помага за разцвета на федерацията. Кени, за мен ти си един тумор, който просто трябва да бъде отстранен по възможно най-бързия начин и аз смятам да се нагърбя с тази задача, да те елеминирам веднъж за винаги. Може да си мислиш, че имаш някакъв шанс срещу мен на турнира Temple of The King, но всички знаем че това няма как да се случи. Първо, за да има мач между двама ни, аз трябва да се съглася, а не си спомням да съм се съгласявал на това... Освен това, ти явно си мазохист, защото в момента, в който ти се качиш на един ринг с мен и го га удари, то ти подписваш смъртната си присъда! Кени, ще се видим скоро, пази се!

11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week YEwbgi2

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week   11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. Kenny Omega talks about Hawkins's attack from last week
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. The Miz talks about his win from last week
» 8. Seth Rollins talks about his actions from last week
» 11. Jeff Hardy talks about his actions from last week
» 3. Miro talks about what happened in last week's Tag-Team match
» 4. Singles Match > Kenny Omega vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 487-
Идете на: