Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe  Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe    10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe  Empty2/10/2022, 19:08

...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 638
Age : 19

10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe    10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe  Empty9/10/2022, 13:09

10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe  Giphy.gif?cid=790b76115549229e456ce1a3fe28e09e5c798b0955e4387d&rid=giphy

MVP: (Вади листче от джоба си и започва да чете) "Здравейте, уважаеми публика, ние от екипа на TNW за жалост трябва да ви съобщим една много тежка и неприятна новина. През последната седмица, един от нашите таланти в roster-а получи тежка травма, която може да го изкара извън играта за много дълго време. Неговото име, Jay White... След ожесточен сблъсък с два пъти по-големия от него, Bobby Lashley, атлета е получил множествено травми по цялото тяло, което означава, че той няма да има възможност да се изправи срещу нашия Elite шампион. От екипа на TNW пожелаваме бързо оздравяване на Jay White"... Ohh fu*k this. Наистина с клиента ми се изморени от това. Едва втория втория противник на шампиона, а претендента моментално се предава... Наистина, нямаме думи за всичко това което се случва в тази компания. We want warriors! Искаме изроди, искаме хора с които моя клиент, може да се бори до зори, а не японски смешници. Наистина, няма да отделим много време. Не смятаме, че тази новина заслужава толкова много интереса ни. С клиента ми отиваме на дълга почивка и докато наистина не се появи истински кечист, който може да се съревновава с моя клиент, моля ви не ни занимавайте безцелно!
Върнете се в началото Go down
 
10. Bobby Lashley has some news about the TNW Universe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show with Bobby Lashley
» 7. Singles Match > Bobby Lashley vs. Grado
» 13. ME: Singles Match > Bobby Lashley vs. Batista
» 10. ME: In-ring promo with the new TNW Elite Champion Bobby Lashley
» 7. Backstage Interview with TNW Elite Champion - Bobby Lashley

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 487-
Идете на: